Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość skolmcia
hej, mozna do was dołączyć? jestem męzatką mam syna i niestety 36 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kiedy przestałam palić , schudłam prawie 20 kg. ale to była katorga... nie dość , że ciągnęło do dymka , to jeszcze postanowiłam upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu.w rezultacie - palę znowu , ale te 20 kg.już nie wróciło. Lawinia- moja córka w tym roku kończy 6 klasę . jeżeli chodzi o gimnazjum-nie mam zbyt dużego wyboru... mieszkam prawie na prowincji, co ma swoje dobre jak i złe strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Pewnie ze mozesz skolmcia :) wszystkie dziewuszki miło witamy i zapraszamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Jezu trzeba liste zrobic bo mi sie juz wszystko kreci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he z tą listą - dobre ja sobie juz taką zrobiłam oho - mój mąż wyszedł z łazienki pędzę , a nóz głowa go dzisiaj nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
No dobra nikt nie pisze wiec pare zdan do Fabioli - napisz jak tam prawko i kiedy masz egzaminy? Cos kata okiem przeczytałam ze na poczatku lutego wiec trzymam za ciebie kochana kciuki i pokaz tym wstretnym faceta jak sie jezdzi i ze babeczki to najlepsi kierowcy pod słoncem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj skolmcia.Jest troche pozno czy jest tu jeszcze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
haneczka lec dziewczyno moze dzisiaj sie uda :D ja tez czekam na mojego kto wie moze bedzie małe bara bara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! hej Skolmcia! Byłam dzisiaj u pani doktor 1go kontaktu, ponieważ lekarz który stawiał mi diagnoze w sobote, że mam zapalenie płuc był z prywatnej przychodni obok. Mila lekarka po osluchaniu mnie-nic nie stwierdziła!!! :-)) czyli przez 3 dni szmery znikły i to zapalenie płuc! Jutro jakies mam badania, ale ogolnie to jestem happy, wiedząc że raczej okey.. i zwolnienia jeszcze zostało ;-) Mimi - kup mężusiowi plasterki nicorette jak będzie rzucał faje następnym razem, nie będzie nerwowy chodził! koszt 60pare zł za 7 sztuk /czyli na tydzień/. Ja to nawet taki plasterek ciełam na mniejsze kawałki, jak czułam, że potrzebuje mniej nikotynki ;-) Lawinia- o widze, ze też masz z fajkami tak jak ja! gratuluje!! chociaż te sobotnie wypalone jakoś smakowały mi jak zakazany owoc.. powerjoga - to taka mieszanka z aerobiku, pilatesa i jogi. Zaczynamy intensywnie rozgrzeweczką, jakieś kroczki itp. że się mozna spocic, potem jakies ćwiczonka i na koniec na matach rozciąganko - w międzyczasie troche asan z jogi, jest relaksik, ale nie ma za dfuzo filozofii. Polecam wszystkim powerjogę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć Witaj Skomlcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi - nawet sobie nie wyobrazasz jak chcialabym pojechac na narty , tylko tak jakos czasu mi brak , zajete te weekandy mam . W przyszlym wysylam tylko corke , bo dzielimyu sie na razie sprzetem ;) , ona wyrosla totalnie ze wszystkiego. Na razie nie mam funduszy zeby wszystko jej kupic ale doslownie wszystko od nart i butow po rekawize i kurtke , a ze jestesmy tego samego rozmiaru to mozemy na razie jździec na raty :D skolmcia witaj , zapraszamy - jakie niestety ;) haneczka - no nie mow , schudłaś po rzuceniu ? ty chyba masz odwrotnie proporcjonalna przemiane materii :D Moja tez w 6 , wybrała sobie gimnazjum , tylko tam ze średnia 4,5 przyjmuja nie mniejsza . No zobaczymy . Z nauka nie ma problemu , raczej . Za to zachowanie pozostawia wiele do zyczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet może przyjedzie w piątek odwiedzic chorą..buu :-(( był w piątek- było suuuper!!! , a tak w ogole to przyjechal, bo... chce mnie zostawic po3 latach jak się nie zmienię ;-) jeszcze mi powiedział,że miał dla mnie pierścionek kiedyś.. zlekka okrutne na koniec związku?? ale i tak oni myślą głównie inną częścią, więc ciężko mu się oprzeć hihihi och jaka mam ochotę na \"bara-bara\" :-) na 2ce TVP zaczyna się Kocham Kino dziś film Bohater, ponoc niezły lece oglądać, do jutra dziewczynki, miłej nocki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Dobranoc Ja tez juz ide spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xsara -wiec korzystaj z tej innej czesci ciala ;) ile wlezie , a co my to gorsze ;) Ano tak ja tez lece tez czekałam na ten film i Kocham kino Dobranoc Akria FAbiola , Netka , Kropeczka , czekamy na WAs !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
