Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna Masłońska

pracuję jako fryzjerka - chętnie udziele rad

Polecane posty

Gość gdhsdh
chcialam sie spytac jak to sie dzieje ze jak fryzjerzy wyprostuja wlosy to sa takie szdrowe opadajace lejace po prostu cudo, ze po prostu nigdy w domu nie uzyskalabym takiego efektu... mozna gdzies kupic taki preparat normalnie? czy to tylko fryzkerzy maja takie sztuczki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! co moge uzywac do moich włosow aby ich nadmiernie nie przesuszyć prostowaniem? mieszkam w angli wiec jesli mozna by bylo podac srodki dostepne na tutejszym rynku :) z góry serdecznie dzi,ękuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina5888
w lipcu idę na wesele nie wiem co zrobic z włosami jak je pofarbowac(cm odrosty po pasemkach) i ulozyc. Jestem blondynka, niebieskie oczy, ciemna karnacja, włosy pocieniowane do ramion, wiek 20l. bardzo proszę o poradę. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline2323
witam moj naturalny kolor to zloty...;/ zafarbowalam na ciemny braz sa prawie czarne mam juz tak 3 lata ale chce teraz rozjasnic na taki naturalny ciemny blad..kupuje farby i nic!!! zadnego efektu! a wybieram takie do mojego terazniejszego koloru. jak mam rozjasnic wlosy?? nie chce rozjasniaczem prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shini
Jakie kosmetyki z filtrami UV poleca pani do włosów brązowych(jade do włoch i nei chce, zeby sie uszkodziły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revgf
jakich kosmetykow uzywac zeby wyprostowac wlosy bardzo kercone, ktore na najmniejsza wilgoc sie preza i skrecaja? jak je wyprostowac zeby efekt byl trwaly? z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.jak zrobic fryzure,.. ktorą mozna zobaczyc najlepiej w ok. 2:22 - 2:24 minucie w tym teledysku -> http://www.youtube.com/watch?v=zvC8GpOL4Lk chcialabym się tak uczesac, ale niestety nie wiem jak :] 2. Prostuję wlosy i sa dosc zniszczone, nie moge przestac prostowac (ewent. ograniczyc), bo wtedy moja grzywka sterczy jak irokez :P Jakich kosmetykow mam uzywac, co mam robic, zeby nie wyglądaly na zniszone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ChocolatePrincess_
Mam dość długie blond włosy. Są lekko zniszczone od prostownicy choć obecnie już ich nie prostuję. Chciałabym coś w nich zmienić, ale nie skracając za wiele. Dodam, że od wilgoci się kręcą, a normalnie wywijają mi się krótsze pasma przy twarzy (pozostałości po cieniowaniu). Nie mam grzywki, nie umiem określić kształtu mojej twarzy podobna do twarzy Britney Spears: ) a i mam puszyste włosy, ale np. w szkole, kiedy nie rozczesuję ich przez kilka godzin są takie posklejane. Nie mam dużego nosa ani nic takiego.Mogłabyś podać mi linki do jakiś zdjęć fajnych i oryginalnych fryzurek. (mam 14 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apollinka
Witam:) Pisze bo moze ktos mi doradzi jakeis dobre preparaty albo domowe zabiegi...Mam wlosy krotkie (sciete jak victoria backham ale troszeczke krotsze od niej) pozniewz sa slabe i cieniutkie.Zawsze mialam wlosy blond,ale teraz zaczynaja mi coraz bardziej ciemniec dlatego zorbilam pasemka.Poniewaz bardzo mi sie przetluszczaja wlosy musze myc je codziennie i sila rzecxzy kolor tych pasemek szybko schodzi.W rezultacie po 1,5miesdiaca od farbowania przy skorze glowy wlosy przetluszczaja mi sie masakrycznie a koncowki sie wrecz sypia:(Do tego wyopadaja mi wlosy.Stosuje wax-po nim wypadaja mniej ale wlosy pozostaja niestaty tluste:(Myje w szamponach do codziennego uzytku dla wlosow przetlsuzczajacych sie, a ostatnio dla farbowanych, uzywam odzywki gliss-kur tej do splukiwania albo wlos w plynie na zmiane (poniewaz wlosy sie do nich przyzwyczajaja), bez jakiejkolwiek odzywki nie rozczesalabym w ogole wlosow.Stosuje grzebien z szerokimi zebami i nie wycieram wlosow recznikim tlyko pozwalam im wsiaknac w niego. Nie stisuje zadnych prostownic, suzarke bardzo rzadko , poniewaz mam wlosy proste iz eby jakakolwiek fryzura mi sie dluzej utrzymala potrzeba duzo pianki i lakieru a nie chce ich juz nadmiernie obciazac. A.. wlosy podcinam co 3 miesiace rogularnie. Mozecie cos polecic? To sie chyba nazywa wlosy mieszane,ale mam z nimi mega kosmos, chcialabym zebym mogla je myc chcoiaz co 2 dni,zeby odzyskaly polysk i byly ciutek gestsze Pozdrswiam serdecznie wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokmanka
mam pytanko :) czy suszarka z dyfuzorem jest dobra? są efetky? bo chcę zakupić ale nie znam opini inncyh o niej :) proszę o dopowiedź jak naszybciej od tego który używał ją ;) mój mail to mjpamela@o2.pl :) pozdrawiam lokmanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziki_91
Witam! ;) mam ogólnie rzecz biorąc proste włosy jednak końcówki wywijają mi się niemiłosiernie co strasznie mnie drażni. prostuje je, czasem nawet codziennie a to wykańcza moje końcówki. czy można zrobić coś innego zeby sie nie wywijały? pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amandi
