Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Patyczak - no to nieźle pojechałaś, gratuluję odwagi:) Też lubię coś czasem zmienić tak na maksa, ale diametralnej zmiany koloru nie zaliczyłam od 13 lat. Ostatnio obcięłam na krótko ze srednich i była to całkiem konkretna zmiana. Lawinia - rozebrałaś już Polskę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAbiola - z wielkim bólem ale rozebrałam , najgorsze były przyczyny i konsekwencje grrr czasami mam ja ochote udusić. A mnie obecnie rozbiera drink, którego nie odmówiłam u koleżanki :). Z tymi nagrodami to tak w miare ostrożnie :D No nie , nie, żartuje należało Ci się patyczak - obiecuje cos z kulinariów mojej mamy podrzucić, jest w tym boska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
🖐️ babulce Lawinia - ciekawe co kryje sie pod niedzielnym uśmiechem hmmm napewno jakis 100% facet ale jestes zagadkowa .... Fabiola - niech wszyscy mowia o marchewkach i całej galaktyce jarzynowo - owocowej ...A ja i tak twierdze ze słodycze to niebo w gebie .... moon - skocz do sklepu po to mleko do kawy bo trzeci dzien kawy nie pijesz dziewczyno ! Oj zapominalska ... akria - jestes juz po remoncie w domu .... patyczak - no to blondi jestes .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Teraz skonczyłam z dyniami na helloween 5 zrobiłam - jutro impreza w szkole . Lawinia my to mamy z tymi dziecmi ja ci powiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
patyczak -jutro podam Ci szybki przepis na ciasto .... Piecze moze ktos mufiny ? Pozdrawiam wszystkie babeczki i uciekam spac 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć Dziś znów zapowiada mi się cały dzień poza domem. Remont ma byś kończony w sobotę, wczoraj położyli ostatnią warstwę i musi wyschnać, by robić dalej. Ale to nie koniec remontów w moim domu. Musze uciekać do pracy. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie BAbolki JA nie mogę, ale sie wkurzyłam od rana, jakis kretyn wjechał by we mnie wciskając sie przede mnie swoja srebrną audicą. Myslałam że wyciągne gościa przez okno samochodu ( to był żart) , ale strąbiłam moim zachrypnietym klaksonem , pokazałam niezenzuralne słowo i zablokowałam pospiesznie wszystkie drzwi :D normalnie nie moge żdzierżyć takich buraków - bo jemu wolno , bo ma audice a ja 12 letniego cienkiego. grrr mimi - hmmm , no właśnie mam wątpliwości co do tych 100% , nie żeby mu czegoś brakowało, ale nie wiem czy to 100% tego o co mi chodziło:D o rany - dynia!!!!! dobrze że mi przypomniałaś , wyskocze zaraz na plac(mam blisko pracy) i kupie jakaś dorodną :D Mimi kochana , ja sobie bez tego nieba w gebie zycia nie wyobrażam ale ciiiiiii dopinguje FAbiole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski, Ano nadchodzi trudny czas - weekend. Jak ja wytrzymam bez słodkiego?:| Miłego dnia Laseczki, potem jesczze coś pobazgram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi 77-29
Moon - czasu dzisiaj miałam mało ale jak cos to podaj na e-mail numer twojego gg .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Jutro mam wolne i mam nadzieję, że odpocznę, bo ten tydzień był bardzo pracowity. Mam trochę zaplanowanych zajęć na weekend więc nudzić się raczej nie będę. Alez masz silną wolę Fabiola, ja jak tylko mam ochote na coś słodkiego to sobie raczej nie odmawiam. Oglądacie ,,Zamieńmy się żonami"? Idę oglądać 🌻, właśnie sie zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akria, ja tez zawsze sięgałam i zapracowałam na swój wygląd:( Dlatego teraz muszę się odchudzić. Lawinia - opowiedz jak wrażenia z Diabłą i z podiabla:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak
witam babeczki:-) Ale była dzis pogoda zyc nie umierac 25C Jutro wybieram sie na zakupowe szlenstwo-mała kase duze zadowolenie jak zwykle- to moja dewiza:-) gosiam- co u Ciebie? daj jakis znak zycia Posiadam super przepis na piernik bez jaj zero pracy a efekt 100% jesli beda chetne rzuce na siec Co do przepisow ciasto drozdzowe-pycha- prosto ale ciut dlugo jednak warto do odchudzajacych-zielona herbatka polecam Jutro wolne ale co to za wolne jak w domu tyle całotygodniowych zalegosci Zagonie meskie towarzystwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
🖐️ Wstawac spiochy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wstałam, choc spac poszłam ok 4........ale bez entuzjazmu....pozdr.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Smutno za oknem a wczoraj taka ładna pogoda była i tak cieplutko .... Bawiłam sie wczoraj na zabawie helloween u syna w szkole razem z nauczycielkami ale było śmiesznie , przyszłam tak zmeczona jak po jakims maratonie . Dzisaj to czeka mnie gora prania , sprzatania jak to w sobote zawsze bywa . Jutro rodzinka sie zjawi z daleka przyjada na groby i trzeba cosik przygotowac moze ciasto upieke ....Zycze miłego dnia dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
