Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość akria
Ja w pełni tak :) Byliśmy z mężem na Łysicy, w drodze powrotnej zatrzymaliśmy się nad takim zalewem. Trochę pospacerowaliśmy. Dawno tyle nie chodziliśmy, zobaczymy jak będziemy się czuć jutro. Szybkiego powrotu do zdrowia Fabiola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawinia34
Witajcie Szkoda że ten weekend tak szybko zleciał. Ja w sobotę powłóczyłam się z przyjaciółką po nocnym Kazimierzu, bez szaleństw , raczej sentymentalnie , no i oczywiście zapiekanki musiały być, najlepsze w Krakowie "u Endziora" polecam! A dziś słoneczny dzień na miłym spacerze w Czernichowie , magiczne miejsce , urocze jeziorka w srodku jesiennego lasu, maleńka piaszczysta plaża i błogie lenistwo. Chwilo trwaj ... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć (poniedziałkowe niestety)! Akria, Lawinia - fajnie, że wykorzystałyście być może ostatnie podrygi ładnej pogody. Mi dziś jakby lepiej - mam nadzieję, że tak zostanie bo dzień w pracy zapowiada się dość intensywny... Miłego tygodnia Dziewczyny:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🖐️ i znowu poniedziałek, :( odliczanie do końca tygodnia trwa Trochę mi się weekendowe plany pozmieniały, w piątek wypadł niespodziewany grill, w sobotę po południu byłam na grzybach i nawet nazbierałam 2 koszyki. Jak na mnie sukces!!!! Wczoraj za to odpoczywałam po męczącym tygodniu :) Byłam też na giełdzie staroci, bo mamy do sprzedania 2 przedwojenne (chyba) maszyny do szycia Singer i jedną do pisania. Ale zupełnie nie wiem gdzie mogę to sprzedać. Takich jak ja mam nie było akurat na giełdzie i nie wiem gdzie sie z tym mam udać. Na allegro nie sprzedam ,bo nie jestem zarejestrowana zresztą marne szanse,ze ktos ode mnie kupi. Nawet nie wiem ile taka maszyna jest warta.... Może któras z Was wie czy są jakieś komisy itp zajmujące sie handlem takim sprzętem? Ewentualnie gdzie mogę zamieścić jakies ogłoszenie. Jeśli chodzi o książke, którą aktualnie czytam jest to \"Przyjaciele\" M.Madery, obyczajowa książka napisana w tonie humorystycznym. Polecam jak ktos lubi książki np.Grocholi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, znacie może jakieś fajne stronki z fryzurami? Muszę iść do fryzjera a brakuje mi natchnienia... Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawinia34
Cześć dziewczyny w ten cudowny poranek, oby tak dalejz ta pogodą , tyle słońca w całym mieście.... FAbiola 1) www.kakimoto-arms.com/mc004_hairstylebook/index.html 2) www.andre.pl/ 3) www.fryzury.com/fryzury1.html 4) www.ukhairdressers.com/style/index.asp 5) www.beautyriot.com/ 6) www.ukhairdressers.com/style/ 7) www.free-beauty-tips.com/hairstylegallery.html 8) www.beautynet.co.za/gallery 9) www.imirabella.com/web/hairstylegallery.htm 10) www.lhj.com/lhj/category.jhtml?categoryid=/templatedata/lhj/category/data/HairCentral_HairGallerySlideShows.xml 11) www.markgarrisonsalon.com/flash/index.php (trzeba wejść w latest hair trends) 12) www.justhairstyles.com/ 13) www.hairstylegalleries.com/galleries.htm 14)fryzury.orge.pl No to by było na tyle , skopiowałam z forum gazeta.pl, masz zajęcie na cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawinia34
MOON i dla ciebie mam info. Pamiętam , że jesteś z Warszawy więc troche ci daleko do Krakowa , ale tak sobie pomyślałam ze tu pewnie łątwiej byłoby Ci sprzedac te rzeczy. W niedziele Przy Grzegórzeckiej (HAla Targowa) jest giełda staroci. Ale chyba najlepiej takie rzeczy zbyć NA KAzimierzu chyba w kazda sobote też jest giełda. A jeśli nie na giełdzie to w licznych tuttaj antykwariatach. Myśle że takie rzeczy to tutaj gratka, tymbardziej że powstają tu coraz to nowe knajpki które szukaja takich rekwizytów i klimatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawinia34
