Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

hej dziewczyny,witam po weekendzie:) wlasnie sobie poogladalam moje ulubione seriale znaczy m jak milosc a potem na wspolnej,nie wiem czy to ogladacie ale ten mareczek od hanki to mnie denerwuje.. do akria:z serii pozytywne myslenie polecam ksiazki louise hay \"mozesz uzdrowic swoje zycie\"(ten tytul sie juz tu pojawil na forum) albo \"poznaj moc ktora jest w tobie\",jest tam duzo takich podstawowych informacji,ktore kazdemu moga sie przydac, wiadomo oczywiscie ze nie mozna dac sie zwariowac z tymi ksiazkami o pozytywnym mysleniu ale sama pare porad wykorzystalam w swoim zyciu i zadzialalo ,najlepiej to u mnie dzialaja wizualizacje,u kogos innego moga afirmacje,a niektorzy po prostu pukaja sie w czolo jak sie im o tym mowi,tak tez mozna hehe...ale mysle ze kazdy sposob na szczescie w zyciu jest dobry,pod warunkiem ze sie wierzy w jego skutecznosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Dzięki za tytuły. Zajrzę w wolnej chwili, chodź raczej do takich rzeczy podchodzę sceptycznie ale nigdy nic nie wiadomo. Ja oglądam tylko ,,Na Wspólnej" tzn. oglądałam przed wakacjami, później wiadomo - powtórki a teraz po wakacjach jakoś zapominam. Dobrej nocy życzę :) Idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🖐️ Odzywam się dopierop teraz, ponieważ pracuję i nie zawsze mam czasu coś napisać, a w domu komputera nie posiadam :( Może napisze trochę o sobie; mam 30 lat, jestem z Warszawy, męza jeszcze nie posiadam, faceta tak i to od 6 lat (kurczę ale ten czas leci). W wolnych chwilach czytam, zwiedzam ciekawe miejsca (w tą sobotę byłam w Kazimierzu, Nałęczowie i Janowcu :) ) jeżdże na rowerze, zimą na nartach. Jeśli chodzi o wyjazdy narciarskie to tylko Szklarska Poręba. Tam podoba mi się najbardziej, ale tym roku lub na początku przyszłego planujemy pojechać na Słowację. Macie jakieś dośwaidczenia ze słowackimi stokami? Jest parę miejsc, do których wybrałabym się... Ale się rozmarzyłam... w tym roku nie miałam urlopu... licże na jakiś wyjazd zimowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laskas, Właściwie się nie przedstawiłam na początku więc nadrabiam idąc za przykładem Moon. lat: 30 (jeszcze przez chwilę) miasto: Warszawa Dzieci - 0 szt. Zwierząt - 3 szt. Partner życiowy - 1 szt. Moon - słowackie stoki są zdecydowanie warte sprawdzenia ze względu zarówno na długość tras jak i infrastrukturę. Nie mogę potwierdzić tego osobiście, ale opieram się na wiarygodnym źródle:) Też w tym roku chciałabym wypróbować. Jesli interesuje Cię konkretne miejsce to mogę dopytać się dokładniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi Fabiola!!! jakie masz zwierzeta, że jest ich aż 3 szt? ja mam tylko psa - labradora :) Jeśli chodzi o słowackie stoki to interesują mnie takie, które posiadaja niebieskie i długie trasy czyli któreś z tych: Chopok, Donovaly, Plejsy albo Ruzomberok a w Polsce gdzie jeżdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, To popytam szczegółowo i dam Ci znać:) Ja jestem beznadziejną narciarką. W Polsce jeżdziłam tylko w Korbielowie (o ile można nazwać to jazdą) - byłam społecznie pożyteczna bo w co trudniejszych miejscach robiłam za ratrak:) Co do stanu mojego inwentarza to mam dwie kotki i jednego psiura -Berneńczyka:) moje gg to 3383909.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc dowiedziałam się, że najlepsze miejsca to Velka Raca i Hopok. Ponoć trasy super, infrastruktura jak w Alpach i wiele atrakcji dodatkowych jak gokarty, knajpy, aquapark termalny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Fabiola chciałam odpisac w gg ale masz niedostępny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.75
witam :) czy jest tu ktos ze slaska bo umieram z nudow a nie mam z kim wyskoczyc na aerobic lub piwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - może zrobimy takie ogólne podsumowanie kto jest skąd? Będziemy wtedy wiedziały z kim ewentualnie można się spotkać poza forum:) Z jednej strony zaletą internetu jest to, że odległości nie mają znaczenia. Ale to dotyczy gadki a juz przy ewentualnym spotkaniu są pewne ograniczenia w związku z lokalizacją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda75.
