Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Validosku - zakwasowo ;) albo te obciązniki niewiele dały, albo mogę sobie tylko wyobrazić, jakby było bez nich :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona z Maluszkiem - ❤️😘 - trzymajcie się !!!!!!!!!!!!! ja też dużo dziś myślę o Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zareczona głowa do góry musi być dobrze, a że fasolka duża to nie ma się co martwić :) będzie z niej zdrowa \"babka\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Zaręczona trzymam kciukasy :D Wszystko będzie dobrze tylko duuuuuuuuuuuużo odpoczywaj. Oj duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuża fasolinka :D A ja już nie wiem co mam robić. Okazuje się, że małego uczuliły jeszcze jagodki i brzoskwinie :( Za pół godziny idę do lekarza a potem na spacerek jak wrócę to napiszę czy coś ciekawgo mi lekarz powiedział. Pewnie będę musiał odstawić wszystko i zacząć od nowa wiem, że nie uczula go jabłuszko, gruszka, marchew i ziemniaczki. A tak mu smakowało jabłko z jagodami :( (jak narazie najbardziej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A_guu biedny ten Twój skarbik :( Całuski dla Boryska 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytamipytam
dziewczyny przepraszam ze sie wtracam ale czy moglybyscie mi powiedziec jezeli mialyscie szyta suknie w salonie na miare to ile trwa uszycie takiej sukni miesiac czy moze wiecej,moja znajoma ma napisane na umowie ze termin realizacji to 21 dni ale to troche malo czasu? :( prosze poradzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam kupną. ciężki tydzień... Borysku - 🌻 Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez babeczka mowila, ze szyje do 3-ech tygodni. Borysku...zdrowiej. Dla kazdej kciukasy i buziolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytamipytam - dokładnie nie pamiętam, ale moja jakoś też podobnie długo się szyła; pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pytamipytam ja miałam szytą i od pierwszej przymiarki do uszycia trwało to nieco dłużej chyba niż 3 tygodnie, ale dokładnie nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!! Tak więc wczraj już nie miałam kiedy wejść bo z małym do domu zlądowaliśmy jakoś o 14:30. Potem obiad następnie kilka spraw do załatwienia na mieście, spinning i godzinka w knajpie z kumpelą i tak zrobiła się 22 ;) Muszę zacząć podawać małemu wszystko od początku bo mimo iż odstawiłam składniki na któe mały jest uczulony to wysypka nie znika. zaczęłam się zastanawiać nad marchwią bo ją dostaje niemal codziennie. Nocka była okropnie długa bo mały po szczepiniu nie umiał spokojnie spać. Obudził się o 1 i bawił się z nami do 3 i usnął na kolanach bo w łóżeczku popadał w \"histerę\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytamipytam moja suknia była uszyta w 2 tygodnie ale to było na wariackich papirach. 3 tygodnie to odpowiedni czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczynki:) Ja dzis mam mezusia:) ale mi dobrze!:) robie pyszny obiadek i na basen sie zrelaksowac:) A-guu mam nadzieje ze mały za niedługo zacznie wszystko jeśc a alergia sama minie:) nic mi sie nie chce:) do domuuuuuuu jeszcze taka pogoda :( odechciewa sie wszystkiego!!! ale do weekendu juz niedaleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, a ja siedzę sobie nad zdjęciami z soboty, właśnie doszłam do momentu, gdy Panna Młoda wchodzi w pełnej krasie, promieniejąc, i wita się z Narzeczonym :) Niesamowite, jak na tych zdjęciach DOKŁADNIE widać, że w tej chwili nic, absolutnie nic innego dla nich nie istnieje, świata nie ma, są tylko ONI :) :) :) Tyle ślubów za mną, tyle tych zdjęć, ale powiem Wam, że nadal nie potrafię się nie wzruszyć, gdy oglądam uchwycone takie spojrzenia :) Validosku - wykorzystaj ten dzień (i męża ;) ) do cna :classic_cool: Czy nadal masz ochotę się popluszczyć w basenie z nami w przyszłym tygodniu? :) Co do sukienki - ja kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytamipytam
dziekuje wam bardzo za odpowiedzi :) zycze wam wszystkiego dobregooo i naj ,naj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona - trzymaj się cieplutko i odpoczywaj ole wlezie. Modlę się za Ciebie i maleńka. Wszystkim dziękuję za życzenia zdrowia. Dziś postanowiłam podjąć kolejną próbę wyjścia z łóżka. Wczorajsza zakończyła się fiaskiem bo zasłabłam. Dziś jest lepiej.... na tyle, że mogę pomóc chorej teściowej. Przesyłam Wam ogromne buziaki i uściski. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice czys Ty oszalala. Tesciowa sobie jakos poradzi, a Ty dbaj o fasolke. Uwierz mi dla nas teraz nic innego sie nie liczy oprocz zdrowia fasolki. Brzuchol rano mnie juz nie bolal,ale po spacerze znowu wskoczylam do lozka. Chyba to gojenie sie jeszcze potrwa. Milego dnia dla Was. Aguu...ah ten Borysek. Chyba chce byc na pierwszym planie. Validosku!!! Szalenstwa z mezem zycze. Jak Wy to robicie, ze dajecie rade tak rzadko sie widywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluniu - zareczona ma racje!!! Nie ma żartów!!! Zareczona - 🌻 buziaki!!! Spaćććć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alice dziewczyny mają rację proszę o siebie dbać! Validosku biedny ten mężuś jak Go dorwiesz :D Wielkie buziole dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aha ostatnio prosiłam Was o kciuki i chyba już po sprawie :) Jak myślicie zadziałały? Właśnie Wam maila na ten temat "płodzę" 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMMMM od czego tu zaczac:) moze od poczatku:) odstawiłam w poniedziałek duphaston i po odstawieniu zaczeły mnie piersi bolec i ciagle mi było goraco!! nie wiedziałam kiedy mam dostac @ i wczoraj (jak zwykle w goracej wodzie kapana bo wczoraj 12 DC po owulacji -wg mojego lekarza miałą być czw-piatek) zrobiłam testa i byłam pewna ze nic nie wyjdzie! zobaczyłam kreske testowa i zaczełam sie bierac:) hmmm po 2 min myslałam ze mam urojenia i zobaczyłam 2 jasniutka kreske!!! ale sie wkurzyłam :) bo juz pomyslałam ze cos sie ze mna dzieje i mam omamy:) wiec po pracy poszłam na HCG:) normy na 12DC po ow 10-100 (dobrze wiedziec kiedy sie ja ma:):):)) a ja mam 62.5:) wiem ze to za wczesnie aby sie cieszyć wiec ja sie nie umiem jeszczez cieszyc:( chyba za duzo naczytałam sie o tragediach na Kafe!!! nio cóz ;) czas pokaze;) co bedzie:) póki co wie mąż i WY i tak do wizyty u lekarza zostanie:) powtórze badania w poniedziałek i bede miała jasnosc moze sie nawet uciesze:) i uwierze;):) cóz jak by tak było kciuki pomogły:) aaa blizniaków na pewno nie bedzie był jeden pecherzyk:) HMMMM nie wierze ze mogło sie udac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validosku całuję!! Bardzo się ciesze, ale cicho sza żeby nie zapeszać :) ale mi humorek się zrobił ho hoooooooooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!!! Owieram oczy i takie posty czytam. Validos Gratulacje takie po cichu jeszcze, to teraz prosze uwazac na siebie nawet profilaktycznie. Zadnej kawki i zadnych papieroskow (o ile palisz) i nie za duzo dzwigania. I odganiaj sie od tych zakatarzonych. Piersze 3 miesiace sa NAJWAZNIEJSZE. Ah i kwasik foliowy prosze brac. No to bylam ja....Zareczona i Fasolka. Juhu. Agital...uwazam, ze decyzja meza byla sluszna, nawet pomimo tych wynagrodzen. Chlowiek powienien miec miejsce, zeby rozwijac skrzydla. Emsy.To ile jeszcze musisz czekac jak mialas juz @? Jeszcze jedna tylko? Ale sie dzieje. O Matyldo. Zaraz oszaleje z radosci. Buziaczki dla wszystkich no i kciukasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera wszystko wcieło :/ Tak więc szybciutko bo Borys zaczyna szaleć :/ Alice odpoczywaj, ja wiem, że cię nosi no ale dziecko jednak ważniejsze. Agital wszystko w mailu 🌻 VALIDOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Nic nie mówię żeby nie zapeszyć ale Ty wiesz, że się cieszę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos - hie hie hie, nieźle Ci kopnęli te jamniki :classic_cool: na razie cicho sza, w szał radości wpadamy w pon :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko nio kapneli nieźle:) a my widzimy sie w poniedziałek na basenie:) ale póki co mam dystans do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku!!! A co te badania HCG wykazaly , bo sie sie znam na wynikach? Kurcze kciukasy gwarantowane. Boli mnie brzuchol i sie zastanawiam czy do lekarza nie zadzwonic. Ale on w pn powiedzial mi, ze boli bo to sie tam stalo (boli mnie tylko w jednym miejscu).Tylko sie zastanawiam czy to moze tak dlugo bolec.Nie chce sobie naszkodzic. Ide sie polozyc. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!!! Validos - superrrrr!!! ( po cichutku ) - jejku, 3mam kciukasy!!! Zaręczona - ja bym zadzwoniła:) Juz czytam maila:) Roboty mam fullll!!! Jeszcze tylko 1 @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×