Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Witam. Kiedysiu - cieszę się, że mogłam pomóc. W razie jakichkolwiek wątpliwości nie krępuj się tylko pisz śmiało, jeśli nie ja to mój mąż na pewno wyjaśni wszystko. pomożemy ;) My wczoraj tez zrobiliśmy wypad do Łodzi - do manufaktury i do kina na Lejdis. Wszystkim życzę udanej niedzieli. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej:) aale piękna niedziela, pełne słońce:):):) toż to Zabu ja nie na rolę chcę iść, a na samą Urszulę :P w czymkolwiek;):) to może być i \"Hedda\". Ala, Validos, a jak tam Lejdis ?? wiem że to na podstawie autentycznego bloga trzech kobiet, pod tym samym tytułem zresztą pisanego. No i dość ciekawa obsada, nie ?? warto ?? pozdrawiam i miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spaćććć!!! Ale bal był super:) Fotki na nk, potem przeslę Wam na maila:) Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale seksowny samuraj:D;) chyba mojego powinnam w coś takiego wystroić;):P pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI PADAM:) prawie 30 km na nartach ale warto było:):) akurat nam sie udało i na stoku krecili skoki z mistrezm polski i były super warunki!!! i mało ludzi ! stok krótki ale za to non stop sie jezdziło zadnych kolejek:) aha nie wiem jak jutro usiade u lekarza na badania:) lekko nadwrezyłam noge i wogle pewnie bede miała problemy z chodzeniam a co dopiero ze wspinaczka po fotelu:) mam nadzieje ze wypoczęłyście sobie!! mi sie starsznie jutro nie chce isc do pracy Martus Lejdis bardzo polecam:) a jutro nie wiem jak wstane juz czuje kolana i wogle lekkie nadwręzenie miesni:) pieknych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa, jak się robi takie fajne te...nooo... przy tej stopce ? ;) dobrego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martus przyzna sie ze nie wiem:) skopiowałam sobie i wkleiłam dziekuje za kciuki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie!! Jak po ostatkach??? My byliśmy na imieninach u bratowej :) Było bardzo miło :) A dzisiaj weny do pracy brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzięki Agital :) u mnie bardzo fajnie:) jesteśmy sobie u Dziadków Leszka, Mama zrobiła takie pączki że hej ! no i oczywiście się skusiłam....:P nie wiem kiedy ja zrzucę brzuch...w takich \"trudnych warunkach\" ;) a pozozstałe Dziewczyny - balowałyście gdzieś ?? :) uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Jak zwykle mnie nie bylo, ale tym razem jestem na bizaco chociaz z czytaniem. Validosku27!!! Daj znac co tam po wizycie u gina. Mam nadzieje, ze dobrze i trzymam kciuki. A nasze przyszle mamusie jak sie czuja? Emsy, Agitalku? Obecnym mamusiom zycze zdrowych kruszynek i okruszkow. A moze jakas nowa seria fotek Zosi, Lesia i Piotrusia? Hmmm? To ja poprosze jakby co. A_guu. Przykro mi z powodu Twojej znajomej. Dla calej reszty buziolki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zareczona dziękuję u mnie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś ty się martwisz brzuchem????? A co ja mam powiedzieć???? zamiast chudnąć ja znów przytyłam :( Już nie mam sił do siebie ;) Po ciąży zostało do zgubienia 15 kilo a teraz jeszcze dodatkowo 2 mi doszły :o Ech nawet ćwiczenia nie pomagają :( Samopoczucie u mnie lepsze. Chyba oczy mi wyschły na wiór i łez już zabrakło (już dawno). Pogrzeb jakoś ukoił ból troszeczkę i pozwolił odnaleźć spokój. Może dlatedo, że jesteśmy pewni tego, że teraz nie cierpi i jest jej wreszcie \"dobrze\". Widać tak musiało być, ale i tak nam jej brak. Dziękuję za wsparcie dziewczynki. Jak zawsze można na Was liczyć 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_guuś, wierzymy, że już Aneta nie cierpi....... :) a z tą \"dewastacją\" organizmu po ciąży to ja całkiem serio...:O na szczęście włosy mi już nie wylatują, ale szycie czułam dość długo, no i ten brzuch...:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki DWIE KRESECZKI. Jutro ide do lekarza potwierdzic....jestesmy z mezem happy jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona gratuluje bardzo:) bardzo:):):) :(:(:(:( mam doła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!strasznego!! lekarz była załamany ze brałam tabletki przez 10 lat bez przerwy i lekarze na to zezwalali:( powiedział ze moje jajniki wogle nie pracuja:( i mam zlecone badania za ponad 700 zl:( masakra! ale nie to chyba mnie przeraza! najgorsze jest to ze powiedział ze róznie to z tym pobudzaniem bywa:( wizyta za 3 tygodnie! i wtedy działamy cos w tym kierunku -jakies lekki itp!!!!!!!!!!!!! z nowin dostałam 500 zł premi ciekawe na co ja przeznacze:( hmmmm na badania!!!!!! DÓŁ DÓŁ DÓŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was Kochane. Jutro wyjeżdżamy do Zakopanego na ferie, a więc do zobaczonka za tydzień. PA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos - super lekarz i pomógł wielu parom starającym się kika lat o dziecko, ale w Poznaniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku, Kochanie....