Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość mimi77-29
lawinio - moze wysokczysz z kolegą na kwe i ciacho !!! a jest tak ktory taki zeby oko zawiesic ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Net - ja jestem za moze jak bedzie troche cieplej i w połowie drogi !!! ....trzeba wybrac jakies fajne miejsce na spotkanie i bez facetow i dzieciakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Lavi - miało byc kawe ....sorry ale pisze katem oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Net - a Ty mieszkasz koło Bielska ?...kreci mi sie to wszystko juz ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawinia 🌼 Mimi 🌼 czy synuś lepiej...???? hm...trudno wyczuć....aczkolwiek dzisiaj znacznie lepiej...jak to moja mama powiedziała \"jak skowronek\", a to dlatego, że jest chory i do wtorku nie pójdzie do przedszkola (we wtorek kontrola i co dalej zobaczymy), wczoraj zaprowadzał Małego mąż...i synek też płakał.... potem mąż rozmawiał z \"naszą ulubioną panią\", która tłumaczyła się.... mówiła, że jest Jej przykro, że Ona już nawet do Małego nic nie mówi i, że chciałaby porozmawiać z Nami, przeprowadzić konfrontacje..... później mąż rozmawiał z drugą wychowawczynią i panią psycholog, która stara się pomóc, rozmawia z Małym, ale moim zdaniem przekaonać Go do \"ulubionej pani\" będzie trudno..... wnioskuję tak po tym co mi opowiadał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi-dokładnie....pamiec Cie nie myli.....to super! mysle,ze spotkanie topikowe da sie zorganizowac . jak tylko pociepleje....Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi 🌼 Dużo szczęścia i miłości z okazji 10- tej (aluminiowej) rocznicy ślubu 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 \"Idźcie przez życie z dobrocią w sercu, Otoczeni ludźmi, których kochacie, Silni poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia - nierozłączni!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest! Mam! trzy w jednym ale dobra i taka! Dobrych mam kolegów :D :D Fabiola - pomyśle o niezbędniku , masz racje jeszcze mi tylko czekolady brakuje :D hmm moze sie jeszcze raz do kolegów uśmiechne :D A w ogóle to opowiedz nam coś wiecej o wyjeździe:) Mimi - kochana wszystkiego Naj Naj Naj , sto lat kolejne razem w zgodzie i miłości. To piekny jubileusz , miłego i gorącego swietowania ..... A co do kolegów jest tak: jeden jest do tańca drugi do rózańca :D, jeden jest na kawe drugi jest na ciacho :D. A tak naprawde lubie ich jak braci :) A na kawe to ja zaprosze jak bedziesz :D Net - ja tez jestem za , gdzies w połowie drogi :) Kropka - cierpliwości , skoro zaangażowało sie w to tyle osób to jest duża szansa na powodzenie. MAły pewnie tak od razu sie nie przekona , ale ważne że wychowawczyni bedzie cos robic w tym kierunku. Poczekaj na rozmowe i konfrontacje Ok . Lece robić kawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Oj jak miło :) dziewczynki dziekuje 👄 🌼.... no Fabiola czekamy na relacje z wypadu ...... (jestem cholernie ciekawa } dawaj wiecej na ten temat ;) Kropeczka - mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni .... Lawi - ja tez lubie fajnych braci ;) lepiej miec ich kilku niz jedną złosliwa siostre :D Fajnie że jutro wolne ale w domu pracy aż piszczy ....{sprzatanie cała gora} ....grrrr :o lece cosik zrobic w tej pracy .....pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć :) Mimi WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 U mnie też pogoda okropna, deszcz, wiatr :( Żle to na mnie wpływa. Dobrze, że jutro sobota i nie muszę iść do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi-równiez dołaczam się do zyczen jubileuszowych-tak trzymac!❤️Dziewczynki, to fajnie,ze podjełyscie pomysł o spotkaniu, jestem za -jak tylko pociepleje.Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Jakoś w pracy dotrwałam do końca tygodnia. Praca jak praca ale najgorsze to budzenie się rano, o tej porze roku to dla mnie problem. Jeśli chodzi o spotkanie to chyba ciężko będzie, za daleko mieszkamy, chociaż nigdy nic nie wiadomo. Relaksuję się właśnie przy lampce wina i wszystko byłooby dobrze, gdyby maż mnie nie odpedzał od komputera, bo chce sobie pograć - jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witaj :) Jeszcze tu jestem ale nie wiem jak długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Co u Ciebie? Pracujesz jutro czy wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
na szczęście nie pracuje :) ale po zawirowaniach jakie miałam w pracy w tym tygodniu to niczego więcej nie pragne jak siedziec w domu z moim aniołkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ja na atmosferę w pracy nie narzekam ale w poprzedniej nie było zbyt miło, ciągle jakieś spięcia, to było stresujące. Trzeba było zwracać uwagę na to co i komu sie mówi. Ale powtarzalam sobie, że to tylko praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
a u mnie było super przez jakies 11 lat :) a teraz koszmar i nie wiadomo czy nie wylece :( a ja głupia byłam lojalna i uczciwa przez te wszystkie lata:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Dlaczego wylecisz? Nie masz umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
mam umowe na czas nieokreslony tak jak reszta załogi a jak wylecimy to może wszyscy :( za dużo tego jest by pisac ale martwię sie bo zostac na bruku , a tu kupa kredytów i małe dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Czasami są takie sytuacje, że nie wiadomo jak postapić. Później, gdy się analizuje na spokojnie to wydaje mi się, że inaczej bym zareagowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Może się jeszcze wszystko ułoży. Nie przejmuj się. Co ma byc to bedzie, nic na to pewnie nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
kurcze ale ja jestem naprawde niewinna a chodzi o kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
mam nadzieje A Ty skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Kielce. A Ty skąd? W jakim wieku masz dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
Mazowsze- Grodzisk Maz i mam jedną córeczkę 2 latka i 4 mies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Nie przejmuj się, pewnie się wszystko wyjaśni. To masz fajnie, takie małe dzieci są słodkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
jest cudowna i słodziutka i w dodatku mądralińska:) A ty masz pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
jeszcze nie :( ale mam nadzieje, że kiedys to nastąpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
przepraszam może Cię uraziłam ale starasz sie czy narazie poprosty nie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×