Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Praca w drogerii Natura...

Praca w drogerii Natura...

Polecane posty

Gość diabełek24
ale macie racje z tym iż bardzo wazna jest wspolpraca miedzy pracownikami i stosunki z kierowniczka wtedy pracuje sie zupelnie inacej.. Ja mam zajebi... kierowniczke:) gdyby byl chaos miedzy pracownikami i byly by tzw kabólwy pewnnie bym juz tam nie pracowala ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawiedliwa
widać zaczęły się wypowiadać najwięcej umiejące wynosić z tego zakładu sorki kołchozu.Osobiście ja mam na oku inna prace prawie zapewnioną i nie omieszkam się z waszego ulubionego zakładu pracy wynieść gdzie sama pokazuje sobie szacunek do własnej osoby. Jeśli za szczyt możliwości własnej macie swoje posady w Naturze życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wieży że w drogerii natura jest kolorowo to osioł i tania siła robocza.Pracowałam tam prawie dwa lata jako starszy konsultant za marne 1000zł + premia jak była wyrobiona, a nigdy nie wyrabiałyśmy bo cwele z góry narzucali wysoki plan.Rzeczywiście trzeba tam zasuwać jak wół , za marne grosze dodatkowo zaczepianie nachalne klientów z prozbą czy w czymś pomóc.Nie ufają pracownikom wysyłają do drogerii tzw.cichych klientów by szpiegowali i spisywali raporty. W każdej drogerii na inwentaryzacji są straty bo wymagają od nas pilnowania , układania towaru ,pomoc klientowi i obsługa kasy!!!Jeżeli straty są wielkie zwalniają personel ale nie cały od razu.!!!!!! Uwierzcie mi tak jest w każdej Drogerii Natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2010Laila
Witam! Prosze mi powiedziec- jezeli wysylalam Cv na adres e-mail podany w ogloszeniu o prace to wstarczy?Czy powinnam zaniesc CV do Drogerii jeszcze? A... i ile czasu czeka się na odpowiedź od momentu wysłania CV? I odnosnie zarobków... czy pytają podczas rozmowy kwalifikacyjnej o zarobki, którymi jestem zainteresowana? Czy kwota 1800zl netto na Kierownia nie jest za niska? Dziękuje z góry za odpwiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaa1976
Witam ja pracowałam w Drogerii Natura bardzo długo.Od sprzedawcy do kierownika.Praca w tej drogerii była dla mnie koszmarem.Wykończyłam się tam psychicznie.Długo nie mogłam dojść do siebie.Wymagania są straszne,wieczne martwienie się czy "przyjdzie klient"i zrobi zakupy.Wymyślanie akcji promocyjnych żeby zwiększyć sprzedaż non stop zycie w ciągłym stresie czy zrobi sie plan.W kwesti pracowników i kierownika jest to zeby klient przyszedł do sklepu i zrobił zakupy.Za brak ruchu w sklepie obwinia sie pracowników ze nic nie robią taka prawda.Jeżeli chce tam ktoś pracować to nie polecam szkoda nerwów i zdrowia nie wspominając o atmosferze.Każda na każda gada kabluje zeby sie przypodobać.zastanawiam się czy szefostwo wie co sie dzieje w tych drogeriach,pewnie mają to gdzieś bo regionalni mydlą oczy,że wszystko ejst ok liczą sie tylko statystyki.A gdzie szacunek dla pracownika nie wspominając o odpowiednim wynagrodzeniu za taką charówkę.Wiecznie nic nie pasujek.Można zacharowac sie i dawać z siebie wszystko i tak bedzie nie dobrze.Rosmann ma klientó tam nie potrzeba obsługi klienta na sklepie,ludzie sami tam idą.Klienci nie wyczuwają napięcia a jak sie wchodzi do Natury od razu czuje sie ze dziewczyny sa w ciągłym stresie od razu atakują klientów czy w czyms nie pomóc.To jest chore!!!Ciekawa jestem czy ktoś bedzie miał tyle odwagi by to gdzies zgłosic!!!dziwi mnie fakt ze tak jest w prawie każdej Drogerii Natura...Ciekawe dlaczego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx123
