Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Kiedys---- przepraszam, ze tak Cie \"molestuje\" z tym mieszkaniem, ale nie znam nikogo, kto ostatnio byl w podobnej sytuacji. rozmawialismy z kierownikiem. mowil, ze proba cisnieniowa wody byla juz robiona. nasza klatke wlasnie zaczeli malowac. wiec zalanie i uszkodzenie drzwi mamy chyba z glowy. czy cos moze sie jeszcze niedobrego stac? jesli chodzi o sciany, to mowil, ze jesli sa duze odchylenia to od razu to naprawia, ale jesli chcemy sami to zrobic, tylko wziac od nich material to mozna sie dogadac z podwykonawca. szkoda tylko, ze nie ma w mieszkaniu pradu. jesli nam go specjalnie podlacza bedziemy musieli zaplacic 100 zl. a jak u Was bylo z pradem? pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zostaje zabusia25 od dawna baaaardzo tak funkcjinuje na kafeteri wiec niech tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Zacznę od wyjaśnień:) Emsy, kochana, czarownica, która ma Patronkę z dnia 8.12 to ja:) A tak w ogóle, to bardzo podbudował mnie Twój mail (wreszcie przeprosiłam się z moją skrzynką mailową). Bardzo bardzo serdecznie Ci gratuluję i ściskam kciuki dalej. A co do pracy, cóż...najpierw człowiek szaleje, szaleje, a później priorytety się zmieniają, na te właściwe...:) Przyznam, że mnie na tym tle znów zaczyna bić, ale czasem mąż mnie trzeźwi... Validosku, moje kciuki już idą do CIebie:), heh dzięki za gratulacje, z okazji śpiącego nocami dzidziusia:) Kiedyś podliczyłam:), że dojście do w pełni przespanej nocy (czyli bez jedzenia ani raz nawet na śpiąco) zajęło nam chyba 222 dni:)heh, ale za to teraz... wypas;) (odpukać) Acha, kiedyś usłyszałam o takiej prawidłowości, że dziecko zjada ostatni posiłek przed nocą, a później dopiero rano, jak ma już zęby. Taki trochę zabobon, że dziecko niby wie, że powinno się zęby myć i nie jeść później... uznałam to za szczyt wierutnej głupoty, no i nigdy nie pomyślałabym, że się to sprawdza. Piotrusiowi wykluwały się ząbki, później męczyły go te, które teraz są \"pod wierzchem\", ale chwilowo odpuściły:) i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przestał jadać w nocy... Agitalku, nareszcie obejrzałam Twoje zdjęcia:), tzn. Twoje i Twojego syneczka:). Jest słodziutki i jak widać grzeczniutki :):):):) Gratulacje;) i na dodatek jak na razie hihi, wytrzymuje w niedrapkach:) Validosku, Zabulinko:), jak mam się stwić na spotkanko?? Z przystojniakiem, czy solo?? Pytam, bo jako, że mogłam wybrać termin, to \"obstawiłam zaplecze\" i różne opcje wchodzą w grę:) Co do siebie i przystojniaka:) to mam już fotki na tym kompie, ale tu się wszystko jakoś dziwnie robi. Pomolestuję męża i mi je jakoś pzrerobi, by były gotowe do wysyłki:) Zareczona, Ciebie też miałam okazję zobaczyć. Wyglądasz kwitnąco!!!. Dzidziuś koleżanki strasznie do Ciebie niepodobny:), ale już niedługo wyślesz nam swoje foty z Królewną:) ja już czekam:):):) Ja82. Wcale mnie nie molestujesz!!! Co do zalania, to u nas też kierownik twierdził wcześniej, że wszystko jest sprawdzone i że odbirałą to pani inspektor... klatki też już były w glazurze, tak, że różnie to bywa. Z tym, że u nas ten kierownik jest fatalny. Wszyscy są z niego niezadowoleni, chyba prócz jego samego. Niemniej jeśli macie takie info, że wszystko jest OK, a budowę prowadzi ktoś o zdrowych zmysłach to na pewno jest dobrze!!. Co do prądu, to u nas jest tak, że na indywidualne podłączenie nadal czekamy, brrrr, bo jeszcze liczniki nie wiszą, natomiast do samego remontu można korzystać bez ograniczeń z prądu, który jest w gniazdach na klatkach schodowych i to nie jest płatne w żaden sposób. Trzymam kciuki, zeby było dobrze. Pozdrawiam od Śpiącego Królewicza;):):) Buziaki dla Was dziewczynki i dla wszystkich maluszków tych już nieco starszych i tych w brzuszkach:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ stawiam dziś wszystkim po WIELKIM kuble lodów (smak do wyboru) bo mam doła i muszę się pocieszyć :( Chodzi o remonty. Już oczami wyobraźni widziałam się krzątającą po nowej kuchni - miała być 10 sierpnia a tu zadzwonił fachowiec od wykończeniówki i powiedział, że terminy mu się