Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna Masłońska

pracuję jako fryzjerka - chętnie udziele rad

Polecane posty

prosze pomoz mi mam bardzo szczupla twarz krotkie wlosy ktore zakladam za uszy ale nie czuje sie dobrze w tej fryzurze jaka by mi pasowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulabidula
mam następujące pytania do autorki topiku: mam włosy falowane, czyli tzw. siano na głowie, bardzo lubie prostować włosy, i chciałabym zapytać czy wiesz cos na temat tych nowych suszarek z nasadka prostującą włosy? opłaca się kupować coś takiego? i jeszcze jedno pytanie, co sądzisz o kosmetykach goldwell? aha i jeszcze chciałam zapytać o farbowanie włosów, wczesniej używałam farby L'oreal ale po niej wypadają mi włosy (więc mi nie służy) ostatnio użyłam wella i jest ok, ale szybko tracą blask jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czesto powinnam podcinac wloski? mam do ramion, zapuszczam ale zeby byly zdrowe jak czesto powinnam podcinac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xccc
co łykac zeby miec zdrowe piekne wlosy: krzem,pokrzywa. prosze polecic jakis suplement.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Aniu, mam włosy przetłuszczające się muszę myć co dziennie, jednoczesnie końcówki bardzo zniszczone. Używam szamponów do włosów przetłuszczaj.ących się a na końcówki kładę odżywkę. Specjalnych efektów nie widzę, czy jest jakiś inny sposób na ogranieczenie mycia. Używałam różnych szamponów wszystkie podobny efekt dawały, proszę zebyś mi coś poleciła. ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jaki jets do Ciebie mail? potrzebuje porady n atemat koloru i tego czy grzywka pasuje do okularow i na temat cieniowania wloskow z przodu podaj prosze maila-wysle fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka75
Proszę doradź mi w jakiej fryzurce byłoby mi dobrze. Mam raczej okrągłą twarz. Włosy obecnie mam półdługie pocieniowane z grzywką na bok. Sa one cienkie i nie jest ich zbyt wiele, mają skłonność do podkręcania i wywijania się. Kolor włosów naturalny to ciemna szatynka . Teraz mam zrobione pasemka, ale nie bardzo jestem z nich zadowolona. Po pierwsze to są nie równo zrobione, a po drugie to ich kolor jest po prostu żółty. Nie wiem czy dałoby się je zafarbować ale szamponem nie farbą-po prostu nie chcę mieć kłopotu z odrostami, a chciałabym wrócić do naturalnego koloru. Boję sięże jak nałożę jakiś szampon w kolorze brązu to moje pasemka zrobią się pomarańczowe.I jeszcze jedno - marzę o fryzurce łatwej i szybkiej do ułożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia .....
Czesc Aniu... mam wlosy po ramiona... +grzywka (dlugość do brwi) .. i wlaśnie z tym drugim jest odwieczny problem , nigdy jej nie mogę ulożyć a kiedy się tylko uda i wyjdę na zewnątrz , na mglę albo wilgotne powietrze odrazu mam cale pokręcone wlosy.. co mogę zrobić żeby byly proste? Poza tym są slabe i wypadaja.. jaki produkt polecasz do regeneracji? Z góry dzieki pozadrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosiulka11
mam pytanko chciała bym zafarbowac włoski farba belle color , mam duzo blond pasrmek i odrosty jasny szatyn. podoba mi sie kolor nr. 11 jasny szatyn ale slyszakam że zamiast zwyklej wody utlenionej co jest w opakowaiu lepiej dodać 12%. aha i czy tyen kolor napewno wyjdze taki blond mysi popielaty??? jak pani myśli? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki jest najlepszy preparat do prostowania wlosow. uzywam prostownicy ale efekt nie jest do konca taki jaki bym chciala by byl i zreszta krotkotrwaly. mam dlugie, geste, mocno falowane wlosy. uzywalam rozne szampony, odzywki wygladzajace, prosujace wlosy. ale jesli chodzi o jakies pianki czy zele, wosk czy jakies inne rzeczy w sprayu ktore prostuja wlosy to ktore sa najlepsze? takie ktore nie sklejaja wlosow i przy okazji nadaja polysk. aha, co jeszcze zrobic by miec bardziej blyszczace wlosy? czasem trudno jest polaczyc preparaty ktore by prostowaly wlosy i nadawaly polysk. i jeszcze jedno pytanie- gdzie mozna kupic rozowa farbe czy szmpon do wlosow? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puma1414
