Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Hej :) Ja po prostu zawalona robotą... mało śpię, mało sprzątam, nie gotuję, na szczęście M przejął pałeczkę :) Validos, co u Przyjaciółki??? To jest superfajna osoba, mam nadzieję, że się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się melduję chociaż podobnie jak Zabulina (może z wyjątkiem gotowania) nie mam czasu na nic. Nie mniej jednak pamiętam i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu skurcze...:-( 15 tydz dopiero. Stanowczo za wczesnie. Dostalam magnez i zobaczymy!!! Do tego swietnie spedzona ndz na basanie pokarala kobiete ciezarna. :-( No to pracujcie kobiety pracujace. Inarii, ale bez przesady. Ja robie wlasnie chinszczyzne i mykam spac z moim spiochem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona proszę mi nie szaleć tylko dbać o dzidzię :) i spokojnie nie przesadzam ani nawet nie zamierzam :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, co się dzieje za oknem, to zgroza . U Was też taki nieziemski wiatr i hektolitry wody z nieba?? Pary mi czekają na plener, jakoś nikt nie chce we wnętrzach choć mam takie super lampy :P ale im się nie dziwię. Masakra. Zaręczona, mam nadzieję że uśmiechnięta buźka oznacza "już OK" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę wiosnę!!! Taką pachnącą majowymi kwiatkami i ludzką temperaturą!!! Nie pamiętam taaakiego maja :( Kochane "ciężarówki" jak się czujecie? Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj o mały włos nie zalało ale szczegóły wkrótce... Pozdrawiam i proszę dzisiaj o kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nas tutaj nie zalalo,ale meza miejscowows w Polsce zalalo,a on mial jechac jutro klasc panele do starego domu w Pl. Hehe.No to pojechal. A juz myslalam, ze odpoczne od meza.hihi Ogolnie ok. Od jutra ma byc samo slonce i 20 stopni!!! Juz dostajemy z Maja do glowy w domu. Ogolnie czuje sie dobrze. Tylko jak zapomne magnezu to brzuch znowu swiruje. We wtroek mam wizyte,wiec moze cos wiecej sie dowiem np. czy fasolka czy groszek. No i tak troche mi sie przytylo. Jak tak dalej pojdzie to pobije pierwsza ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Uprzejmie informuję, że wysłałam Wam maila :) Zareczona mówisz, że 20 stopni i słońce? Och marzenieeeeeeeeee Buuuuuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro USG i wizyta. Prosze o kciuki, bo mam obawy,ale o tym jutro opowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona kciuki mocno zaciśnięte (jakby się mnie szef pytał dlaczego nie pracuję to będzie na Ciebie). Czekam na wieści chociaż wierzę, że wszystko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona - 3mam kciukasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko dobrze, chociaz Fasola nie pokazala co ma miedzy nozkami. To znaczy my z mezem niby cos tam widzielismy, ale Pani Doktor powiedziala,ze nie chce nas mylic. Zy miesiac polowkowe USG. Martwilam sie, bo pare dni temu Maja mnie kopnela niechcacy i przstalam czuc ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zagląda Tu ktoś jeszcze???? Miki - jak tam??? Myślałam ostatnio o Tobie - nic się nie odzywasz..... pozdrawiam wszystkie. I spóźnione życzenia dla wszystkich MAM 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martaanna 🌻 Buziaki dla wszystkich Maluszków (tych maleńkich i tych troszkę większych) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matki Polki. Odezwijcie sie!!! Ja bym pisalala czesciej, ale skoro nikt nie pisze to... U nas bez zmian. Mai wychodzi zab trzonowy i mamy w domu wkurzonego nerwusa = mieszanka wybuchowa + hormony kobiety w ciazy = BOMBA. hehe Zdrowe jestesmy, tyc tyjemy, ja w szczegolnosci, ogolnie super. Wczoraj zarezerwowalismy urlop w Austrii w Alpach w Kaprun. Mozna wszedzie kolejka podjechac - hehe. Maz pomyslal o mnie. Bajeczne widoczki bo to niedaleko jeziorka. 26 wyruszamy na pare dni sie odstresowac. Bylismy w czwartek w super Zoo dla malych dzieci. Wszystkie zwierzeta mozna bylo karmic. Maja w siodmym niebie. Az w nocy nie mogla spac. Te barany. owieczki i osly wchodzily na nia. Jednego sie bala, bo byl nachalny to go odganiala reka i mowila: 'Ty nie'. Hehe. Buziaki dla wszystkich. Inarii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas po malutku! Mała biega jak szalona - dziś zdarła sobie kolano :) i pobiegła dalej:D Mówi bardzo dużo i ciągle się śmieje - różki też czasem pokaże ale ogólnie jest kochana. Śpi w swoim pokoju i nocki przeważnie przesypia. Bylismy na kontroli bioderek i jest ok. A mi zostało już tylko 3tyg. pracy i wakacje. W sumie nie wiem jak to będzie - odwykłam już od siedzenia w domu :P cały czas z dzieckiem - no ale z drugiej strony trzeba wykorzystać ten czas :) Ps. wlasnie przegrywam zdjęcia - aż wstyd - od kilku miesięcy tego nie robiłam. W wolnej chwili coś przeslę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona :) Emsy czekamy na fotki. Och zazdroszczę Ci tych wakacji... U nas OK weekend tradycyjnie za krótki i w rozjazdach, ale było miło :) Buziaki na dobry tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech zyje lato. Maja nie ma juz pampersa. Potrzebuje tylko do spania i na spacer. Ale na spacerze i tak wola, bo lubi siusiac w krzyczki hehe. Za dwa tyg urlop. Ale wczesniej czeka mnie USG polowkowe, szczepienie, roczek Mai kolegi i wielkie zakupy. Szybko minie i fruuu w gory.Juz sie nie moge doczekac. A jak u Was z urlopami? Poplanowane juz? Buziaki dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i informuje uprzejmie, że posłałam zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inarii, Emsy....Robaczki sa sliczniutkie. Ach jak ten czas leci. Majunia bedzie miala najpradopodobniej siostrzyczke! :-) Jutro wyruszamy.....Maja tak sie ostatnio zle czuje, modle sie ,zeby Urlop byl udany. Papa Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano zmarla moja babcia. Miala 84 lata i od dawna chorowala na Alzeimera. :-( Dostala wylewu do mozgu wczoraj i dzisiaj o 6:10 zmarla. Przynajmniej sie nie meczyla. A byla taka jajcara. Jak juz pozniej nie pamietala to udawala,ze pamieta i zebsmy z niej wariata nie robili. Nie wiem jeszcze kiedy pogrzeb,ale urlop raczej odwolany :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona - przykro mi bardzo :( 84 lata to tak jak moja ( 83 ) - piękny wiek.... U nas wiele zmian ( zawodowych ) - ale o tym napiszę w mailu. Jutro jedziemy wypoczywać nad morze - bo ja mam już WAKACJE!!! :):):) Nawet nie miałam czasu wcześniej odpisać na maile - Majulka jak zwykle słodziutka i szalona:) no i gratki z okazji 2 córy:) Piotruś to prawdziwy facet:) Garderoba bardzo funkcjonalna:) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×