Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna Masłońska

pracuję jako fryzjerka - chętnie udziele rad

Polecane posty

Gość urocza bestia
Co za szczęcie, że taki temat powstał... Mam nadzieję, że jestes naprawdę fryzjerką :-) Mam włosy kręcone/ falowane. Po szczotkowaniu mam szopę. Więc czeszę je grzebykiem z rzadkimi zębami po myciu głowy. (2-3 razy w tygodniu). Czy to wystarczy, czy powinnam częściej? Z tym kręceniem to jest tak, że jak byłam mała, to miałam krótkie i kręcone jak baranek blond włosy. Później mi ściemniałay i wyprostowały sie (jak urosły). I raz ich nie rozczesałam i zauwazyłam, że nie mam szopy tylko zaczynają mi się robić fale. I czasem mam fale, czasem loczki. Z góry dzięki. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś nas tu chyba osrał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wyslalam mail
1 wrzesnia i dalej brak odpowiedzi:( szkoda:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaFryzejrka
Przepraszam za tak długą nieobecność już zabieram się do odpowiedzi... Niestety serwer nawalil i nie miałam dostępu do internetu... Zaczynam odpowiadać na posty i maile :) Gorąco pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też zapytam Rzeczywiście pasowałby blond. Lecz nie tleniona, platyna na calej głowie. Polecałabym coś bardziej stonowanego. Mianowicie sądzę, że odpowiedni byłby baleage w słonecznych barwach :) A co do wzmocnienia włosów... to Henna Wax Treatment jest dobrym i chwalonym preparatem... ale polecić mogę jeszcze Seboradin :) Fioletowo Liliowa 1) a może serum Joanny Profesional jedwabiste wygładzające? :) 2) z takim efktem to i ja mam czesto kłopoty. Dlatego zawsze przed prostowaniem pryskam włosy lotionem Welli i dzięki niemu unikam tego :) 3) do całkowitej pielęgnacji włosów możesz zastosować odżywkę nablyszczająca INECTO i może szampon także nabłyszczający ALFAPARF Semi Di Lino. Można używać obu produktów jednocześnie. I np SoBlonde, Spray nabłyszczający kirsza po prostu zakręć duże, podkreślam duże wałki do połowy głowy (do miejsca od którego chcesz mieć loki) najlepiej wcześniej smarując włosy pianką (nieduża ilośc, bo włosy nie będą się kręcić) a potem nie rozczesuj, spryskaj lakierem, bądz użyj dolownego środku do modelacji :) kara79 Przede wsyztskim nie każdy szampon pomoże tak samo wsyztskim. Jedni mówia, że owy szampon jest dobry, inni na niego narzekają. Ja z czytsym sumieniem mogę Ci coś polecić FARMONA SEBORAVIT(szampon) , lecz nie wiem czy efekt Cię zadowoli. Co do odżywek to na czas stosowania tego szamponu nie używaj żadnych. Co do odżywek bez spłukiwania lub z to ja nie widzę różnicy, lecz jeśli już dla włosow przetlujacych się może lepiej odżywkę ze spłukiwaniem?... netefilka Tak:) Furious and Deadly Pierwszym plusem jest to, że wycieniowałaś włosy, gdyż to już nadało im lekkości. Grzywka także musi być lekka, wycieniowana wartwowwo. Polecałabym także preparaty zmiękczające włoski, o których już pisałam :) fabryka kolczyka Napisałas o sobie bardzo mało, nie wiem jak wyglądasz, ale wydaje mi się, że do tawrzy byłoby Ci w grzywwce na bok stopniowanej, warstwowej. Boa Dusiciel Sądzę, że pomysł z pasemkami jest jak najbradziej trafny :) To świetne rozwiązaie, na kłopoty o których napisałas. f Uważam, że pianka powinna wystarczyć. Ewentualnie może lekko podkręć na papiloty. Śliwunia Witaj Śliwunio! Sądzę, że to nie jest wina tego, że zmywałaś farbę samą wodą bez szamponu. Może w niektórych miejscach miałaś rozjaśnione włoski od słonka i dlatego tak to wyszło? Na pewno kolor po myciach jeszcze się wypłucze :) Smerfa To bardzo mało informacji żebym mogła udzielić jakiejś trafnej odpowiedzi. A nie chcę Cię narazić na jakieś niezadowolenie z fryzury. hajduczka Jak podpisany jest mail? urocza bestia Ale myjesz włosy 2-3 razy w tygodniu czy je czeszesz 2-3 razy w tygodniu? :) ktoś nas tu chyba osrał.... Nikt nikogo nie osrał, wyjaśniłam już przyczyny mojej nieobecności. :) ja wyslalam mail Za chwilkę uzyskasz odpowiedź na swój mail :) Wyjaśniłam już, dlaczego nie pisałam, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maile :) ALCOR Można przesłać zdjęcie, proszę bardzo. :) Ewa Odpowiedziałam na maila :) Luiza Bebko Niestety kolor najprawdopodobniej bedzie trzeba sciagac. A jaka farbe dokladnie mialas nakladana? agnieszka :) - południowa Hmmm co do koloru to może chciałabyś mieć na głowie mieszany ciemny blond z jasnym? Nie żaden tandetny kontrast, lecz taki delikatny, stopniowany. A co do strzyżenia to wydaje mi się, że dobrze byłoby Ci w prostej grzywce do brwi. Włosy wyprostowane. Wycieniowane na 2 lub 3 warstwy. przy twarzy mocno wydegażowane. dorota Przede wszytskim sądzę, że lepiej byłoby Ci w prostych włoskach. W grzywce na bok, skośnej byłoby Ci do twarzy, ale musiałaby być ona długa wystrzępiona, czesana od połowy głowy. Włosy wycieniowane po skosie od twarzy. Górna warstwa dużo krótsza od dolnej.Jeśli już zdecydowałabyś się na prostowanie to polecam lotion Welli. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polapola
:) witam, mam wielki problem z moimi wloskami wiec zwracam sie o rade:) moje wlosy sia ciekie, niezbyt gęste, calkowicie proste. chetnie milion razy scielabym je na krociutko ale mam tez inny problem- odstajace uszy. i nie wiem jakie fryzury mi pasuja? dodam ze wlosy ni sa podatne na ukladanie, zakrecone bardzo szybko sie odwijają...chce miec wreszcie modną, łatwą do ułożenia fryzure.. dodam mam 21 lat chce miec fryzurkę modna twarzową i posująca do mnie... doradzisz mi cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwunia - Nie ma za co :) Polapola - Wrócę po 22 i wtedy udzielę Ci odpowiedz, gdyż teraz muszę zmykać :) Przepraszam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja mam pytanie: otóż zafarbowalam sobie wlosy kolor mial wyjsc jasny zlocisty szatyn a wyszedl ciemny szatyn . kolor jest blizszy czarnemu niz szatynowi. Jak dla mnie zdecydowanie za ciemny - czy istnieje jakiś sposob by je troche rozjasnic nie niszczac ich zbytnio? z góry dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyYka
witam mam 17 lat i nie długo wbieram sie na wesele czy moze ma pani jakies zdjęcia modnych fryzur dla 17-letniej dziewczyny, poniewaz chcialabym aby ta fryzura byla modna wygodna czy moze ma pani jakies konkretne propozycje jesli tak to prosila bym o zdjecia takich przykladowych fryzur ... mój mail to talunia102@op.pl włosy mam do ramion wiec tylko prosila bym o zdjecia fryzur mozliwych do uczesania :) goroco pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiri tiri
ajjj jka się ciesze ze moge poradzić sie wkoncu prawdziwego eksperta :* mianowicie... mam puszyste kręcono-falowane włosy... jest ich dosc duzo... i mam problem bo nigdy niewiem w jaki sposob je sciąc by jeszcze lepiej sie ukladaly... po mniej wiecej kazdej wiztcie u fryzjera.. ( zawsze tego samego i w tym moze tkwi problem) ne bylam zadowola :(... gdyż traktowala moje wlosy jak proste... rozczesal dokladnie grzebieniem na konca i wygladalam jka krol lew.... zawsze prosze o podcięcie koncowek i pocieniowanie na całej dlugosci... dlatego mam ogromna prosbe... co mam powiedziec gdy ide do fryzjera ,o jakie scięcie mam prosic?:* z gory bardzo dziEkuje za odpowiedz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannka
Witam! mama pytanie - otoz umowilam sie do fryzjera na balejaz, ale w tym samym dniu bede miala okres i wlasnie mam pytanie czy jak sie ma miesiaczke to mozna farbowac wlosy? czy farba moze nie "chwycic" i kolor moze byc nieudany? czy to tylko zabobon? prosze o odp bo nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urocza bestia
myję włosy 3 razy w tygodniu i czeszę je zaraz po myciu (na mokrych włosach) czyli też tylko 3 razy w tygodniu? Powinnam częściej je czesać? Wtedy mi się tak nie będą kręciły i będę miała szopę... Ale jeśli to dla zdrowia... Jak myślisz? Aha i jeszcze jedno pytanie: Jaak się powinno używać suszarki z dyfuzorem (bo zawsze po myciu i rozczesaniu suszę nią włosy, na końcówki nakładam jedwab, a na włosy piankę). Ile trzeba dać pianki, żeby nie było efektu suchych, nieukładających się włosów? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena*
