Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość akria
Chcę ale w tej chwili jest to niemożliwe :( Ale ciągle mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Musze już uciekać, bo mąż narzeka, że za długo siedzę. Zajrze tu jutro wieczorem. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
ok miłych 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Hej dziewczyny :) Akria ja tez miałam w tym tygodniu takie problemy zeby wstac do pracy .....grrrr wydaje mi sie ze to wina moze i pory zimowej ale tez pogody .....byle do wiosny !!! Aniołek - napewno jest jakies wyjscie z sytyłacji !!! przykra sprawa jezeli chodzi o finanse ale skoro tyle czasu juz tam pracujesz to napewno jestes zaufanym pracownikiem i szefostwo to doceni ....tak mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Uciekły wszystkie babulce :o no nic odezwe sie jutro miedzy praniem a sprzataniem tyle pracy domowej czeka ale mysle ze wieczorkiem odpoczne gdzies przy lampce winka :D w miłej atmosferze .....;) :) No nic życze kolorowych snow :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny 🌻 A ja dziś w pracy :( bleee A potem tak jak Mimi pranie i sprzatanie ale za to wieczorem w wysprzatanym domku zrobimy sobie z moja corcia jakąś dobrą kolacyjkę (żeby sie nie skończyło na frytkach:))) bo to najwiekszy dla niej rarytas). A na lampke wina tez sie wkręcam Akria:D Aniołku - nie przejmuj sie jesli jestes zufanym i długoletnim pracownikiem jak mówią dziewczyny to nie bedzie tak źle, wierz mi , byłam w podobnej sytuacji (jeśli chodzi o kasę) i wszystko dobrze sie skończyło, rozwiązało , wyjasniło a ja zdobyłam jeszcze wieksze zaufanie , tak myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich pracujących , sprzatających , i leniuchujących babeczek miłego DZionka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi - oby wieczorowa miła atmosfera ;) przeciągnęła się do rana albo do wieczora następnego dnia , jak szaleć to szaleć ;) w końcu okrągła rocznica :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro dla wszystkich, aja juz odrobiona i po obowiazkach-teraz tylko sałatka z tuńczyka na kolacyjke, kapiółka i fajrant! miłego wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam Wyspałam się dziś porządnie, bo do południa. Za oknem strasznie ponuro, ciągle deszcz i tak ciemno. Nie lubię zimy ale chyba lepiej żeby był śnieg i lekki przymrozek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
a ja jestem uzależniona od cafe ;) juz kwitnę tu 2 h:D zamiast zadbac o swoją urodę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ja przed chwilą skńczyłam cos robić do pracy, a jeśli już siedzę przy komputerze to tu zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
a to i w domku pracujesz? mój Marek już zerka porozumiewawczo na mnie że jeszcze siedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Czasami musze coś tam przygotowac do pracy. Zamiast siedzieć dłużej w pracy, moge to somo zrobić w domu a tak wolę. Najczęściej wieczorem siadam i przy okazji zaglądam na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
dobrze że ja nie musze z pracy nic przynosic :) nie wiem jak bym znalazła czas chyba kosztem cafe;) ale jak trzeba to trzeba Mi w ogóle brakuje czasu dopoki malutka "urzęduje " nie włączak kompa bo i tak mam kupę różnych zajęc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Też często mnie to denerwuje, że musze coś robić w domu. Masz jakieś plany na niedzielę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
niestety mój świat kręci się wokól mojej niuni to raz po drugie żeby gdzieś wyruszyc troszke kasy trzeba a z tym krucho:) także planów zero i cały dzien sama z mała bo mąż złapał "fuche" i idzie do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
My wybieramy się do znajomych na kawe, chyba że nie będzie nam się chciało i zrezygnujemy. Teraz taka pogoda, że niechętnie gdzieś wychodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ja bardzo chętnie, zaraz idę sobie nalać :) Chwilkę jeszcze posiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
a ja coś apetytu nie mam:( na winko też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Juz sobie nalałam, wczoraj zjadłam całą czekoladę z orzechami, dziś mam z tego powodu wyrzuty sumienia i nic dziś słodkiego do ust nie biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sobie nie odmawiam, bo odkryłam taka mała prawidłowośc ze jesli troszke cialka przybedzie to nie tylko w bioderkach ale i w biuscie , a tam deficyt mam niestety :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
a ja w ciągu ostatniego mies o zgrozo przytyłam 5 kg i to tych które tak pięknie w lato zgubiłam :( teraz przez kłopoty wpracy chyba jednak zlecą juz mam 1 do tyłu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
oj to ja podobnie, tam akurat troche ciałka by się przydało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
ja mam problem nie z bioderkami :) ale z okropnym brzuchem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
no a biust cóż raczej dostosowany :) bo śmiesznie wyglądałabym ze swoim wzrostem i wybujałą górna częścią ciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×