Praca w DN to prawdziwe piekło, pracowałam tam 9 miesiecy. Wszystko sie zapowiadało spoko, poki był jeden staly kierownik. Jak zaczelam prace to wszyscy mna pomiatali bo bylam nowa. Personel potrafił sie zmieniac co 3 miesiące ze wzglegu na atmosfere ktora tam panowała...Po odejsciu naszej kierowniczki, dostawalismy na zastepstwo inne z innych DN. Kiedy znależli kolejnego kierownika na "stałe" nie zdarzyly minąć 2 miesiace po czym ona sie zwolniła wysiadając psychicznie:/ ta firma jest chora. Oni by chcieli zebys wyrabiała nadgodziny, za ktore ciezko jest im wypłacic. Dowiedziałam sie kiedys ze 1/2 etatu dostaje tylko ok 3 zl za godzine przy wypłacani nadgodzin:/ . Zasady maja chore, trzeba było wyrabiac taki plan ktory był tak naprawde nierealny!! Co do grafiku w porzadku był elastyczny dopasowali sie do mojej szkoły. w kazdy dzień szłam z taka niechecia do pracy, z mysla ze beda mi bębnic do ucha jakie maja byc obroty, jaki plan mamy wyrobic, co robimy zle i tak w kółko. Oni potrafiali nas tylko gnebić i mowić co jest zle nidgy nie usłyszałam ze cos dobrze robie:/ Po czym zostałam zwolniona po 9 miesiącach w trakcie trwania mojej dwu letniej umowy...z dnia na dzien zlikwidowali 1/2 etatu i mi podziekowali:/ szkoda mi było odchodzic ze wzgledu na 2 osoby z którymi sie zzyłam i były naprawde w porządku:). Chyba odetchnęłam z ulga tylko szkoda ze teraz jest trudno o inna prace. Nikomu nie polecam firmy Polbita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torun
ja mam pytanie jakis juz czas jest ogloszenie ze potrzebuja do drogerii natura w toruniu, wyslalam aplikacje ale czy ktos moze wie czy jest byla jakas rozmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 84
ogólnie to niepolecam!pracowałam w jednej z drogerii w lublinie totana masakra kierowniczka czytaj właśćicielka (gdyz sklep był na umowie agencyjnej czyli kierownik jest właśćicielem)kazała nam myć okna przychodząc na 6rano a nie na 9 jak sklep był otwierany.przyszła tylko jedna z nas chcąc sie podlizać, wieczne obwinianie o niewykonanie planu i niełazenie za klientem, głodowe pensje800,900 zł(to bylo 3 lata temu i nie sądze aby cos sie poprawiło w tej kwestii)w dodatku kierownik regionalny to jej mąż totalny cham i imbycel, który leciał na co ładniejszą z personelu. cenki promocyjne do wykładania poza godzianmi czasu pracy tak jak mycie podłogi czyli zamiast o 7wychodziło sie po21bo przeciez kto to wyłozy itd itp.niepolecam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIADOMO O KOGO CHODZI
100% prawdy ,tego co napisała Monikaaa 1976!! Jakbym czytała o sobie. Jeszcze tam pracuję...... ale na szczęście, już niedługo! Na szczęście dla mnie!!! DN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA 2306
DROGIE DZIEWCZYNY CZYTAM CO OPISUJECIE O DN I JESTEM W SZOKU! JESTEM NAIWNA I MYŚLAŁAM ŻE TO SPOKOJNA CZYSTA PRACA ,MIŁA ATMOSFERA DOBRA PŁACA ITP.A TU ROZCZAROWANIE. CHCIAŁAM ZŁOŻYĆ DO DN CV I TAM PRACOWAĆ BO MIJA OBECNA PRACA MNIE WYKAŃCZA FIZYCZNIE I PSYCHICZNIE. PO PRACY NIE MAM SIŁY NA NIC JESTEM W DOŁKU EMOCJONALNYM.SZUKAM PRACY NA RÓŻNYCH PORTALACH GAZECIE I NIC...... A INTERESUJE MNIE PRACA W DROGERII. WIĘKSZOŚĆ OFERT PRACY TO WŁAŚNIE PRACA W DROGERII NATURA. MOŻE KTÓRAŚ Z WAS MI POMOŻE:):) I PODPOWIE GDZIE MOGĘ ZNALEŹĆ PRACĘ. POZDRAWIAM < anika2306>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwny6
mie polecam nikomu takiej pracy,szczerze mówię,bo będziecie żałować już pierwszego dnia,jak o wszystko będą pretensje a dobrego słowa nigdy nie usłyszycie! najgorsze nieszanowanie z jakim się spotkłem w wieloletniej pracy w handlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik......