poprzesuwał i się nie wyrobi i nie przyjdzie 😡 . A żeby było zabawnie to każdy inny fachowiec, ko którego dzwoniłam może przyjść dopiero ... w styczniu! Siedze teraz z lodami i dumam jak to wszystko ułożyć w kupę bo okaże się, że kuchnia będzie jak już synek zacznie chodzić ;) Przesyłam Wam buziaki PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam Ja maila od Emsy nie dostałam ale domyślałam się o co może chodzić i sądząc po Waszej dziewczynki reakcji to miałam rację! :D Emsy serdecznie gratuluje i mocno trzymam kciuki za ciąg dalszy :) 😘 Kiedysiu to nieźle sobie poczekam do w pełni przespanej nocki ha ha :D Wczoraj byliśmy na wizycie u pediatry i moje smoczysko waży już 4kg. Wszystko jest OK więc tylko się cieszyć :) Alice głowa do góry znam ten ból moi fachowcy mieli przyjść w poniedziałek dalej działać, ale okazało się, ze z powodu deszczy się nie wyrobili i w tym tygodniu nie przyjdą :( ciekawe czy w przyszłym zdążą :[ Buziaki na dobry dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz się zorientowałam, ze mam nieaktualne suwaczki przecież :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny, odnośnie tych Waszych fachowców - czy nie macie przypadkiem podpisanych z nimi umów, w których są określone jakieś kary za opóźnienia..? Alice, dzięki za lody! [zajada się] Kiedysiu - co do Twojego pytania. Otóż najpierw jakoś tak przyjęłam za pewnik, że będziesz z Piotrusiem - jakoś tak automatycznie mi się to pomyślało, pewnie też dlatego, że jestem go strasznie ciekawa;) Ale później się zastanowiłam i teraz myślę trochę inaczej - bo w sumie to będzie nasze (moje i Twoje) pierwsze spotkanie w realu. I jestem bardzo ciekawa Kiedysia-samego-w-sobie, nie tylko Kiedysia-Mamy i Kiedysia-z-Piotrusiem:) No i tak sobie myślę, że może Piotrusia poznałabym następnym razem..? Co o tym sądzisz? Tzn. absolutnie nie mam nic przeciwko, ale obawiam się, że Piotruś zupełnie pochłonie moją uwagę (strasznie lubię małe dzieci;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku - przepraszam, ale byłam pewna, że wszystkie dostałyście. Mam prosbę, jak któraś jeszcze nie wykasowała mojego maila niech prześle do Agitalka:) W nocy nie mogłam spać, było mi gorąco...:( Odnośnie fachowców, no niestety, sama czekałm z kuchnią pół roku - wszyscy się budują, remontuja i tak już jest - ale alice, pomyśl... warto poczekac, żeby potem pichcić w tak piękniej kuchni:D Całauski dla Was Kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi lepiej. Znalazłam fachowca, który przyjdzie najpóźniej 11. Nie jest może najtańszy ale zawsze to coś. Zabulinko - my nie mieliśmy żadnej umowy, bo to był kolega mojego męża. Umawialiśmy się, że przyjdzie (z nastawieniem, że tak na 100% będzie) a tu okazało się, że poprzednia robota mu sie przeciąga i nie da rady spiąć terminów. Emsy - akurat gotowanie bardziej pociąga mojego męża niż mnie :P ale chciałabym się usamodzielnić bo mamy wspólna kuchnię z teściami i niekiedy może być to \"męczące\". Szczególnie, że lada moment pojawi się maluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczynki:) USG 4d wyszło super:) do niczego nie mozna sie przyczepic nio i potwierdził sie FACET:) dzis robiłam test obcizeniowy z glukoza:( blleee 2 h czekania i mulenia:( dobrze ze mezus był ze mna:) ale kobitki zapytały sie mnie czy mam 8 czy 7 miesiac a ja ze piaty:) hmmmm powiedziały ze albo młody bedzie bardzo duzy albo mam duzo wód płodowych:) ale wyszłam na wieloryba:) Kiedysiu mi to obojetne;) ale skoro Zabulinka chce Cie poznac:) to jestem za:) a do PIotrusia wybiore sie niebawem:) bo jakos sie steskniłam:) Agitalku:) dziekuje za fotki:) hmmm mały jest sliczny juz nie moge sie doczekac kiedy nasz bedzie z nami:) 4kg szczescia:) alice:) ja to az sie boje jak mi sie zaczna remonty i meble a ja w 8 miesiacu w ciazy:( wiec spotkanie 4:) mi godzina obojetna:) ale lepiej dopołudnia;) chyba:) całuski i czekam na wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Właśnie zastanowiło, mnie dlaczego mój lekarz nie wysłał mnie na test glukozowy? Czy każda kobieta w ciąży musi taki test robić? Zawsze miałam cukier mieszczący się w dolnej