Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość Aniołek_73
dlaczego nie zdązysz ? ja urodziłam jak miałam 31 skończone , 8 lat po ślubie , a cała rodzina już dawno postawiła krzyżyk na mnie i w żadne gadki typu że się nie staramy nie wierzyła chociaz faktycznie tak było , nie staraliśmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witaj Lawinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Lepsze i gorsze dni chyba ma każdy, ja to raczej tak ogólnie pesymistycznie patrzę na wszystko, dobrze, że mąż to optymista i zawsze potrafi mnie rozśmieszyć czy pocieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pracy - samochodem , jakies 17 km wstaje o k 6,30 choc mam na 10 , bo niedosc ze sie sama musze zwlec to jeszcze moja corke a to nie taka prosta sprawa :D kryzys wieku - od czasu do czasu, czasem bardziej czasem mniej ,:D Nadgoniłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
witaj Lawinio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
eeee akria jeszcze nie jedno malenstwo bedziesz miała ....głowa do gory !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
mimi i tak i nie zauważyłam np że im jestem starsza tym bardziej kobieco -dziewczęco się ubieram , aostatnio strzeliłam sobie nowy fryz modny " look" na głowie który o dziwo odmłodziłmnie o ładnych parę lat:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
a ile masz lat Lawinio, bo nie chce mi się teraz szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
akria ja też jestem pesymistka nad czym ubolewam bo naprawde tym weselszym łatwiej życ a ja to taki "smutas" , moja mama mówi że grzeszę bo zawsze posępna i niezadolona a przecież naprawdę inni mają dużo gorzej wzyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam roznie , czasem nie moge uwierzyc ze mam juz 34 i ogarnia mnie strach ze juz tyle , ze rany , ze sie nie czuje na tyle i w ogole. A potem mi mija , zwlaszcza po takich sytuacjach kiedy nowy kolega mojej corki wzial mnie za jej siostre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
To u mnie podobnie, czasami dyr. pyta czy coś się stało, czy źle sie czuję, taką mam minę jakbym miała jakies zmartwienia a u mnie ok, takie usposobienie i chyba już tego nie zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
i tak ma byc babeczki trzeba uciekac przed latami ....a to modny ciuch czy fryzurka ....Chociaz kobieta czym starsza tym lepsza tak jak wino ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
a zresztą popatrzcie na te wszystkie aktorki między 30 a 40 wyglądaja , wyglądały najpiękniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
więc i staram się uciekać :) Staro to te znie wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
lavinio - mam to samo czasami biora mnie za siostre mojego syna :D no coz jak jest miedzy nami roznica 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
ostatnio do domu zadzwoniła jakis facet ja odebrałam a on mówi jest któres z rodziców w domu :D byłam wniebowzięta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To efekt mojej niskiej i drobnej postury , bo na twarzy to juz niestety nie jest tak rozowo , tj gładko :D , ale co tam , pocieszam sie ze dobrze ulokowałam geny i juz. Aniołek - ja choc nie daje czesto po sobie poznac tez jestem raczej pesymistka , i czesto jestem smutna , tylko jak jestem sama ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
całe szczęscie że mój mąż jest wesołu i uśmiechnięty :) ale czasami to denerwuje mnie to że tak się cieszy jak głupi , chyba mu zazdroszczę tego usposobienia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Mój tez podobnie. Może tak musi być, że dobieramy się na zasadzie przeciwieństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Nie tu nie ma Newcastle ;) ale zapraszamy do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
o przeciwieństem to napewno jesteśmy:) ja wybuchowa on oaza spokoju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
W naszym zwiazku to ja jestem bardziej wesolutka on męża ....On zawsze mowi i z czego ty sie tak smiejesz kobieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek ja mam podobnie z facetem, zawsze usmiechniety i pozytywnie nastawiony do zycia, a ja taka pesymistka ze az zgroza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te aktorki Mimi maja sztab stylistek , charakteryzatorek , kosmicznie drogie kosmetyki, odpowiednie swiatlo , wiesz jak to jest. Po całym dniu bez makijazu pewnie wygladja deczko inaczej. Ale co tam ja wychodze z zalozenia ze starzec trzeba sie z godnoscia , natury nie oszukasz., i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
U nas tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Oj u mnie akria tak samo ....jak wybuchne to jak wulkan On spokojny jak wiosenny wietrzyk ......jestem w koncu lwica - zodiakalna a maz strzelcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
ale w każdym wieku można dobrze wyglądać jeśli się troche dba o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
mimi ja tez lwica a mąż waga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×