Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Tmm dałabym Ci zdecydowanie mniej lat niż masz ( bo kiedyś zdradzałaś swój wiek) :) Ja mam lat tyle co w stopce ( 25 i pół ;) ) A znajomi przytargają coś do jedzenia, ale wiesz jak to jest i tak muszę przygotować jakąś sałatkę i kanapki. Mąż na urlopie to go zagonię do roboty ;) Najgorsze, że nie mam w co się ubrać :( Nie mam żadnej ciążowej świecącej bluzki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm.... tak się zastanawiam, co sobie myślałyście Szkatułko i Miki, jak mnie nie widziałyście, że jak wyglądam ? :-) Miki - nie dziwię się poświątecznemu rozleniwieniu - u mnie tez w lodówce hula wiatr - a nie chce nam sie zakupów robić. Na Sylwestra jedziemy do znajomych - mają wielki dom pod Warszawą, i chyba z 80 osób będzie - zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tmm - no więc moje podejrzenia co do Twojej osoby były tylko co do koloru włosów - nie wiem zupełnie dlaczego? Ale potwierdziło się! no i co tu dużo mówić, naprawdę wyglądasz na duuuużo mniej lat niż masz :) Geny czy jednak wysiłek własny? Zdradź nam sekret, bo ja się już coraz częściej czuję \"nadgryziona przez ząb czasu\", hi hi. Chociaż nie zamierzam się mu poddać, o nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tmm - no wiesz trudno nie być zmęczonym po obsłudze setek klientów dziennie i pracą od zmierzchu do nocy. Praca w sklepie i to wielkim (ale nie maket) to nie jest bajka i niestety są to ciężkie pieniądze (oczywiście mówię o okresie przedświątecznym). Baardzo się cieszę, że już po tym całym szaleństwie bo nareszcie trochę odetchnę i wreszcie zadbam o siebie. Już byłam się wygrzać na solarce bo brak mi ciepłych promieni słońca, włąściwie to nie wiem jak ono wygląda bo dnie takie krótkie. Teraz czekam na fryzjerkę. Na samą myśl już czuję się piękniejsza ;) Wczoraj odpowiedziałam trochę pokrętnie bo mąż siedzieł i czytał co ja tu znów ciekawego piszę a nie chcę go utwierdzać w przekonaniu, że pogodziłam się z faktem, ze spieszno mu z potomstwem. Prawda wygląda tak, ze nie staramy sie o nie, no przynajmniej ja się nie staram ;) To wszystko wyjdzie w \"praniu\". Przestaliśmu uważać i tyle. W planach to dzidzia za rok czyli już teraz za jakieś 8 miesięcy. Ale nie chce mi się już więcej tłumaczyć mężowi, że musimy poczekać, bo nie wiem jak wygląda moja sytuacja w pracy i czy będę miała przedłużoną umowę a jeżeli tak to na jak długo. Jeżeli twierdzi, że go stać na utrzymanie nas to bardzo proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej !!!🌻 miałam obawę \"niemania\" netu do nowego roku, ale udało się zlikwidować awarię:) ( Małżonkowi, nie mnie ;) ) Tmm, ja też jestem trzydziestką+ ( dla dociekliwszych: bawół w chińskim horoskopie:D:D;) ) a i coś swojego też Ci ślę. Ciekawe jakie będą wrażenia, bo kto jak kto, ale Tmm to bez ogródek:P powie czy sobie mnie wyobrażała tak czy siak, albo czy w ogóle jakoś:P;):D Miki:) fajnie, że jednak dotarły te foty. A_guu, podziwiam ! miłego zasłużonego relaxu. Wreszcie:) Która tam mówiła coś o jakimś zębie czasu ???!!! jesteśmy młode ciałem i duchem, piękne i szczęśliwe !!!:D:D:D całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedys
Witajcie dziewczynki:) Dawno mnie tu nie było, ale staram się nadrobić zaległości:):):) Jak na razie posłałam zdjęcia do TMM:) i z ciekawością czekam na zdjecia TMM w czerwonym płaszczu:) Pozdrawiam Was bardzo serdecznie Kobietki, życzę fantastycznych chwil z mężami:). Ja teraz idę na spacerek obejrzeć jak rozwija się budowa naszego mieszkanka:). STaramy się robić dokumentację zdjęciową z rozwijającej się budowy, dzięki temu mamy wrażenie, że wszystko "rośnie w oczach":) Buziaki serdeczne:):):)🌻 dla wszystkich Świeżynek od Kiedysia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście powyżej pisałam ja:) Buziaki jeszcze raz no i wspaniałych przygotowań do powitania Nowego Roku:) Ja tymczasem idę korzystać z pięknej pogody:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanej zabawy sylwestrowej dla Was wszystkich i Bartuś też niech sobie pohula w brzuszku u mamusi, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech się zima sroży wkoło, a Wy bawcie się wesoło. Do północy i do rana, niech nie braknie Wam szampana !!!!!!!!!! szampańskiego Sylwka wszystkim życzę:D dozoba w Nowym 2007 Roczku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj ludziom wiary... Idź już Nowy Roku - tak mówi Rok Stary i znika... z łzą w oku. Dziewczynki miałyśmy rok, który przyniósł nam wiele szczęścia i radości oraz chwile, które pamięta się przez całe dalsze życie :) Ale mamy już Nowy Rok, w którym życzę Wam, aby mnóstwo było niezapomnianych przeżyć, które przepełnione będą radością i miłością :) Niech to o czym marzycie się ziści a to, o czym nawet nie śnicie marzyć się w tym roku przytrafi :) I niech postanowienia, które być może dziś wchodzą w życie (?) będą wypełniane ;) No ciekawe cóż też postanawiacie ? :) My po spokojnym sylwestrze w domu, z małymi tańcami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
