Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Pati glowa do gory.Ja klocilam sie z moim mezem przez pierwsze pol roku po zamieszkaniu razem. O malo co chcialam sie wyprowadzac, gdyby nie moja madry opanowany maz :-) Do dzisiaj sie klocimy (no teraz w ciazy to prawie w ogole, bo mam te lajtowe hormony) hehe. Moim zdaniem zeby sie dotrzec trzeba sie troche popstrykac. Powodzenia Hmm? Imiona dla dziecka z wysp? Jakich wysp? Maz wyspiarzem? Nie, nie nie. Zaszlo nieporozumienie. NIEMCY to nie wyspa ;-) Mieszkam w Niemczech od prawie 4 lat. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona, no to mi się pomerdało:D Ale esencja pytania pozostaje - jaki czynnik zdecydował o tym, że obcojęzyczne..? :) Zostajecie w Niemczech? :) Oczywiście, jeśli to nie tajemnica ;) Agi, a na czym polega ta zmiana na buzi?? :D Padam:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczynki:) Agitalku:) ja Cie dopiero testa robiłas :) a tu malenstwo juz prawie z nami:) wierze ze szybciutko urodzisz maleństwo:) zdrowe:) i piekne pa mamusi i tatusiu:) Zabulinko:) Ty tez mnie wiecznie rozieszczasz to i ja moge:) a kluczyk hmmmm spadł jak niosłam córeczke kolezanki:) czekam na wiesci o spotkaniu:) odzyskałam autko:) coz okazało sie ze alarm to zbieg okolicznosci jakas uszczelka sie zestarzała i dochodziło za duzo powietrza i elektronika nie pozwolła odpalis auta:) ale juz wszystko chodzi jak nowe:) a maz zabrał mi autko na myjnie;) i jest pieknie wypucowane -powiedział ze w ciazy nie bede sprzatac ayta:) ale panikje;) kochany:) Kiedysiu jak przeprowadzka:) juz na swoim mieszkanku jestecie? Martus;) moze sie spotkamy kiedys na yneczku na spacerku:)? a ja dzis pomogłam kuzynce w przeprowadzce;) tzn wyciagałam ciuchy i układałam w szafkach:) tyle mi pozwoliła:) maz na meskim wieczorze z kolegami ze studiów;) a ja wreszcie cos zjadłam i wypoczywam:) Zareczona wypoczywaj słonko:) zadnych porzadków:) łózeczko i wypoczynek:) a co do strachu przed wizytami:) to pewnie masz racje:) mam nadzieje ze nidługo poczuje moje malenstwo:) zmykam cos zjesc;) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwiutkaaa
Hej dziewczynki! :) Wiem, że ja to tak nie do tematu :p ale za dwa i pół tygodnia mam ślub (pojutrze przymiarka) a ja nie mam butów!!!!! Wy już jesteście wszystkie po, na pozostałych tematach nikt nic nie pisze, najwyżej KDT poleci. Jestem z Warszawy, a butków nie szukam takich w czub, tylko zaokrąglonych, lub bez palca. Niestety w salonach wszędzie to samo, arkadia przeszperana, na Chmielnej byłam, a na Wilczej juz nie ma sklepu, jestm strasznie rozczarowana i zdesperowana, bo już kupić muszę :( Pomóżcie proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jesli chodzi o Warszawę to ja nie pomogę ale chyba nie powinno byc aż takiego problemu z butami zaokrąglonymi? Życzę powodzenia w poszukiwaniach Zabu nie wiem dokładnie o co w tym chodziło, ale ponoć nos mam spuchnięty a czy to o tym świadczy..? :D ha ha pojęcia nie mam! Bratowa męża mi cały czas powtarza żebym sprawdziła kiedy wypada pełnia bo podobno wtedy przybywa porodów... no więc czytam i widzę 18 lipca... hmmm może być :D validosku masz racje bardzo szybko to zleciało i ani się obejrzysz a sama tak o swojej dzidzi pomyślisz... Ok idę sobie wypić jakąś herbatkę Buziole 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku Pani ze szkoly rodzenia podala nam dwa przyspieszacze porodu. Podac Ci? Podobno dzialaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cóż chyba się domyślam jakie to sposoby :D My jeszcze nie staramy się przyśpieszyć, ale