Witam wszystkich. Na początek chciałabym ostrzec wszystkie panie przed pracą w Drogerii Natura jednym słowem zastraszanie i nic więcej i jestem pewna że każda kierowniczka o tym wie. Pani AM z mazowieckiego przy alokacji towaru z mojego sklepu do innej Drogerii brała towar do swojej torby !!.....Nawet nie zliczyła tego towaru kolektorem ilości nie trafiły na dok.MMs,po zapytaniu o co chodzi USŁYSZAŁAM :chyba chcesz jeszcze tu popracować, nie masz nic do roboty -sama zczytam ten towar!!!!!!!!!!! po jej odjezdzie sprawdziłam stany-niestety miałam straszne braki. Pieprzona Pani AM awansowała z kierowniczki w jednej z warszawskich Drogeri i pokazuje co potrafi,a pózniej na inwentaryzacjach udaje głupią i krzyczy na cały personel!! Wysłałam podobny list do polbity ale zero reakcji-widać że to norma w tej cholernej firmir!! Pracuję tam 2 lata ale naszczęście już niedługo ucieknę bo takiego kłamstwa,oszukiwania,zastraszania,wykorzystywania nie słyszałam. Kierownik z mazowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik okolice warszawy
Potwierdzam wypowiedz powyżej..... U mnie też tak było tylko że mi ta sama pani AM odpowiedziała : Nie przeszkadzaj mi,idz na salę sprzeadży!!!!!!!!!!! Jeszcze tam pracuję ale jestem tak znerwicowana że zapominam jak mam na imię... i na moje szczęście mam juz na oku inną pracę :) Złodziejka Pani AM z mazowieckiego to jedna głupia pinda,każe mi wyzywać dziewczyny od idiotek że nie potrafią upilnować złodzieja !!! A sama kradnie kosmetyki z kolorówki!!!! Około pół roku temu kazała mi zwolnić pracownicę(najlepszą) za to że odmówiła mycia podłogi pumeksem(przed przyjazdem dyrektora)!!! Możecie komentować moją wypowiedz że to kłamstwa itd.Ja wiem jak jest i życze tej głupiej suce żeby wkońcu ktoś zaczoł obserwować co wyprawia.. I jeszcze jedno pamiętajcie dziewczyny: W POLBICIE NIE PRZYJMUJĄ DO PRACY OSÓB KTÓRE MAJĄ SWOJE ZDANIE,BO TAKIEJ OSOBY NIE DA SIĘ ZASTRASZYĆ JA NIESTETY POZWOLIŁAM I NADAL POZWALAM KRAŚĆ JEJ TOWAR ALE JUZ NIEDŁUGO.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASANA 123
okropnie z tymi regionalnymi, dziewczyny a jak jest na śląsku tez tak strasznie na jakie moge liczyć zarobki na cxały etat pomóżcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuję w tej drogerii juz długie lata od stażysty po kierownika i naprawde nie polecam nikomu!!!!jedynym powodem mojej obecności tam były naprawde fajne dziewczyny i to ze jakos razem szlo...obowiązków duzo zapier..iel ostry. ale to mi nie przeszkadza - lubie wymyslac akcje, jestem kreatywna, mam duzo entuzjazmu ja i"moje"dziewczyny. i gdyby nie pewne dodatkowe"atrakcje" pracowałoby nam sie zaje...cie. najgorsza jest "góra" to istny horror - stres jest na porzadku dziennym, a najgorsze jest to ze nam nie pozwala sie niczego tlumaczyc kryzysem za to oni kryzysem tlumacza wszystko-brak paczek dla dzieci, brak podwyzek, brak bonow na swieta itp. i gdzie jest ten fundusz socjalny?...a na pasku jak byk potracaja nam na ten fundusz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIECIEKAWIE sie czyta
w moim urzedzie pracy non stop jest aktualna oferta polbity - sprzedawca w drogerii natura. tak czytam, czytam Was dziewczyny i już sie nie dziwię dlaczego. w takim razie powinni splajtować skoro to banda wyzyskiwaczy. nie nadawłabym sie do pracy pod taką presją, stresem itp :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONOS
NIE POLECAM NIKOMU PRACOWAĆ W TRÓJMIEŚCIE,ZASTRASZANIE I WYKORZYSTYWANIE,JAK MASZ SWOJE ZDANIE I NIE MYŚLISZ PLOTKAMI-JAK OGÓŁ-DO ZWOLNIENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysłałam cv