granicy więc może dlatego? Jutro i tak mam badanie krwi i moczu a za tydzień do lekarza to może się dowiem... Validosku - a może jakaś fotka tego ślicznego brzusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też proponuję do południa:) Kiedysiu, sama zdecyduj, czy wolisz być sama, czy z Maluszkiem:) Ja się ucieszę tak czy siak:) ..a miejsce?? Ustalmy wariant na pogodę i na niepogodę:) Zawsze w razie czego zapraszam do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emsy tak jak myślałam! Bardzo się cieszę :) Alu dziękuję za maila od Emsy :) i dziękuje Wam za miłe komentarze na NK do zdjeć Piotrusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki kochane!! Napisałam dłuuuugaśny post i zniknął.... buuu. Alice, który u Ciebie jest dokładnie tydzień?? Generalnie z tego co wiem, to najczęściej testy glukozowe robi się między 25, a 28 tc, tak, ze chyba Validosek miał ciut wczesniej. Obecnie wszystkie kobiety przechodzą test krzywej cukrowej. Ja też normalnie mam cukier w normie, niekiedy nawet poniżej normy, a w ciąży na czczo też było OK, a niestety po obciążeniu już tak nie było, ale to nie ma żadnej reguły i właśnie dlatego robi się to badanie. Myślę, że lekarz na pewno Ci to zleci. A remontem się nie martw:) Jak widzę, to prawie każda z nas walczy z jakimiś specami i remontami. U mnie jest stan taki, że czekam jeszcze na meble do salony i szafę (taką zabudowę), a reszta, rzecz jasna prócz liczników do pradu należy do nas, tak, że chociaż nikt mi już niczego nie opóźnia:) Agitalku:):) Wspaniale Twój synek przybiera na wadze, tylko się cieszyć!! A co do nocnych karmień, to wiesz.. każde dziecko jest inne. Piotruś jak urazmaiciła mu się nieco dieta (jak skończył 4 miesiące) to zaczęło się lepiej no i nauczył się wtedy jeść na śpiąco w łóżeczku:):))Wcześniej przy jedzeniu zawsze się budził, może dlatego, że od początku uczyliśmy go spania w łóżeczku, ale jak skończył 4 miesiące to był jeden przełom, a teraz drugi. Tak na prawdę czas bardzo szybko mija;) i dzidziusie szybciutko \"dorośleją\":) Validosku, super, że badanie wyszło świetnie:), do Piotrunia zapraszam:):):):) A wielorybkiem to się w ogóle nie przejmuj. Ja też się dziwnie czasami czułam jak co niektórzy komentowali, czy \"aby na pewno wszystko dobrze\" bo brzuszek za mały. Jedna znajoma z uporem maniaka wmawiała mi na początku grudnia, że napewno w grudniu nie urodzę itd. Ludzie lubią się czepiać i jakoś nigdy te brzuszki nie są w normie - są albo za małe, albo za duże. Bratowa mojego A. faktycznie mnie zaskoczyła nieco, bo już w 12 tc musiała nosić ubranka ciążowe. Jak widać nie ma szablonów i każdy jest inny!! A co do spotkania, to jeśli miałabym pojawić się sama, to wolałabym popołudnie, bo wówczas chłopaki mieliby \"męski wieczór\". Miałam coś jeszcze napisać, ale już sama nie wiem co:)heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa, a jeśli Wam kochane dziewczynki pasuje bardziej przedpołudnie, to raczej będę z moim malutkim szkrabikiem, więc w takim razie proszę, żeby to nie było 12.00, a np. 10.00, czy coś koło tego, tak, żeby mikruś nie podróżował w pełnym słońcu w najgorętrze chwile (no, chyba, że nie będzie już tak gorąco), bo będziemy przemieszczać się prawdopodobnie tramwajem i piechotą. BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym, że jest 27tc. Wizytę u lekarza mam 7 czyli to będzie koniec 28 tc . Czy to nie będzie już za późno na taki test? A może powinnam jutro na własną rękę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mi termin spotkania obojetny:) moze byc 10:) Kiedysiu co do brzuszków to masz raceje nigy nie sa takie jak trzeba;) Twój za mały mój za duzy:) hmmm ale dla nas sa najwspanialesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice nie bedzie za pozno. Ja mialam jakos w 28 tc 3 dni czyli juz skonczony 28 tydzien byl. Zapytaj tylko lekarza. Moja polozna np. w ogole nie kazala mi tych testow robic, bo nie mialam zadnych objawow, ale ja zrobilam dla swietego spokoju. Kiedysiu,tak sobie mysle i mysle, ze czas leci jak szalony. Ja pamietam (ze zdjec)Twojego Piotrusia jeszcze jak mial pare dni...A teraz??? Hmm? Ma