Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość akria
Dobranoc Krpoka:) Do jutra:) Fabiola pisząc, że to nie jest takie proste niestety nie miałam na myśli momentu w życiu tylko inne problemy, o których nie chce mi się nawet pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no nareszcie sie ruszyło :D Witajcie przed nocka Babolki FAbiola korzystam z rady i popijam winko włoskie na zęba ;), choć wolałabym wszystko pzrespać jak radzi Kropka :D Nic to , przezyje. Z zajęc manualnych najlepiej wychodzi mi pisanie na klawiaturze i to by było na tyle, choc nie ukrywam ze rysuje nienajgorzej , a w przeciagu nastu juz lat edukacji mojej córki wiele prac wyszło spod mojej reki, zapalam sie do tego zawsze , bo sprawia nam to z Gabi duża przyjemność. PAni dyrektor przedszkola mojej córki do dzis wspomina lajkonika , którego po nocach robiłam na wystep mojej córki , ponoc jest jeszcze gdzieś w magazynie przedszkolnym wyciagany na przedstawienia :D Za to spod rakmojej tesciowej wychodza istne cudeńka , kartki ozdobne recznie robione z piorek , guziczków, koraliczkow , piorek i tym podobnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Lawinia - przyłączam się jeśli chodzi o wino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde przepiekne , szkoda ze moja corka nie odziedziczyła tych talentów manualnych. Za to ma w nogach :D , chodzi na taniec a z w-f wystawiana jest zawsze na zawody w biegach :D FAbiola - co to takiego decoupag`owanie :D Kropka - mnie tez przepis sie przyda, , mam takie boskie aniołki z masy w domu - kupne , spróbujemy na swieta własnych sił Akria , patyczak - często jest ten strach i czas nie ten i sytuacja nie ta, (na dzidzie) , ja długo nie chciałam drugiego , moj mąz chciał, powoli musiałam dojrzec , a kiedy dojrzałam to jemu sie odechciało. A teraz ? to ostatni dzwonek i chyba tez pozostane przy jednym Rany czy ktos to w ogóle czyta???? znow sie zagalopowałam:D z tym pisaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
:) oby wszystko nam się ułozyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
potrzeba mi troszkę luzu, bo ostatnio mam same stresy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
mąż mówi, że teraz jego kolej przy kompie więc pójdę już chyba spać. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby wszystko sie ułozyło po naszej mysli , zawtórowałam i łykam :D . Dobrej nocki Akria 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net gdzie jesteś - jak jutro bedzie tak lało to ja prosze o ciepłe , słoneczne dzien dobry o poranku :D , a poki co kolorowych snów, winko zaczyna działac....usmierzajac ból, leniwie rozpręzajac całe ciało. Lubie ten stan :D . Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
oooo - ale temat rozkreciłam z masa solna :D ....Wiec mase solna zrobiłam wychodzi o niebo lepsza z maka ziemniaczaną {patyczak - miała racje ...brawo } szczeliłam w 7 kolorach :) ładna żółta wyszła z kurkuma ....A co do prac plastycznych lubie i pomagam przy przedstawieniach szkolnych ostatnio robiłam karete dla Kopciuszka :D .... a tak dla siebie lubie malowac na szkle i odnawiac stare meble ...... Z czasem u mnie ciezko w pracy mam sajgon cały dzien w drodze Katowice , Gliwice , Bielsko , Wrocław ale mysle ze sie to kiedys zmieni ....a ja tu tak sama marudze a dzisiaj juz piatek i wypłata ..... lawinia - ale pozytywna energia po powrocie z Mediolanu :) zazdroszcze ale w dobrym tego słowa znaczeniu .. Fabiola - za tydzien do roboty a My czekamy na efekty waszej pracy zespołowej :D Akria - dobre czerwone winko i muzyka to jest lekarstwo na stres ;) pozdrawiam wszystkie pisatki .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam :) Dziś melduje się jako pierwsza :) Bardzo się cieszę, że piątek i niedługo weekend. Miłej pracy :) Oby jak najszybciej zleciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:D Próbowałam wg przeróżnych przepisów, w tym z mąką ziemniaczaną oczywiście, ale znów podejmę próby:D Czytałam też gdzieś, że można dodać odrobinę kleju do tapet. Pare rzeczy mi wyszło i nie popękało, ale okupione były długą męczarnią w związku z tą nieszczęsną konsystencją:/ Na dzień babci zrobiłam babciom Anioły, które oprócz pomalowania zdobiłam włąśnie decoupagem. Aniłki były w drewnianych, również wydecoupageowanych, szkatułach z wełną drzewną. Taki niepraktyczny, ale symboliczny prezent. Lawinia - decoupage to zdobienie techniką serwetkową. Malujesz, naklejasz gotowe obrazki i robisz efekty różne, no postarzasz (tzn robisz efekt pękającej farby) itd. Fajne to jest do zdobienia różnych przedmiotów a czasem też mebli. Ja robię drobne rzeczy - doniczki, wieszaczki, ramki, szkatułki, świeczniki... większość rozdaję. Dla córeczki mojej koleżanki rozpoczęłam serię, którą będę może kontynuowała.... Jak chcecie to podeślę Wam jakieś stronki. Lubie sobie tak czasem podłubać dla rozluźnienia... Coś mnie zaczyna rozbierać:( Pobolewają mnie oskrzela i miewam lekkie zawroty głowy jakby mnie jakieś obleśne przeziębienie miało powalić:/ Miłego dnia Laski:) P.S. wczoraj skończyłam ostatnią czekoladę:| To tyle na temat mojej diety:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie, upisałam sie jak głupia, i wszystko szlag trafił-zniknelo- nie wiedziec jaki czemu.Pozdrawiam wiec w skrócie was kobiety, szczególnie Kropke .Mimi i Patyczak-jestescie w Bielsku-moze udałoby się nam kiedy spotkac? Tylko tyle pisze, bo sie wkurzyłam,ze mi się skasował elaborat, pa! (a tyle w nim było słonca i usmiechów dla was...