A mojemu synowi sie przypomniało ze miał zrobic jeszcze jedno zad. z matematyki przez sen ....:o ten młody to wierny egzemplarz tego starego ....grrrr :) ja tez uciekam spac .....kolorowych kobitki ;)moze trafie na jakis fajny sen :D kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewuszki! Za oknem szaro-buro ale ostatnio to nic nowego. Jeszcze nie nadazam za wami ale mysle ze z czasem sie wyrobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-27
Cześć dziewczyny 🖐️ Od rana mam same przygody :o do pracy przyjechałam godzinke pozniej moj samochod odmowił jazdy padł mi alumulator i tak dzisiaj jestem na łasce meza ......a tego nie lubie mowiac prawde :) ale coz mam nadzieje ze po mnie przyjedzie ....W tym całym rannym zamieszaniu zapomniałam torebki z cała zawartoscia ....a na to wszystko dzisiaj poszłam do szefa o urlop 5 dni {mam jeszcze zaległy } na ferie i w drzwiach sie dowiedziałam ze kolezanka tez idzie a ktos musi pracowac a urlop moge zaplanowac na marzec :o kurcze sa takie dni ze mam dosc tej całej pracy i tych ludzi ....czlowiek sie stara a tu zero zrozumienia po co mi wolne w marcu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-27
Sorry ale musiałam to Wam napisac .....bo jestem zła :o a teraz sobie tak mysle moze ten facet z ktorym miałam wczoraj przeprawe słowna rzucił na moj samochod jakis urok :D;) przez trzy lata autko chodziło jak burza a teraz ;) meskie nasienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mimi ja juz sama nie wiem czy gorsze jest męskie , czy babskie nasienie. dzisiaj \"koleżanka\" z pracy tak mi podniosła ciśnienie , że aż mnie ręka świerzbiła żeby jej dołożyć.K...a jedna, wszystkiego się czepia a sama nic (dosłownie nic ) nie robi. mam dosyć takich niedpieszczonych, starych, rozdętych bab, które mają pretensje do całego świata. Ta moja nie chodzi do sklepów w promieniu kilometra od swojego domu , bo na wszystkie jest obrażona .Taki wieczny MALKONTENT. Jak ja jej nienawidzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi - jak rany , chyba tak mocno trzymałas za moj akumulator ze ci sie twoj rozładował. :D Nie przejmuj sie przynajmniej mozesz liczyc na czyjaś łaske , ja moge tylko na siebie i zakichanych mechaników , ktorzy zdzieraja z glupiej , niekumatej w tych sprawach baby. ECh... Niech moc bedzie z Tobą :D i akumulatorem HAneczka - ja tez mam w pracy taką \"perełkę\" , generalnie puszczamy ja mimo uszu ale jak przecholuje to sie ja do poziomu sprowadza i jest na chwile spokój. Buziaki for all Lece na basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! A\' propos koleżanek w pracy! Ja tez w pracy mam takiego babola! (jest nas troje w pokoju). Siedzi na przeciwko mnie i wszystkim wyżej postawionym w dupke włazi, wazelinka jedna! dobrze, że z nami w pokoju siedzi jeszcze jeden kolega, młody sympatyczny, \"normalny samiec\" - to mnie tonuje zdeczko, bo bym z \"koleżanką\" w morzu złośliwości utonęła :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki ja mam 35 lat i nadal chciałabym szaleć a tu w domu mąż i dwie córeczki. przygniata mnie dzień powszedni chętnie pogawożę z babeczkami podobnymi do mnie!!! w duszy ciągle mam 20 lat oddezwijcie się do mnie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześc :) Witaj Werolko :) Ja wróciłam dopiero niedawno do domu. Miałam dziś mnóstwo spraw do załatwienia po pracy i padam ze zmęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×