Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna Masłońska

pracuję jako fryzjerka - chętnie udziele rad

Polecane posty

Gość kugbmjhiuvmvh
hey, naturalnie mam wlosy ciemny blond i chcialam sie przefarbowac na taki sredni blond.. kupilam Garnier Nutrisse 80 no i wyszedl mi blond ale z rudym polyskiem teraz chce sie go pozbyc...jak? nie chce ich tlenic albo farbowac na ciemno... a boje sie na blond ze wyjda zupelnie rude albo zolte... a ja chce zwykly blond tylko bez rudego czekam na rady..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka pomoz mi jak pracujesz jako fryzjerka...fest mi sie wlosy przetluszczaja,co 2dni musze myc,kiedys mylam co tydzien i bylo git a teraz to nie wiem czemu tak jest,od niedawna dopiero uzywam prostownicy,a wlosy mi sie przetluszczaja juz od 2lat...wogole sa jakies odzywki do ukladania wlosow po umyciu??bo co umyje wlosy to wykrecaja mi sie na wszystkie strony swiata;/i bez prostownicy obejsc sie nie da:(tez slyszalam ze cos sie naklada na wlosy przed prostowaniem...ale co??polec mi cos dobrego...a czy w sklepie da sie kupic fluid do prostowania wlosow??czy tylko on jest w hurtowniach fryzjerskich??jaki szampon sobie kupic aby mi sie tak wlosy nie przetluszczaly??odpowiedz,polec mi cos prosze cie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kartoflowaty, spory nosek :P i pociągła, chuda twarz, co proponujesz ?? mam grzywkę małą grzywkę, ale czy pasowałaby mi taka asymetryczna, na całe czoło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, od jakiegos czasu zastanawiam sie nad trwala, ale wciaz sie waham i w zwiazku z tym mam pytania. mam wlosy do lopatek, proste, ani geste ani cienkie, zbytnio nie zniszczone, czy na takie wlosy polecasz trwala? a jesli tak to jaka? ponoc istnieje jakas trwala ktora tak bardzo nie niszczy wlosow a ja wlasnie najbardziej sie boje ze fryzjerka spali mi wlosy:/ a co do lokow to nie chcialabym sprezynek, tylko takie fale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY WY MACIE MÓZGI
???????? nie zauważyłyście, że kobieta już dawno olała temat a wy nadal tu wypisujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly-girl
wypadaja mi wlosy!! po umyci, gdy sa jeszcze mokre mogę garściami je wyciagac a codziennie musze je myc ponieważ strasznie szybko sie prezetluszczaja. w dodatku sa oklapnięte, nawet gdy susze na okrągłej szczotce po godzine jest znow to samo. proszeee pomóż mi. czego mam uzywac by cokolwiek zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbiacz
Jestem brunetką od jakiegoś czasu zaczęłam lekko rozjaśniać włosy.Miałam piękne pasemka blond na włosach,ale mi sięznudziły i zafarbowałam na mahoń który okazał się brązem.Nie mogę patrzyć na siebie.Nie moge się przyzwyczaić -porażka naprawdę (choć kiedyś tylko taki kolorek nosiłam)czy mogę zrobić znowu delikatne refleksy a może to się trochę zmyję??Żle sięczuję z tymi włosami Dodam ,ze to była faba firmy Garnier.Proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaaaaa
Proszę o pomoc.Mam kręcone włosy jakieś 7 miesięcy się ściełam i nie byłam zadowolona z mojej fryzury:( troche mi włosy odrosły ale puszą mi się nie umiem ich ułożyć.Ostatnio zaczęłam je prostować podobam się sobie w prostych włosach tylko te proste włosy utrzymują się 3 godziny i znowu się kręcą powstaje siano.Chcę mieć naturalne moje włosy lekko pokręcone tylko że mam je tak do ramion i nie umiem ich ułożyć co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaaaaa
nawet nie mam ich do ramion tak ścieła mnie fryzjerka nie wiem co robić chcę mieć włosy lekko kręconei mieć ich mało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaaaaa
nawet nie mam ich do ramion tak ścieła mnie fryzjerka nie wiem co robić chcę mieć włosy lekko kręconei mieć ich mało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaaaaa
Czy ty tu jeszcze zaglądasz na tą stronkę??? odp na forum wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie pytanie: jakiego koloru cieni do powiek powinna używać osoba o brązowych oczach i ciemnych włosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mieszkam od niedawna w Warszawie, szukam dobrego salonu fryzjerskiego, w miare taniego i nie moge znaleźć. Nie stać mnie na to żeby zapłacic za podcięcie końkówek 70 zł :-( Może Kotóraś z was mogła by mi polecić jakiś godny zaufania salon??? Z góry serdecznie dziękuje i Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie to często padające pytanie, ale jak powrócić do naturalnego koloru włosów i przy okazji ich nie obciążyć za bardzo... bo zbyt bujne nie są :D marzę o moim mysim kolorze z powrotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio zrobilam sobie kilka pasemek blad ! i moje wlosy sa strasznie suche ! i nie wiem co zrobic ! a i chciala bym zeby moje wlosy troche szybciej rosly slyszalam ze sa jakies odzywki i tabletki to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norek
Witam , mam średnio długie wlosy , i chciałem sobie zrobic tak jak ma alex turner http://blogimg0.ifrance.com/00/01/dd/122294.jpg cos takiego , nie wiem czy pocieniowac czy cos... moje fotki www.norek89.photoblog.pl prosze o rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiuS
Witam. Jestem bardzo jasnej karnacji, mam błękitne oczy i ciemne włosy ;/ moim zdaniem nie pasuje to za bardzo, gdyż mam chyba za blade ciało do ciemnych włosów. Jak pani sądzi, czy w blond było by mi dobrze ?? Kolejna sprawa. Jaki makijaz najbardziej by się nadawał ? Dotychczas używam Nivea Visage Young Krew z podkładem i czasem daję na to troszkę pudru, no i oczywiście tusz do rzęs.. Pani jest specjalistką, więc może widziałaby Pani jakoś inaczej mój wygląd :) Bardzo prosze o odpowiedź :) PS. Mogę wysłać fotkę, ale osobiście tylko do pani :P bo nie chcę żeby publicznie była oglądana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiuS
* Nivea Visage Young Krem z podkładem a nie krew ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuniaaaaaaa
hej! bardzio sie ciesze ze znalazlam twoj topic! mam wlosy siegajace do lopatek. mam teraz pasemka ale chce sie ich pozbyc od jakiegos czasu. wlosy zapuszczam bo chcialabym sobie je pozniej fajnie wycieniowac ale zebuy byly jeszcze troszke dluyzsze. mam wlosy rudawe, podatne, geste. marze o fryzurze w "trojkat" jak mam powiedziec fryzjerce zeby mnie tak obciela i zeby nie scinala wlosow ale zeby je wycieniowala tak zeby jedna warstwa byla pod druga? prosze o rade! aha i w jaki sposob moge odzywic wlosy ale bez podcinania koncowek? sa troche sianowat bo zniszczone po prostowaniu i farbowaniu wiec odstawilam prostownice, chcialabym aby mi sie falowaly lekko, jaka fryzura sprawi ze beda leko pofalowane? prosze o odpowiedz jak najszybsza, z gory dziekuje! pozdrawiam wszystkie forumowiczki i Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krln7
CIEKAWI MNIE BARDZO CZYM NAJLEPIEJ PROSTOWAĆ WŁOSY. PRÓBOWAŁAM ŻELE, BRYLANTYNY (RAZEM Z PROSTOWNICĄ OCZYWIŚCIE) ALE PO CHWILI ZNOWU ZACZYNAŁY SIĘ LOKOWAĆ. CO MI POLECISZ (NIEDROGO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaokoi
czy grzywka jest nadal modna? czy do kwadratowej twarzy pasuje prosta grzywka? prosze odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona0515
Mam dość wysokie czoło, więc mam grzywkę, która sięga do brwi. Niestety mam problem z jej ułożeniem trochę mi się kręci i na wietrze powiewa w różne strony, nie wraca na swoje miejsce i później wygląda okropnie. Słyszałam, że w tym może pomóc pianka do włosów, ale nie wiem czy myjąc włosy wieczorem jest sens nakładać piankę i czy nie zniszczy bardzo włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosze o porade w jaki kolor i jaka fryzura bylaby odpowiednia do mnie? Podaje link do fotek i adres email. kingagroch@hotmail.com www.kinig.sympatia.onet.pl Mam jeszcze pytanie o cos skutecznego na porost wlosow. Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, w jakiej fryzurce bedzie mi najlepiej? mam szarozielone oczy, wlosy obecnie do ramion, blond. cere mam dosc blada, nie uzywam pudrow ani solarium-lecze cere, mam 23 lata. czy mam zapuszczac?czy mam pozostac przy blondzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakich kosmetyków używać i jaką nosic fryzurke by wlosy nie sterczały w każdą srtone i się nie puszyły, chciałabym zeby były gładkie i w miare proste. prostownica odpada ( stosuję tylko od czasu do czasu, bo bardzo dbam o włosy i niechce ich niszczyć), obecnie mam włosy do ramion, wycieniowane od połowy i krótką grzyweczke zaczesaną na bok, włosy starczą w kazdą strone i nie potrafie ich zdyscypilnować:( prosze doradż mi jakoś fryzurke i kosmetyki. nie wiem co robić żeby wkońcu byc zadowoloną ze swojej fryzurki. mam drobną twarz i sylwetke, niskie czoło, oczy niebieskie, bardzo jasna karnacja, obecny kolor włosów to średni brąz, ale wyglądam ponuro w tym kolorze i też chciałabym coś z tym zrobić. jestem otwarta na wszelkie propozycje. pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
no wiec mam pytanie jaka powinnam miec fryzure i co zrobic zeby włosy znow wygladały dobrze mam włosy cienkie i delikatne, zawsze przyklapniete, wygladały zawsze blyszczaco ale czuprynka delikatna jak u dziecka wiec na zwiekszenie objetosci maltretowałam je przez 3 lata wałkami na rzepy, pianka na zwiekszenie obetosci, wyprobowałam 200 szamponów do włosów, do tego lakier tapirowanie, farbowanie i zrobiłam 2 razy trwała w ciagu ostatniego roku wiec moje włosy sa teraz wysuszone,pusza sie, strasznie sie wezla po myciu nie umie ich rozczesac, do tego odzywki juz nei dzialaja i dalej mam rpoblem z rozczesywaniem, myje codziennie ale ostatnio pzystopowałam bo nie mam sił ich wyrywac rozczesujac kołtuny, do tego strasznie mi zaczeły od 2 miesiecy wypadac, miesiac jem skrzypowite ale nic nie daje, no wiec co mam dalej zrobic zeby włosy wrociły do normy , jak je obciac? włosy teraz mam lekko wycieniowane do ramion, twarz trojkatna, poradx prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusiaaaa
Mam włosy są przesuszone, przetłuszczają się u nasady (ale tylko gdy używam odżywek, balsamów bez spłukiwania), są gęste, są podatne na układanie, po umyciu falują i sterczą na wszystkie strony, a do tego się puszą, z tyłu nawet ładnie mogę je zakręcić dosłownie na palcu, ale z przodu wyglądają okropnie, bo już tak nie chcą się kręcić, a poza tym mam okrągłą twarz, więc ta fryzura niezbyt mi pasuje, włosy mam do ramion, próbowałam pianki Nivea skręt loków i fali i faktycznie skręcają się bardziej, ale po spaniu (rano nie zdążę umyć włosów, więc robie to wieczorem) dalej są takie jak zwykle, tyle tylko, że nie ma takiego siana, ale sterczą na wszystkie strony. Wolałabym je prostować, tylko nie mogę znaleźć produktu pod prostownicę ze spłukiwaniem (bez spłukiwania przetłuszcza mi włosy), takiego który utrwaliłby także fryzurę, bo na wilgoci robi mi się siano i wracają do poprzedniego stanu. Czy mogłaby mi pani doradzić jakiego więc kosmetyku używać (jednego lub kilku)??? - Wiadomo prostownica strasznie przesusza włosy. I doradzić co zrobić z włosami, żeby tak się nie skręcały, bo na ładne loczki to chyba nie mam co liczyć??? No i jak je układać. Proszę jeszcze polecić mi jakąś dobrą prostownicę. Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Z góry wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
chce podciac grzywke bo nie chce mi sie tylko z tym do fryzjera isc.mam na ukos,taka ze tam gdzie dluzszy bok jest to sie podkreca.jak ja obciac,na sucho czy mokro?i czy moze przed obcieciem wyprostowac ja prostownica wtedy lepiej pojdzie?jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garden_D
Otóż przed wakacjami pofarbowałam po raz pierwszy w życiu moje blond włosy na kolor miedziana czerwień. Użyłam kremu koloryzującego, który utrzymuje się do 34 myć firmy Palete. Po miesiącu kolor miał już nieciekawy odcień, więc pofarbowałam (tym razem farbą) blond nr 7 firmy Garnier. Niestety kolor nie przyjął mi się na pofarbowane wcześniej włosy, więc zafarbowały mi się jedynie odrosty :( Teraz minął już kolejny miesiąc a ja mam 2 różnokolorowe odrosty(ten blond nr 7 i własne). Wygląda to okropnie. Co mam zrobić, żeby pofarbować włosy na blond i żeby kolor mi się przyjął i był taki sam na całej długości włosów? Chciałabym mieć blond jaśniejszy od naturalnego. Od pewnego czasu robię sobie płukanki rozjaśniające. Proszę o poradę :) Proszę odpisać na E-maila :) dziękuję z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×