Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość akria
Witam Padam ze zmęczenia :( W pracy nadal luzy ale za to okazało się, że mąż ma problemy ze zdrowiem. Musi iść do szpitala, żeby porobili mu badania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie! Fabiolko, pewnie mnie z kims pomyliłas...ale nic to...Ja robiłam prawko ładnych kilka lat temu...nie jeżdże, bo mnie maz do auta nie dopuszczał, bo bał sie o auto-jego narzedzie pracy-wiec nie nabrałam doswiadczenia. Teraz tylko wymiana dokumentu na nowy....i schowac znów do portfela....Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Wróciłam do domu....pusto. Wysłałam corke na oboz , pierwsze dni luz, czas dla siebie, ale dzis juz mi źle :(... E tam lepiej wam sie pochwale ze juz 2 tydzien nie pale , chodze na basen zeby sie wspomóc , i o ile dumna jestem z coraz wiekszej pojemnosci pluc o tyle martwi mnie ze coraz bardziej wypełniam wiszące na mnie jeszcze niedawno spodnie ;). Ale sie nie poddaje :D FAbiola - film owszem , owszem . Fantastyczna scenografia , prawie \"czujesz\" te zapachy , zarówno smrod 18-wiecznego Paryza jak i tworzacego sie pachnidła wszechczasow . Do tego realistyczna charakteryzacja i piekna muzyka. Ale czegos mi brakowało , albo spodziewałam sie czegos wiecej. Skoro czytałaś ksiazke to smiem twierdzic ze tez odniesiesz takie wrazenie , co prawda ja nie czytalam , ale ksiazka chyba bardziej by mnie porwała. No nie wiem to moje odczucie :D, niemniej polecam ! Napisz jak jazdy z kobitka :) Akria - trzymam kciuki zeby wszystko z badaniami bylo w porzadku. Ech wszystko dobre , ale zdrowie najwazniejsze . Ja tez dzis otrzymalam niezbyt dobraa wiadomosc o problemie zdrowotnym mojej tesciowej , wierzymy ze to nie bedzie to najgorsze.... Net- natychmiast mi tu za kierownice i odswieżyć sobie wszystko :) i koniecznie napisz czy u Ciebie dalej słońce świeci :) Mimi , Aniołek , Kropka, i reszta - gdzie wy ? Pozdrawiam wszystki mocno 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie niebo kolorowe-czerwone-sino-fioletowe , zielone....Lavi-gratz!🌻Tak trzymaj, i nie poddawajsie absolutnie! Ja rzuciłam 9 lat temu-i sobie chwale. Za kierownice szans nie mam-bo z meżem juz nie jestem, teraz inna pani zajeła moje miejsce.Co do filmu i ksiazki-obydwa mi sie podobały.Najpierw czytałam, potem sie zastanawiałam, jak to zrealizuja, i nie powiem-nawet udanie.Aczkolwiek bohater gł. w ksiazce był przedstawiony jako wiekszy pokurcz, i tu niescisłosc.Ale ogólnie jestem na tak.Pozdrawiam słonecznie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć :) Chyba prognozy pogody zaczynają się sprawdzać, bo strasznie wieje :( W taką pogodę najlepiej siedzieć w domku ale się niestety nie da. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie! Gdzie Was wszystkich wywiało? Ja rozumiem,ze wichury straszliwe, ale zeby az tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ja jestem Net :) Zaglądam tu czasami. U nas strasznie wiało w nocy :-O Bałam się, żeby wiatr czegoś nie uszkodził przy domu ale na szczęscie wszystko jest ok, tylko bramę otworzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Akria(mogłabys sie zaczernic), bo juz myslałam,że topik na wymarciu po Cyrylu....🌻Pozdrawiam Cie serdecznie, jak i osoby, których dzis nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA sie trzymam mocno i nie daje wichurom Netko :D Przywiało mnie tu na wpis ik dzisiejszy :D Ale dzis mam kryzys chce mi sie zapalic, tak nagle ni z tego ni zowego. Wczoraj bylam w knajpce z kumpelka zdeklarowana i dlugoletnia palaczka i jakos wytrzymałam a dzis mnie nosi. Nie wiem co bedzie jutro , bo mam impreze w domu. JAk to przezyje bez dymka to jestem fu men czu :D Akria - ja tren tydzien w pracy mialam katorżniczy wiec tak ja ty zwykle, ja z utesknieniem czekalam na ten weekand , jutro spie do bolu , potem basen a wieczoror zapewne przeciagnie sie do rana :D Sprzatanie olewam bo nie mial mi kto nawet nabalaganic :D FAbiola - jak te jazdy kobito ? Gdyby nie to ze instruktor to instruktorka to pomyslałabym ze pognaliscie w sina dal , nie ogladajac sie za siebie i na forum :D Netko -nieustajaco i do bolu sloneczka dla Ciebie na takim niebie jak opisałaś :) dla reszty babeczek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze a propos nieba - dzis z okna mojej pracy obserwowałam ( w przerwie miedzy katorżnicza praca i krzykami mojego kierownika) niesamowity spektakl niebiański : stado pedzacych , groźnych , mieniących sie zimną paleta barw chmur poprzecinanych promieniami ciepłego , jasnego słońca . Dosłownie jak ogniste sztylety powbijane w bezkształtna , nabrzmiala mase..Niesamowite ... ale jesteśmy maleńcy wobec wiecznych sił natury... :) Tak mi sie jakoś pompatycznie zrobiło :D to znak ze trzeba zejsc na ziemie i cos na wieczor przekasić, posłuchac dobrej muzyki i mnoze jakies piwko :D Miłego weekandu dla wszystkich 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