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ale pogoda....niby słoneczko świeci, ale wiatr głowę może urwać :( Piątek....fajnie, dla Was weekend już się zaczyna, a ja dopiero rozpoczynam pracę :( tak mi się nie chce, na dodatek boli mnie żołądek :( może w poniedziałek po gastroskopii coś się w końcu wyjaśni (mam nadzieję) Pozdrawiam i życzę miłego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie LAseczki Załamałam sie normalnie, a szczęka opadła mi do podłogi. Dostałam telefon od mojego meża, zaczynajacy sie słowami. \"tylko na nia nie krzycz (córke moją) , nastaw sie na duzy rachunek za jej telefon (214zł), miała powody , trzeba ja zrozumieć\". Krew mi odeszła. Okazało sie ze jej koleżanka lat 15 zaszła w ciąże ze swoim 15 -letnim chłopakiem. A moja córka wystepowała w charakterze telefonicznego pocieszyciela i powiernicy. Moja Gaba ! w takiej sprawie! Oniemiałam. Wystraszyła sie wysokiego rachunku za tel i cwaniara zadzwoniła do tatusia, zeby sprawe załagodził. Wkurzyłam sie na maxa , i na nia i na niego, na nia ze jak trwoga to do taty, a na niego ze wychowuje ja na odległość i uważa sie za wspaniałego wychowawce niwecząc jednym telefonem cały mój trud , zeby tylko pozostac wspaniałym tatusiem. Żarty się skonczyły. nie znałam tej koleżanki. Znam jej znajomych , widocznie nie wszystkich. Oj czeka mnie z nią powazna rozmowa i byc może pierwszy powazny szlaban. kropka - u nas tez słoneczko i wiatr okrutny, może to wrzody, a masz zgage ? net - bo elaboraty to mnie wychodza :D :D :D Mimi- jeszcze o masie , a jakie dodałaś przyprawy do kolorków? Akria - ciesze sie ze wreszcie odpoczniesz w weekand , moze wieczorkiem lampka winka ? FAbiola - wiesz ja bym chcetnie tak ozdobiła moje doniczki, bo chce miec wszystkie w jednym stylu , podeslij sposób tego dec cos tam :D Nie daj sie chorobie, mleko z miodem przed spankiem, nie dodaje ze z czosnkiem bo nie kazdy pzrełknie taka mieszanke , ale to pomaga. Pozdrawiam wszystkie serdecznie. Ja sie zatroskałam. Znów mam wątpliwości czy dam rade wszystkiemu sama.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj lawinia 🌼 Jesteś na pewno silną kobietą... wierzę, że dasz sobie radę... każda z nas ma chwile zwątpienia i słabości...jednakże za moment (raz krótszy, raz dłuższy) już myślimy racjonalnie i kierujemy naszym życiem... wszystko będzie dobrze...DASZ RADĘ!!! ❤️ co do mojego żołądka... nie wiem czy to są wrzody, :( 16 lat temu miałam już robioną gastroskopię i wówczas stwierdzono u mnie nadkwasotę, nieżyt i nerwicę żołądka, :( potem mijał czas, a ja leczyłam się sama (brałam te same leki, piłam siemie lniane), a teraz sama nie wiem... dlatego poszłam w środę do lekarza, zobaczymy w poniedziałek, po gastroskopii...dam Wam znać, bo do pracy MUSZĘ przyjść :( :( cóż takie czasy.... ...w każdym razie...dzięki za troskę... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawinia - dasz radę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kropka - trzeymam kciuki za poniedziałkowy zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak - a no co się będę szczypać - potrzymam nieład na głowie przez czas jakiś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki !!!!!! gdzie jesteście???? :( ja rozumiem, że już weekend, a jeszcze w pracy :( jakie plany na wolne dni?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Wreszcie dostałam się do kompa. Maż był pochłonięty jakąś grą i nie chciał odejść.. Powodzenia Lawinio :) Współczuje Kropka. Piątek wieczór w pracy to przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie oglądam świąteczny katalog AVON\'u (koleżanka jest konsultantką)...hm....fajne kosmetyki....ale ceny też faaaajneee ;( bardzo podoba mi się seria wód perfumowanych Today, Tomorrow, Always dla pań i dla panów bajer!!!! aczkolwiek używam innych perfum (tych niestety nie mam) :( (ale zbliżają się Święta...byłam grzeczna...;)) lubię, gdy perfumy mają w swoim składzie piżmo a jak to jest z Wami?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Tez używam kosmetyków avon'u, ale tylko dlatego, że córka kol. z pracy jest konsultantką a nie mam czasu chodzić po sklepach i szukać. Dla mnie jest to bardzo wygodne. czasami tez zamawiam coś z oriflame, też córka innej kol. tym się zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiola - wybierz się kobieto do lekarza!!! Niewyleczona grypa czy zapalenie oskrzeli powodują powikłania!!!! Szkoda, że mieszkasz daleko :( poszłabym z Tobą, żeby dodać otuchy :) ....i....przypilnować ;) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ja rozumiem jest piątek wieczór...wolne... (kto ma wolne ten ma:( ) ale mi zostały jeszcze dwie godzinki...potem odezwę się dopiero w poniedziałek no co tam u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Skojarzyłam niedawno, że jutro 11 listopad i sklepy moga byc pozamykane. Wysłałam meża po zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Wrócił i mówi, że normalnie pracują i bęa otwarte. Będę pamiętać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Hej ;) Ja wiem ze jutro Marcinki wybieram sie na imieninki !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×