Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Dopisałam się do listy obcych bab oglądających profil Męża Emsy :classic_cool: Lenka śliczna!!! Królewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogłam się oprzeć pokusie i zajrzałam :P Emsy - cudowna jest ta Twoja kruszynka. ❤️ A z Ciebie piękna mamusia :) Ach - kiedy to było .... Bartek dziś kończy 4 m-ce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice spóźnione życzonka dla Bartusia z okazji 4-miesięcy. Czas leci jak szalony. Ja za niedługo będę miała urodziny. Nie okrywam, ze średnio dużymi krokami zbliżam się do 30-stki. I co mnie przeraza? Ze mam dopiero jedna dziecko. He he. Śmiałam się, ze czas przeliczam na dzieci. Właśnie Księżniczka plącze z pokoiku obok, żebym wróciła do niej. Od paru dni jak wychodzę z pokoiku to jest płacz z wielkimi grochami na policzkach i z błagalna minka. Zycze wszystkim milego dzionka. A dla Emsy i Lenki wielki buziak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) wczoraj w koncu wyladowałam zmałym u lekarz bo te jego kupy mi sie nie podobały i wyszłam na przewrazliwiona mame!! trudno:) ale jestem spokojniejsza:) lokal na chrzciny zaklepany:) bedzie Karczma Rzym:) Zaręczona ja w tym romu ostatnie 20-dziescia:) a potem 30 uhhhhh w sobote ide na balety:) robimy sobie babski wieczór z kolezankami i ide potanczyc:) a tatus zostaje z małym:) wczoraj weszłam na wage a tu tylko 3.5 kg a było prawie 10 wiec troche mniej:) chodze sobie na cwiczonka 2x w tygodniu:) moze na wiosne znowu bede laska:) choc ostatnio młody czyt. przystojny chłopak w sklepie powiedział aka fajna dzidzi:) wiec na maksa tez moge facetów podrywac;) hahahahhhaah Zabulinko jak praca zawodowa:) musimy sie spotkac:) jakos ! moze masz plana? Zareczona musze dokonczyc jezyk niemowlat:) bo czasem nie wiem co tem mój syn mówi:):) ide małego usypiac i barc sie za porzadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Validos to powodzenia. Ja tez usilnie probuje uspac Maje, ktora znowu wstala o 7:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak - przewrażliwiona ze mnie matka!!! Jak ja dam sobie radę jak moja mama odjedzie? Obiecuję przesłać nowe fotki! Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy a gdzie tam przewrażliwiona. Po prostu kochająca świeżo upieczona mama. Ja mam super lekarza i jak coś to lecę do niego (jestem już stałym bywalcem z Majeczka) :-) A uwierz mi jak mama pojedzie to dasz sobie rade na pewno. Moze nie bedziesz miala tak posprzatane i obiad na czas,ale rade dasz. Ja jakos przetrwalam pierwsze 4,5 miesiaca sama z Majeczka. To teraz potrzebowalabym pomocy hehe, bo nie nadarzam z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się z pobojowiska:D Dziś miałam 5 gości, w tym 2 dzieciaczków 3,5 roku i 9 mies koleżanki, która brała ślub dokładnie tego dnia, co ja:) Naładowałam się niesamowicie pozytywnym obrazem macierzyństwa:D Te dzieci wyrosną na szczęśliwych ludzi:) Teraz tylko zbieram z podłogi różne dziwne rzeczy, bo dzieciaki przez 5 godzin prawie szalały, choć na koniec je ciut zmogło, co pozwoliło nam chwilę porozmawiać;) Emsy :) jak malutko piszesz! Ale pewnie masz ważniejsze rzeczy na głowie, nasza obecnie najświeższa świeżynko-mamusiu ;) 🌼 Validosku, już nie mogę się wiosny doczekać, weźmiemy Maksa do fortu, co o mam za rogiem :classic_cool: Zaręczona, a kiedy dokładnie masz urodziny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko co to znaczy, ze naladawalas sie pozytywnie obrazem macierzymstwa? Czy to znaczy, ze nieslusznie zamknelam pierwszy wysyp? 24 marca mam urodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona, e, nie :D Tylko zawsze miło popatrzeć \"na żywo\" na tak utalentowanych rodziców, bo to nie jest wcale takie częste:) Pierwszy wysyp jak najbardziej możesz zamknąć;) bo jeśli \"pod moim kątem\" pytasz, to wczorajszy obrazem raczej uświadomił mi dobitniej, że to nie dla mnie, niż zachęcił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyp juz zamkniety!!! A jezeli chodzi o podejcie to niejedna babcia by Cie zagadala, ze to niedobrze,a ja to rozumiem. Moja siostra (30 lat) jeszcze tez nie ma baby i sie nie spieszy. Lece robic glupoty z Majeczka, bo mi sie tutaj usmiecha od ucha do ucha (dobrze ze ma uszy, bo tem jej usmiech chyba bylby wokol glowy). Milego dnia zycze wszystkim. Co u Kiedysia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały spi;) mam chwilke;) Zabulinko mówisz:) ze pozytywny obraz macierzyństwa :) hmm ciekawe kiedy bedziesz po Maksiu sprzatac pobojowisko:):) musimy sie spotkac i mój romans do Ciebie przedstawic;) jak by było ładnie bym podjechała na spaceek do Ciebie w przyszłym tygodniu:) jak masz wolne troszke dla nas! oj