Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaskoczona nn

nie zakochuj się we mnie - co to znaczy?

Polecane posty

Gość zaskoczona nn
Witaj, cieszę sie, ze jestes szczęśliwa, szybko poszło. U mnie było super, już nawet plany były odnosnie przyszłości, ale zapomniał powiedzieć, ze ma żonę, podobno są w separacji, teraz On prosi o szanse, a ja ciągle w szoku. Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to nieładnie, przykro mi....przynajmniej wiadomo dlaczego nie chciał żebys się zakochiwała... ech, faceci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś tu coś pisałam, nie pamiętam pod jakim nickiem... Nie będę się powtarzać. Chciałam za to napisać że mój skarb, który kiedyś na początku zajomości, w chwili bliskości powiedział \"nie zakochuj się we mnie\", jest już ze mną 2,5 roku, zaręczyliśmy się parę miesięcy temu i planujemy ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim szczęścia! 🌻 Zaskoczona nn... życie bywa przewrotne jak widać... trzymaj się i... może \"odkochuj\" (nie zaszkodziłoby nabrać dystansu). Stonoga, cieszę się że jesteś szczęśliwa! (a, znalazłam swoje wpisy na pierwszej stronie, wrzuciłam wtedy zlepek liter \"efgowgeuguf\" jako nick)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona nn
on chce żebyśmy byli razem, ale ja na razie nie potrafię zaufać, myślę że dalej oszukuje mnie, sama już nie wiem, tyle razy pytałam czy jest sam, teraz mówi, ze nie kłamał, bo nie jest z żona, twierdzi, ze mnie kocha, wcześniej tez to już mówił, tak vcciężko uwierzyć, trtrt - gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zaskoczona, bardzo mi przykro...w sumie nie wiem jak ja bym się zachowaław takiej sytuacji...no ale jeśli się kochacie...z drugiej strony to może gdyby wziął rozwód mogłabyś myśleć poważnie...ech,pokomplikowało się... a wiesz, że co jakis czas myślałam o Tobie?i w końcu odnalazłam topik i napisałam... cieszę się że udało mi się zapanować nad sytuacją... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalupa
takie teksty sa stare jak swiat! zapomnij o nim olej go. bedzie dziwko - ale w koncu tak ci doradzil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona nn
na razie mam pustkę w głowie, czas pokaże co dalej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona nn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona nn
witajcie, ale życie dziwnie się układa mieszkamy razem od września, obydwoje jesteśmy po rozwodach, jest naprawdę super, oby nie zapeszyć. nigdy bym nie pomyślała ze sie tak poukłada pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha kiedys po spotkaniu ze strasza od siebie ( bylo to nasze 1sze i ost. spotkanie) dostalem smsa takiej treści. !! Pokrotce znaczy to ,,spadaj, nie interesuje mnie zwiazek z Toba, idz sobie '' :D daj sobie spokoj z tym palantem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do górrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sil24
No cóż, po przeczytaniu pocżątkowych postów chciałam napisać, że facet jest zajęty i żebyś go sobie odpuściła, bo skrzywdzicie kogoś, samych siebie może też, ale widzę, że już po ptakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóz życie
może byc różnie tego nie wie nikt pewnie juz sie wyjasniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona nn
jestem z nim nadal -11lat ale ostatnie dwa lata jest gorzej, samotnosc w zwiażku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec o co mu chodziło, jakie ma intencje wobec Ciebie, czy będzie Cię kochał, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×