Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Dołaczam sie do gratulacji Lavi!🌻,a redę wezme do ❤️Pozdr. wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć :) Mąż już wrócil, jeszcze nie ma wszystkich wyników ale te najważniejsze są i na szczęście nie potwierdziło się to co przypuszczano. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytka75
Witam ja tez szukam przyjaciół .Mam dziecko i chciałabym troszkę gdzieś wypaść.Jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski:) Witaj Frytka:) Skąd jesteś? My tu taką małą mapkę z lokalizacjami mamy (w głowach oczywiście):) Netka - przyłączam się do twierdzenia, że będzie lepiej - musi być i zawsze sie jakoś wszystko da poukładać Lawi - no to po wolnej chacie... i znów trzeba będzie balować na mieście;P Akria - ufff, a jak się Twój Stary czuje po szpitalu? Mimi, Kropka, Patyczak i pozostałe \"uśpione\" - a Wy gdzie fruwacie? pozdrawiam @ll 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dobrzy ludkowie! Pozdr. z rana i zycze miłego.Fabiolka-👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie DZiewczyny Zima , Zima , trzeba na narty ruszyć w ktorys weekand :D Ale poki co usypiam jak niedzwiedź, ide robic kawkę. FAbiola - jak karnawał to karnawał :D :D. Korzystam poki czas po temu , bo nie wiadomo co spotka mnie za dzien tydzien rok ;) Akria - ciesze sie ze wszystko w porzadku no i ze masz męza w domu. Net - a ty lubisz zime? :) witaj frytka Pozdrowienia dla wszystkich uśpionych. Pobudka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć :) Witaj Frytka :) 🌻 Zaglądaj tu często. U mnie też biało, pięknie to wygląda. Nie ma zbyt dużych mrozów więc nie narzekam. Mąż czuje się dobrze. Wczoraj miał urodziny i było kilka osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zimy nie lubie.....ładnie wyglada na obrazku, na zdjeciu, za oknem, ale nie przepadam za chłodem i zimnem. Nigdy nie uprawiałam białego szaleństwa na stoku, czy lodzie, zima marzne, jest mi zimno w twarz, stopy, rece.Nie pomaga stosawna ilosc ubran, nie lubie zimy-i tyle.Oby do wiosny, a potem juz latooooo🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ja też nie lubię zimna i marznę ciągle ale dziś z przyjemnością chodziłam po takich zaśnieżonych ulicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Laski, Kocham zimę jak jest biało i śnieg chrupie pod nogami. Nienawidzę jak jest chlapa, deszcz i wilgoć. Lubię taki zdrowy mrozek łapiący za policzki i jak mój pies dostaje szaleju widząc śnieg. Lubię się wymęczyć na śniegu i lodzie, zwłaszcza w górach. Łyżwy też lubię, ale właściwie w Warszawie nie ma gdzie jeździć bo lodowisk jak na lekarstwo i wszystkie zapchane po brzegi a tłumu nienawidzę więc nie chodzę. Miłego, zimowego weekendu Laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć :) Jak minął weekend? Ja spędziłam go w domu. U mnie mnóstwo śniegu i dziś wciąż padał. Mam nadzieję, że jutro nie będzie problemów z dotarciem do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ...jestem!!!!!! trochę mnie nie było :( duuuużo straciłam....topik się trochę rozkręcił ;) Fabiola 🌼 - mój Mały poszedł dzisiaj pierwszy raz do przedszkola po 4 tygodniach nieobecności, najpierw 2 tygodnie był chory, a potem ferie zimowe.... jak będzie...zobaczymy....aczkolwiek wczorajszy wieczór nie zapowiadał niczego dobrego.... Akria 🌼 - trzymaj się!!!! Lawinia 🌼 - zazdroszczę....i podziwiam!!!! a u mnie pogoda fatalna.....wczoraj zaczęło padać...i tak jest do tej pory....do tego dołączył wiatr, a po śniegu.....ani śladu :( pozdrawiam i życzę miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynia
Hej,witam.Jestem tu nowa.Szukam bratnich dusz.mam dzieci nie mam meza.Jestem po 30-tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Przez zupełny przypadek trafiłam na tę stronkę .I to jest to , czego szukałam. Mam 35 lat , mężatka , córeczka(nastolatka) i szukam przyjacółek. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynia
gdzie mieszkasz haneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynia
ja mieszkam w woj.swietokrzyskim.Mam 35 lat,mam 2-je dzieci. Napisz cos o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka ma 13 lat i juz bardzo chciałaby być dorosła,choć jeszcze nie bardzo umie. Pracuję w administracji (mąż też) , mam ciepłą,kochająca się rodzinkę , jestem domatorką , ale uwielbiam też babskie imprezki. A teraz rynia - Twoja kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć :) Haneczka, Rynia - Witajcie :) Rynia, ja też ze świętokrzyskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Niedawno wróciłam z pracy. Czuje się strasznie zmęczona, wieczorem nie mogłam zasnąć a rano znów sie obudzić. Ciągle pada śnieg z deszczem, na chodnikach mnóstwo błota :( Autobus duzo się spóźnił i o mało nie spóźniłam się do pracy. A wczoraj była jeszcze tak piękna zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja skończyłam pracę o 16(oficjalnie) i nie wiem jak długo jeszcze tu będę. u mnie za oknem szaro , buro i nijako a mnie rozpiera jakaś głupkowata radość. ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xara29
Hej, dziewczyny! czy można się do Was dołączyć??? Siedze sama w domu /mam zapalenie płuc/ i czuje się taka samotna.. buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Xara . chętnie bym z Tobą dzisiaj pogawędziła, ale właśnie wszedł do domu mój mąż i nici z pisania. bedę obecna jutro od 8.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynia
Witaj akria cos nas juz laczy-wojewodztwo,moze kiedys sie spotkamy. HANECZKO-ja mam 2-je nastolatkow,meza nie mam od10 lat,jestem sama i przyznaje nie jest mi z tym dobrze.Do tego wszystkiego nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Hej dziewczyny :) Ale ja za wami rybki teskniłam :) byłam pare dni na szkolenu i dzieki bogu juz jestem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynia
Xara29-trzymaj sie,nie jestes sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xara29
Dzieki! Widze /po wypowiedziach/, że tu same fajne i kumate babeczki zaglądają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witam nowe kobitki na topiku :) miło ze ktos nowy sie dołączy .... Akria - mam nadzieje ze z mezem lepiej i wszystko bedzie dobrze :) Fabiola - ja tez uwielbiam zime ale tylko w gorach gdzie moge troche poszalec na nartach i mam cicha nadzieje ze mi sie jeszcze w tym roku uda gdzies ulepic bałwana :D na ślasku dzieci maja dopiero 12 lutego ferie ...... Lawinia - szczesciara z ciebie ;) co ja bym dała za wolna chate przynajmniej raz w roku .....:) marzenie !!! Kropeczko - a ja dalej trzymam te kciuki i mam nadzieje ze wszystko udało sie na 5+ ........ Netko i reszta kobitek duze buziaki w te zimne wieczorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×