Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Gość akria
Trzymam :) Napisz jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ale tu dzisiaj pustki, co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Uffffffff. Akria - dzięki za kciuki:) A było... wiadomo jak - nie jest to moja ulubiona rozrywka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ja nie odważyłam się do tej pory. Boję się bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety lekko nie jest, ale z czasem jest coraz lepie chociaż nigdy nie przestaje boleć... Jeśli nie wosk to jak sobie radzisz? Mi kremy i pianki parzą skórę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Posiedziałaby tu jeszcze ale mąż mówi, że teraz jego kolej. Lubi sobie pograć. Mnie gry nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Mnie na szczęście nie, ale tak szybko odrastają. Może kiedys się zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris
Witam Ostatnio mam jakoś mało czasu na forum,ale staram się tu zaglądać Akria mnie nie tylko mąż zrzuca z kompa ale i córa,więc mam przerąbane. Fabiola ja stosuję tylko kremy depilujące bo jestem bardzo wrażliwa na ból i wosku bym nie zniosła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem zwolenniczką wosku - golenie jest bez sensu, kremy dla mnie też nie są dobre a wosk raz na pare tygodni i mam z bani... Maszybnką ewentualnie czasem machnę nogi i pachy, ale rzadko. Bikini natomiast już bym maszynką nie potraktowała... Chwila bólu - zaciskam zęby, wbijam paznokcie w fotel i jakoś idzie:) A nogi to sobie w ogóle sama woskuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Już znudziła mu się gra. Ale ogólnie lubi sobie pograć czasami trudno go oderwać od kompa. Ja na ból też strasznie jestem wrażlliwa, u dentysty np. zawsze biorę znieczulenie. Jesteś odważna Fabiola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Też nie, nawet żadnych. Mąż natomiast lubi strategiczne ale za to żadko korzysta z Internetu. Ja natomiast wolę Internet jak mam chwilkę albo pracuję przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To neisamowite jak wszystko się zmienia. Jeszcze 10 lat temu jak szukało się informacji to trzeba było wertować stosy książek w bibliotece a teraz... google i po sprawie:) Już ciężko mi sobie wyobrazić życie bez sieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ja od niedawna mam Internet w domu. Wcześniej korzystałam w pracy, nie zawsze tam na to był czas. Z jednej strony cieszę się, że mam z drugiej dużo czasu pochłania. Wcześniej niezyby czesto siadałam do kompa teraz często włanczam choć na chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
ale na dziś juz wystarczy. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKAAAAAA!!!!!!!! Wstawać Laski bo pogoda ładna:) Dopijam kawkę i lecę na jazdę... Zaczynam n-ty kurs jazdy - tym razem już pójdę na egzamin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć. Obudziłam się niedawno ale zaraz uciekam od kompa, bo mam dużo rzeczy do zrobienia. Miłej jazdy :) Ja tez jeszcze nie mam prawka. Obiecuję sobie, że już niedługo pójdę i tak schodzi. Ale mam znajomych, którzy zdają juz któryś tam raz z kolei i boję się, żę ze mną będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawinia34
Czesć dziewczyny! AAAAUĆ głowa mi peka , imprezka do rana a rano do pracy, czasami powinnam puknać się w czoło. Ale potrzebne mi było takie babskie katharsis :) Co do depilacji dorzuce i swoje trzy grosze - no więc depilator i to wszędzie , boli okrutnie ale z czasem mozna się przyzwyczaić. Akria, FAbiola ja oblałam egzamin trzy razy , wyszło za czwartym i wiecie co kiedys myslałam że się do tego kompletnie nie nadaje a teraz bez czterech kółek ani rusz, no i lubie szybkość :)) czasami za bardzo. Doris - doskonale cię rozumiem , moja latorośl lat 12, w zasadzie do komputera mnie nie dopuszcza, musze się wcześniej zapowiedzieć jeśli chcę skorzystać , i łaskawie otrzymuje dostęp :)))) Pozdrawiam wszystkie jesiennym słońcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Obiecuje sobie, że na wiosnę zacznę kurs. Przydałoby się. Tak wszędzie musze autobusami albo z mężem a on nie zawsze przecież może. Wracam do sprzątania. Mam jeszcze coś opracować do pracy ale to juz wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris
Witam Macie racje z tym internetem.Jest bardzo przydatny i wogóle super sprawa,ale to straszny pochłaniacz czasu.Kiedyś miałam wszystko zrobione na czas w domu wysprzątane a teraz?Wszystko po łebkach, prasowanie czeka od 3 dni.Na nic jakoś nie mam czasu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-27
Cześć babeczki ! Ale napisałyscie kiedy ja to przeczytam .U mnie z czasem tez kiepsko i kiedy jest ta wyczekiwna cały tydzien sobota to zawsze jakas zaległa praca domowa . Co do prawka to mam od 12 lat jak tylko była taka mozliwosc to robiłam wydaje mi sie ze kiedys było łatwiej ze zdaniem egzaminu niz teraz jak sie słyszy.Do pracy mam 20 km w jedna strone .W pracy tez jezdze tak wiec bez samochodu ani rusz . Uwielbiam jezdzic chociaz z kultura jazdy w naszym kraju bywa roznie . W tym tygodniu koło mnie był straszny wypadek samochod uderzył w drzewo droga była sliska po opadach deszczu zgineli 4 letni chłopczyk i 24 letnia matka a dziadek ktory jechał szybko i przez ktorego głupote zgineli żyje .. Fabiola , Akria trzymam kciuki za prawko - gumowych drzew !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Dzięki Mimi. Z dziś nie ma zbyt dużo wpisów, to chyba przez weekend, każdy zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-27
kolezanki co ciekawego czytacie ? Moze polecacie jakies ciekawe ksiazki . Bardzo lubie ksiazki k. Grocholi ostatnio czytałam "Osobowość ćmy '' a juz jest nowa ''A nie mowiłam " zapowiada sie fajne czytanie . Czego potrzeba kobiecie oprocz czarnych spodni, czarnego swetra i mezczyzny ? Spokoju , ale żeby nie było nudno , rad ale żeby sie nikt nie wtrącał , wina ale żeby nie było kaca , czułości ale bez przesady , pracy ale żeby codziennie ? podróży , ale żeby nie samolotem , dobrych sasiadów , ale bez chomika , dziecka ale żeby bez kłopotow , konserwacji ale żeby bez konsekwencji .... jednym słowem miłosci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-27
Wczoraj było troche wiecej wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-27
akria - a Ty jestes ze Świetokrzyskiego moze okolice Pinczowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć! Nie czytałam nic Grocholi. Oglądałam film, ale nie podobał mi się za bardzo. Niestety nie znam Pińczowa. Znam Kielce i najblizsze okolice. Dziś piękna pogoda i wybieramy się na Łysicę. Mam nadzieję, że nikt nas nie odwiedzi i uda nam się tam pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Ale weekend... Facet mi wyzdrowiał a ja zachorowałam... Myślałam, że uda mi się wyleczyć do poniedziałku, ale nic na to nie wskazuje:/ Co do książek to zaczynam właśnie \"Niedzielną ciszę\". Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×