Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość Aniołek_73
a ja na stare lata widze siebie własnie na Mazurach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
a jeszcze jedna spraw co dwie wypłaty to dwie i mozna jakos żyć ....a z jednej to cienko to widze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Na dziś mi wystarczy siedzenia przy komputerze, idę spać, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
ja wspomagam się troszke samoopalaczem bo jak w lato chce sie opalac to cały tydzien roboczy jest piekna pogoda a w weekend pochmurno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
mimi tak jak ma się jeszcze kupę kredytów ale kto ich nie ma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Kiedys jesdziłam do Starych Jabłonek i Morąga ......ja tez lubie akria słoneczko i teraz zima bardzo mi jego brak ...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Dobranoc Akria 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
jezdziłam - sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Aniołku ja tez juz uciekam spac .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek_73
pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam :) Dziś długo pracowałam. Jutro jeszcze czeka mnie ciężki dzień w pracy a później już trochę luzu :-D Mam do załatwienia w najbliższych dniach ważną sprawę - trzymajcie kciuki, denerwuję się. Pozdrawiam. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Laski, No proszę, Wy już o wakacjach... Mimi - też byłam w Starych Jabłonkach 2 lata temu - świetne miejsce, mega czyste jeziora, nawet objeżdżaliśmy okolicę w poszukiwaniu działki. W tym roku nie miałam wakacji latem przez wypadek swojego starego - zamiast Mazur był szpital, operacja i rehabilitacja:( Odbiłam sobie to niby teraz w górach, ale to za mało i za krtótko żeby naładować akumulatory po tak ciężkim roku. A ten zapowiada się jeszcze gorzej więc o wakacjach też będę mogła zapomnieć. A wakacje moich marzeń to minimum miesiąc (a najlepiej dłużej) na Kubie. Chcę też objechać Skandynawię, Ukrainę i Islandię. Miłego dnia Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witam dziewczyny :) Akria - trzymam mocno kciuki .....uda sie !!! Fabiola - mamy te same marzenia ja tez chce zwiedzic Kube i jeszcze Argentyne .... a w Europie marzy mi sie Portugalia z plecakiem nie taka objazdowa autokarem czy samochodem ....no i musze przyznac ze bardzo mi sie podoba Ukraina byłam juz dwa razy i jestem bardzo mile zaskoczona no moze drogi maja fatalne ale czy u nas jest lepiej ......dzisiaj wymieniam dysk i robie porzadek z kompem wiec odezwe sie jutro .....POZDRAWIAM I TRZYMAM KCIUKI :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam :) Mam chwilkę przerwy więc zrobiłam sobie kawę i zajrzałam tu :) Pogoda u mnie okropna, strasznie wieje :-O Jutro idę jeszcze do pracy więc nie cieszę się jeszcze z weekendu :( Pozdrawiam ❤️ 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety.Nie było mnie ostatnio, bo komp padł.Dzis mam za to mega-migrene.Na dworze tragedia-leje i wieje-mała motywacja do czegokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam zdyszana na chwilke zeby sie przywitać , jutro w pracy jestem to cos wiecej skrobne za wszystkich potrzebujących też mocno kciuki trzymam dla wszystkich zmeczonych i- mega odpoczynku w weekand :D dla wszystkich spragnionych pogody i ciepełka - słońca od rana do wieczora :D dla tych co planuja i marza o wakacjach- niech wam sie snia co noc do samego lata :D 🌻, ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć :) Lawinio pięknę życzenia :) Oby się spełniły. 🌻 Szczególnie to o słońcu i wakacjach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lavi-duuuuuuuuuuuuuuuuuza buźka!👄fakt-pieknie to ujełas....oby nam sie.....Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Hej dziewczyny ;) Udało sie jestem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witaj Mimi :) Właśnie wróciłam z pracy. Nawet miło było - mała impreza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny znowu powiało pustka , no to ja sie wpisze :D Generalnie zalatany mam tydzien i weekand tez. a zwłaszcza dzisiejsza sobote, kurcze czuje sie dzis jak blondynka ( nie ujmując blondynkom) , ta przysłowiowa mam na mysli.Zaczelo sie od rana . Zostawiłam mojego zlomika w warsztacie bo jakies swiece trzeba bylo wymienic, wysluchalam pana choc rownie dobrze po chinsku moglby gadac bo znam sie na tym jak wiekszosc bab, prosiłam tylko zeby jak najszybciej bylo bo mi sie do pracy spieszy , zawinelam sie i poszlam do sklepu zeby nie czekac samiutka miedzy spora grupka mechanikow (bo z natury niesmiała jestem ) , a jak na zlosc ubrałam dzis krotka spodniczke i kozaczki na obcasie (u mnie niespotykane raczej) ale wymagała tego dzis moja praca (matko ! tylko nie pomyslcie czego złego)) no i zabrałam kluczyki od samochodu ze soba , wiec chlop poszperal poszperał ale odpalic nie mogł zeby posprawdzac czy wszystko ok , a ja jak glupia wloczylam sie po sklepie myslac ze jak przyjde to zapłace i hyc nie ma nie.... To jeszcze nie koniec wpadek dzis , jesli macie ochote czytac:D Spieszyłam sie juz do tej pracy ale musialłam zatankowac jeszcze po drodze , wjechalam na BP pod dystrybutor (mam na gaz) wiec wolam zawsze panow , wiecie gdzie stabelam pod dystrybutorem z kompresorem i mowie do pana ze do pełna prosze , a on mi mowi ze wszystkie sa pełne prosze pani..... no nie blondynka ze mnie? rany .. powiedziałam ze dziekuje ale wiem ze na tej stacji to ja sie juz nie pojawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymajcie jeszcze troche , musze sie wygadac :D Ech w pracy bylo ok , nawet bardzo ;) i pomyslec ze głupia spodnica to sprawiła :D Potem goraczka zakupow niezbednych zwiazanych z obozem feryjnym mojej corki - a w tym rekawiczki bez poalców n arzepy, nakolanniki, baletki , kabaretki , no i ciepła pizama oczywiscie. Dodam tylko ze to oboz taneczny. W domu okazało sie ze z dwoch nakolannikow ktore kupilam w go sporcie , jeden to rzeczywiscie nakolannik a drugi to skarpeta bez palców taka dla pilkarzy , ja nie wiem jak ja to zrobiłam, a paragon oczywiscie sie stracił po drodze ech . No i w nagrode , albo zeby nie umrzec z zalosci ze portfel juz pusty poszlam sobie wieczorkiem na basen, luuuuuuuuuz taki ze hej , polecam wszystkim ,zmeczonym , sestresowanym , albo zakreconym jak ja. :D :D Tylko mnie nie wykopcie z forum za te elaboraty :D :D :D Caluje wszystkie mocno 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć Ale się uśmiałam Lawinio :-D :-D :-D Ale nie przejmój się, każdemu zdarzają się czasami podobne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
przejmuj oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lavi-kochana jestes, mocno sciskam i całuję!!!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro dla wszystkich! u nas pieknie swieci! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam :) Ja wreszcie mam trochę luzu :) Mogę odpocząć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik nie zyje??? no co Wy!!!!!Juz mi sie tu wpisywać!Pozdrawiam tymczasem, zycze udanego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny, Topik żyje tylko chyba śpi, albo wszystkie laski są zabiegane (wiem po sobie) - nie ma kiedy zajrzeć... Net - a co z Twoim prawkiem? Miełąś już egzamin??? Bardzo mnie ten temat interesuje bo ja mam 10 lutego i pojutrze własnie wznawiam jazdy. Zapisałam się tym razem do kobiety - mam nadzieję, że kobitka kobitkę dobrze nauczy bo się będziemy dobrze rozumiały:) Lawinia - koniecznie napisz jak dzisiejsze Pachnidło bo jesczze nie byłam!!! Akria - jak w pracy? Luz się skończył czy jeszcze się nim możesz pocieszyć? Mimi - nie wiem jak Ty, ale ja myślę tylko o tym jak fajnie byłoby byc teraz w górach a nie kursować między robotą, szpitalem i domem. Kropka - jak Twój chłopak? Pogodził się z panią wychowawczynią czy ciągle sa problemy? Moja przyjaciółka też ma podobny problem z jędzowatą zdzirą w zerówce - obraża dzieci, wydziera się na nie. Dopiero jak rozkręciła zadymę to babsko się uspokoiło - zwykłe rozmowy z nią nie dawały rezultatu. Moon - a co się z Tobą dzieje? Nie było Cię tu juz z rok!!!! Wszystrkie babeczki - pozdrawiam Was!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×