Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Powitanko-ale topisko drgneło! tak trzymac! pozdr.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi - warunki były dobre. Oczywiście był to standard schroniskowy więc bardzo skromnie, meble stare (łóżka nawet chyba za stare bo skrzypiały i bywały już nadwyrężone), pokoje tylko z umywalkami, ale bardzo czysto, miło i przestronnie. Łazienki bardzo czyste i zadbane. Bywało różnie z ciepłą wodą tzn. nie o każdej porze można było się wykąpać w gorącej, ale wystarczyło wyczuć odpowiedni moment:) Kaloryfery tez włączali dopiero po południu więc pokój nie był nagrzewany przez cały czas tak więc po przyjściu z gór wchodziliśmy do zimnego pokoju. Dlatego od razu lecieliśmy do baru na grzańca:) Potem już się pokój nagrzewał:) Jednak generalnie warunki, jak na schronisko, były w porządku. Przede wszystkim CZYSTO, a to mi na takim wypadzie wystarczy. Warto tam pojechać - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć Jeśli możesz to daj namiary na to schronisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
a mój szkrabek rozrabia zamiast isc spac , jestem wykończona dzisiaj , a nerwy odmawiają posłuszeństwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
A ja odpoczywam po pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Fabiola - super !!! juz chce tam byc ........a wiok o mamo piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
kurcze miało byc widoki ....klawiatura do wymiany !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witam Panie z wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Jak minął poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
poniedziałe zawsze jest straszny jak to pierwszy dzien po wolnym ale dzisiaj miałam mniej pracy niz w ubiegłym tygodniu ....ale za to w domu mały miał tyle zadania ze szkoda gadac czy pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
a jak u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
najgorszy jest angielski :o nauczycielka skacze z tematu na temat jakies to dziwne jej nauczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
miesza sie to temu mojemu synowi i do tego raz w tygodniu niemiecki .....koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
🖐️ za mna koszmarny dzien :( w pracy napieta atmosfera , a jak przyszlam do domu mama od razu z pretensjami , pouczeniami itp , potem poklocilam sie z mezem , a malutka hasala do 21.15 , i mam jeszcze przestawiona klawiature , nie wiecie ktorymi klawiszami przywraca sie stan pierwotny zawsze zapominam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
To ja odwrotnie, miałam dobry dzień i nawet szefowa mnie pochwaliła :) Nie wiem jak się przestawia, spytaj na ogólnym, tam zawsze ktoś odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Aniołku ja tez mam klawiature na wykonczeniu .....chłopcy {mąż , syn} graja w fify i inne gry ......:o i tak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
plusy u szefowej to fajna sprawa .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
jak jest fajna atmosfera w pracy to sie dobrze pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
W obecnej mojej pracy na atmosferę nie narzekam ale w poprzedniej było strasznie stresująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
a mnie do tego bola nogi i mam chyba spuchniete ,a nie zdarza mi sie to:( pozytywnym akcentem ze dostalam paczuszke z kozaczkami po trzech tyg oczekiwania :o ale nie chcialy wejsc ale jakos wepchnelam nozki w nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie dzis melduje Na chwilke bo musze jeszcze i moja ze słowek popytać, i troche porozmawiać. Moje problemy wychowawcze zaczynaja sie nawarstwiac ostatnio. Musze wprowadzic pare żelaznych zasad , takich stanowczych i na serio , bo zbyt miekka jestem Kurcze w takiej samotni moznaby sie było do wiosny zagrzebać Kropeczka - cokolwiek by to było tez mocno trzymam kciuki Aniolek - tez nie wiem Akria - u nas pochwała szefa graniczyła by z cudem , albo ozanczałaby ze ma ciezką gorączke i bredzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale atmosfere mamy super , wielu ktorzy odeszli wspomina wlasnie atmosfere , choc własnie ... wielu ktorzy ja tworzyli - odeszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jak to grobowo zabrzmiało - znaczy sie do innych firm odeszli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
super to ostatnie zdanie Lawinia moj szef zawsze jak tak nam słodzi to wiemy ze gdzies jedzie na mały wypad z żona .....a jak wraca to szkoda gadac to dopiero ma energie i słyszymy takie słowa ze zal pisac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
no tez zalezy z kim jedzie czy z zona czy z kims innym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam dziewuszki dla wszystkich 🌻 Net - no drgeło , a ty na jedno zdanko tylko wpadasz :) Dominikana - drugi dzień z bolem , bo z bolem ale zaliczony prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
a u nas w firmie z kolezanka zawsze mowimy tak na ktoregos z Panow co chodzi i warczy " chyba nic nie bylo":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×