O my godness ! Która to godzina , aja robię wszystko żeby jeszcze na chwilke odsunac od siebie widmo poniedziałkowych obowiązków :) No ale BASTA ! daje nura w papiery. Miłego dzionka babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lawinia 😘 dla manie trochę za daleko zataszczyć te rzeczy do Krakowa... nie mam czym... a jeszcze peewności nie mam, ze ktos to kupi. Nawet w Warszawie nigdzie tego nie zawiozę. Myśle,że musze chyba dać jakieś ogłoszenie w internecie (może wiecie na jakiej stronie moge to zrobić?) Mogę sprzedać te maszyny nawet do Szczecina, tylko ktoś musiałby odebrać je sobie ode mnie. Moze faktycznie popytam po antykwaraiatach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawinia34
Ech zrobie sobie przerwe i chyba tez pobuszuje po fryzurach , jestem na etapie zapuszczania ale Fabiola swoją prośbą wprowadziła deczko zametu w pokładach mojej silnej woli :). E tam od ogladania do wykonania jeszcze długa droga , póki co od dwóch miesięcy wybieram się na paznokietki i jakoś nie moge dojść. MAcie swoje opinie na ten temat , ponoć naturalne straaaasznie sie niszczą. A co do ksiązek ostatnio pare pozycji z dziedziny psychologii, nigdy wcześniej do niej nie sięgałam. Ale cóż potrzeba chwili, pomagam sobie różnymi sposobami, byle skutecznie :).Polecam Ewy Foley "Zakochać sie w życiu". Dość bojcenia , czas do pracy. Buźka Moon - jeszcze co do staroci najlepiej na aukcjach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć! Ja paznokcie mam naturalne. Narazie w miarę długie ale zawsze zimą mam z nimi problemy, robia się słabsze, kruszą się , rozdwajają. Nie wiem dlaczego. Może zimą brak mi jakiś witamin. U fryzjera byłam całkiem niedawno. W krótkich włosach jest mi nieładnie i noszę takie do ramion albo trochę dłuższe. I tak mam problemy z układaniem. Są gęste, ciężkie, proste i trudno je ułożyć. Ostatnio zastanawiałam się czy zrezygnowac z cieniowania ich, żeby lepiej było układać ale w końcu trochę pocieniowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mi ciężko zapuścić paznokcie - łamią się przy byle okazji, musze ciągle je wzmacniać odżywkami itd. Polecam złotą odżywkę Sally Hansen - to prawda, że przyspiesza wzrost paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Używam odżywek ale różnych i nie za bardzo widzę różnicę. Jak mam pomalowane lakierem to łatwiej mi się utrzymują. Nosicie może tipsy? Jesteście zadowolone, nie odczepiają się? Zastanawiam się na zimę nad sztucznymi, chyba, żę teraz wytrzymają moje własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawinia34
Może niezbyt precyzyjnie ale właśnie o tipsy pytałam :) właśnie na nie nie moge si zdecydować , teżnie mam mocnych paznokci , w ogóle niezbyt piękny kształt dlatego się zastanawiałam , tylko widze po moich znajomych ze to wcale nie taki miód, owszem wygladaja pieknie na początku ale potem hmm ..zreszta trzeba chodzic co 3-4 tyg zeby uzupelniać, a ja bym chciała tak mieć kiedy chce i nie miec kiedy chce :) bo ruchliwa ze mnie babka i wiecie sprzatanie, praca w ogródku, itp a nie cierpie gumowych rekawiczek. Pozdrawiam cieplutko, poki jeszcze słońce - ależ nas rozpieszcza tej jesieni , ale to super bo uwielbiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawinia34
akria - zazdroszcze gestych włosów fabiola - wybrałaś jakaś fryzurkę? moon - bywaj tu częściej reszta - wcieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny!!! Za czesto bywac tutaj nie moge poniewaz mam nawał pracy i się nie wyrobię ze wszystkim jeśli bedę siedziała tu dłużej... ---> lavinia masz moze gg? Ja jestem w stałym kontakcie z Fabiolą 🌼 tak mi jest łatwiej pogadać i zawsze wiem kiedy jest :) Tipsów nie polecam, mam znajomą, która zajmuje się tym od lat i takę odradzała robienie ich na łamliwe i kruche paznokcie. Po zdjęciu będą wygładały o wiele gorzej!!!! Ja aktuanie używam odżywki nail tek II, używam jej juz ze 2 miesiące i dopiero zaczełam zauważać rezultaty jej stosowania. A chciałam juz