Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

cześć Babeczki ja na chwilkę \" w biegu \" widzę, że gorący temat porodów przerabiacie :D Alusia śliczna z Ciebie dziewczyna po raz kolejny powtórzę, dzięki za fotki Validos, dostałam także inne foty od Ciebie - dziękuję, i tylko 1 z Malagi ( chyba moje... ) Piotrusiek świetny 😘 wszystkim Wam dzięki bardzo za fotki 🌻 co z Miki ?????:( nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Byłam u lekarza i nie obejdzie się bez antybiotyku :( no ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
\"jest super, jest super, więc o co Ci chodzi...?!\" :( Spać nie mogę, a z moim uchem jest tragicznie :( uż wszystkiego próbuje i nic nie pomaga, a spałam \"aż\" całą godzinę :( Pani laryngolog stwierdziła, ze mój stan nie wymaga leżenia i nawet by mi L-4 nie dała ale zapytała czy chce wiec chciałam i bardzo dobrze zrobiłam bo jak ja mam funkcjonować? Od tego ucha tak mnie zęby bolą że już na prawdę sama nie wiem gdzie mam tą głowę włożyć :( Zjadłam już 2 razy antybiotyk, ucho kropie co 3 godziny bo częściej nie mogę i zero poprawy, co prawda nie liczyłam, że od razu wszystko przejdzie ale jest masakrycznie! Ostatnie dwie noce spałam krótko i zasnąć nie mogłam ale dzisiaj to już rekordy bije :( BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :( Wtedy mi ciepłe mleko z miodem na sen pomagało a teraz nic i w końcu już herbatkę rumiankowa pije, ale pewnie też nic nie da Najgorsze jest to, ze nie można sobie bólu uśmierzyć niczym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agitalku! dbaj słonko o siebie:) lez i wypoczywaj:) mam paytanko czy pani dr wpisała Ci "B" na zwolnieniu? bo ja sie zastanawiam nad wizyta u lekarza ale od kregosłupa! i czy w razie czego on mi moze wypisac? a mnie kregosłup sie odezwał:( kosc ogonowa boli wieczorem strasznie!!!! nie wiem czy to cos wspólnego z ciaza czy moje stare bolesci! najgorzej jest z siedzeniem 8h:( chyba długo nie popracuje!!!!!!!!!!!!! i na pewno bedzie to zmora mojej ciazy -kregosłup!!!!!!!!!!!!!!!!ale cóz bede lezec i wypoczywac:) dla dzidzi:) wszysko ja juz po sniadanku:):) komu sniadanko??? i kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poproszę śniadanko i dorzucam michę trussskawek :):):) Rozpieszcza mnie ten mój M :classic_cool: Agi - cóż mogę powiedzieć - rozumiem, co czujesz, aż za dobrze! :( Ale - nie wiem, czy Cię to pocieszy - nigdy przy zapaleniu ucha nie brałam żadnych środków przeciwbólowych, bo i tak nic nie dają w bólu ucha! Więc pod tym względem \"nic nie tracisz\". Może Cię to pocieszy - moja Mama po przejściu swojego jedynego chyba w życiu zapalenia ucha jakieś 10lat temu powiedziała, że rodzenie dzieci mniej boli :) ;) 🌼 Mi to geranium trochę pomagało... Validosku - kurczak, a może możesz już chodzi na basen, co? Czy jeszcze nie? Odciążyć sobie plecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko nie moge chodzic na base:( jeszcze!! słonko jak masz wolne w przysżłym tygodniu:) moze sie spotkamy:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniuchałam michę truskawek !!! :) Chętnie się podłączę. A nie macie może malin....?:( U mnie faza na WSZYSTKO co malinowe - od jogurtów po mydło w łazience :classic_cool: Agitalku, Validosku - trzymam kciuki aby dolegliwości szybko przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki jest minimalnie lepiej i tak właśnie sobie myślałam, ze poród chyba jest od tego lepszy... za 2 m-ce się przekonam :D Validosku nie wpisała, bo nie wiedziała gdzie ale dopisze mi to bo ja też nie wiedziałam i dopiero jak sie z moja gin skontaktowałam to mi powiedziała (a jak byłam na miejscu to nie odbierała telefonu). W pracy wiedzą i mówią ze mogę nawet w poniedziałek to przynieść a ja myślę w piątek podejść do tego lekarza po \"B\" :) Mam nadzieję, ze do piątku leki już zadziałają bo mieliśmy iść polować na wózek dla