❤️ nie trać ducha, ale uzbrój się w wielką cierpliwość - pamietasz, że o tym pisałam kilka stron dalej ? że CIERPLIWOŚĆ to program dla Ciebie teraz ? będę się za Was modlić. Nadzieja jest nieodzowna !!! :) uściski cieplutkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy, udanego Zakopca ! :) może dorwiesz tam jakiś komp i skrobniesz jak jest? ;) bawcie się dobrze ! Zaręczona...można już gratulować ???:):):):) GRATULACJE ! 🌻 daj znać po wizycie ! 😘 dla Was dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zareczona GRATULUJE i czekam na potwierdzenie!! Validosku bardzo mi przykro, ale głowa do góry niekoniecznie najgorszy scenariusz musi się spełnić :( dołączę się do Martaanny w modlitwie :) A tak nawiasem mówią, to faktycznie tamten lekarz był niepoważny (powinny być przerwy jeśli w tak długim okresie bierzesz tabletki :( Buziaczki do wszystkich 😘 Emsy udanych ferii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek. Jestem tak podekscytowana, ze nie umiem spac. Za godzine mam wizyte. Odezwe sie na pewno. Prosze trzymajcie Wasze magiczne kciuki, zeby wszystko bylo dobrze. Validosku!!! Slonce!!! Tak teraz jakos mi glupio, ze ja Was tu informuje o takiej nowinie a u Ciebie dolek. Przykro mi strasznie. Ale jestem dobrej mysli. Medycyna poszla tak do przodu, ze sa w stanie zdzialac cuda. Buziak dla Ciebie i duzo wiary. i dla calej reszty tez buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku. O co mam pytac lekarza? Sa jakies rzeczy o ktorych nie informuja zawsze? Lubie byc dobrze poinformowana. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona!!słonko trzeba sie cieszyc ja sie strasznie z dwóch kreseczek:):) daje to mi wiare ze kazda z nas bedzie miała swoje malenstwo!!!! dziewczynki ide za ciosem dzis na badania:(!!!! musze sie zabrac za siebie! aha lekarz kazał podziekowac innym za co co mi zrobili!!:( bo kazdy na moje cysty dawał hormony i blokował owulacje!! i teraz bedzie walka ale zamierzam ja wygrac! Dziekuje za troske i modlitwe jestescie kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zareczona słoneczko moje kciuki masz gwarantowane :) Jeśli chodzi o pytania, to wypytaj dokładnie zwłaszcza o to na co masz uważać i czego masz szczególnie unikać. nie wiem jak było u innych dziewczynek, bo mojej kuzynce np. lekarz zabroni współżycia do końca I trymestru, a mnie ani słowa na ten temat mój nie mówił (z tym, że kuzynka wtedy miała dziwnego lekarza, który cały czas jakieś horrory wymyślał, a jej nic nie dolegało. Całą ciąże czuła się świetnie tak jak ja i nawet mdłości nie miała). Więc ważne żeby nie dać się zwariować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zaręczona - GRATULACJE!!! 🌼 🌼 🌼 Validosku, nie łap doła!!! Dobrze Ci pisze Martusia, że to będzie najpewniej dla Was test cierpliwości.. ale jeżeli mogę, to powiem jeszcze coś z innej strony - nie wierz też we wszystko tak temu lekarzowi. Nie powinien był Ci mówić, że \"różnie to bywa\", bo nastawienie pacjenta jest STRASZNIE ważne. Postąpił wbrew sztuce, dając Ci na wstępie taki tekst. Kolejnym postępkiem wbrew sztuce, jest to, że kazał Ci \"podziękować\" tamtym lekarzom. Nikt tak nie postępuje. Nie o to chodzi, że oni nie byli w błędzie - może byli, choć zapewne pokończyli podobne studia... ale nie daje się porady z cyklu \"idź podziękuj temu pajacowi\". ŻADEN POWAŻNY LEKARZ TAK NIE ROBI. Myślę, ze on się pewnie w ten sposób zabezpiecza na wypadek,gdyby mu leczenie Twoje nie wyszło. Zawsze może wtedy powiedzić \"to przez tamtych\". Tak się nie robi. Więc Ty się tak nie nerwuj, niepotrzebnie i źle Ci tych nerwów narobił!! Nie można powiedzieć, że Twoje kłopoty nie miałyby miejsca z racji samych cyst! On może Cię w ten sposób niepotrzebnie wpędzi w poczucie winy, tymczasem miałaś pełne prawo polegać na zdaniu poprzednich lekarzy! 👄 ❤️ i dziób w górę, i nie bierz wszystkiego tak do siebie! A jak Ci dalej będzie rzuciać takimi \"westchnieniami znad-grobowymi\" i innymi dziwnymi tekstami, to zmień lekarza! 🌼 Wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zabu zgodzę się z Tobą całkowicie, ze lekarz nie powinien Validoska tak dołować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×