Jestem z Rybnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będę miała chwilę to podsumuję z dotychczasowych wpisów:) Magda - ze Śląska jest tu kilka dziewczyn:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc mapa tematu wygląda tak (sorry jesli kogoś niechcący pominęłam mimo, że podał swoją miejscowoćś/region): Gdynia mmmaxi Gliwice Wendy-30 Jastrząb Dorris Katowice ewaona Kielce akria Kraków alinka krak Lubelskie Ala zero Pszczyna baltan Rybnik magda75 Śląsk mode Warszawa moon _lena jedna taka całkiem nieważna Vivienne Fabiola Zabrze mimi77-27 jednym słowem Śląsk rulez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć, a z Kielc tylko ja. Może z czasem ktoś dołączy. Ja juz po pracy ale szefowa dała mi zajęcie. Musze coś przygotować na jutro i zejdzie mi trochę. Będę siedzieć przy kompie dopóki nie skończę. A jest tak pięknie, kusi mnie wyciągnąc męża na spacer ale nie lubię znów pracowac po nocach. I co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Rzucić można ale może byc problem ze znalezieniem lepszej. Właśnie wróciłam ze spacerku i zabieram się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaxi
fabiola...włożyłaś sporo wysiłku :-), szkoda, że trójmiasto tak słabo wypada. Też chciałabym poznać fajne dziewczyny z którymi można wpaść gdzieś na piwko lub do kina. Miałam ostatnio sporo przejść i chętnie zmieniłabym towarzystwo. Może jeszcze się pojawią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fabiola:fajnie ze zrobilas to zestawienie kto skad jest,bo ostatnio sie troche pogubilam bo coraz wiecej nowych osob dochodzi,jeszcze tylko nam brakuje zdjec przy nickach:),moze kiedys sie powymieniamy?,pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris
Cześć dziewczynki Widzę że forum fajnie się rozkręca. Fabiola takie małe sprostowanko,miejscowość w ktorej mieszkam to Jastrzębie a nie Jastrząb,a dokładnie Jastrzębie Zdrój:-000 Magda 75 pozdrawiam Rybnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, tu brunetka wieczorową porą:> Moon - na gg jestem dopiero wieczorem w domu bo w pracy nie mam:( Dorris - przepraszam za błąd. Mmmaxi - kto wie, może i ogólnopolski zlocik sobie kiedyś strzelimy;) Lena - jak dołożymy zdjęcia i profile to nam się tu drugie grono zrobi, albo coś na kształt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to czy tytuł forum: \"Po 30-tce (Życie dojrzałe)\" nie wydaje Wam się przesadzony? Wcale nie czuję się taka znowu dojrzała bo dojrzałość w tym kontekście zalatuje starością:) Co Wy na to?::>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie tez sie nie czuje za bardzo dojrzala,ale moze dlatego ze nie mam jeszcze dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ja podobnie, nie czuję się jeszcze zbyt dojrzała. Życie dojrzałe to brzmi bardzo poważnie i rzeczywiście kojarzy sie z ludźmi w wieku raczej emerytalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea B-B-W
Witam! Moze się do was dołączę. Mam 31 lat i 1 męża na stanie. Dzidziusia brak :( Mieszkam trochę w Polsce (B-stok, a wkrótce Wawa) i trochę w Niemczech. Moje kolezanki oprócz jednej pouciekały w świat i czasem się troszkę nudzę. A w Niemczech nie znam nikogo, zresztą też nie cierpie tego kraju, więc czekam zawsze z niecierpliwością każdego wyjazdu do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witaj :) Kolejna osoba, która nie ma jeszcze dzidzi. To dla mnie pocieszenie, że jeszcze zdążę. A czasami miewam wątpliwości, szczególnie po tych naciskach ze strony rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bea:) No co Ty Akria - pewnie, że zdążysz. A gdyby coś to zawsze są wyjścia alternatywne. Ja też mam lekkie obawy, ale tak naprawdę to zakładam, że musi się udać. Moje paranoje natomiast dotyczą tego, że mogę mieć chore dziecko. To mnie przeraża tak naprawdę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Wiesz Fabiola - mam podobne obawy. Słyszałam, że z wiekiem matki ryzyko wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-27
Hej babulce A co ja tu widze tyle wpisów i nowych dziewczyn .....tak trzymac !Wczoraj miałam jakies problemy z netem juz tak mysle ze to moze przez te burze, deszcze czy cosik innego.Ale jest tez dobra strona dnia wczorajszego bo odwiedziła mnie koleżanka która mieszka w Irlandii.Troche poplotkowałysmy ,wspominałysmy dawne dobre czasy !Słuchajcie jak mowiła o tym ze majac tam duzo wiecej niz w Polsce tak bardzo tenskni za rodziną to ryczałysmy jak małe bobry..Cholera a ten rząd nic nie robi żeby ludzie zostali i mogli godnie żyć to złosc mnie ogarnia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na samą myśl o tym rządzie ogarnia mnie na przemian wstyd i przerażenie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×