hej a ktoś pracował w byłym radomskim w DN??? wysłałąm tam cv i juz się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.pracuję w naturze krótko,to najgorsze co mnie w życiu spotkało.kierowniczka nie nadaje się do niczego,nie potrafi ustalić grafiku.pracujemy nawet po dwanaście godzin i mamy przerwe piętnastominutową.Ale to nie wszystko.Moje współpracownice są tak bezczelne,chamskie i pyskują o dziesięć lat młodsze odemnie główniary,a ja jestem spokojną naprawdę osobą.Kierowniczka nic z tym nie robi jak jej to zgłosiłam,tak jakby bała się zwrócić in uwagę.Nie mogę się doczekać kiedy złoże wypowiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa i zadowolona
Tralalala la,trzeba się zwolnic a nie narzekać!jak masz trochę oleju w głowie,to napisz podanie na urlop i znajdź pracę którą polubisz- ja tak zrobiłam,teraz tylko zaniosę wypowiedzenie i niech szukają naiwniaków na święta w handlu,che,che.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia..76
Czesc wszystkim-nie wiem czy slyszalysciie o drogerii w nowym olimpie w lublinie-zwolnili wszystkich jednego dnia-a wiecie za co za to ze ten palant kierownik regionalny i pani am nie umieja zorganizowac pracy pracownikom-bez ochrony-bez bramek-dwie na olbrzymiej sali sklepowej dziewczyny-i mialy obslugiwac klientow,kase lapac zlodzieji itd,zreszta wiecie na czym ta tyraczka tam polega-wielokrotnie bylo zglaszane ze kradna ze jest nas za malo,sama am zlodzieji lapala jak w tym czasie byla(na policje nie zglaszala)a potem za wszystko beknelysmy my szarzy pracownicy-z jakiej racji?to mija wina ze jest taka organizacja?Dziewczyny-znajde duzo osob ktore z mila checia zrobia im reklame w tv jeskli jestescie chetne-prosze o kontakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,ja jestem na TAK-aby zgłosić to do inspekcji pracy,bo dosyć tych ich tyranich rządów.jesteśmy ludzmi a nie robotami do pracy.trzeba ich w końcu uj...ć.Ja już tam nie pracuje,odeszłam z tego koszmaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pozdrowieniami dla Kolezanek
Dziewczyny żal sie czyta te opinie,zwłaszcza że każdy z nas kiedyś tam pracował! Dajcie spokój z tym narzekaniem, naprawdę tak mało w siebie wierzycie,że jedyną ulgą jest ponarzekać? Znajdźcie pracę która was zainspiruje i pozwoli się realizować.Osobiście tak zrobiłam i chociaż przepracowałam tam cztery lata(trochę Was jednak rozumię) dziś jestem naprawdę szczęśliwa i mimo obaw czy w niepewnych czasach zmieniać pracę(spłacam kredyt) zaryzykowałam i wiem że nie warto bać się zmian. CZASEM KONIEC CZEGOŚ, JEST POCZĄTKIEM CZEGOŚ LEPSZEGO! WSZYSTKO ZALEŻY OD WAS-MYŚLCIE POZYTYWNIE I WIERZCIE W SIEBIE, ZAMIAST ZGADZAĆ SIĘ ABY INNI DECYDOWALI ZA WAS!! Nie róbcie tego o co Was proszą ,lecz to z czego będziecie D U M N E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pozdrowieniami dla DN
pamiętajcie:ŻYCIE MOŻNA PRZEŻYĆ TYLKO NA DWA SPOSOBY-ALBO TAK JAKBYNIC NIE BYŁO CUDEM, ALBO TAK -JAKBY CUDEM BYŁO WSZYSTKO. Nie marnujcie czasu. P.S. Taka puenta po mojej wieloletniej pracy w DN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracująca w ross.....
Po lekturze Waszego topiku moge powiedzieć jedno...........u nas bywa jeszcze gorzej:D A i jedna i druga sieć tak pięknie wygląda z zewnątrz, panie zawsze uśmiechniete i w czystych uniformach:D tylko co się dzieje za drzwiami zaplecza to wiemy tylko my....i co z tego, że wiemy jak nikt nam nigdy nie uwierzy....pozdrowienia dla koleżanek z branży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia..76
To jest horror nie praca..Wiec mozemy cos z tym zrobic...Tylko w pojedynke sie nie da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia..76
Wiesz..Usmiech to musi byc-bo dla ludzi z zewnatrz-to tam sie stoi i pachnie-nic nie robi wiecej-i tak to ma wygladac a masz racje ze tylko my wiemy jak jest naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×