czesc. mam proste wlosy co mam zrobic jak je krecic zeby byly krecone przez caly dzien ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsenka
PROSZĘ O RADE JAKIE TRENDY W MODZIE SĄ TERAN NR 1 LUBIE SIE ZMIENIAĆ CZASEM BARDZO MAM TERAZ BALEJARZ BLOND ALE CHCIAŁABYM NOWOŚĆ MYŚLAŁAM O CAŁEJ FARBIE ALE MOJA FRYZJERKA NIE JEST ZA BARDZO ZADOWOLONA Z TEGO POMYSŁU ZAWSZE MI ODRADZA MARZY MI SIE TAKI CIEPŁY NATURALNY SŁONECZNY BLOND TYLKO PROBLEM JEST TAKI ZE NA JESIEN UBIEGŁEGO ROKU MIAŁAM CIEMNY BRĄZ PÓŻNIEJ CHCIAŁAM BLOND TO SIE NIE DAŁO FRYZJERKA ZROBIŁA MI BALEJARZ Z BLONDEM ALE TO NIE BYLO TO POZNIEJ ZA KAZDYM RAZEM CO 2 MIESIACE ROBILAM TO SAMO . A TERAZ CHCIALABYM FARBĘ !! PROSZĘ O RADĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjjjjjjjjjjjj
może byś nam z łaski swojej odpisała, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chciałabym się dowiedzieć
to ja mam takie pytanie :) Jest jakas metoda (oprocz trwalej) na skrecenie włosów, tak, żeby efekt utrzymywał sie przez jakiś czas? Z gory dziekuje za odpowiedz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosiulka11
ponieważ pani fryzjerka jusz nas tu nie odwiedza to ja moge tylko powiedziec ze jest cos takiego jak STYLING. moja siostra robi sobie to na wloskach, nie niszczy ich a efekt jest dość trwały pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasskaa
Mogłabys mi polecić jakąś fryzurę ze związanymi włosami? Mam do ramion i chcę je zachodować, zeby były długie. Jak moge się czesać, bo zwykły kucyk już mi się znudził... Jestem blondynką, moje włosy są lekkie i łatwo sie układają, mam okrągłą twarz. Z góry dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gee
czy do brazowych oczu z zielonymi refleksami, dosc jasnej cery z nielicznymi piegami bedzie pasowal kolor blond w odcieniu takim jakby karmelowym. nie mowie o bardzo jasnym blondzie, raczej takim srednim. naturalne mam ciemny blond. prosze o rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1351
Hej!! Potrzebuję rady... Chcę pójść na zabieg trwałego prostowania włosów... Nie odradzajcie mi tego, bo już postanowiłam, moje włosy są beznadziejne... Po umyciu wyglądam jak czarownica:/ a myję je często... Więc marzę o prostych, bo tak zresztą jest mi ładniej. Wiem, ten zabieg niszczy włosy, ale prostownica niszczy je chyba jeszcze bardziej tym bardziej że prostuję codziennie ale to i tak iewiele daje chociaż wydałam dużo kasy na dobry sprzęt i kosmetyki... Nie mam już siły... Muszę iść na ten zabieg!! Jak często trzeba go powtarzać?? Ile trwa jego przeprowadzenie?? Potrzebuję jeszcze jakiś informacji najlepiej od osób które są po tym zabiegu. A Panią proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka60
Mam tyle lat,ile w niku / no ,nieco na wyrost / Włosy mam dosyć cienkie,ale nie mam siwych.Jestem szczupła ,jak na swój wiek /rozm.38-40 /,wzrost 162 cm.Moje pokolenie nie śmigło do góry jak obecne. Ubieram się dobrze,w markowe rzeczy.Uważam,że w moim wieku najważniejsza jest jakość. A jak ? Koleżanki mojej córki /27 lat / zachwycają się rzeczami ,która ona sobie "pożycza ".Córka mieszka i pracuje w dużym mieście. Piszę tyle,bo chcę abyś mniej więcej wiedziała o moim wyglądzie. Włosy w kolorze -paskudnym- ciemny blond. Czy powinnam zostać przy króciutkich jak teraz ? Czy mój makijaż typu...make up,no make up..jest właściwy ? A może na wieczór powinnam być bardziej odważna.. Na ogół wyglądam bardzo klasycznie.W żadnym wypadku -dzidzia piernik. Może kochanie podpowiesz koloryzację ? Podobno jestem JESIEŃ . Pozdrawiam serdecznie,dziękując za Twoją bezinteresowną chęć niesienia pomocy innym kobietom - w sprawach urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota p
