Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość akria
Cześć :) Witaj Tęcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
czy można się jeszcze przyłączyc do Was???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witam z wieczorka :) Jasne ze mozna Aniołek :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Lawinia - twoja dobra energia doszła juz nawet do mnie na czarny ślask ....zycze Ci zebyś te 365 dni miała takie same jak ten udany sylwester 🌼 Wiem wiem Wrocław tez miał superowa imprezke ale bliżej mi do Krakowa ok 90 km niz do Wrocławia 190km ....i bardzo lubie waszego smoka Wawelskiego :D a ilu przystojnych szewczyków mozna spotkac na rynku ;) :D .....sam miod !!! W Krakowie liczy sie magiczna atmosfera której brak w innych miastach ....dlatego tak lubie to miasto i te klimaty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Aniołek napisz cos o sobie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
mam 33 lata , mam 2 letnia córcię męża , pracuję i mieszkam w woj.mazowieckim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witaj Aniołku :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
chyba dużo tu Was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witaj Aniołku 🌼 dziewczyny.... wczoraj znowu prowadziłam (na zmianę z mężem) rozmowy z synkiem, przyznawał mi rację...ale miałam wrażenie, że jednym uchem moja mowa wlatywała, a drugim wylatywała.... a dzisiaj....mój Mały obudził się już o 4.30 i przeżywał.... przedszkole :( cały czas powtarzał, że nadal będzie płakał i że dobrze nie będzie :( przecież to niezdrowe !!!!! ja już nie mam na to siły i pomysłu... co dalej? miłego dnia laseczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki w Nowym Roczku-oby był dla nas wszystkich jeszcze lepszy!Dziekuje za zyczenia i ciepłe słowa :)Szczególnie serdecznie witam nowe topowiczki-ale nas przybyło{kwiat]]kwiat]🌻Pozdrawiam wszystkie i zycze miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witajcie :) Kochana kropeczko - jezeli rozmowa z pania nie przyniosła efektu udaj sie na rozmowe z pania dyrektor przedszkola najlepiej w cztery oczy .....powiedz o stanach lekowych synka ...musi byc jakas reakcja z jej strony .....napewno jest w przedszkolu Rada Rodzicow i tam tez mozesz powiedziec o tym co Was gryzie i jaki macie problem z panią ....ja tez jestem w Radzie Szkoły i rodzice zgłaszaja rozne sprawy .......zapytaj rodzicow dzieci z grupy syna jak oceniaja relacje tej pani z dziecmi.... Mysle ze rozmowa z dyrektorka przyniesie jakie pozytywne efekty... A teraz podam sposob na moje dziecko :) Z synem miałam kiedy podobny problem ale ze spaniem w przedszkolu ...więc rozwiązałam go tak : kupiłam tablice korkową i podzieliłam ja na dni tygodnia od poniedziałku do piatku za kazdy dzien lezakowania bez płaczu itp . dostawał usmieszek { buzke} gdy uzbieral ich przynajmniej 4 na koniec tygodnia wymieniał na jakis drobiazg lub wyjscie do bawialni lub kina ....pomogło , efekt murowany ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Zapraszam na kawe ....ja już pije !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Mimi 🌼 za radę!!! a kawkę właśnie robię dzisiaj mam duuuużo pracy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Przyłaczam sie do kawki Witaj Aniołek zapraszamy , tecza , samotna wkręcajcie sie baby , bedzie tłoczniej i weselej :D Mimi- oj tak tez kocham , to miasto, choc mozesz mi wierzyć jest tuwiele takich miejsc w ktyórych nigdy nie byłam i wiele takich ulic o których nawet nie słyszałam , ale to co znam i tam gdzie chodze w zupełności mi wystarcza :D, a jak tu bywasz to moze kiedys razem sie wybierzemy na spacer bulwarami wiślanymi na przykład :D ha ha kurcze coraz mniej tu tych swojskich szewczyków , wszystko teraz przyjezdne, zagraniczne :D :D Mimi ty powinnas miec cale przedszkole dzieciaków :) ;) z takimi pomysłami Kropeczko - Mimi ma racje, to najlepsza rada, a wiesz jeszcze bym spróbowała podpytac inne dzieci jak sie zachowuje ta wychowawczyni , wiesz zrobic taki wywiad wsród dzieci. Aniuołku - nie tak dużo , w sam raz , z miejscem dla kazdego :D net - jak samopoczucie?, ja zrobiłam troche porzadków sobie samej i tak zamierzam rozocząc ten rok , trzymam i za Ciebie. Fabiola , Akria 🌻 No masz jak juz przyłoże to na pół strony aż mi kawa wystygła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć 🌻 Ja dopiero teraz zasiadłam do kawki :) Mam dużo pracy ale może to i dobrze, bo po świętach przybyło tu i ówdzie :( a jak jestem zajęta to nie mam czasu i ochoty na jedzenie. A co się dzieje z Fabiolą? Od dawna się nie odzywa? 