Witam:) Chciałabym prosić o pomoc w dobraniu fryzurki dla mnie:) Odkąd pamiętam zawsze miałam długie włosy, prawie do pasa, kolor: ciemny brąz. Nie chcę ich farbować, lubię swój naturalny odcień. Chodzi mi tylko o fryzurę :) Mam wysokie czoło, twarz okrągłą i wydatnie zarysowaną szczękę. Do tego noszę okulary, oprawki prostokątne, dość szerokie. Jestem gotowa na skrócenie włosów do połowy pleców, krócej nie chcę. A więc okrągła twarz+okulary.. Nie mam pojęcia jaka fryzura by mi pasowała. Będę wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena*
aha zapomniałam dodać, że włosy są lekko falowane. Wolałabym, żeby były bardziej gęste, no ale nic nie poradzę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia ..help
ja mam taki problem - naturalnie mam włosy jasny brąz, i mam robione pasemka rozjaśniaczem (ostatnio, bo poprzednio to bylo tych zabiegow sporo, utlenianie, farbowanie na blondy, brąz, pasemka czerni tez ...). Teraz mam odrosty. Kupiłam farbe Garnier Belle Color -5 - Ciemny Blond. Niby na opakowaniu widać, ze i z brązu i z blondu ma wyjść to samo, czyli identyczny ciemny blond. Czy tak samo jest w praktyce? Czy tak samo mi pokryje odrosty jak i utlenioną resztę włosów?(do utlenienia uzywalam Decore Welli - Intensywny rozjaśniacz w kremie - nie mam bardzo jasnego bladu, bo przedtem farbowalam na farbowanych wczesniej brązowych wlosach - niby to pasemka, ale jesy ich duzo, wyglada to prawie jakbym miala cale wlosy blond, z lekkimi ciemniejszymi refleksami). Czy moze najpierw polozyc farbe na odrosty a potem na reszte? czy moze odwrotnie? czy od razu na calość? Nie chciałabym miec kilkukolorowych włosów... prosze o pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anno!!! A co polecasz, jezeli oczywiscie masz rozeznanie w meskich fryzurach, na kim mniej wiecej mozna sie wzorowac, co jest modne i jak modnie ulozyc wlosy, kazda rada bedzie mi pomocna, z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara79
AnnaFryzjerka dziekuje za rade pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno ile pracujesz w zawodzie, gdzie konkretnie? W jakims dobrym saolnie czy takim podrzednym. Potrzebuje rady profesjonalisty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjfhsfzf
Anna to chyba fikcja, niby robi tu temat, ze mile pomaga innym, a od prawie miesiaca nikt tu nie dostal odpowiedzi, i w tym także ja. Po co ten kit, czekam, czekam, w tym czasie moglabym zjaleźć kilka innych miejsc gdzie pewnie dostalabym odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniszczylam sobie wlosy bo chcialam byc blondynka, a jestem szatynka. Co mam zrobic zeby one nie wygladaly jak siano? Bylam u fryzjerki i obciela mi zlosy do ramion, mialam je do stanika ... i pofarbowala mi je na czekolade ... co ja moge teraz zrobic zeby one nie byly takie sztywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia.
Mam niby kręcone włosy, z wierzchu mocno się skręcają i się puszą natomiast te pod spodem są prawie że proste i też się puszą. Najgorsze jest to że jak próbuję je ułożyć to czubek głowy mam płaski jak deska a po bokach pełno włosów z wierzchu kręconych z wystającymi prostymi końcami (włosy mam pocieniowane). Co mogę z nimi zrobić? Jak chce żeby dobrze wyglądały to muszę siedzieć ponad godzinę w łazience i je układać a mam już tego dosyć. Chciałam zrobić sobie trwałą ale fryzjerka mi odradzało. Możesz mi coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gftur
Ja bym wolala widziec. Masz jakies ciekawe strony z propozycjami fryzur? Z ktorych moznaby bylo zaczerpniac inspiracji? Z gory dziekuje! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkowe siolo
CZY NADAL JEST DOPUSZCZALNA TRWALA? mam bardzo proste wlosy i marze o loczkach. kolezanki odradzaja. mowia ze niemodne i teraz sie glownie prostuje. prostowane mam cale zycie. nie podobaja mi sie. jestem bardzo szczupla na twarzy. wydaje mi sie, ze lepiej byloby mi w czyms bardziej powiewajacym niz opadajace na wszystkie strony wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnazglowa
trwala juz chyba nie robi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×