Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Gość anonim
Dobrze Aniu :) ale ja równiez licze na rewanż Validos dzięki za miłe słowa :) dziwne bo odkąd jesteśmy razem (od samego poczatku) obcy ludzie myśleli, ze jesteśmy juz małżeństwem z co najmniej 5 -letnim stazem ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim
Wybaczcie za tą ciszę, ale przez te fotki mi strasznie komputer muli :) Aniu dziękuję za zdjecia sa bardzo ładne i dobrana z Was para jak widzę :) Vilidos Tobie również dziękuję za fotosiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital właśnie obejrzałam fotki.Jednym słowem super, pięknie wyglądaliście.Sukienka i bukiet bardzo ładny.Widać że wszystko było dopięte na ostatni guzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No cóz starałam się zeby było dobrze i chyba było Ok nie narzekam :) ale sama wiesz, ze my kobietki tak mamy ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i co tak się cicho zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
?? :) Wszyscy poszli? ha ha to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No a ja w pracy jeszcze więc gdzie tam do obiadu ha ha ale o 15:00 kończe już prace Hurra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital ja w pracy do 16:( a powiedz co porabiasz w pracy oprócz tego ze siedzisz z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital, dzięki ! 🌻 Świetnie wyglądacie, suknia bardzo pasuje do Ciebie:) wszystko dopracowane, to widać:) też cosik wyślę. Aniu, do mnie też poproszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Generalnie zajmuje się zamówieniami publicznymi, ale że jestem jedną z dwóch młodych osób w pracy (reszta po 50-tce) to szefowie uwielbiaja miec do mnie prośby żebym zrobila to czy tamto więc mam sporo zajęć, chociaz ostatnio to w pracy jakoś nudno i cicho :) tylko mi z powodu slubu docinaja i to bardzo, że tak powiem starzy gawędziarze erotyczni tu pracuja ha ha, a Wy co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja już zrobiłam obiad.Wszystko w pędzie bo mały mi wył jak szalony ale dostał w końcu cycka i siedzi ze mną teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prowadze biuro:) wiesz taka mała ksiegowość:)papierki i papierki chłopaki w trasie wiec sama tu siedze i moge do was zagladac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No tak ksiegowość ja skończyłam rachunkowość i finanse międzynarodowe na AE w Katowicach to coś o tym wiem ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Fajnie tu z Wami musze przyznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadając: mieszkam w Kraku, termin połowa października, pracuję w urzędzie miasta, obecnie na L-4:) za jakiś moment wyślę conieco z fot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze studiuje co mi się trochę przedłużyło bo obecnie jestem na urlopie dziekańskim.Zajmuje sie 3-miesięcznym bobasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No wysyłaj, wysylaj :) nie bądź dłużna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos27 dzięki :) Miło słyszeć.Może podesłałabyć mi też kilka fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu doszły do mnie ślubno-weselne, dzięki ! subtelna z Ciebie osoba, tak jak czułam, ślicznie wyglądasz, a Małżonek widać że ma temperament;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×