wiosny nie moge sie doczekac bardzo:)i juz tesnie za spacerkami:) co do samodzielnosci i dawaniu sobie rady to powiem tak czasem jest ciezko:( bo maz kazdy weekend na uczelni do pózna w tyg gdzies podjechac razem sie nie da bo on pózno wraca ! we wtorek sie popłakałam bo mielismy jechac zarezerwowac kanjpe na chrzciny a on wrócił po 18 :( I ANI TU BRAC małego ani samej jechac !! dobrze ze kolezanka została z nim 2 h !ogólnie jakis kryzys miałam:) ale minął słoneczko zaglada do okien:) i odrazu lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku, jasne, wpadajcie:D Kiedy Wam pasuje:) Na razie po Maksiu nie będę musiała sprzątać, hehe :classic_cool: Jestem już w nowych \"Charakterach\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia Lenki na N-K. Wiem, znowu nie mam czasu, ale obiecujęęę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emsy na Twoim profilu czy znowu mamy nękać Twojego męża? :D Jak ten czas szybko leci.... ja ostatnio w pracy zagoniona, w domu był mały szał bo Piotruś produkował na raz dwa ząbki z góry, co znosił źle (nawet miał gorączkę 39,5 stopni C) więc nie miałam czasu za bardzo pisać ale Was ciągle podczytuje. Validosku ja Cię rozumiem też miewałam takie nastroje, bo byłam sama z Piotrusiem, mąż albo w pracy albo na budowie albo na uczelni oj ciężkie dni miewałam ale wszystko można jakoś sobie poukładać. Teraz mieliśmy przerwę w pracach budowlanych ale za jakiś czas znowu toi wszystko ruszy z kopyta, ale ciesze się bo już bym chciała się tam przeprowadzić :) Dziewczynki proszę o kciuki i modlitwę w intencji mojego taty, który jutro jedzie do szpitala i we wtorek będzie miał operacje :( Miłej niedzieli buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie - wysłałam Wam maila. U nas w sumie dobrze - po malutku poznajemy się z Lenką:) Jeszcze nie wszystko rozumiem, ale na pewno wiem kiedy jest głodna - wtedy słyszy ją cała ulica:D Poród - nie będę opisywać - bolało!!! Ale mój kochany mąż był przy mnie i nawet ze mna oddychał:) Jak już ustalimy rytm dnia to mam nadzieje, na częstsze pisanie:) Buziaki dla Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy, dziękuję za kochańskiego maila ❤️ 👄 Validosku, nie wiem, jak z naszym spotkaniem w tym tygodniu, bo walczę właśnie z początkami anginy :( nie chcę brać antybiotyków, więc ostro wzięłam się za wypędzanie bakterii innymi sposobami. Ale napisałam króciutkiego maila, bo myślę, ze wiem, co Cię trapi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy:) buziak:) odisałam:) Zabulinko kochana:) odpisałam:) mały dwa dni był nieznosny i juz bałam sie ze cos m jest ale dzis wraca wszytsko do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrixion
Kochanie Panie,a powiedzcie mi,co ja mam zrobic,zeby ten moj wreszcie sie zdecydowal na slub :(Oboje mamy skonczone 21 lat,jestesmy ze soba jz 3 latka.Ja bardzo bym chciala pobrac sie z nim i w koncu zamieszkac razem(uwazam,ze wspolne mieszkanie tylko po slubie,poza tym teraz boje sie o wpadke,a po slubie to wiadomo,ze nie balabym sie tego).Moj ukochany uwaza,ze slub to marnowanie zycia,ze to uwiazanie i ze jestesmy jeszcze mlodzi.Ale ja sie boje.Boje sie,ze on mnie przetrzymuje tylko i nigdy slubu nie bedzie chcial :(.Jak to u was bylo?Z wiekiem ,itd?Moze ja przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko z doskoku :P Przypominam, że jutro dzień teściowej... My z moją właśnie próbujemy zakopać topór wojenny :P Ale to dłuuuga historia. (przybyło mi dużo siwych włosów ;) Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice...ja bede udawac,ze nie pamietam o tym dniu. (Niemilo z mojej strony,ale co tu duzo opowiadac). ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Teściowej - powiadacie:P U nas dzisiaj pierwsze witaminy - jestem w szoku jak można wymyslic coś takiego - 5 kropli tych, 1 kropla tych itd... i to wszystko wkropić do buzi malca. Dziś zaczynamy balkonowanie:) Tydzień była u mnie mama, a teraz mąż ma urlop, a od poniedziałku same - :( Całuski dla WAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ma śliczne włoski Twoja Królewna, Zaręczona! :D Emsy, jak poszło balkonowanie? :classic_cool: Alice, ja tam o czymś takim jak Dzień Teściowej nie słyszałam [wlepia wzrok w niebo, gwiżdżąc i szurając stopą po ziemi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hello Emsy dasz radę :) Zareczona Maja jest Boska :) Dzień Teściowej... hmmm słyszałam o tym ale nie praktykuje (składam razem z mężem życzenia teściowej na Dzień Matki). Jestem ostatnio baaaaaaaaaaaardzo zapracowana, razem z awansem zaszaleli z nowymi obowiązkami dla mnie (z czego się cieszę, ale...) ... i się ledwo wyrabiam :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×