Witam dziewczynki:) Nowy Roczek-nowe marzenia i plany. Zyczę Wam aby był on tak pełen szczęścia jak ten poprzedni gdy mówiłyśmy TAK przed ołtarzem:) by Wasze dni wypełniała radość a na Waszej drodze pojawiały sie tylko przyjaźni ludzie i by pogoda ducha towarzyszyła bez wzgledu na to co przewidują prognozy pogody:) Ja ciężko ale musałam zebrać sie do pracy:) sylwester minił szybciutko i mam nadzieje że nasze palny i marzenia sie zrealizują! 1-zalatwic sprawe z działeczką i ją kupić jak sie wszystko dobrze ułozy 2-mamy z mężem postanowienie aby za wszelką cenęi wiecej czasu spedzac razem-i wiecie co już dzisiaj pojechał o 5 do pracy i teraz dzwoni że bedzie po mnie o 16 i bierze mnie na obiadek:) 3- zacząć sie budować pomalutku ale aby do przodu:) 4- troszke zrzucić kg (tak 5 by sie przydało) 5- widziec tylko te jasne i dobre strony innych 6- świat jest piękny a mój mąż najwspanialszy:):) Miłego dzionka A jakie Wasze postanowienia i marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Nowym Roku:):D moje postanowienia : po pierwsze: zlewać ciekłym parabolicznym moczem to co się u nas w pracy wyprawia, to jedyne wyjście bym nie musiała stąd od dziś odejść:P:O ........z resztą jakoś sobie poradzę !!!;):D święta i sylwek były znakomite, jestem szczęśliwa:) ściskam noworocznie;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
Wieczorkiem wyśle w końcu moje zdjęcie z mężem -wreszcie :):) i to z sylwestra 2007:) mataanna ależ z Was wspaniała para:) i jacy szczęśliwi:):) aby tak dalej w Nowym Roczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu ja validos23- postanowiłam sie zaczernić:) no i juz nie jest 23 a 27!! witam wsród czarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Validosku27, tak właśnie myślałam sobie kiedy się zdecydujesz na czerń, nowy rok - niezła okazja;) dzięki za miłe słowa:) czekam na fotki:)🌻 a dzisiaj zobaczyłam już jak fajnie wygląda Tmm:) rzeczywiście jakoś łatwiej gdy się \"widzi\" Rozmówcę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja mam tylko takie marzenie, by Bartuś przyszedł na świat zdrowy i by mu się tu spodobało :) Byłam rano oddać krew i jakoś słabo dziś się czuję. Może poźniej do Was wpadnę :) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany 😭 Dopiero mam chwilę wytchnienia na śniadanie ! 😭 Powrót do pracy miły, acz pracowity ;-) Martaanna - o żesz, to Ty blondynka jesteś ?? :-p Kiedyś - jakoś mi się do Kasi Cichopek podobna wydałaś :-) Mam nadzieję, ze sie nie obrazisz, wszak Kasia ładna dziewczyna jest :-D Dziękuję za Wasze zdjęcia ! Validos - witaj w czerni. Szkatułka - trzymaj się - i wracaj do dobrego samopoczucia. Co do \"postatnowień noworocznych\", to od jakichś 5 lat dałam sobie z nimi spokój - skoro i tak nic się nie realizowało, więc - co roku idę na żywioł :-D No dobra - wracam do roboty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czekam na zdjecia! a swoje wieczorkiem wyśle tmm nie mam Twojego maila:( a chętnie się wymienię zdjęciami! bo dostałam tylko od martaanna:) czekam:) bo to prawda ze lepiej sie pisze jak wiadomo z kim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos fotki doszły!!!! Wielkie dzięki!!! Prześlę swoje jak będę miała w kompie bo jak narazie nie mam kiedy je przenieść. Śliczan z ciebie dziewczyna i właściwie właśnie tak sobie ciebie wyobrażałam. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos - zdjęcia doszły, dzięki :) Swoje też wyślę wkrótce. Pozdrawiam Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku, teraz zajrzałam na pocztę, dziękuję ! Wyglądasz tak jak Cię osobiście \"czuję\", na uroczą, kochaną osobę:):):) dobrej nocki wszystkim Świeżynkom😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja pozdrawiam w Nowym Roczku:) Dziewczynki Kochane, jeszcze raz wszystkiego co najlepsze dla Was na 2007 rok. Droga TMM, faktycznie świetnie wyglądasz:), jesteś bardzo ładną dziewczyną, bardzo dziekuję za zdjęcie!!! Co do Kasi Cichopek... cóż... nie obrażam się, chociaż chyba nie jestem do niej podobna, no i mam nadzieję, że wszystkie siły bronią mnie przed tym, by mój intelekt nie upodobnił się do intelektu Kasi...;) Szkatułko, jakoś tak zorientowałam się, że chyba tylko my \"nie widziałyśmy się\" jeszcze. Może i my wymienimy się zdjęciami, ja postaram się wysłać jak nie dziś to jutro:) Szykuje się bardzo pracowity czas, w zasadzie już się zaczął, ale... przyznam, że czekam na jedną z jasnych stron pracy w szkole... czyli ferii od 15 stycznia;):):) Marto, jeszcze raz dzieki za maila;), Validosku, Miki, A-guu i wszystkie Świeżynki - trzymajcie się ciepło, zdrowo i szczęśliwie w Nowym Roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, strasznie na raty pisze, ale musze jeszcze coś Szkatułce szepnąć:). Twój Bartuś ma szansę mieć również urodzinki razem z moim mężem:)):):) 25. 04:) kochane te Byczki:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×