A mnie przygnał wicher tu do Was :) .....Witam :D moje drogie ;) kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Uuuuu no i po szalejacym wietrze .....boze dziewczyny oj działo sie wczoraj działo ta potworna siła wiatru , grad , błyskawice miałam strach w oczach ....Byłam sama w synem w domu moj maz pojechał do pracy na awarie ..... Dzisiaj mam wolne z powodu braku pradu w pracy ..... pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
lawina - ja Ci dam palic !!!!! zabij ten nałog :D moj mezo przegrał walke :o dalej pali jak smok moze bardziej niz ten wawelski .....no coz ja bede walczyła i z nimi iz tym nałogiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Fabiola - babska szkoła jazdy :) eee ja tam wole jakiegos przystojnego instruktora :D ale liczy sie efekt koncowy trzymam kciuki za egzamin ..... Akria , Net ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witajcie :) Niedawno się obudziłam. Tęsknię za mężem :( Nie mogę go nawet odwiedzić, bo jest w szpitalu w Warszawie. Tu też mogliby mu zrobić takie same badania ale tu lekarz przepisał tylko lek a tam od razu stwierdził, że najpierw trzeba zrobić badania i sprawdzić co jest przyczyną takich wyników. Więc to chyba lepsze rozwiązanie. Biorę się za sprzątanie. Co u Was??? Żadko się odzywacie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:D Netko - sorry, że Cię pomyliłam z kimś - myślałam, że to Ty robisz też prawko... pogubiłam się:) Lawinia - ano jazdy spoko tylko egzamin zaraz a ja wcześniej w ogóle parkowania na mieście nie ćwiczyłam. Dopiero zaczynam i mam obawy czy zdążę przetrenować... A instruktorka fajna, młoda laska w naszym wieku i w ogóle zgadałyśmy się, że wynajmowałyśmy to samo mieszkanie (ona wprowadziła się tam po mnie) - niezłe jaja, ależ świat jest mały... A Ty Kochana korzystaj z wolnej chaty!!! :D Mimi - no ja z facetami też kiedyś jeździłam, ale żaden nie wyzwolił we mnie takich instynktów żebym chciała się na niego rzucić;) Akria - bardzo mi przykro z powodu męża. Życzę szybkeigo powrotu do zdrowia. Pozdrawiam wszystkie Laeczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie, mimo,ze mi dzis jakos smutno❤️👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Dlaczego jest Ci smutno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo pisac....ale dzieki za odzew...pozdr.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Nie martw się, wszystko się ułoży :) Ściskam Cię mocno :) Powodzenia 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witaj :) Co u Ciebie? Lepiej? Mam małą przerwę i idę zrobic sobie kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie....ciut gorzej, znów łapie dołka. ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Nie przejmuj się Net. Często po tych złych chwilach przychodzą dobre, tylko trzeba trochę poczekać, przeczekać te ciężkie czasy. Ja wierzę w to usilnie, bo ostatnio też mi się wszystko komplikuje i nic nie jest tak jak planowałam. Ale myślę, że w końcu będzie dobrze i Tobie tez tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akria-widze,ze to sie zrobił nasz prywatny topik:)Dobra dziewczyna z Ciebie, dzieki za wspieranie.🌻\'\'...a po nocy porzychodzi dzien, a po burzy spokój...\'\'-----------oby!!!!!!.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki . Ja was nie opuściłam :D Dochodze do siebie po intensywnym weekendzie. Oj działo sie ...do rana. A za tydzień impreza firmowa... A tam, w końcu to karnawał :D ...\"wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni , gdy nie ma w domu dzieci to jesteśmy niegrzeczni.... Nuciłam sobie jeszcze dzis do wieczora , bo wieczorem odebrałam moja obozowiczke. Wycieńczona , poobijana (codziennie 9 godz tańca) ale adowolona , szczesliwa , juz sie zapisała na nastepny obóz :D Net - smutki najlepiej zakopac gdzies gleboko usmiechnac sie na przekor , zyc dalej i cieszyc sie zyciem , szkoda go po prostu , szkoda kazdego dnia. Da sie, wierz mi , po ostatniej powtorce \"american beauty\" moja ulubiona kwestią jest stwierdzenie :\"dzis jest pierwszy dzien reszty mojego życia\" :D , a dołki sa i beda , czają sie gdzieś za rogiem , ale walcze:D , i tobie tego z calego serca życze. Akria - a Tobie siły i zeby wszystko zaczeło isc po twojej myśli :) Fabiola , Mimi , Aniołek , Kropka - 🌻 Ps . Jestem wielka jak brukselka - NIE ZAPALIŁAM :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
To gratulacje Lawinio :) - trzymaj tak dalej. Jakoś zasnąć dziś nie mogę. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×