Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Gość
Alu to tuż po nas nie wiem dlaczego ten sierpień mi się wydawał :) Z Okazji Dnia Dziecka dla wszystkich maluszków i fasolek WIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELKIE CAŁUSY!!!!!!! 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanym Maleństwom, tym już większym i tym w brzuszkach dużo uścisków i buziaków. 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a guu przykro mi z powodu kawału:( niestety ludzie czasem jakies dziwne plotki puszczaja:( a ja czekam na fotki nowego samochodu:) tez ma kombi:) i powiem Ci ze z parkowaniem nie ma problemów kwestia wprawy:) ja od srody byłam na L4 gardło mnie bolało i jakos moja lekarka kazała plezec:) i wygrzac malenstwo:) na szczescie mineło bez goraczki i leków:) Zabulinko moja kuzynka ma zakład fryzjerski ale ja u niej nie płace za nic ! ale wiem ze ceny raczej maja wysokie:( popytam moze cos wymysle dla Ciebie:) ona dopiero wraca w piatek wiec popytam o jakies stałe znizki:) agitalku:) pejczyk:) oj bedzie sie działo:):) dzieciaczki (te już poza i w brzuszku) dla Was wielkie buziaki:) dużo miłosci której dzieki takim wspaniałym mamom i taton nigdy Wam nie zabraknie;) i duzo słoneczka na Waszym własnym niebie:) a ja dzis z okazji dnia dziecka:) lupiłam sobie taka przyszłosciowa spódnice na lato:):)a co i zadłam wielkie lody:) mam nadzieje ze dzidzi smakowały:) kolorowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cześć i czołem, kluski z rosołem :) Puszczam Wam fotki nowej sesji, bo nie byłabym sobą, gdybym Was nie pomaltretowała :P Validosku - nie, nie fatyguj Kuzynki o żadne zniżki, mi trzeba takiego \"prostego\" fryzjera, od podcinania jeno, bo farbuję sobie sama, więc nie musi być taki supersalon, wystarczy babka z głową :) ..gratuluję Rocznic ;) :classic_cool: 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validosku mąż stwierdził, ze chyba jakieś sado-maso za mną chodzi :D no cóż niewinny żarcik i tyle :) Ale upał ja już zaczynam cała puchnąć - a tak było dobrze do tej pory. No trudno już nie tak dużo mi zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zabu fotki super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku - z okazji rocznicy ślubu (pierwszej ale na pewno nie ostatniej ;) ) życzę Wam wszystkiego najlepszego. !!! A co do opuchlizny to mało soli i dużo siusiania powinno pomóc :) Zabu - fotki - coś pięknego. Sesja nr3 mnie urzekła... Gratuluję pomysłów i \"wprawnego oka\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku z okazji rocznicy:) samych pieknych dni:) dużo miłości:) a maleństwo niech bedzie dla Was czymś co bedzie jeszcze piekniejszym i wspanialszym:) w nawet najbardziej pochmurne dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, rzucam na pożarcie dobre rzeczy :classic_cool: Kilo truskawek (u mnie już za 4,5 :D ) i upolowane wczoraj czereśnie:) ..za którą z Was tak czereśnie chodziły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko.... (dostała ślinotoku) truskawki, czereśnie... a nie masz może przypadkiem malin??:) U mnie czereśnie to na razie sama pestka i skórka... :( A truskawki zjadła mi wczoraj teściowa ( a niby taka kochana...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice, rozbroisz mnie tymi malinami :D:D:D ..u mnie w ogrodzie chyba nawet jeszcze nie kwitną niestety... Teściowa wredota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a pocieszy Cię świeżo upieczony chlebek? Mam godzinkę czasu, właśnie konwertuje mi się trochę RAWów, to mogę upiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu - jesteś kochana ale świeży chlebek to ja mam na co dzień :P - teść robi przecudny (w glinie, własne receptury... ). To pozostaje mi tylko mydło malinowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu:) hmm ja tam truskaweczkami nie pogardze:) z cukrem i jogurtem:) ale maliny:) mniam:) mi sie dzis marzy fasolka szparagowa;) ale jak zobbacze cene penie mi sie odechce;) na obiad zupa kalafiorowa:) a teraz jem frytki:) wiem ze niezdrowe ale naszło mnie!! waga póki co ani drgnie wiec moge sobie pozwolic na taka przyjemnoac:) Zabu:) zdjecia poprostu boskie:) przyjde na sesje juz z brzuszkiem:) ciekawe czy takie robiłas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice, ale Ci dobrze! :D Ja to muszę się sama namachać ;) co prawda robię drożdżowy, ale jak będę znowu w BB, pewnie buchnę mamie zakwas.. Validosku ❤️ smacznego! :D Z brzuszkiem nie robiłam, ale robiłam bez niczego;) a - i właśnie dzisiaj przyszły mi profesjonalne światła studyjne, więc wal śmiało, będzie jeszcze ładniej, niż na \"intymnej\" :) tyle że dopiero jakoś na lipiec się możemy umówić, żebym miała chwilę oddechu i porządnego przygotowania, a Ty - prawdziwy Brzuszek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy tak dobrze... Świeży chlebek, masełko i waga szaleje. Od początku ciąży przybyło mi 1,7kg. a to 18 tc... Dobrze, że teść robi też razowy z ziarnami i mąką orkiszową... pycha - podzielić się z Wami? Właśnie się piecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poproszę :D Alice, tyle to ja potrafię przytyć w Święta, nie masz co kwękać;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, zżarło mi tekst - chyba przez ten chleb :D Kwękać, kwękać - przy mojej wadze to i tak dużo Częstuje Cię gorącym, pachnącym chlebkiem. (przesyła wieeelką pajdę chleba prosto z pieca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak pachnie..? [dostaje w głowę pajdą pyszniasto pachnącego chleba, która zmaterializowała się nie wiadomo skąd] Auć!! [podnosi pajdę] No no, Alice, nie poskąpiłaś mi:D [wgryza się] Małmazja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko lipiec chetnie:) bardzo:) prosze mnie zapisac na grafik zrobie dla meza ładne zdjecia:) nio i bedzie pamiatka:) a jak wczesniej dasz rade to zapraszam na kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Apetyt robicie mniam mniam... Alu 1,7 kg?! Marzenie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku, myślę, że wyskoczymy gdzieś w tygodniu 16-20, co Ty na to?? :) Będę mieć chwilę, bo w każdym miesiącu jeden weekend z premedytacją zostawiłam sobie wolny, właśnie żeby się towarzysko nie zapuścić;) no i żeby nie wpaść w rutynę. Agital - bo mi się zdaje, że Alice czaruje;) ja do przytycia 1,7 kg w zasadzie nawet nie potrzebuję Świąt :P Właśnie ostatnio jest mnie coraz więcej, bo przez tą robotę nie mamy zazwyczaj czasu robić jakichś porządnych, zdrowych obiadków, i czasem nawet jemy pizzę... [rumieni się]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To 1,7 jest na dzień wczorajszy - pewnie szybko nadrobię więcej :( Wyniuchałam pizzę?? To tez mój grzeszek :( Niestety nawet pizza MUSI być mięsna. Za to staram się nadrabiać regularnymi posiłkami, owocami i ... czekoladą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alice pociesze Cię ze ja sobie odmawiam słodyczy i się ograniczam jakoś tyje szybko, no ale skłonności miałam zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku - mam pytanie: czy Ciebie też bolało podbrzusze w ciąży? Od kilku dni mam wrażenie, że coś mnie \"ciągnie\" (zapewne macica się rozciąga) i pewnie dziś będę konsultować to z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×