pareset... Validosku....co z ta fotka? MAKSIA? Buziaki dla reszty....ide sie polozyc, bo wlasnie zjadlam sama cwierc zimnego arbuza i zaraz pekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mi pasuje między 10,30 a 13:) A gdzie???? Validosku, Ty wiesz, gdzie wszystkie 3 mieszkamy, ustal coś odpowiedniego lokalizacyjnie:) Alice - ale dobrze, że udało się Wam znaleźć zastępstwo! :D My właśnie wróciliśmy z deski:) Dziś godzinkę popływałam faaaajnie bo wiaaało :) Wczoraj nie bardzo, a do windsurfingu jednak niezbędny jest ten wind ;) później jeszcze chwilę wpław i jestem rozkosznie zmęczona :classic_cool: Wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zabulinko, mnie odpowiada 10.30 jest OK, a czy zjawimy się oboje czy ja sama, to będzie niespodzianka hihi. To teraz gdzie? Zaręczona, zgadza sie, czas wrecz galopuje. Sama jak patrze na zdjęcia Piotrusia to trudno mi uwierzyć w to jak się zmienia, ale jak sobie pomyślę, że urósł tyle ile stanowiła jego połowa długości przy urodzeniu i prawie potroił swoją wagę, to już w ogóle szczęka mi opada:) W ogóle wymiary takiego szkraba dają do zrozumienia, że mały człowiek wie po co je;), np. mój jegomość zwiększył obwód główki w ciągu 7 miesięcy o 13,5 cm!! Z resztą tak niedawno Ty, Agitalek i Alice obwieściłyście nam dobrą nowinę:), a już Piotruś Agitalka jest na świecie, Twoja pannica nadchodzi wielkimi krokami, a i synek Alice będzie z nami za 3,5 miesiąca:) Później tylko jeszcze parę chwil i Maksiu Validoska oraz nasza najmłodsza pociecha będzie z nami, a później... kto wie ile jeszcze słodkich maluszków się pojawi!! Tak w ogóle to jak się już pojawią wszystkie maluchy, będące też w drodze to będzie już u nas topikowa DZIESIĄTKA!!!! Jakoś pochłonęło mnie upajanie się najsłodszymi liczbami świata, czyli centymetrami, gramami i dniami maleństw!! Kochana Alice, nie stresuj się. Jeśli badanie będziesz mieć zrobione nieco później. Ta przypadłość, którą ewentualnie takie badanie wykrywa niestety nie znika i nie jest tak jak z przeziernością, że np. tydzień później i badanie jest już niemiarodajne. Na pewno wszystko będzie dobrze. Jak do tej pory tu u nas na topiku tylko mnie to badanie wyszło niedobrze, a i tak Piotruś urodził się bez najmniejszych tzw. cech dziecka matki cukrzycowej. Tak, że najważniejsze nic się nie stresuj, wszystko będzie OK:) Buziaki dla wszystkich!!!! Miki, A_guu, szczególne buziaki dla naszych ostatnio milczących Świeżynek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ale mam zaj... w pracy masakra musze konczyc projekt :( Ale pocieszam sie że wcześniej wychodze bo jedziemy do fotografa :) a potem do tesciów Aha i dziwnie jakoś sie czuje hmm wczoraj miałam dostać @ a tu ani widu ani słychu hehe no i fakt przypomniałam sobie o zapomnianej tabletce ciekawe cz to jej efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sierpień:( Boli mnie głowa już 3 dzien - więc zmykam by nie marudzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja proponuje albo w galerii :) pójdziemy na pyszne lody albo czekolade;) albo na rynku w tribeca coffe :) mi godzina tez odpowiada:) Emsy niestety taka przypadłosc........mnie na poczatku tez głowa strasznie bolała:( duzo wypoczywaj! jednyna rada:) a ja mam od wczoraj mame:) wiec lekkie zamieszanie:) ale dzis jedzie do swojej mamy i bedzie 4 wieczorem wiec dopołudnia mam wolne;) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku, to niech będzie Galeria - w taką pogodę lody popieram!!!!! Kiedyś, pasuje? 10.30, Galeria, wstępnie - Słodki Wenzl? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam! Żyję :) Ale głowa mnie strasznie boli i w ogóle dół jakiś....:( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę - Miki!!! wiemy, wiemy co to ból głowy:( To chyba przez pogodę! Buziaki! Miłego weekendu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, jutro wyjeżdżam na tydzień do rodziców, także nie będzie mnie na kafe. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam weekend miną szybko i wesoło i przez przypadek zaczeliśmy starania o...hmm zobaczymy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×