Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

no wlasnie,a propos braku dziecka,ty tez tak masz ze wszyscy dookola ci mowia ze juz czas? bo ja ostatnio czuje sie jak osaczona,szczegolnie jak kiedys komus powiedzialam ze nie czuje sie gotowa na dziecko,to sie dowiedzialam ze chyba cos nie tak ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
ja już od kilku lat to słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris
Witam Nie było mnie 2 dni tutaj i cóż widzę,nareszcie forum ruszyło,miło poznać nowe osoby. Batlan chyba jestes gdzies z moich okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wendy-30
Witam!Chętnie porozmawiam z Wami wieczorami, jeśli pozwolicie:)Mam 30 lat,mieszkam w Gliwicach,pracuję i mam syna, który ma półtora roku:) Czuję siętrochę samotna, klasyczne wykruszenie przyjaciół, o którym pisalyście wcześniej.Ot, życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam wszystkich :) Wróciłam właśnie z pracy, mam jeszcze trochę zajęć w domu. Zajrzę tu wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Znów jestem a tu pustki. Dziewczyny jesteście?? Co słychać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris
Jestem,jestem.Moja 3 letnia córka jest przeziębiona,ma katar,jest marudna,a mąż w pracy więc mam mało czasu na kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-27
Witam wszystkie pisatki - paplatki przed i po 30-ce .Nazywam sie Kasia mam 29 lat jestem z Zabrza i chce dolaczyc do waszego grona .Tak jak wszystkie babeczki mam czasami ochote z kims pogadac na rozne babskie sprawy . Mam przyjaciółke od szkolnych lat ale zawsze warto poznac kogos nowego a z czasem zaliczyc do grona przyjaciół. A miałam dodac ze moj inwentarz domowy to mąż ,9 letni syn i dwa psy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobiety !!!!Może się tu trochę rozrusza byłoby fajnie:) do Dorris jestem z pszczyny a ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-27
Cześć ! dziewczyny witam sie z rana pijac kawke .Widze ze wiekszość nas jest ze śląska . Chyba najblizej mnie mieszka Wendy-30 Gliwice to przysłowiowy rzut kamieniem . Droga Dorris dużo zdrówka dla córci -taka zmiana pogody i znowu wszystkie chorobska sie pchaja {znam to dobrze}. A teraz do Leny - musze ci powiedziec że ja mam dziecko i tez czasami jestem osaczona pytaniami w stylu Czy juz nie czas na nastepne , Lata leca a wy nic ,Chcesz miec syna jedynaka itp. Ja mysle ze to jest sprawa kazdego zwiazku czy chce miec dzieci , kiedy i ile .Wiec glowa do gory i olej tych wszystkich ludzi .....uciekam do papieow no i tak do 16 jestem zawalona robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam :) Właśnie wróciłam z długiego spaceru. Cieplutko, ładna pogoda rozleniwia mnie. Dobrze, że jutro juz zaczyna się weekend. Macie jakieś plany weekendowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak sobie czytam te ostatnie posty i rzeczywiscie najwiecej jest was ze slaska;troche jestem zazdrosna bo ja niestety z w-wy:( ;czy znacie sie tylko z forum czy moze udalo sie wam spotkac kiedys na zywo? do mimi77;dzieki za slowa otuchy:),jakos sobie z tymi naciskami radze;jednak oprocz tych naciskow z zewnatrz mam meza ktoremu jednak zalezy na tym zeby jak najszybciej miec dziecko wiec sama rozumiesz ze to juz nie jest takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
to u mnie jest odwrotnie. Ja w ogóle chciałabym miec kiedyś dzidzi, może za rok , dwa a mąż mówi, że nam ze sobą jest tak dobrze i szkoda tego psuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris
Cześć dziewczyny Do Batlan -ja jestem z Jastrzębia Akria a dlaczego dziecko miałoby coś między wami zepsuć? Ja bardzo długo zwlekałam z 2 dzieckiem bo córa była już odchowana wiec mielismy luz ale czegoś jednak mi brakowało,wiedziałam że latka lecą i potem może być za późno.Teraz jedna cora ma prawie 15 lat a druga 3 i jest naszym oczkiem w głowie.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris
Lena my się dopiero poznajemy na forum,rozkręcamy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Też tak myślę Dorris. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris
Z tego co pamiętam masz ok.30 lat więc naprawdę nie ma na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
zdaję sobie sprawę i troche mnie to dołuje, że nie zdążę. Ta myśl gdzieś tam tkwi nawet gdy staram się o tym nie myśleć. Teraz jegnak to jest niemożliwe ale dlaczego to nie bedę się tu wywnętrzac tak publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris
Ok.Rozumiem to.Moja mała siedzi w wannie a starsza jej pilnuje,ja siedzę na kompie i starsza już wrzeszczy że mam kończyć.Będę jutro Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
ja tez już idę. Rano musze wcześno wstać do pracy. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-27
Witam ! akria - mysle ze jak planujesz dziecko za rok lub dwa to mąz zmieni do tego czasu zdanie .Mężczyzni muszą dorosnac do roli ojca .Pytałas o plany weekendowe jutro idziemy na basen .W sobote to mam planow domowych oooo i jeszcze wiecej.Mysle ze jak bedzie ładna pogoda to czeka mnie praca w ogrodzie .Niedziela to rodzinnie wypad za miasto moze na grzyby .A teraz do leny jestem tu nowa i znam was tylko z forum z tego co przeczytałam .Moze z czasem jakas 30 tka z wawy tu sie zjawi . Uciekam juz bo jutro do pracy i młyn na nowo.....pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć dziewczyny. Po pracy poszłam na zakupy i teraz padam ze zmęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witaj Jedna taka całkiem nieważna. Dawno Cię nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris
Cześć wszystkim Mała mi usnęła dzisiaj wyjątkowo wczesnie więc mam czas na kompa. My jutro wybieramy się na festyn zdrowotny,bedzie można przy okazji miłej zabawy zrobić sobie różne badanie itp. Jedna taka całkiem nieważna ale masz nick!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-27
Witam kobietki ! A ja juz po basenie z synem w domu siedze , mąż jeszcze w pracy . Mam ochote cos upiec znajoma dala mi przepis na mufiny takie małe babeczki z róznymi dodatkami . A moze ktoras piekła kiedys mufiny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-27
Dorris - gdzie jest ten festyn zdrowotny ...pytam z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris
U mnie na osiedlu,czyli w Jastrzębiu Zdroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-27
to taki osiedlowy festyn - dobry pomysł lepszy niz otwarte dni w przychodni . Zawsze warto zrobic jakies badania .Czesciej robimy badania techniczne samochodow niz nasze. Potem są tego efekty ....takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×