mama wróciła wczoraj to kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku!!! Jeden jest podobno bardzo skuteczny.Podaje przepis 50 ml oleju rycynowego 50ml soku pomaranczowego 50ml szampana Po kolei wlewac do wiekszej szklaneczki i wypic. Hehe.Ten podobno bardziej dziala od tego drugiego. A ten drugi to ciepla kapiel z kieliszkiem szampana i potem zaciagnac meza (haha). Jakbys jakis \'sprawdzony sposob probowala to daj znac). A co do imion to...stety,niestety zostajemy tutaj juz na stale i dlatego zdecydowalismy sie na imiona, ktore bedzie wiekszosci latwo wymowic. Chociaz do brzucha mowia Zosia, nie Sophie. Tutaj maz juz mieszka 7 lat, ja 4 lata, obydwoje mamy prace i obydwoje mamy pochodzenie niemieckie, wiec nie jest zle.Mamy wszystkie swiadczenia co przecietny Niemiec. Chociaz mowimy i czujemy sie, POLAKAMI. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zareczona mnie się ten drugi sposób bardziej podoba i na niego bym stawiała :D pisałaś o urządzaniu gniazdka... dzisiaj ganiam po mieszkaniu i prasuje osłonki, prześcieradła itp. do łóżeczka teraz zamierzam prać gruntownie fotelik dla dzidzi, który nam bratowa użyczyła i nie wiem co dalej wymyślę, bo wszystkie ciuszki wyprane i wyprasowane czekają w komodzie na właściciela :) A to dopiero 2 dzień w domu (w sumie wczoraj byłam na badaniach a potem szalałam na zakupach - mamusia też musi jakoś wyglądać przecież :D więc dzień szybko zleciał) Moja ginekolog mnie na swój jutrzejszy dyżur zaprasza do porodu i zastanawiam sie czy się skusić :D ale ma też 19go na pewno dyżur to może poczekam na termin? :) chociaż już mnie nosi tak bym chciała mieć maluszka już nie w sobie tylko obok siebie :) A Martusia co tak milczy ostatnio??? W sumie Miki i A_guu też, ze o Tmm i Netce-22 nawet nie wspomnę Jeszcze raz BUZIOLE 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku ja przytakich upalach to bym sie skusila na ten jutrzejszy porod. hehe.U nas to troche inaczej wyglada, bo dopiero 10 dni po terminie dostaje sie kroplowke.Wczesniej nie podaja. :-( Wlasnie wrocilam z miasta. Uff jak goraco. Na 15-sty ide do dentysty, bo Fasola mi popsula w ciagu 4 miesiecy dwa zeby. Lobuziara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No wiesz mnie by też jutro kroplówki nie dali musiała bym fasolę do wyjścia sama namówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo?? Agital - ja rozumiem nadal w dwupaku? Widać maleństwu nie spieszy się na ten świat :) Ja wczoraj byłam u lekarza. Mały rośnie i to pocieszające. Ja znowu na antybiotykach :( i innych świństwach.... Życzę Wam miłego dzionka. Emsy - takie udane wakacje, że pewnie tych fotek się nie doczekamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice super ze z dzidzia wszytsko dobrze i rosnie:) Agital słonko:) trzymajcie sie razem:) bo juz niedługo osobno:) a ja na 12 do lekarza! prosze o kuciasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku na pewno wszystko bedzie ok. Kciuki gwarantowane... Alice co tym razem Cie dopadlo, ze antybiotyk bierzesz? Dla Ciebie tez wielkie kciuki zdrowia. Dobrze, ze z malenstwem wszystko ok. Agital...jestes jeszcze czy poszlas juz do szpitala? ;-) Dla reszty buziole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ha już myślałyście, że sobie poszłam?! :P a wcale NIE! na razie jeszcze dwupak nierozpakowany :) Alice to przykre, że musisz antybiotyki brać, ale chociaż dzidzia zdrowa :) Validos kciuki gwarantowane, ale przecież i tak wszystko jest OK, bo inaczej być nie może :D Całuje cmok, cmooooooooooooooooooook 