Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna Masłońska

pracuję jako fryzjerka - chętnie udziele rad

Polecane posty

Gość kasia2020
jak szybko i ładnie podkręcić włosy [delikatne loki] na wałkach ? chodzi mi o czas około. 30- 60 mniut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaaaaaaaaaa
czy z włosów przedłużonych [ clip-on naturalne proste] mogę zrobić trwałą? czy one "złapią" i będą kręcone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedluzenie
a ja bym chciala przedluzyc i zagescic wlosy tylko nie wiem gdzie i ile to kosztuje???? prosze pomoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morti
bardzo prosze o porade jaką zakupić prostownice dotychczas miałam wigo 75 wat z góry dziekuję za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meredith39310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meredith39310
Mam pytanie: czy po olejku rycynowym naprawde wlosy szybciej rosna? Gdzie go mozna kupic, w jakiej cenie (mniej wiecej) i jak go sie naklada? (przed/po myciu/w jakich ilosciach). Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffff
mam cienkie wlosy ale jest ich troche na glowie. nie wiem jaka dobrac fryzure. mam jasna cere, mam 16 lat ale na twarzy nie wygladam na tyle. mam cimno braazowe wlosy chce wygladac sexy co mi polecisz?? chcialabym moze wiazac wlosy ale nie wiem czy bedzie ladnie bo mam lekko odstajace uszy.. i jak bede wiazala to nie wiem co z grzywką, bo mam takie ulizane jak od krowy jak to siemowi, nigdy nie moze mi sie utrzymac grzywka czemu co poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makowa
Mam bardzo niesforne włosy. od czubka głowy do uszu są proste, zaś włosy pod spodem się kręcą. Ostatnio je obcięłam i teraz mam tak, do szyi, ale tak dziwnie wywijają mi sie na każdą stronę.Nie chce ich prostować co chwilę, wiec zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby, gdybym je obcięła na krótko.. tylko czy wtedy nie będzie jeszcze gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aizi
Proszę o radę. Co mam stosować do moich matowych i przetłuszczających sie włosów? Próbowałam wielu szamponów, ale żaden nie pomógł :/ Wcześniej używałam prostownicy, ale teraz jej nie używam. Choć włosy wogule się nie poprawiają. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stay alive
jak sie najlepiej obciąc jesli mam naturalnie krecone wlosy i ogolnie jest ich duzo.. nie chce wygladac jak szopa ( jak to jest zwykle) tylko chcialabym aby mi sie fajnie ukladaly...co mi doradzasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandraaaaaa
mam długie, proste, niepodatne na układanie włosy. Zazwyczaj chodzę w rozpuszczonych.Jaka fryzurę na sylwestra mogłabym wykonać samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. hm, ja uzywam farby z welli:P ale mam pytanko. farbowalam wlosy zlotym blondem z welli ale chcialabym miec troche jasniejsze(ale oczywioscie nie z jasne) bo mam jasną karnację. no wiec: po ilu miesiacach od poprzedniago farbowania moge zafarbowac na inny blond?(zeby sie nie zniszczyly takim naglym farbowaniem;)) jaki kolor blondu z welli mi polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klausik
mam bardzo grube długie i podatne włosy z grzywka opadajaca na lewe oko. Od pewnego czasu chcialam je zapuszczac jednak im dłuzsze tym bardziej przeszkadzaja;/ teraz mysle zeby je skrocic i jakos ladne wystopniowac. Jednak nat naprawde w zadnej fryzurze się nie widze. Zalezaloby mi rozwniez na tym aby bylo ich mniej ... Prosze o jakies rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuńka13
Cześć! Mam problem z włosami...Mam przesuszone, gęste włosy i rozdwojone koncówki. Używam prostownicy, a ostatni raz u fryzjera byłam miesiac temu i juz mam rozdwojone końcówki. Używam masek, odżywek, preparatów od fryzjera i nic. CO ROBIć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a jaki makijarz pasowałby mi do czerwonej sukni na studniowke?? Konkretnie chodzi mi o cien do powiek.. dodam ze suknia bedzi eczerwona ..buty prawdopodobnie tez czerwone czy pasować bedzie czarny cien i delikany czerwien ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty1
witam... miałam strasznie grube i geste włosy ale cieniuje je nożykiem i takimi innymi nożyczkami he he ;) ale są one strasznie kręcone i puszyste...dlatego też prostuje je codziennie dlatego tez mam bardzo wysuszone i zniszczone włosy... chociaż używam specjalnych odżywek i szamponów oraz maseczek...dlatego nie wiem co zrobić aby nie były tak zniszczone i żebym mogła używać nadal prostownicy bez wyrzutów ze je niszcze???? Czy jest coś takiego jak odżywianie włosów u fryzjera?? czy pomaga?? i ile może kosztować w przybliżeniu?? Z góry dziękuję ... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zrobić by włosy mniej się elektryzowały po prostowaniu? Czy prostownica turmalinowa daje lepsze efekty niż zwykła ceramiczna? Używam odżywek do włosów , jedwabiu i takich tam i nie pomaga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka_5111
Aniu czy mogłabyś mi polecić jakąś dobrą odżywkę, która pomoże w rozczesywaniu długich włosów? Ostatnio miałam nivea (na opakowaniu jest napisane, że ułatwia rozczesywanie) ale nie jestem zadowolona. wkurza mnie już rozczesywanie tych długich włosów więc może je zetnę? ;) p.s próbowałam też gliss kur bez spłukiwania efekt też raczej mizerny. Może są jakieś specjalne profesjonalne odżywki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy autorka jeszcze
tu zaglada? pisala, ze pracuje na farbach welli, a to dobrze wrozy, bo wiem, ze sa dosc dobre jakosciowo. chcialabym wiedziec czy wie jak scina sie krecone spiralnie wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatkan89
podoba mi sie jak dziewczyny czesza sie w opaske i z tylu maja tak wysoko podniesione wlosy pytala u fryzjera i mowila mi bym je natapiorowala z tlu grzebieniem ale mi nie wychodzi mozesz powiedziec mi jak je uczesac by fajnie wygladaly natapirowane do opaski :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO WSZYSTKICH DZIEWCZYN
osoba, ktora zlozyla topik juz to nie zagdlada, jak widac po postach, od baaaaaaaaaardzo dawna. dlatego nie traccie czasu na wpisywanie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andŻej
Witam. Mam taki duuuzy problem dotyczący moich wlosów, zaczelem zapuszczac i widze ze mam bardzo mocno przeszuszone wlosy, same siano na glowie :(. Próbowalem roznych metod, odzywek ale nic niedziala, mam bardzo suche wlosy wogule bez zycia,niemoge ich roszczessac, prosze o pomoc! z góry dzienkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula kkkkk
Witam. Proszę pomóżcie mi jestem wysoka, gruba mam długie i gęste włosy, które mi się znudziły chciałabym ściąć na krótko ale nie wiem jak będę wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marfik
Jaką szjołe trzeba skończyc żeby byc fryzjerem???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×