Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość lawinia34
Witajcie dziewczyny Mimi- kasa , sami zdecyduja co za nia kupić i jakis oryginalny artystyczny bukiet kwiatów do tego FAbiola - jestem w pracy od 10 do 18 nie zawzse moge ale zawsze jestem włączona. akria - ;) moon - na litość!!!! doszło? A tak poza tym to co tam słychać ? Byłam na "Samotność w sieci" Dla mnie strata czasu . Czaaasu właśnie bo rozciągali go w tym filmie niemiłosiernie. Film o emocjach bez emocji. Zdecydowanie wole książkę. A lato nas nie opuszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosh... Kobity... Pobudka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co to za krępująca cisza? Miłego dnia:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć!!! Troche zajęta jestem ostatnio, nawał pracy, na nic nie ma czasu, oby do piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelaaaa
Jestem z kujawsko-pomorskiego dokładnie z miejscowości Świecie, widze ,ze tu raczej góruje Śląsk ale moze odezwą sie dziewczyny z okolic ode mnie? fAjnie by było:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelaaaa
akria witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Może napiszesz cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-27
Cześć babeczki kochane U mnie tez nawał pracy wiec pojawiam sie i znikam . Dzieki bardzo za rade w sprawie slubu dam jak radziłyscie kase ... Nelaaa witam a to ze ślądk góruje to chyba przeszłosc teraz to wiecej kobitek z wawy pisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-27
Pogoda nas rozpieszcza ciepło i te jesienne klimaty aż żal siedziec w tej pracy . Moze wyskocze w góry na jeden dzien troche pochodzic . Dziewczyny wiem ze to temat odległy bo mamy koniec wrzesnia ale zapytam czy macie juz jakies plany sylwestrowe : prywatki , imprezy , wyjazdy ? Bo ja zawsze planuje sylwestra na ostatnia chwile a w tym roku postanowiłam ze wczesniej musze to wszystko zaplanowac . Marzy mi sie kobietki wyjazd w góry , narty , kulig połączony z ogniskiem , góralska kapela . Byłam pare lat temu na takim wypadzie sylwestrowym i był superrrr. Moze macie ulubione miejsca gdzie warto sie wybrac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Teraz planowac Sylwestra to dla mnie za wcześno. My zawsze w ostatniej chwili i zawsze raczej gdzieś na miejscu. Ale chciałabym coś zmienić, gdzies wyjechać, pomarzyć można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć @ll:) Ja też jeszcze zero konkretów w kwestii sylwka... Mimi - marzenia jednak mamy podobne, nawet chcieliśmy już święta spędzić w górach i tak zostać do stycznia... Rodzinka jednak mogłaby marudzić... Gdyby miało być klimatycznie i w ogóle super to znam suuuper miejscówkę w Cisnej. Tam jednak na nartach nie poszalejesz. Dla mnie wprawdzie taki stok to świat i ludzie, ale dla normalnych ludzi to całe nic:) Witam dzielną reprezentantkę kujawsko-pomorskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawinia34
nelaa - witaj U mnie dzisiaj pochmurno i deszowo nie tylko za oknem w środku też..... Przydałyby mi się jakieś pigułki słońca albo cos w tym rodzaju :))) Sylwester hmmm ? To jeszcze szmat czasu, wiem wiem zleci jak z bicza. JA od paru lat mam taką zasade: maximum zabawy przy minimum wysiłku tj mam w nosie gorączkowe zakupy, wymyślne kreacje, poł dnia u fryzjera, nerwowy makijaż. W luźnym nastroju i stroju organizuje impreze w domu, lub idziemy do znajomych. A od dwóch lat spedzamy ze znajomymi sylwestra na stoku W Białce Tatrzańskiej. Mimi - polecam co prawda jest nie na Kotelnicy a na Bani ale to pewnie ze względu na bezpieczeństwo. Po dwóch grzańcach z dówch nart robią się cztery :))). Jest music, grzaniec, żurek kiełbaska z grilla i w miare jak sie impreza rozkreca i narty cie niosa tam gdzie one chca a nie ty , mozna skoczyć do namiotu na dicso lub do knajpki z ludowym przytupem. a tańczyć w butach narciarskich - to jest sztuka, a jaka zabawa! Polecam. A w tym roku.....? Pierwszy raz sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Do końca roku jeszcze mnóstwo czasu i wszystko może się zdarzyć Lawinio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawinia34