dzidzi :) Aha jeszcze jedno od juta do soboty mamy mieć u siebie niespełna 5 letniego kolesia (bratanka mojego męża) bo Mąż strasznie chce się juz uczyć odpowiedzialności rodzicielskiej - a przecież niebawem będzie ją miał non-stop :P Tym bardziej liczę że ucho się uspokoi chociaż mąż obiecał, że on to bierze na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuję Wam za troskę i całuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku wspolczuje. wracaj szybko do zdrowka. Ja tylko tak szybciutko naklikam z info dla Validoska. Mnie od pierwszego miesiaca strasznie bolaly biodra. Luzowaly sie od hormonow. A kolezanka nazekala na kosc ogonawa i krzyze.Tez od ciazy. Na to nic nie pomaga od odpoczynku i niedzwigania. Ja od kiedy nie moge dzwigac powyzej 5 kg to biodra nie bola.Ja k reka odjal.Zaczely wczoraj za to krzyze bolec, bo za dlugo lepilam pierogi.Hehe.Trzymajcie sie laseczki z Fasolkami. Milego dnia jeszcze wam zycze. My dzisiaj tapetujemy pokoj dzieciecy. W koncu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zareczona:) dziekuje ze informacje:) hmmm ból kregosłupa w 3 miesiacu:) co bedzie potem:) dzis jest lepiej jak mnie wczoraj maz wymasował:) dzis tez Go poprosze:) agitalku słonko:) całuski wielkie i kuruj sie kochana:) całuski dla malenstwa w brzuszku:) Zabulinko dasz sie zaprosic na lody:) w przyszłym tygodniu? miłego weekendu dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uch, Validosku, będzie ciężko :( Mam 2 plenery i ślub w przyszłym tyg... ale już tydzień później będzie lepiej:) tylko jeden ślub i jeden plener:) A może nawet się plener przesunie:) No, chyba, że będzie brzydka pogoda (tfu! tfu!) wtedy będę mieć troche wolnego, bo jakoś niewiele osób pisze się na zdjęcia wnętrzarskie;) Alice, a ja nie chcę walnąć bzdury, ale czy w ciązy można aby jeśc maliny??? Coś mi się tak kiedyś obiło o uszy, że chyba nie - ale może to było o liściach? Hehe, wiele chyba zakazów i mitów krąży wokół tego, co ciężarnym wolno spożywać, a czego nie:) Validosku, pamiętasz, jak mój M mało Ci nie wyrwał kubka zielonej herbaty z łapki? :D Zaręczona - a z czym pierożki, hmmm??? :) Agital - oby Ci to przeszło.. naprawdę, pomodlę się za Ciebie, bo aż za dobrze to znam... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuję wszystkim za troskę :) Zabu jak ktoś tego bólu nie zna to tylko niech się cieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierozki BYLY Ruskie z serem. A maliny zabu mozna jesc, slyszalam, ze truskawki uczulaja, ale kraza rozne mity. Ja jem wszystko oprocz alkoholi i kofeiny i coli. Powinnam wypijac dwa litry wody dziennie, ale nie jestem w stanie tyle wypic. Troche mnie to martwi. Milego wolnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu - ale się wczoraj naszukałam info o tych malinach... jeśli już \"szkodzą\" to napary z liści malin, które zresztą w ostatnich dniach ponoć przyspieszają skurcze. Chyba najważniejszy jest zdrowy rozsądek. :) W internecie można odnaleźć wiele \"mitów\" związanych z ciążą . Pozdrawiam Was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice, wybacz, nie chciałam straszyć, dlatego się zastrzegłam, że to może być głupota:) ❤️ Mi się jakoś tak zdaje, że jak kobieta w ciąży ma na coś ochotę (ale taką NAPRAWDĘ ochotę), to widać jest jej to potrzebne..więc jak masz dziką ochotę na maliny, widać coś w tych malinach jest:) Szkoda, że sezonu jeszcze nie ma. My dziś byliśmy na Mszy w moim nowym ulubionym kościele, czyli na cmentarzu Rakowickim;) gdzie siedzi się na zewnątrz kapliczki. Kazanie tak się dłużyło, że pająk zaczął wkoło nas robić pajęczynę :P poza tym poobserwowaliśmy różne ptaki, ślimaki, i żuczki - np. jednego takiego, który miał czułki 2x dłuższe od swojego ciała:) śliczny był. Powiem Wam, że jak dla mnie, to taki maleńki żuczek dużo bardziej przemawia o wspaniałości Boga niż nie wiem jak wymuskane kazanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś cichutko.... Dziś odebrałam wyniki badań i okazało się, że mam w moczu bakterie E-coli :( W poniedziałek maszeruję do lekarza... Buziaki dla Was i miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice...o to nie dobrze. Pedz do lekarza czym predzej. Skad to sie bierze? Nie wiesz przypadkiem? Oby Fasoli nic nie bylo. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam sie powli martwic. Nikogo nie ma na kafee...Jak tam po weekendziku? Ja dzisiaj pierwszy raz bylam na odkrytym basenie poplywac. Hehe. Na szczescie woda byla podgrzewana. Ale pierwsza opalenizna zlapana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) ja prawie cały czas spałam:) maz sie snieje ze zadnego pozytku ze mnie nie ma:) jak to nie ma :) ja mu dam:):):):) faktycznie spie wszedzie i o kazdej porze:) szkoda ze dzis trzeba do pracy było wrócic:( dziewczyki wszytskiego naj z okazji dnia mamy:)❤️ aby wasze pociechy rosły zdrowe i madre i piekne po mamusiach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam :) Jak po weekendzie??? Ja wczoraj zaliczyłam pierwszą przespana od tygodnia nockę, więc widać zaczynam się przyzwyczajać do tego co mnie czeka :) Już dzisiaj jestem w pracy, weekend z małym udany, Dzień Matki już zaliczony :) Znowu zaczynam normalnie funkcjonować, bo ból jest bardzo słaby i sporadyczny i po tym co było wcześniej to dosłownie WAKACJE!! Do terminu porodu zostało mi niecałe 7 tygodni, a ja nie mam nic kompletnie kupionego i zaczynam się stresować :( no ale na ten tydzień mamy zaplanowane kupno wózka, łóżeczko upatrzone u tego sprzedawcy co Kiedyś kupował - a propos Kiedysiu powiedz mi czy ono jest opuszczane do samego dołu??? W przyszłym tygodniu wybieram się na zakupy ciuszkowo - niezbędnikowe dla maleństwa i będę się pomału pakować :D Jestem trochę już wystraszona, ale chyba bardziej podekscytowana tym, że już tak niedługo utulę nasze maleństwo!! Hurra!!!! Alice a Ty się Kochana kuruj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!!! Ach jeszcze trochę i z mężem poczujemy co to znaczy być małżeństwem :p Moja mamuśka wyjeżdża na 2 tygodnie i chata tylko dla nas :D Dziewczynki wszystkiego naj z okazji dnia matki ❤️ Mój skarb z tej okazji tak mnie wyściskał (i przy okazji sporo włosów wyrwał ;) ) jak nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego Dnia Mamy dla naszych Brzuchatek i tych Mam, które już mogą tulić swe Maluchy 🌻:) Agital, już niebawem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Mamom, także tym in - spe, wielgachny bukiet kwiatów:) [niesie z wysiłkiem bukiet ogromiastych róż] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie zmykam do domku:) mamusie swietujcie:) sobie ile wejdzie:) Zabulinko jak bedziesz wolna to wiesz:):):) ja zmykam na zupke pomidorowa :) siostra od babci przywiozła:) mniam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiem Martuś, ze już niebawem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Agusia, że wiesz :D Leszek czeka na Koleżankę, myślę że Borysek z Piotrusiem raczej też ? :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Jak tam sapoczucie? Lato sie zaczyna co? Mi powoli coraz ciezej i jakos mniej powietrza. Mam male zmartwienie, bo brzuch mnie cos boli i Fasola malo kopie. Jutro sie okaze u lekarza. Przepraszam, ze wczoraj nie wpadlam na dzien mamy. Spoznione zyczonka dla Was. Ja jestem na etapie kompletowania ubranek dla naszej Fasoli. Czesc dostalam i reszte chce dokupic, bo te co dostalam to w ogole jakies takie fe. Jakie rozmiary polecacie? Ja dokupilam body w rozmiarze 62 i sie zastanawiam czy duzo ich potrzebuje. Prosze o pomoc doswiadczone mamusie. Milego dnia zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Martuś a jak będzie kolega to Go nie przyjmą do swego grona? ;> Zareczona uważaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×