zrezygnować, czytałam opinie osób które ją uzywały że efekty widac juz po 2 tygodniach!!! Teraz zrobiły się bardzo twarde i praktycznie wcale się nie rozdwajają .... Do fryzjera nie wybieram sie w najbliższym czasie, ponieważ tydzień temu zrobiłam balejaż i przyciemniłam włosy. Dotychczas miałam blond, teraz zrobiłam cizekoladowe pasemka, które ładniewtapiają sie w mój blond :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj Laskas;) No ja też słyszałam, że tipsy tylko jeszcze osłabią paznokcie - kiedyś pytałam o nie manicurzystkę i mi odradzała... Dla mnie w tipsach odstraszające sa też koszty bo każde uzupełnienie kosztuje a ja na dodatek nie mam służącej (niestety;)) więc i byłyby często narażone na połamanie;) Lawinia - nie wybrałam jeszcze fryzurki bo w pracy nie miałam czasu przejrzeć porządnie stronek a wieczorem miałam poważy kryzys w związku z moim przeziębieniem, tzn. gorączkę i w ogóle nie kontaktowałam... Najwyżej oddam się w ręce fryzjerki i zobaczę co się stanie:) W końcu to tylko włosy - szybko odrosną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć!!! Koleżanki w pracy mają tipsy ale często im się odczepiają, nie wszystkie ale jeden na przykład i trzeba chodzis dodatkowo poprawiać. I słyszałam, że ciężko jest coś zrobić w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawinia34
No kochane przekonałyście mnie. Oficjalnie rezygnuje z tipsów i w ramach zaoszczedzonych dzieki temu pieniążków ide sobie kupic bluzeczke pocieszenia :))) Fabiola - ty wracaj do zdrowia bo szkoda słońca i pogody ! moon - my gg number is 4086511 jestem dostepna w godz pracy chyba ze mnie robota albo góra przyciśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki - wracam, staram się przynajmniej:) a w jakich godzinach jesteś w pracy pod tym gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-27
Witajcie babeczki Wczoraj dopadło mnie jakies chorobsko {przeziembienie} ale dzisiaj jest juz ok . Jeszcze mam dwoch pacjentów w domowym oddziale mąz i syn a jak facet chory to marudny jak cholera a jak razy dwa to już katastrofa.Juz czasem cierpliwosci brak bo ja generalnie nerwus jestem . Co do paznokci to mam swoje kiedys miałam z nimi kłopot bo sie łamały ale sasiadka dermatolog doradził zebym raz w tyg. nacierała je ciepłą oliwa z oliwek . Kiedys jadłam jeszcze odrobine surowych drozdzy i witamine A +E jakos pomogło i na paznokcie i na włosy .....Tipsy to nie dla mnie przy moim domu i ogrodzie zawsze duzo pracy a rekawiczek tak jak lawinia nie cierpie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-27
co sie stało z dziewczynami ze śląska ????? Tyle nas było a teraz co !laski dajcie znac.....czuje sie samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-27
Mam jeszcze jedem problem wybieram sie w pazdzierniku na ślub > Taki szybko zaplanowany no wiecie ..... bocian leci ...Co sie kupuje teraz bo ostatnio gosciłam na slubie jakis czas temu i nie jestem w temacie dodam że jest to slub kuzyna czy lepiej dac kase czy prezent ? jak myslicie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, też to czasem stosuję tylko tylko manicurzystka powiedziała, żebym używała ciepłej oliwki dla dzieci bo oliwa z oliwe strasznie wysusza. Fakt, że jest to skuteczne tylko ciężko u mnie z systematycznością. Mimi - na przeziębienie polecam wyciąg z pestek graprfruita - gorzkie cholerstwo, ale ze słodkim sokiem da się wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ja zawsze daje kase, nie chce mi się biegac za prezentami. Dawno nie byłam na ślubie i nie za bardzo wiem jaka kwota będzie odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też należę do osób praktycznych i daję kasę chyba, że jest konkretna lista prezentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszystkie 🖐️ Nie mam dzisiaj natchnienia na pisanie, moze później cos skrobnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×