no prosze Net mało snu a tak szybko na nogach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez dzis duzo roboty , Sylviku-nie jestes sama.A za oknem faktycznie szaro i smutno, nie nastraja to do zycia optymistycznie.Pozdrawiam wszystkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Net - słonce jak bedziesz miała chwile napisz co u ciebie nowego .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Patyczak - podaj te przepisy na pierrrniczki .... lawinia - robisz dzisiaj pizze na impreze córci to wyslij mi jedna kurierem A 4 to jakas godzina drogi ..... no nic uciekam ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki JA dzisiaj z pracy skrobie , kurcze a tyle mam sprzątania w domu. No nic znowu sie musze dziś sprężyć. Film \"Diabeł ...\" polecam , na babski wieczór. Fabiola miałaś racje troche załamka jak sie patrzy na te , buźki piekne , stroje i blichtr , załamka w sensie \" ja też tak chce, choć przez godzinę\" Ale film fajny:D. Po filmie , miła kolacja ze 100%- towym :D któremu jednak czegoś brakuje....( i chyba tego że nie jest moim mężem :(((() - porażka no nie?) mimi , złota , choćby samolotem , ale i tak wystygnie a to już nie to :D, tak więc w nastepnym poscie podam ci przepis obiecany. patyczak - o tobie też pamietam z tym przepisem, tylko musze troszke czasu znaleźć i wyciagnąc od mamy. a jak tam zakupowe szaleństwo , pochwal nam sie tu szybciutko akria - odpocznij wreszcie , jak weekand to weekand net - wyczuwam smutek nie tylko za oknem..... CAłusy dla wszystkich kobitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze to dla was pestka pewnie i zadne tam gotowanie. Ale co tam podaje ;) NA jedną blaszke ta płaska z pieca. ( Ajk mam gości to robie dwie czyli podwajam proporcje) 30 gram drożdży rozbełtać z wodą , wody tyle żeby sie dało rozbełtać, dodać 2 większe szczypty soli , bazylię i oregano. Do tego bełtu dodac 30 dkg mąki i jeden gul oliwy (gul to jednostka miary oliwy z terminarza kulinarnego mojego szwagra - ozaczająca przechylenie butelki z oliwą tak zeby dzwiękowo zrobiła charakterystyczny gul lub blllb, jak to woli :D). No i potem to wsztystko rozrobić, najlepiej rękami, nie wpadac w panike jesli zrobi sie klejąca miazga, tylko wyłozyc na równa powierzchnie i podsypując maka wyrabiac i wyrabiać i wyrabiać. (jesli robie dwie blaszki to ciasto dziele na dwie połóki) Wyrobione ciasto włożyc do lodówki na jakieś 35 min , powinno tam dwukrotnie zwiększyć swoją objetość. No a potem to juz tylko rozciągnac tak jak to robią na filmach lub restauracjach , wyłozyć na blachę , porozciagać do rogów , posmarowac ketchupem pizzowym na to starty ser i dodatki do wyboru i koloru (ja daje kukurydze, salami , baleron , boczek (troszkę tłustawe wędliny zeby pizza nie była sucha , bo z kolei nie daje pieczarek , które ją rozmaczają) , oliwki, i duuuuuużo dużo sera na wierzch. Piec aż bedzie dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz popracuje troszke , w ogóle pracowity to dzień bedzie i widze że nie tylko dla mnie :D. Nie dajcie się Dziewczyny....JA już marze o póżnowieczornej zasłużonej herbatce układając sie wygodnie na fotelu :D a tu jeszcze tyle godzin... Acha, bede Wiedźmą ( w koncu to Helloween) i nie dam sie wrobić w sprzątanie po imprezie , a co niech sie poczuwa troche;) ....I znowu elaboraty :D To już uciekam Całusy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć dziewczyny :) Ja dopiero co wstałam, miło było trochę poleniuchować. Z remontem cos się komplikuje, bo sufit nie wysechł i dalej nie można robić i znów się przeciągnie i znów bałagan przez następny tydzień :( U mnie za oknem tez ponuro. Idę nastawić pranie i biorę się za sprzątanie. Miłego dnia. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morning Lejdis;) Właściwie to juz średnio morning, ale ja dopiero się wyklułam, tzn dopiero wyszłam z wanny i zaczyman funkcjonować społecznie;). Od rana sprzątałam, no może rano robiłam coś przyjemniejszego, ale potem już tylko robota. Zaraz jedziemy po doniczki do domu i półki do pracy mojego faceta. Nie wiem czy dojedziemy bo samochód nam szwankuje. A wieczorem będę niestety pracowała bo teściowa się obudziła w ostatniej chwili, że czegoś na gwałt potrzebuje i muszę jej to zrobić:/ Mam nadzieję, że choć jutro będę miała dzień zupełnie wolny i się pobyczę, pójdę na nasen i do kina... Lawinia - dobrze, że randka się udała a skoro czegoś mu brakuje to trudno, będzie następny:D Net - nie smuć się, zaszalej - dziś saterdej najt;) Akria - ciesz się lenistwem, odpoczywaj a sufit niech Ci krwi nie psuje, szkoda życia na zamartwianie się:) Mimi - tylko nie przesadź z przygotowaniami bo weekend Ci cały przeleci!:) Kobitki wszystkie - miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×