Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna Masłońska

pracuję jako fryzjerka - chętnie udziele rad

Polecane posty

Gość Anna Masłońska
azusia - informacje dotyczące Twojego czoła... bo nie wiem jaką grzywkę Ci doradzić, czy w ogóle jakaś pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
persymonia - zabieg twałego prostowania polega na tym, że na włosy nakładany jest specjalny preparat, po tym następnuje prostowanie, znowu ten preparat i prostowanie i tak 3-4 razy :) ... Efekt jest świetny w pierwszym miesiącu. Niestety póżniej odrastają naturalne włosy i wygląda to nieciekawie - jedna połowa kręcona/falowana a druga prosta. W dodatku takie trwałe prostowanie bardzo niszczy włosy. Osobiście nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azusia
od brwi do początku włosów mam jakieś 5,5 cm :) po bokach czoła włosy zaczynają mi się na równi z końcem brwi. mam włosy na około czoła, daleko od końców brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeeeeeeej
mogę prosić o radę??????????? bo myślę i myśle i nic nie mogę wymyślić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
lopatka - Niebardzo wyobrażam sobie to co opisałaś :) Ale może te z przodu przytnij zeby przy twarzy było mało włosów a reszte układaj na gumę ? Nie wiem czy dobrze doradzę bo po prostu sobie tego nie wyobrażam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo mocne, grube i gęste włosy i na dodatek nie są podatne na frabowanie (po 2-3 myciach farba spływa) dlatego mam naturalny kolor. włosy u nasady mam proste dopiero gdzieś tak na wysokości uszu nie są już tak proste dlatego zastanawiam się nad takim zabiegiem. a czy to, jak niszczy włosy jest porównywalne do niszczenia przez trwałą? aha, i jeszcze jedno. jaka pianka (bo slyszałam, że jest jakaś specjalna) jest najlepsza, żeby po wgnieceniu jej w wlosy zrobiła się wryzura a\'la \"wstałam z łożka\"? koleżanka kiedyś robiła mi włosy taką pianką ale nie zwróciłam uwagi na nazwę (a była to jakaś poplarna w stylu wella, taft, panteen czy coś). więc proszę o "dane" pianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
weronika. - próbowałaś szamponu albo zastrzyków ze skrzypem polnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki preparat ochronny poleca Pani przed prostowaniem włosów? PS. poproszę o przybliżoną cenę :P Pianki do włosów są szkodliwe, wysuszają włosy? Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajdskhgleirf
jakie ma Pani zdanie o perukach...warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleniaaa
ja mam takie problem: mam strasznie cienkie włosy :( teraz mam je półdługie, no może trochę dłuższe. miałam grzywkę która już mi dorosła do uszu. włosy to moja zmora. są bardzo słabe. myślę o podcięciu ich o parę cm i zrobieniu grzywki. co o tym myślisz? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
azusia - No więc myśle, że odpowiednia dla Ciebie byłaby długa lekko skośna grzywka :) włosy wycieniowane w trzech stopniach gora krótka później troszke dłuzsze... no i ostatnia warstwa dłuższa zapuszczona za ramiona. Co Ty na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleniaaa
i jeszcze jedno... co by mi pani poleciła do takich słabiutkich i błagich włosów?? jaki szampon/odżywkę? żeby mi wzmocniło i żeby przestały wreszcie wypadać BARDZO PROSZE O ODP.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
persymonia - Ten zabieg niszczy włosy bardzo porównywalnie do trwałej. A co do tej pianki to ja zawsze używam Welii. Ale sądze, że ten efekt można uzyskać także po Tafcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azusia
tak, tylko, że ja pytam jak mam teraz, kiedy mam krótkie włosy, zmienić fryzurę bo obecna mi się znudzila, a z krótkimi też przecież można coś zrobić. jaki preparat polecasz na szybszy wzrost włosów (prócz podcinania koncówek)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
Bongo Bongo - Ja polecam preparat Welii: Flat Iron Spray Starker Halt. Kosztuje około 50 zł. A co do pianek to niszczą włosy i je wysuszają, jeżeli są nakładane bardzo często i w dużych ilościach. Nie ma za co :) Służę na przyszłość :) Od tego jestem :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
lajdskhgleirf - Jeśli potrzebujesz perukę to ją kup - proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleniaaa
PROSZĘ.................. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niszczy bardziej czy mniej niż trwała? i ile może orientacyjnie kosztować (wlosy do ramion)? próbowałam już wellaflexa Welli, czarnego i granatowego Taftu i nie daje takiego efektu jak tamta pianka, którą robiła mi włosy koleżanka. może jakaś inna? tylko podaj proszę konkretną nazwę i rodzaj (mocna, bardzo mocna itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
marleniaaa - Możesz zrobić sobie cieniowanie które nada im objętości. Polecam lekkie ścięcie, gdyż co z tego, że są długie jeśli słabe? NIe wygląda to chyba zbyt ładnie :) Do tych włosów polecam: THICKER FULLER LINE jest to szampon nawilżający do włosów cienkich i osłabionych i odżywke z tej samej serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
azusia - po prosty wycieniuj włoski tak jak opisałam tylko na Twych krótkich :) A co do takich preparatów to moje klientki wciąż narzekają, że nic nie daje dobrych efektów. Może jakieś babcine spodoby z internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne babcine sposoby z internetu. ja miałam robione włosy taką pianką i byla idealna. teraz proszę tylko o nazwę specjalnej pianki do tego. chyba, że nie znasz, to napisz od razu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
persymonia - taki zabieg kosztuje ok 800 zł. NIszczy włosy troszkę mniej niż trwała ondulacja, ale także znacznie. A co do tej pianki no to juz pojęcia nie mam..Próbowałas TAFT XPRESS QUICK&CREATIVE STYLING SUPERMOCNA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
800 zł??????????????????? toż to majątek :O a ja tak chciałam sobie to zrobić ;( dziękuję za nazwę pianki, i jeszcze raz pzepraszam za poprzednie uniesienie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
Persymonia przecież to było do azusi a nie do Ciebie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azusia
nie szkodzi, że narzekają. rzuć kilka nazw i cen, moze wypróbuję i akurat mi pomogą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Masłońska
olenka0000 - niestety nie znam tej odżywki, więc nie doradzę :( persymonia - nie ma sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusterkoo
witam Czy mogłabyś plecicić mi jakąś farbę do wlosów, żeby wyszedł kolor brąz, bo zazwyczaj większość brązów np. z palette czy garniera wychodzą mi czarne. i jaki szampom i odżywka, są według Ciebie najlepsze , jeśli prostuję włosy dziękuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika.
Hej Ania. Nie próbowałam szamponów ze skrzypem,czytałam troche,pisze,że sa bardzo łagodne i nie wysuszaja włosów. Mam nadzieje tylko,że nie beda mi sie po nim jeszcze bardziej przetłuszczały:( A z której firmy polecasz? Radical,Farmona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×