Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna Masłońska

pracuję jako fryzjerka - chętnie udziele rad

Polecane posty

Gość Gosiczek
moje włoski sa bardzo sztywna trwała lekka trzymała sie dwa dni sa jakies preparaty "dobre" które mi pomoga w zmiekczeniu ich i aby sie lepiej układały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li li li
Mam kręcone włosy do łapoatek.Przy głowie są \"oklapnięte\".cięzko jest je ułożyc bo sie puszą:/. Jak je obciąc aby pięknie \"stały\". i zależy mi na tej długości. A i jeszcze czy przy kręconych włosach dobrze wyglada grzywka np. na prosto albo na bok?? Juz nie mam siły do tych włosów.Pozdrawiam i czekam na odpiwiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłaś chociaż wpaćś na pomysł własnej nazwy dla topiku a nie tylko zmieniać \"stylistka\" na \"fryzjerka\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia19866r
hej, bardzo fajnie, że powstał taki topik, bo włosy to bardzo wazna część naszego wyglądu! Nie przejmuj sie docinkami🌼 Chciałam zapytać, czy pasowałaby mi grzywka (chodzi mi to po głowie od dłuższego czasu)- otóż jestem malutka i drobna (160cm) i wyglądam (podobno) na 17 lat (mam 24)- czy taka grzywka odmłodziłaby mnie? włosy mam zdrowe, gęste, ciemne, lekko falowane (często prostuje) a co do makijażu...to może doradzisz taki, któy dodał by mi powagi:) i jak podkreślac nie za duże oczy? (lubie ciemne cinie) 🌼 z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaFryzjerka
azusia - Mogę Ci polecić lecz nie gwarantuje zadowolenia :) - szampon DERMENA (ok.25zł) - LOTTION SEBORADIN (ok.12zł) - tabletki SILICA (ok.25zł) Kochane zmieniam nick gdyż ktoś bardzo uprzejmy mi go zarezerwował... w wolnej chwili zaczernie pseudonim i dam o tym znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaFryzjerka
lusterkoo - wypróbuj farbę Welli... jakąś czekoladke... niestety numerów nie znam na pamięć a właśnie nimi posługuje się w pracy.... zapytaj w jakimś salonie o ładny brąz Welli )ew. w drogerii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaFryzjerka
weronika. - Nie powinny się przetłuszczać. :) POLECam radical :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka fryzura pasje do okragles twarzy?mam wlosy ciezkie, proste..wlasnie zaczelam hodowac z krotkiej fryzurki, chcaoabym miec dlugie wlosy, ale nie wiem czy mi takie pasuja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaFryzjerka
Gosiczek - Do zmiekczenia włosków polecić Ci mogę szampon Alfaparf,Nutri Seduction, a po nim nakładaj już do układania środki wedle własnego uznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaFryzjerka
li li li - NA TAKIE Włoski wydaję mi się, że odpowiednie będzie mocne wycieniowanie nasadowej warstwy na krótsza... przy czym będziesz mogła pozostać przy swej ulubionej długości :) A już moim osobistym zdaniem jest to, że do kręconych włosków nie polecam grzywek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaFryzjerka
alluria - Nie widzę w tym problemu :) Pracy Ci nie odbieram :) Nasze zawody są tak różne. DOBRZE... nie tracę więc czasu na niepotrzebne monologi z mej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryuei
Mam w tej chwili czarny kolor wlosow Chcialabym mic cieply braz Jak to zrobic? Caly czas farbowalam na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaFryzjerka
zosia1986r - Ale o jaką grzywkę Ci chodzi? Prostą, skośną? :) Co do makijażu... to skoro masz nie za duże oczy nie polecam ciemnych cieni :) JAK MOżesz to napisz jeszcze więcej o sobie, kolor włosów, oczu, cera itp... wtedy będę mogła doradzić więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaFryzjerka
fabryka kolczyka - sądze, że długie włosy to dobry pomysł :) Oczywiście nie za długie :) Wypielęgnowane, do łopatek, wycieniowane będą wyglądać znakomicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaFryzjerka
tryuei - niestety z czarnego koloru jest strasznie ciezko zejsc ;/ oczywista jest dekolryzacja... i ponowne nałozenie nowego koloru... co idzie z kosztami i okropnym zniszczeniem włosów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryuei
ok rozumiem ale mam jeszcze jedno pytanie Moja coeka prostuje wlosy,czego uzywac aby sie nie niszczyly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryuei
Dziekuje bardzo za porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azusia
a te szampony są do kupienia w aptece czy jak? poza tym czy można jest stosować do włosów szybko przetłuszczającyh się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimbela
zauważylam stopkę - "kreowanie wizerunku". to oznacza, że zajmujesz się też motywacją psychiczną, ubiorem, chodem, stylem życia? bo ja bym chętnie pogadała na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimbela - tak owszem :) lecz jestem tylko człowiekiem i nie jestem idealna... najmocniej czuje sie w dziedzinie fryzjerstwa kosmtyki i wizażu... reszta jest troche dalej :) ale także mogę udzielać małych porad w jej zakresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimbela
świetnie :) i do tego kosmetyka :) w takim razie udziel mi kilku porad mam 182 cm wzrostu, trochę puszystą sylwetkę, włosy za ucho (zapuszczam z krótkich) - jaką przybierać postawę, jak sie poruszać aby dodać sobie wdzięku, pewności siebie i odjąć kilogramów? - wiem, że istnieją ćwiczenia, które można wykonywać samodzielnie, beż przygotowania a które mają podnieść samoocenę, wpływają pozytywnie na samoocenę. jakie to ćwiczenia i jak często trzeba je wykonywać? - jaki ubiór daje innym sygnał, że jestem pozytywnie do nich nastawiona, otwarta i przyjazna a jednocześnie pewna siebie? - jaką postawę (układanie nóg i rąk) powinno się przyjmować stojąc? - jakie gesty rąk są dobrze odbierane przez rozmówcę? - jaki kosmetyk jest najlepszy aby skóra mieszana nie przetłuszczala się? - jakie polecasz bibułki matujące i gdzie (sklep, apteka), za ilę je kupię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia19866r
mam średniej wielkości oczy, małę nie są;) a cere mam ciemną, twarz owalną, drobną chciałabym prosta grzywke, boje sie jednak, że mnie odmłodzi iże nie nadaje sie na moje włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość południowa
chcialabym zebys doradzila mi jak fryzura i kolor bedzie mi pasował jesli jestem dosc szczupła a jedynia twarz jest troszke pulchna i okragła(cera jasna ale nie blada i szare oczy). Od 2 lat mam ciemne wlosy, długosc za ramiona grzywke hodowałam i zaczesuje ją na bok. Chcialabym miec na glowie cos z blondem...prosze doradz cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogutek chudziutki
a czy mozna wysłac pani swoje zdjęcie w celu okreslenia jaka fryzura pasuje? moje włosy wydaje się ze sa ciagle napuszone, nie proste i nie kręcone, odnosze wrazenie ze na górze u nasady proste potem nieco sie kręca w falę, i na dole odstające sianowate .czy mozna wycieniowac je na długości bo mam do placów włosu a przód do brody. nie mam grzywki.nie wiem juz jak sie czesac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×