Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

cześć dziewcvzynki :) 🖐️ No i po weekendzie :( Czas do pracy.... Mimi - wysłałm Ci maila z nr mojego gg. Odezwij się między 8.00 a 16.00, bo wtedy jestem w pracy i mam dostęp do kompa. Lawinia- cieszę się, ze sąłatka tunezyjska z tuńczykiem Ci smakowała, ale zastanawiam się,czy podałam Ci cały przepis? tzn. czy mówiłam o dodaniu oliwy????? bo jesli tuńczyk był w oleju to ok :) Ja w weekend byłam na zakupach: i nawet kupiłam to co chciałam: 3 sweterki, chociaż planowałam tylko jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie BAbolki kochane! Nowy dzień , nowy tydzień. Nie jest źle obudziło mnie słońce , zagladając przez okno i ściągając mnie z lóżka , tak lubie :D Lece odwieźć młodzież do szkoły i jeszcze cos skrobne przed praca , bo w pracy dzis pewnie młyn bedzie jak to na koniec miesiąca u mnie bywa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net - kochana , jaki syf , nie wolno Ci tak mysleć, to zabija , wierz mi wiem co mówie miałam tak przez ostatni rok i powiedziałam sobie dość. Przywilej szczęścia nie jest przeznaczony tylko dla wybrańców , ale dla nas wszystkich i chwała Bogu. Zobaczysz przyjdzie ten dobry czas, usmiechnij sie do siebie , dzieci , świata, tak jest lżej :) Co do podrywania :D , ten temat tez jest mi raczej obcy , albo bardziej nieznany(całe lata jak w kokonie ) , to niech oni sie troche pogimnastykuja i juz :D, nie rób nic , samo przyjdzie , zobaczycz :D Moon - w przepisie było 6 lyzek oliwy , wiec kupiła tuna w sosie własnym :D, a kurtka miała byc chyba haha, ale ja tez tak mam no i wybieram sie po kurtkę. akria -nie przerażaj mnie z tym wiekiem i atrakcyjnością :D, :D mimi- ha wyczułam tą iskierke w oku :D... hmmm no a okazja czyni złodzieja :D FAbiola - uwielbiam ten twój wyważony złoty środek, szkoda że tak trudno weń trafić :D Uciekam do pracy Miłego dzionka i całego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewuszki! miłego dzionka zycze Wam wszystkim i duzo słonca, bo przebija sie niesmiało....Lawinko-b. dziekuje za otuche i ciepłe słowa, to miłe,ze ktos sie jeszcze człowiekiem przejmuje. Mam do Was prosbe, chciałabym Was -stałe bywalczynie topiku poznac, czy moge prosic o fotki na adres alfa-66-66@o2.pl Ja oczywiscie tez sie zrewanzuję, byłoby mi miło poznac wasze buzie: )Pozdrawiam serdecznie, do poczytania🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczynki!Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko i zycze miłego dzionka. Lawinko-b. dziekuje za ciepłe słowa, miło,ze jeszcze ktos sie człowiekiem przejmuje, to wazne....👄Oby Twoje słowa stały sie ciałem.Mam do Was prosbe-chce Was poznac i zobaczyc buzie, mozecie przesłac swoje fotki na mój adres? zrewanzuje się ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęście...
szczęście samo nie przychodzi trzeba je poszukać chyba że ktoś jest leniwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNKA
Chciałabym się przyłączyć do Was. Mam 31 lat, 2 dzieci w wieku rok i 6 lat - chłopaki, oraz posiadam męża bałaganiarza, czy Wy też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadałam męża-bałaganiarza, ale się go pozbyłam, niech inne się z nim męczą..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
hej laseczki:-) Ale przymroziło skrobałam auto i skrobałam pierwszy oddech zimy za nami Net-z grzybobrania o tej porze roku to juz raczej zrezygnuj zimno wiec zostaly same gadziory- wierz mi znam sie na grzybach teraz nadchodzi czas prezentow wiec upatrz sobie cos i do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
Net- wieczorem rzuce cos do skrzynki Annka-bałaganiarstwo to chyba wpisane w nature facetow ja mowie i mowie sprzatajcie po sobie i nic groch o sciane zawsze słysze ty tez balaganisz tylko ze ja musze sprzatac po sobie i po nich:-( Ale zaczynam powoli odpuszczac a co tam porzadek nie jest najwazniejszy chociaz inaczej mysli moja tesciowa i sprzata po nocach. skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pat-dzieki za rady, rozejrzę sie za perezentami, dzieki za wrzutke na poczte🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNKA
Z Miechowa, siedzę teraz w pracy z bólem głowy, ostatnio tak mam, budzi mnie łupanie w głowie i nic mi nie pomaga, ani kawa, ani tabletki. Nie, nie pójdę do lekarza, bo : 1. nie mam czasu, 2. nie mam chęci, a strachu we mnie dużo, bo ludzie wokół mnie chorują, więc ...w sumie to nie wiem co, może wróżka??? to żart. Albo Kaszpirowski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNKA
A z tym bałaganiarstwem to się wczoraj narobiło... sprzątałam kiedyś przedpokój pełen błota, patrzę a tu stoją skrzynki z narzędziami, śruby, młotki, cośtam, zawadzały, wurzuciłam chwilowo przed dom, Mały zapłakał więc pobiegłam i ... zapomniałam o tych narzędziach na kilka dni, a tam była wiertarka, a wczoraj był deszcz. Awantura na 4 fajerki, że wiertarka zamokła, a ja przecież nie chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNKA
NET - czy naprawdę się go pozbyłaś? ja chyba bym nie mogła, bo to ojciec dwójki moich dzieci no i w ogóle 6 lat po ślubie i dopiero od niedawna zaczęły mnie pewne rzeczy denerwować. Jesteś sama czy masz kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annka-pozbylismy sie siebie po 17 latach....mamy 3 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Annka Miechów to blisko do mnie :) Net - drugi mail mi wrócił , ale bedzie dość i tak nic nie poprawie ;) Jesli chodzi o bałaganiarstwo i facetów - to racja święta , jeśli któraś zaprzeczy to szczęściara , bo trafiła na wyjątek :D Dziesięc tysięcy razy musiałam prosić zeby cos zrobił i niby robił ale z takim ociąganiem ze wolałam sama dokończyć. Do dzis znajomi smieją sie z mojego testu na jego prawdomównosc w kwestii mycia podłóg. Ponieważ mam na ich punkcie hopla, i często myje (no myłam teraz już mi sie tak nie chce) to tak naprawde zawsze są ok, i to zgubiło mojego męża. Ponieważ w dość odsłoniętym miejscu połozyłam piórko ;).... No i wyszło szydło z worka . Na moje pytanie \"kochanie umyłeś podłogę ?. Dostałam odpowiedź z miną niewiniątka \"oczywiście , kochanie\" Więc machnełam mu piórkiem przed nosem. Nie nie myslcie ze ze mnie taka jędza , mieliśmy z tego kupe śmiechu ....fajnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNKA
Nie wiem co powiedzieć, jakoś przykro mi się zrobiło, ale to na pewno nie tylko przez bałaganiarstwo, chociaż mnie ostanio doprowadza to do szewskiej pasji, nie wiem, czy może to ja jestem winna, może zbyt wymagająca? Może nie powinnam się tak wkurzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc LAski!!! Ja jeszcze w robocie (po godzinach!!!), ale zaraz wychodze. Nabazgrzę coś z domu jak będę miała siłę bo dziś pracy dla teściowej ciąg dalszy. Annka - łelkam:D Proszę Was, nie wspominajcie mi nawet o bałaganiarstwie bo w przypadku mojego starego raczej można mówić o chlewiarstwie (słowotwórstwo to moje drugie imię;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
Annka-jesli chodzi o mojego meza -drazni mnie czasami jak cholera a to dopiero 6 lat a gdzie tam jeszcze do konca tej wedrowki ale tesciu zawsze mi powtarza-widziały gały co brały- czasami mam wrazenie ze to byl retuszowany towar:-) czasem najnormalniej odpusc i tyle szkoda zdrowia a i tak tych zakorzenionych nawykow nie wytepisz- chyba zeby cos na chwasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć :) Witaj Annko :) Dzis spędziłam cały dzień poza domem, po pracy miałam jeszcze troche spraw do załatwienia, byłam tez u fryzjera z czego jestem średnio zadowolona, za bardzo mi wycieniowała. Net nie mam aparatu cyfrowego więc nie mogę wysłać ale może kiedys w pracy zeskanuję to wyślę. Jestem trochę przeziębiona, łyknęłam coś przeciw grypie i mam nadzieje, że szybko przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witam babeczki :) 🖐️ Aniu- witam w gronie !Wiec u mnie nie jest tak zle moj mąż czasem sprzata szczegolnie jak mamusia ma przyjechac czyt. {tesciowa} ;) Ja mam inny problem z ktorym walcze od 9 lat . Z mojego starego to istny telemaniakkk boze ja juz czasami nie mam siły dziewczyny jak tylko jest w domu to oglada telewizor i seriale Kiepscy czy daleko od noszy , kabarety czy inne pierdoły . A ja dostaje szałuuuu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Jeśli chodzi o TV to mam to samo, ciągle coś ogląda, czasami budze się w nocy i wyłączam telewizor. Też mnie to denerwuje. A w sprawie sprzątania to raczej nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
akria - moj to samo nawet w nocy . Ile lat jestescie po slubie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
My juz 9 a znamy sie 10 .....ale ten czas leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
my jakoś tez razem od 10, te zszybko zleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
jakos nam dobrze razem ....a tyle rozwodow w około - to jest straszne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
To samo mogę powiedzieć :) tzn. że nam ze soba dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×