Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lililo

Oriflame czy Avon?

Polecane posty

Gość lililo

Która firma bardziej wam odpowiada? Czyje kosmetyki są lepszej jakości, tańsze itp? Co wam się nie podoba w Oriflame bądź Avonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililo
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzi
Ja bardziej lubie oriflame od avonu, uwazam, ze ma lepsze kosmetyki, a cena zalezy od promocji, raz sa tansze, raz drozsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AVOn zdecydowanie tanszy i lepszy........... nie zapomne jak raz uzylamn tuszu do rzes z ori i pozbylam sie ich prawie wszystich. Ale co gust to gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uważam że Oriflame
chociaż uzywam tych i tych kosmetyków, to zdecydowanie częściej (od jakiegos czasu) Oriflame, bo ceny są porównywalne, a jakość lepsza niż tych z Avon-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa pik
Oriflame wcale nie ma o wiele droższych kosmetyków, tylko terminy promocji obu wytwórni są różne i dlatego takie złudne wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę AVON
miałam balsam Ori i taki miał zapach że nie zniosłam tego i po miesiącu odstania na półce wywaliłam całą butlę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisana
zdecydowanie Oriflame, kupiłam raz w Avonie lakier do paznokci, który schnął koszmarnie długo a do tego następnego dnia już odpryskiwał... Oriflame ma zdecydowanie trwalsze lakiery, innych kosmetyków Oriflame również używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a AVONU
lakier naklejany wytrzymuje spokojnie 9 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, ze ori ma lepsze lakiery... ale ja i tak jestem za avonem... i nie mowcie ze wydaje sie ze jest tanszy z powodu roznych terminoe promocji... np zele pod prysznic... w avonie za 5.90 w promocji a w oriflame za 9.90 (tez w promocji )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt orif jest droższy ale jakosciowo o niebo lepszy. i mnie nigdy nic z orifu nie uczulało. ale z avonu tez czasem cos zamówie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolicie zapachy wód
toaletowych,perfumowanych z Avonu czy Orilame?Moim faworytem z Oriflame jest Midsummer a z Avonu Pur Blanca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w obu firmach mam swoje ulubione kosmetyki, chociaż w mojej łazience w chwili obecnej przeważają kosmetyki Oriflame (kiedyś było odwrotnie). Avon ma świetne kosmetyki w serii Planet SPA, Anew, niezłą serię do stóp, trochę fajnej kolorówki, niektóre fajne produkty w serii SSS czy Naturals, dobre maseczki do włosów. Oriflame ma mniejszą ofertę, ale i rzadziej trafiam na buble - lubię serię różaną (zwłaszcza krem do ciała.... mmm...), algową (super ujędrnia), Gourmand Delights (niestety sezonową), wodę Fire...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może po prostu sama się wpisz do Oriflame? wprawdzie jest teraz opłata wpisowa 19 złotych ale ja pokrywam ją moim konsultantkom które wpiszą sie do mnie - to taki prezent od sponsorki :-) masz tyle korzyści: przede wszystkim kupujesz sobie kosmetyki z 23% rabatem - więc prawie o jedną czwartą taniej niż w katalogu. jak mieszkasz w duzym mieście więc mozesz paczki odbierać u siebie i nie płacić za wysyłke - nawet jak masz malutkie zamówienie mozesz sobie pooglądać wszystko w swoim biurze mozesz kupować na kredyt - 14 dni jak jesteś zainteresowana - napisz - tylko ja pokrywam i sponsoruje moim konsultantkom wpisowe. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiii
23% rabatu?? dziwne chyba tylko u Ciebie bo wszedzie konsultantka ori ma 30% rabatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oriflame ma 23% rabatu bo: jeśli coś kosztuje np. 9,90 w katalogu np. szminka to wg 30% rabatu (czyli inaczej opustu) musiałaby kosztować konsultanta 6,93 zł. 9,90 * 30% = 2,97 zł rabat 9,90 - 2,97 = 6,93 a kosztuje 9,90 * 23% = 2,28 zł. rabat 9,90 - 2,28 = 7,62 i 7,62 jest na fakturze 30% to jest ale marża w oriflame - czyli 7,62 cena dla konsultanta x 30% = 2,29 i razem 7,62 + 2,29 = 9,90 cena katalogowa wszędzie pisze że oriflame ma 30% MARŻY !!! a marża to nie to samo co rabat czy opust. a z kolei AVON ma system rabatowy czyli rabat = opust np. rabat 30% w avonie wygląda tak mamy szminkę za 9,90 katalogowo odjąć 30% RABATU zostaje nam 6,93 złote do zapłacenia przy 30% rabacie - marża AVONU wynosi około 43% Sprawdż sobie - wszędzie pisze w oriflame - wyraźnie 30% MARŻY !!! nie rabatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrarada dobrze mówi. rabat od cen katalogowych w Ori to jest 23%. 30% to jest marża, którą się dodaje do cen hurtowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pokazałaś poziom
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luii
ja wole avon. Jestem konsultanką :))) i dziś wiem, że zasadniczo tak : tanie produkty w avonie to słabsza jakość w sumie to logiczne... ale droższe są naprawde dobre i warte ceny, np kremy do twarzy... Ps. jakby ktoś szukał konsultantki z warszawy to jestem do dyspozycji :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem szczerze że nie lubię
ani Avonu ani Oriflamu. Na studiach był na to szał, wydawało się na kosmetyki dużo pieniędzy. Po studiach mi przeszło i cieszę się,, bo przekonałam się, że za te same pieniądze co wydałam w avonie czy oriflame, mogę kupić lepszy kosmetyk w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×