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy super fryzrka. Ja znowu zapuszczam wlosy, bo jakos w krotkich nie czuje sie kobieco ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słoneczka:) a wiec bedzie syneczek:) ma 112 mm i 219 gr;):) wszytsko dobrze :) rosnie sobie malenstwo:) lekarz mnie tylko postraszył ze w 30 tyg bedzie wizyta u ortopedy który zdecyduje ze bedzie poród naturalny czy cesarka:( cóz mój kregosłup lekko sie nie spisuje ale wazne zeby było lepiej dla dzidziusia;) dziekuje za kciuki:) jak zawsze działaja:) agitalku:) to juz tuż tuż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validosku smoczysko z Twojego syneczka :) Emsy jak już w mailu pisałam ślicznie wyglądasz, fryzurka bardzo twarzowa :) Zareczona od razu \"nie kobieco\" mnie się w krótkich również podobałaś :) wiesz jak to mówią \"ładnemu we wszystkim ładnie\" :) Ja już mam na dzisiaj fajrant :D Tylko lekki obiadek zrobić, bo idziemy na imieniny a już posprzątane mam (z grubsza). Wczoraj sobie odkurzyłam dzisiaj pomyłam tu i tam, jeszcze kwiatki podlać :) Niestety wczoraj trochę zaszalałam na budowie, bo pojechałam z mężem dekę polać żeby nie pękała i trochę się uchodziłam, uzginałam, a potem miałam ręce i nogi tak spuchnięte że MASAKRA! na dodatek nie miałam gdzie usiąść więc mnie plecy bolały. Dzisiaj od rana mam nogi spuchnięte więc też nie czuję się przebojowo, ale już się nie przemęczam :) U nas dzisiaj ukrop taki, ze wole z mieszkania nie wychodzić na razie, więc małe zakupki wieczorem po imieninach :) Wielkie buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy - na fotki warto było tyyyyle czekać :P. Ślicznie wyglądasz!!! (szczególnie na zdjęciu z wesela :) ) Fryzurka i kolorek bardzo do Ciebie pasuje. Validosku - kolejny chłopak na kafe :D Super! I jaki on już duży. Agitalku coraz bliżej wielka chwila. Czekamy niecierpliwie. I nie szalej już na budowie. (ja od wczoraj też jestem popuchnięta ale to przez upały ) Zaręczona - znowu odezwały sie E. coli :( Już się cieszyłam, że się wyleczyłam a tu dupa. Ponoć taki mój urok. Miłego dzionka wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alice głowa do góry będzie dobrze. Dzisiaj czuje sie fatalnie jest tak duszno, że nie ma czym oddychać :( najchętniej weszła bym gdzieś do zimnej wody. Dziewczynki na ochłodę stawiam każdej po kubełku dobrych lodów... co Wy na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital - ja lodów nie odmawiam :) Dorzucam do tego mnóstwo owoców i bita śmietanę :P U nas też parno i nie ma czym oddychać A ja zaczynam wyglądać jak balonik. Życzę Wam miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alu ja też jestem niezłym juz balonikiem i szczerze chciała bym juz urodzić, bo te upały to mogą wykończyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku gratulacje Siusioka ;-) Ile nasza Sophie bedzie miala amantow. Fiu, fiu... Baloniki!!! Duzo sily dla Was....Mi sie zaczal 30 tc, ale ten czas leci. Milej niedzieli dla wszystkich...buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Faktycznie niezła bryka, Fasola będzie jeździć jak Kubica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zareczona Tobie się zaczął 30 tc a ja już ciągne 40 tc szok jak to zleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona ale bryka:) hohoho a mała bedzie miała adoratorow:) i to jzu 30 tydzien:) ja Cie:) pieknie:) Agitalku:) u Ciebie 40:) zazdroszcze:) u mnie zaczoł sie 17:) tez leci za chwile półmetek:) dziewczynki:) ale ten czas leci:) za chwile wszystkie malenstwa:) beda z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×