akria - ech czas potrzeba mi go ... a on niepostrzeżenie ucieka , ucieka , ucieka :( .A co do ewentualnych zdarzeń - nie mam złudzeń , przynajmniej na razie.... Dziekuje za uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawinia34
Udaję się na spoczynek, zasłużony dzisiaj . W pracy nadgodziny , w domu cała dynastia Piastów i JAgiellonów plus oddziaływania międzyczasteczkowe w ciałach stałych i cieczach oraz felieton Stanisława Lema o przemocy i niezbyt optymistyczne z niego wnioski płynące - ot i chyba najlepiej byłoby gdybym jeszcze za nią, czyli córke ,do szkoły poszła. A propos " byłoby" razem czy osobno bo zaćmiło mnie z deczka? :) Dobrej nocki dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Razem Dobranoc, ja tez juz idę spać. Jutro trzeba rano wstać a mnie to ciężko przychodzi. Dobrze, że juz piątek. Nie chce sie pracować, gdy za oknem tak piękna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć!!! Pobutka!!!!! Dzis ja pierwsza tu jestem :) Mam w pracy luzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Pobudka - sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawinia34
Melduje się druga !! JAk na mnie to w czas .... FAbiola nam dzisiaj zaspała :) Akria - luzuj się luzuj, trzeba wypocząć przed weekandem ;) Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Staram się :) Ale zaraz musze trochę popracować. Mąż jutro do późna pracuje i znów ominą go domowe porządki. Pogoda się zepsuła. za oknem ponuro :( Mam nadzieję, ze do niedzieli sie poprawi, bo planowaliśmy gdzieś jechać i połazic trochę. Macie jakies plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Girls, Nie zaspałam - od siódmej jestem na nogach. Wzięłam dzień wolny w pracy bo mam gościa z daleka. Zaraz jedziemy do muzeum powstania warszawskiego. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelaaaa
Witam akria:) ,mimi77-27:) Lawinia34:) Fabiola:) i całą resztę babeczek:) Widze,że już planujecie Sylwestra,dla mnie to za daleko, a poza tym wiem,ze i tak bedzie "przyziemnie" w domu u mnie lub u znajomych,lub na jakiejs zabawie,chodz przewiduje, że nawet na to nie bedzie mnie stac po 2 remontach w tym roku: mieszkania i domku na działce....a do tego jeszcze zaczełam kurs prawa jazdy (w którym sie czuje całkowite beztalancie) i kasa pewnie pójdzie na marne:P Ale co tam, jak nie spróbuje to sie nie przekonam hehehe Co do weekendu to jutro pewnie na działke trawkę skosic i takie tam.... Pozdrawaim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ja może na wiosnę wybiorę się na kurs prawa jazdy. Gdybym zaczęła teraz musiałabym zdawać zimą a słyszałam, że zimą trudniej a tak to miałabym przed sobą wiosnę, lato i jesień. Musze się zmobilizować aby zacząć wreszcie ten kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelaaaa
arkia ja sie teraz specjalnie zapisałam zeby własnie nie bylo łatwo, bo pomyslalam, co to za sztuka jezdzic po suchym asfalcie? wyzwanie to jest wlasnie niepogoda,ale i tak jest cięzko:( A tak z ciekawości to ile u Was biorą za kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
nie wiem dokładnie, jeszcze nie pytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witam Nelaaa - w Zabrzu 1.200 zł kosztuje . Zgadzam sie z Toba ze najlepiej robic prawko w okresie zimowym bo wiesz jak ten samochód sie zachowuje na śliskiej , mokrej drodze . A gdy juz wiesz jak postepowac z autkiem gdy jest lod czy maz po sniegowa to sucha droga to sama przyjemnosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelaaaa
hej mimi:) U nas duzo wiecej 1350 i 140 egzamin panstwowy , aha no i 50 lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj Babeczkas, Ja kurs robiłam jak był jeszcze dużo tańszy, ale teraz za jazdy doszkalające płacę po 33zł/h. Szczerze mówiąc wolę zdać przed zimą. W zimę wolę już jeździć swoim samochodem chociaż teraz się brzydzę - tak go stary zapuścił:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-27
Ja robiłam kurs 12 lat temu i kosztował jakies 200 czy 250 zł za który jeszcze płacili i tak moi rodzice ......ale to były czasy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×