Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Gość
To to się chwali :) Witaj Alice :) Ja wczoraj się znowu spóźniłam :( ale cóż :) jak samopoczucie dziewczynki? U nas ładna pogoda sie zapowiada (miła odmiana od kilu dni) i jakoś mnie sam fak o piątku bardzo optymistycznie nastawia hurrrrrrrra! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś w pracy mam ogromnego lenia. Mój mąż dzielnie mnie mobilizuje ;) - bo pracujemy w jednej firmie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja to bym chyba z mężem nie chciała pracować ha ha :) mnie też dopadł leń :) Alice wybacz, ale nie pamiętam skąd jesteś (nie wiem czy już pytałam, bo jestem tu od kilku dni i muszę wszystko sobie poukładać)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pytałaś, a ja nie pisałam. Pochodzimy z mężem z pod Łodzi a obecnie pracujemy i mieszkamy pod Warszawą. Mieliśmy zamiar tu pozostać, ale ceny mieszkań i domów nas powaliły. więc możliwe jest, że znowu zawitamy do rodzinnego miasta pod Łódź. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja mieszkam z mężem w Żywcu, a pochodzimy z bliskich okolic Żywca (każde z innej strony Żywca ha ha) Na razie mieszkamy w bloku w mieszkaniu mojej kuzynki (mamy je do dyspozycji na około 10 lat, ale już załatwiamy formalności związane z działką i będziemy budować domek - też w Żywcu tylko bardziej na obrzeżach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alice Tak? ha ha to super Validos ja nie wiem jakbym zniosła gdyby mąż ciągle wyjeżdżał. Jedno co mnie męczy to Jego praca w systemie zmianowym, ale ze względu na plany budowy chyba musi tak pozostać (względy finansowe) Alice mój mąz pracuje w naszym browarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mieli by mnóstwo wspólnych tematów - całą rzekę ;). Ja czasami mam w domku mały browar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez z tym jest cieżko - zwłaszcza ze póki co nie mamy wyjścia:( jest kierownikiem budowy i akurat buduja w Rudzieśląskiej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validos rozumiem jak mus to mus :) Alice nie wątpię że mieli by :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zaczynam żyć podróżą. Już się nie możemy doczekać... A tu trzeba pracować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
fajnie Ci no a ja tu muszę siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ok alice koniec marudzenia :) Jest piątek huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cieszmy sie tym! A propos moja kuzynka urodziła dzisiaj o 5 rano córeczkę!!!!! Ślub brali w zeszłym roku 1 lipca a teraz maja już dzidzi :) Wiecie co ? Ja też chce!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ha ha :) Plan jest czekać do jesieni (mój brat ma wesele 10 listopada i chce sobie jeszcze poszaleć ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a tak wiecie w ciąży różnie bywa jedni ją dobrze znoszą a inni muszą leżeć plackiem :( Moja kuzynka miała to szczęście, że czuła się świetnie i na moim weselu (4 tygodnie przed porodem) szalała ha ha... ale Ona to istne dziecko szczęścia! Termin porodu miała dokładnie na dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A propos dziewczynki pamiętacie, ze za 30 minut mamy zacząć trzymać kciuki za Kiedysia? Kiedysiu trzymaj się będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i sobie wszystkie poszły :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie potrzymam - ale nie wiem jeszcze za co :( Jeszcze nie doczytała :( Mnie też marzy się maluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to Alice nie jestem sama w tych marzeniach, Validos też ma w planach to juz jest nas wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio to juz jest nas 3:) z planami! a na kiedy macie palny! ja jakos zaczne po wakacjach !:) chyba ze niespodzianka bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja jak pisałam w listopadzie idę na wesele brata i we wrześniu myślimy o podróży (a w 1 trymestrze ciąży nie powinno sie latać) myślę, ze już wtedy najgorsze sprawy papierowe związane z budową domu załatwię, to w okolicach jesień/zima chyba coś zadziałamy. Oczywiście jakby coś wcześniej \"wypadło\" to mimo wszystko załamana nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak a Mój mąż to już ma nawet imię dla dziewczynki wybrane ha ha (stwierdził, ze lepiej pierwsze dziewczynkę bo potem Ona poucza młodszego brata jak On ma wybryki - ma starszą siostrę i chyba dlatego) i coś w tym jest bo mój brat jest młodszy i zawsze traktowałam go tak jakbym była za niego odpowiedzialna a jest miedzy nami tylko 1 rok różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×