Czesc mam pytanie. Zapusciłam włosy tak z 5 cm za ramiona i mam grzywke scietą prosto. Włosy mam zdrowe choc nie podcinnam co miesiąc koncóek xD tylko jest problem ze sa cienkie jak je sciąc zeby były na tą długosc co sa ale troche gęstsze i zeby nadal zdrowo wyglądały? bo cieniowanie raczej niszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam gęste, falujące się, brązowe włosy. Prostuję co 3 dni (są łatwe w układaniu). Znalazłam fryzurę dla siebie (moim skromnym zdaniem) pokzałam w zakładzie fryzjerskim zdjęcie owej fryzury, ale kobieta nie chciała mnie tak obiąć. Nie wiem czy uważała ze moje włosy sie nie nadają, czy nie potrafiła. Ale odmówiła. Ostatnio obcięto mnie tak ze ogólny efekt mnie nie satysfakcjonuje. Zblizona do ostateczności zaczęłam obcinać je sama. Wychodzi mi to naprawdę dobrze- chyba mam do tego rękę. Ale nie wiem jak do końca dobrze obciąć tył. Czy istnieje jakiś sposób? Zastanawiałam sie takze nad zmianą koloru włosów. Każda próba farbowania się nie udawała. Ani na jaśniejszy ani na ciemniejszy o dziwo. Złe farby czy ogólnie moje włosy się do tego nie nadają? Mam drobną twarz i muszę o to dbać. Ale nie kazdy fryzjer bierze to pod uwagę i potrafi nieźle mnie okaleczyć. Co zrobić zeby dobrze wytłumaczyć fryzurę jaką chce mieć? Jakie wskazówki są njcenniejsze dla fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 lat i juz fryzierka
bys musiala wyslac zdjecie i bym doradzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolerza
15 lat i juz fryzierka : jest moja kolerzanka i jest super w tym zawodzie farbuje wlosy i prostuje itp jest poprostu boska nikt sie jeszcze na niej nie zzawiudl polecam i pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie pójdę do fryzjera
zresztą z moimi włosami nie muszę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giduch
Witam serdecznie. Mam bardzo poważny problem z włosami( jestem facetem więc ścięte na krótko), mianowicie w bardzo fikuśny sposób podchodzą mi cały czas do góry. Grzywka na samym środku głowy nie opada mi naturalnie na czoło a unosi się do góry. Natomiast jej reszta( mam kosmicznie gęste włosy) unosi się pod skosem do boków i robi to w taki sposób, że włosy te są sporo dłuższe od tych na reszcie głowy. Czy ma ktoś jakiś pomysł co może być tego przyczyną i jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina1105
Od dwóch lat robie sobie baleyage blond,troche mi sie znudzł dlatego chciałabym wrócic do naturalnego koloru a mam taki mysi blond czy jest to w ogole mozliwe?prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LilkaM24
witaj,mam pytanie. od okolo roku farbuje wlosy na czarno ale teraz chcialabym zejsc z tego koloru podpowiedz mi jak sie do tego zabrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jaką krótką fryzurę poleciłaby Pani dla 20letniej dziewczyny o okrągłej buzi? Może jakieś zdjęcia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati0611
hej ;) mam pytanie :D pasowałby mi jasny brąz ? z natury jestem ciemną blondynką :) chcę sobie kupić jak narazie szamponetkę,ale nie wiem czy będę wyglądać normalnie.xD . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violleczka
mam blond włosy lekko przed ramiona, niestety są bardzo rzadkie i nie wiem jak je ulozyc na studniowke. Wspomnie ze jesli chodzi o sukienke jest dluga do ziemi i czerwona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia_1994
Czy maseczka z jajka i oleju sprawi ze moje wlosy beda wygladaly na zdrowsze? Jak tak to w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddaaaaaaaI
mam takie pytanie dotyczące trwałej ondulacji. pracuję jako fryzjerka po szkole 4 miesiące i trafiła mi się pierwsza trwała oczywiście nie udana co mogło być powodem.dobrałam odpowiedni płyn klijentka trzymała wałki z płynem na włosach koło 50 minut nic z włosami się nie stało nawet się nie skręciły i na szczęście nie spaliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no i poco te pyania
skoro nie ma od dawna osoby która odpowiadała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana :(
witam. wlasnie wczoraj pocieniowalam sobie wlosy. tzn.. z tylu mam wyrownane(ale nie jest ich za duzo) a reszta jest pocieniowana... i tak sie zastanawiam czy lepiej byloby gdybym je sciela w tzw trojkat czy wyrownala na innej dlugosci zeby wygladaly na gestsze? nie chce miec takich cienkich wlosow, jestem zalamana :( lepiej wycieniowac je czy wyrownac? kiedy beda wygladac na gestsze i bedzie ich wiecej? sa z natury proste. pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z drzewa....!
A co sadzi Pani o trwalej prostuyjacej? Czy bardzo niszczy wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuuki;*
Cześć .. poszukuje fryzury odpowiedniej dla mnie ;) jestem ciemną blondynką a włosy długości do ramion mysle zeby wlosy pocieniowac a grzywke na bok tylko niezbyt wiem jak bede w tym wygladac..aa no i jestem mloda. czy ta fryzura bedzie mi pasowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×