Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Ok, powinno już dojśc:) U mnie jeszcze nic nie ma, więc czekam. Pozdrawiam Martusię i inne dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy, no Ty cała Emsy jesteś !!!!:);) przesympatycznie i uroczo wyglądasz:) bardzo dziękuję za fotki🌻 wyślę coś w cywilu też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* ***** ************** *********************** *********************************** **** **** **** \\/ *********** * * * * * * ***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze poszło pół godzinki temu, coś jeszcze przed chwilką:) powinno niebawem być u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam śliczną blondyneczkę:) Dzięki, teraz wiemy jak wyglądamy to inaczej będzie się rozmawiało:):):) A wiesz,że rok temu też miałam blond włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękno ślubne foto. Aż by się chciało wrócić do tamtego dnia:):):) To taki jedyny dzień, gdzie czujemy się jak księżniczki nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mogłabym Ci wysłac swoje, ale musiałabym znać Twój adres e-mail! Mój znajdziesz w preferencjach :) Później napiszę wrażenia z pierwszego dnia w pracy, tymczasem pędzę robić ostatnie muśnięcia szmatką, pryśnięcią płynem do szyb, itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy, dzięki. Kiedysiu, odezwij się na gg, mam wiadomość o którą prosiłaś. Idę sprzatać, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Emsy :) Fajny psiunio i właścicielka również przesympatyczna. Zaraz puszczam moje fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
Emsy, A_guu, Szkatułko, Kiedyś, Mikimaus, Tmm, Dianusiaa, Fruskawko, Macro, Martaanno.........wszystkim Wam życzę pięknych Świąt w otoczeniu tych których kochacie i którzy są Wam bliscy.Dużo pogodnych chwil , radości, zdrówka i wspaniałych prezentów pod choinką.......samych wspaniałości na stole i pogody ducha! mino tak nieciekawej pogody za oknem. Ja jutro do pracy i jade do rodzinki ....a tam nie mam neta:( wiec zobaczymy się po Świętach:(:( całuski dla waszych mężów i Naszego Bartusia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy fotki poszły, sprawdź pocztę :) Za Wasze wszytskie życzenia dziękuję, ja będę składać wam jutro, bo trochę padnięta jestem.... Pa, pa Validosku! do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie😘 trudno jest pracować w taki dzień jak dziś...:) w urzędzie jakby \"cieplej\", udziela się świąteczna atmosfera, ale chciałoby się już beztrosko spędzać ten czas wśród najbliższych...na świątecznych zakupach, na bieganiu ze ściereczką po domu;) w kościele.... dzięki radiu i piosenkom \"z dzwoneczkami\" nie zapominam ślęczać nad mało romantyczną robotą, że to już Święta:) Święta...............:):):):):):):):) ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Same dobre wiadomości mam :-D Wczorajsza wigilia pracowa była super ! Spotkałam się ze znajomymi, pogadałam, i sie juz nie mogę doczekać powrotu :-) Kupiłam sobie płaszcz ! :-D Jednak się udało, i nie było tak źle, jeśli chodzi o tłumy. No i jednak będę miała posprzątane na święta - jutro przychodzi pani, a my z mężem pewnie gdzieś do knajpy wyskoczymy, a potem do czystego mieszkania wstawimy choinkę. Super się ułożyło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech.... nie stresuj mnie :-p Ale pooowoli dojrzewam do tego, zeby się z Wami zdjęciami powymieniać. No i teraz mąż mi porobił trochę przeróżnych fotek, więc kto wie ? Kto wie ? :-D Może nawet jakieś się znajdzie i w czerwonym płaszczu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, dzięki za śliczne fotki - sukienka przepiękna:) Czekam jeszcze na Szkatułkę, która się ociąga:):):) Zaraz lecę na opłatek do szkoły. Pozdrawiam. PA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczątka:) Zaraz biegnę do pracy i w ogóle wpadłam tylko na sekundę. Martoanno kochana, chciałbym wejść na gg, ale po postawieniu systemu jest niezamontowane. Jeśli możesz odezwij się na maila mariahchristina@poczta.onet.pl Ja tak w ogóle też poproszę zdjęcia:) i obiecuję zrewanzować się jak najszybciej:):):):):) Cudowny czas pzredświateczny, upajajmy się nim:):):) Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich cudownych Świeżynek:):)):):):)🌻❤️🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i jeszcze coś opowiem:):):):) Byłam wczoraj na Wigilii w szkole wieczorem. Nawet nie spodziewałam się, że na takich spotkaniach jest tak wspaniale (dlatego Martusiu nie było mnie tutaj wczoraj wcale). BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
mogę prosic o wasze fotki na validos23@interia.pl obiecuje po Świetach wysłać swoje :) Jeszcze raz wszsytkiego dobrego na Święta dla waszych rodzin!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×