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...skończyłam wszystko... mam tylko chwilkę, bo zaraz czas do domku :D chciałam dodać, że z rodzicami innych dzieci rozmawiałam, (ale może ich dzieci są mniej wrażliwe), przeprowadziłam też rozmowę z wychowawczynią , a mąż rozmawiał z TĄ upierdliwą kobietą... na razie niby oki, ale....Mały tak się zraził, że po prostu nie chce chodzić i już.... mam nadzieję, że dzięki Twojej radzie Mimi 🌼 wszystko się ułoży!!! jutro nie będę sama w pracy :( rozumiecie co to znaczy.... :(( dziewczyny 🌼 miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski:D Witam Was posiniaczona, ale dotleniona na maksa:) Ależ było fajnie, wracać się nie chciało. Było biało (nie ściemniam - cały czas miałam śnieg - czasem bardzo głęboki), wietrznie i z wrażeniami:) Sylwek też był fajny, ale ledwo na niego wstałam - zasnęłam jak dziecko po dniu łażenia (i czołgania się) poza szlakiem. Kocham zimę w górach!!!:) Nowa-Samotna, Tęcza, Aniołek - witajcie:) Mimi - dojechałam do Karpacza a do Samotni doszłam a wrażenia super jak powyżej:) Pozdrawiam Was Wszystkie Dupencje;) i życzę niewyobrażalnie genialnego ROKU 2007!!!! Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akria - no to się właśnie zebrałam w sobie, nadrobiłam zaległości w czytaniu i odezwałam:) Melduję się wśród żywych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez dołączam swój melduneczek na dzis! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Laseczki 🌼 mam dzisiaj \"urwanie głowy\" w pracy pozdrawiam i życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny 🌼 zaczynam od wiadomości pogodowych :) pogoda u mnie fatalna!!! ciemno, zimno, wietrznie i do tego pada deszcz :( aż nic się nie chce....i jak tu pracować, ale na szczęście dzisiaj już piątek :) idę zrobić sobię kawkę :D miłego dzionka, dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAy Kochane! Brrr Kropeczko u mnie tez paskudnie, choć ciepło dość A do tego kawa sie w pracy skończyła i zaraz wszyscy umrzemy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nie, to do mnie-choc w górach pogoda tez pod psem, czyli jak wyzej .Pozdrawiam -na przekur-słonecznie i cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale było by fajnie tak przemieszczać sie w przestrzeni , juz nie wspomne ze w czasie też, bo dalej kawki nie ma, i chetnie skorzystałabym z waszych zaproszeń NEtko , Kropeczko Ech , no nic trzymam sie jakoś :D, jeszcze choć ledwie :D Ide sie usmiechnąc do któregoś z kolegów z pracy , moze którys sie zlituje i skoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Na Mazowszu pogoda również nie zachęca do spacerów. Szaro i mokro niestety. Lawinia - znaczy to, że zawsze trzeba mieć przy sobie niezbędnik przetrwaniowy na czarną godzinę: kawa i czekolada;) Miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witajcie :) Ja dopiero teraz pije kawe i mam chwile na pisanie .... Walcze dzisiaj w pracy od 6-tej tyle zaległej pracy ze musiałam przyjsc skoro swit ;) Mamy z mezem dzisiaj 10 -tą rocznice slubu mysle ze sie gdzies wybierzemy dzisiaj lub jutro ...ale te lata leca no no !!! :D Pogoda typowo wiosenna nawet moze byc .... Fabiola - ciesze sie ze wypad w gory udany tylko to czołganie sie mnie załamało ....moze wybiore sie latem i sprawdze czy dam rade sie wspinac zima ..... Lawino - jak wyskocze na spacer do Krakowa to dam znac zaprosze Cie na kawke ....moj mały jedzie 17 -go na wycieczke do fabryki dekoracji świątecznych ... Kropeczko - jak tam synek lepiej juz troszeczke ... Akria , Net i wszystkie kobietki przesyłam ciepłe pozdrowienia :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi-dzieki za pozdro, Lavi-musimy sie spotkac topikowo-co Ty na to? Reszte topowiczek tez zapytuje o to.Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×