Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michu

Czy wygląd jest rzeczywiście najważniejszy ?

Polecane posty

Gość Michu

To kontynuacja tematu jaki wcześniej zamieściłem tu. Doszedłem w nim do wniosku że nie wystarczy być miłym i sympatycznym chłopakiem aby mieć fajną dziewczynę. Ciągle słyszę że NIE JESTEM W ICH TYPIE. Nie powiem, miałem dziewczyne i to nie jeden raz, jednak nie wychodziło mi. Zdaje sobie sprawę że modelem nie jestem, jednak mam wrażenie że rzeczywiście jestem jakiś inny. Zamieszczę tu swoje zdjęcie z koleżanką - sami powiedzcie prosze bo ja zaczynam już wariować... :-( http://img181.imageshack.us/my.php?image=024golabkiit2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu
no i co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enter albo spacja po linku
się kłaniają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enter albo spacja po linku
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu
dzięki lecz ja czekam na pytanie - co jest ze mna nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosisz masz
co jest ze mna nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem jakoś tego zdjęcia obejrzeć, ale jeśli mam się wypowiedzieć na ten temat, to uczciwie przyznaję: wygląd nie jest najważniejszy, ale jest to pierwsza rzecz na jaką zwraca się uwagę. Wszystkie inne cechy są szalenie ważne, ale nie da się ukryć, że w pierwszej kolejności patrzy się na wygląd. Uważam, że w związku równie ważne jak cechy charakteru jest to, żeby partner nas pociągał. Pewnie trafisz w końcu na swoją damę, ale musisz być cierpliwy. Kurczę, szkoda, że nie mogę obejrzeć tego zdjęcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu
chodzilo mi o odpowiedz ;-P no wlasnie - nie jestem w guscie i tak za kazdym razem slysze....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nidelka
Nic. I nic nie widzę osobiście, żeby było coś strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprawne
Trzeba poprostukliknąć ten drugi link już działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 81wr
Jestes taki...misiowaty:) Dobrze Ci z oczu patrzy, wygladasz na czulego faceta. Nie jestes brzydki, przecietny. Sa kobiety, ktore...leca na takich mezczyzn, ze tak sie wyraze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadnego zdjecia tam nie widze. Ale powiem ci jedno- kazda dziwczyna zwroci najpierw uwage na przystojnego chlopaka. Zwykle tak jest, ze dziewczyny wiedza na jakiego chlopaka ich stac- te ladne wiedza, ze maja duzy wybor, wiec najpierw sie biora za przystojnych. Brzydkie dziewczyny od razu podrywaja brzydkich chlopakow. Przystojnemu chlopakowi latwiej jest na starcie, bo latwiej mu zwabic dziewczyne i zainteresowac soba na poczatek. Brzydki chlopak musi sie natrudzic, zeby ta uwage zdobyc. A potem... wszystko juz zalezy od charakteru! Wyglad jest wazny tylko (przewaznie) na poczatku. Chociaz... mam przyjaciolke, ktora zerwala ze swoim chlopakiem, bo jej nie pociagal fizycznie i nie wyobrazala sobie, ze moglaby sie z nim calowac.... Tez sie tak zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, już obejrzałam:) nie wiem, czy \"jest z Tobą coś nie tak\" , nie wyglądasz na garbatego, trędowatego, nie jesteś brzydki, ani odrażający... może pochodź na siłownię, popracuj nad swoim ciałem i wtedy będzie już ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu
w odpowiedzi na zadane mi pytanie - mam 27 lat i chyba musi być coś nie tak skoro ciągle słyszę NIE JESTEś W MOIM TYPIE albo bardziej dosadnie NIE DLA PSA KIEłBASA ( raz się tak zdarzyło ) raz mi dziewczyna powiedziała że jej ubliżam JAK KTOś Z TAKIM WYGLąDEM JAK TY MOGL WOGOLE DO MNIE ZAGADAC... to przyznam ze tu mnie zatkalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu
no właśnie - jestem TAKIM mężczyzną... czyli gorszym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. Obejrzalam twoje zdjecie. W moim typie tez nie jestes- ale to juz kwestia gustu i czegos takiego, jak samoocena. Jesli dziewczyna wysoko sie ceni, to bedzie szukac przystojnego chlopaka. Moze za wysoko mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet przecież Ty nie jesteś brzydki, jeżeli wszyscy którzy tu płaczą na własną brzydotę są tacy jak ty, tzn. zupełnie przeciętni, normalni ludzie no to sorry, ale Wy brzydoty jeszcze nie widzieliści. Teraz to już nie wierzę żeby Twoje problemy były spowodowane wyglądem. Pracuj nad charakterm a nie zasłaniaj się tym jak wyglądazs w każdym niepowodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu
no to mnie pojechałaś.... i teraz wszystko jasne.... jesli dziewczyna sie ceni... czyli dla mnie pozostają tylko te co sie nie cenią ... dobrze wiedzieć ech :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enter albo spacja po linku
Ale do jakich dziewczyn Ty startujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze wyglad przyciaga. Ale to czy jakąś dziweczynę będziesz pociagał to zalezy od niej. Mam kolegów którzy są potężni a maja żony filigranowe. No i co? I to jakie szczęśliwe małżeństwa. A pozanali się jak wyglądali tak jak teraz. Czyli wygląd rzecz gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu
i wcale wysoko nie mierzę wiem o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe, nie o to mi chodzilo. Tylko, ze ja znam dziewczyny. Typowe modelki patrza przede wszystkim na to, zeby ich druga polowka do nich pasowala pod wzgledem wygladu. Ale jest drugi rodzaj dziewczyn, ktore nie maja o sobie nie wiadomo jakiego mniemania- takie zwyczajne, przecietne, mile dziewczyny. I takiej dziewczyny powinienes sobie poszukac- takiej, ktora nie zadziera nosa i za ktora nie lata mnostwo chlopakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Michu, chyba trochę się nad sobą użalasz... weź się za siebie, popracuj nad sobą i nie zasłaniaj się wyglądem, a jeśli Ci wygląd nie odpowiada, to coś z nim zrób:) i weź się w garść chłopie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu
Hiena - no i właśnie takie są w moim typie. Przeciętne ale zadbane żadne modelki bo z tymi mam nieciekawe doświadczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikie mięso
jeszce pytasz co jest nie tak? jesteś za tłusty masz nadwagę i jeszcze do tego rozwalasz się na jakiejś kobiecie jak klacz w połogu na słomie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu
Listek - znajomi i ogolnie wszyscy mówią że mam świetny super charakter, osobowość i nie jedna dziewczyna chciałaby byćz kimś takim a jakoś nie chce... ;-( a przynajmniej nie te co ja bym chciał bo mam pecha do pustych blachar i materialistek. Jednak sponsorem nie chce być i nie chce mieć utrzymanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWA SPASLAKI
fuj zamknac im LODÓWE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Ci powiem ze przesadzasz.... wiesz gdzie jest Twoj problem? w tym ze w siebie nie wierzysz... no nie wiem jak wy dziewczyny, ale facet z ktorego az kipi \"nie mam szans\" u mnie odpada :D troche przebojowosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×