Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Mimi - i nie rozniosł jeszcze domu na strzepy :D W sensie ze nie jest nabuzowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
Dominikana jesteś szczęślicem :) ja tez bym chciała w Anglii byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
chyba naprawde się położe zjadam literki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
ani nie mow nerwowy chodzi .....ale ma orzeszki ziemnie 2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
cały czas cos je ......nawet w nocy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
to może czymś innym mu zając rączki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
z opolskiego to opanowali Holandie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
aniołek - jest wykonczony rocznica slubu ...biedny :) dam mu dzisiaj wolne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
a ile lat ma szanowny małżonek bo mój 35 i dopiero nabrał wigoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Zycze Wam miłej i kolorowej nocki dziewczyny do jutra :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka zima w Anglii taka jak u nas? Jednego im nie zazdroszcze klimatu , u nas chociaz to lato jako takie , a tam mokro ,mglisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
ja tez spadam 🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
moj małzonek ma 35 w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
i tez mam takie samo zdanie co ty na ten temat .....wszedzie i o kazdej porze :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
ucieka ludziska ;) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam gg sie odzywa Jak tam zima w angli, nie ma zimy w angli przynajmiej tu gdzie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to juz ta godzina ide jeszcze wtracic pomarancza moze przestanie ssac :( Dominika - wpadaj czesciej. Good night. Adios , ciao ciao Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) oki lawina:):):):):):):) 3 maj sie!!! i nie mysl o nałogu to tylko dwa tygodnie meczarni i bedziemy wolne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masz! Toście się wczoraj rozpisały:) Cześc Dziewczyny:) Aniołek - jeśli chodzi o bliskość pracy to chyba jednak mam bliżej niż Ty:) Dominikana - witaj u nas - w Newcastle to chyba masz dużo Polaków więc nie czujesz się obco, prawda? Lawinia - i jak dzisiaj Ci idzie niepalenie? Trzymaj się!!!! Mimi - współczuję niepalenia mężą - mój facet też rzuca od paru dni (już miał jedną przerwe w sobotę) i jest nie do zniesienia. Rzucić palenie jest strasznie ciężko, ale jestem dowodem na to, że się da. Niestety z paleniem się uporałam, ale z jego skutkami (otyłość) już nie daję sobie rady. Akria - wiem o co chodzi z tym strachem, że nie zdążysz z urodzeniem dziecka - mam dokładnie to samo. Juz nawet się zdecydowałam, mimo wciąż złego momentu, ale jakoś mi nie wychodzi. Pozdrawiam wszystkie Laski i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiana - za Ciebie też trzymam kciuki. Nie wiem czy będziecie wolne za 2 tygodnie, ale z pewnością będzie Wam juz lżej:) Da się tego dokonać!!!! Trzymajcie się Dziewczyny, nie jarajcie, ale pilnujcie się żeby nie utuczyć się tak jak ja bo przez to łatwo popaśc w depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki ale się rozpisałyście :D SUPER!!!!! w tym momencie żałuję, że nie mam internetu w domu :( nie będzie mnie jakiś czas.... trzymajcie kciuki!!!!! pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witajcie kochane :) Ja trzymam bardzooo mocno kciuki za Ciebie kropeczko ....powodzenia ;) Fabiolu - masz racje z tym rzucaniem palenia jest bardzo cieżko cholernie nerwowy jest no coz zrobic .....zeby go bardziej z motywowac zaprowadziłam w domu skarbonke i tam odkłada kase niby na papierosy a za cały m-c moze sobie ja wyjac i kupc cos konkretnego dla siebie a jest to kwota ok 250-300 wiec tyle forsy szło z dymem....tylko czy to sie uda ... Ja naleze do osob nie palacych wiec dla mnie jest to tez znaczaca zmiana nie musze wdychac tego świnskiego dymu ....:o jezu co ja z tymi chłopami mam ale jestem dobrej mysli :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
oj widze ze wczorajszego wieczorka przekreciłam ksywe Dominikany na Dominike ;) sorry ale tak to jest jak sie czyta i pisze w locie :D wybacz gafe moja droga musze bardziej czytac to co piszecie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
mam chwile na kawe wiec jeszcze cos napisze ...... Faboila - interesuje mnie jakie warunki noclegowe były w schronisku ....czy cos sie zmienilo czy tak jak kiedy a bywało z tym roznie mowiac prawde.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×