Witam! Mam pytanie odnosnie moich włosów. Farbuję je najczęściej firmą "clairol" mieszkam w Angli i tu są one dostępne. W polsce próbowałam różnych firm zawsze jeden rezultat ŻÓŁTE :( Oczywiście pierwszy tydzień zawsze fajnie a po tygodniu z blądynki robi się słoneczko prawie rude. Dlaczego???. naturalny kolor mam szary bląd jaczej jasny, suszę je i prostuję. Wiem co napiszesz że od suszarki i prostownicy. Ale jakiś czas bez tego wyrzymałam i nic rezultat ten sam. Płukanki typu srebrzyk i te fioletowe nic nie dają. Jak chodzę robić balejage (nie wiem jak sie pisze) to pasemka są super przez cały czas. Doradz co mam z nimi zrobić :) z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka60
Ale czy ta Ania jest tu w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a czy możesz mi powiedziec jakie kończyłaś kursy i jaka szkołę. Ja aktualnie kończę studia,ale chcę się przekwalifikować, juz od dawna myślę o zawodzie fryzjerki. Uwielbiam farbowac znajomym włosy, wszystkim w domu też ścinam włoski. Swoje mam zawsze perfekcyjnie ułożone. Poprostu lubie bawic się z włosami. Kompletnie nie mam pojęsia jaką szkołę powinnam skończyć, czy wystarczy mi jakis kurs. Kiedyś słyszałam, że wystarczy skończyć szkołe zasadniczą, ale w moim przypadku byłoby to chyba nie mozliwe, skoro kończę studia. Proszę doradz mi co powinnam zrobic by zostać fryzjerką? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia666
mam pytanie odnosnie trwalego prostowania wlosow . Czy zabieg tem moze byc wykonywanu na wlosach rozjasnianych lub z pasemkami??? na czym dokladnie polega ? Czy uzywa sie przy nim prostownicy? I jaki jest sklad chemiczny preparatu jakim sie go wykonuje czy zawiera amoniak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mam takie pytanie do Ciebie. Wypadają mi troche włosy nie wiem z jakiej przyczyny, hormony mam ok. Ale w sumie są zdrowe nie rozdwajają się, raz w tygodniu robie maseczke na włosy z jajka i nafty. I właśnie moje pytanie czy mogłabym je rozjaśnić nie całe ale balejaż? już mam takie duże odrosty i chciałabym coś z nimi zrobić czy to im bardziej nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia666
no cos ty rozjasnianie u fryzjera ci nie zaszkodzi.. a zamiast nafty stosuj rycyne i oliwe z oliwek a zółtka sa super ale nafta jest do bani takie jest moje zdanie . Ale co z ta Ania ona tutaj jest czy juz nam nie odpowie???>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia666
Ochotka... nie ma to jak trzy lata ktos sie trzesie nad toba zrob to zrob tamto to zle robisz to popraw nad tym musisz duzo pracowac ooo jescze musisz duzo pracowac zeby sie tego nauczyc..itd. zaden kurs ci tego nie da a napewno bedzie nietani bo generalnie na kursach sie robi kase a nie uczy ..od uczenia to jest szkola i praktyka wieloletnia. Mam racje w ogole???;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do stałego prostowania włosów, to tez sie nad tym zastanawiałam.. poprostu prostują włosy jakimis preparatami (jakas tam chemia) i trwa to dosyć długo-nawet do 5 godzin. to tez dosyc niszczy wlosy, no nie wiem czy prostownica nie jest moze i lepsza;] no i po takim prostowaniu na stałe włosów-to trzeba go poźniej wykonywac jak są juz widoczne odrosty.. no i do tego taki zabieg jest dosyc drogi, a potem go i tak trzeba powtarzac, no wiec nie wiem czy nie lepiej sobie kupic dobrą prostownice i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec ja mam pytanko. Jaka proponujesz fryzurke,dla okraglej(przy kosci)buzi?Jestem puszysta. Gdy sie smieje mam szerokie okragle policzki(to pewnie wazne). Wlosy mam za lopatki,naturalnie krecone(niesforne,choc latwe do ukladania)Mam wysokie czolo.Chyba mam sianowate koncowki . Wlosy farbuje na kolor(burgund i blond pasemka,czasem oberzyna).Znudzily mi sie juz :-( moze podaj maile,to przesle fotke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×