Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Praca w drogerii Natura...

Praca w drogerii Natura...

Polecane posty

Gość gość
tutaj widzę podobne opnie na temat pracy w drogerii. Zastanawiałam się nad pracą tam, bo mam trudną sytuację ale chyba się boję zaryzykować czytając takie opinie jak tutaj albo na http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,15653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, w tym tygodniu mam rozmowę na stanowisko kierownik sklepu- czy któraś z was może mi napisac ile mniej więcej zarabia kierowniczka tej drogerii? Bedę niezmiernie wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka123
Moja dobra rada, nie pchaj się na kierownika bo Cię wykończą, a zarobek nie całe 2000 brutto + jakiś marny dodatek. W sumie do ręki dostaniesz miesięcznie 1600-1800. Na stanowisku kierownika żadna rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to najlepiej nic nie robic niz pracowac w naturze za marne grosze nie? jezu od czegos trzeba zaczac, nie wiem jak ktos moze liczyc na cuda w zwyklej drogerii albo byc oburzonym ze w sklepie musi wykladac towar... to akurat moim zdaniem najlepsze zadanie bo nie uzerasz sie z klientami i nie zrobisz manka. no ale biedne ksiezniczki maja problem wylozyc kremiki na polke. szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz pracy? Zdobądź doświadczenie! Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na zajęciach praktycznych można nauczyć się wielu zabiegów i wykonywać je w domu całkowicie za darmo! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów i nie podpisuje się umowy!- Zapraszam wszystkie chętne Panie. Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja Edytuj post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pchaj się do DN gra nie warta świeczki a jeszcze za takie śmieszne pieniądze - śmiech na sali .Ludzie uciekają tak szybko jak tylko mogą do póki nie znajdą czegoś innego to pracują bo jakie wyjście ale to tylko poczekalnia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracował ktoś w DN w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam pracy w DN. Skandal. Niestety nie szanują pracowników. Praca po 12H za jedyne 8 zł na godzinę :/. Chyba wszędzie płacą więcej. Zero socjalny, nawet ubrania do pracy we własnym zakresie. Do tego wszystko masz robić szybko i szybciej. Jednocześnie obsługuj na kasie, dorabiaj cenki, doradzaj klientom, rozkładają dostawę, A w międzyczasie ganiaj złodziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.19 Pracowałas w tej drogerii ze masz tyle do powiedzenia? Sorry ale płacą śmiesznie w porównaniu do konkurencji. A co do towaru to zwykle jest tak w sklepach ze osoby.które wyglądają towar nie obsługują jednocześnie klientów i kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam pracy w DN. Skandal. Niestety nie szanują pracowników. Praca po 12H za jedyne 8 zł na godzinę :/. Chyba wszędzie płacą więcej. Zero socjalny, nawet ubrania do pracy we własnym zakresie. Do tego wszystko masz robić szybko i szybciej. Jednocześnie obsługuj na kasie, dorabiaj cenki, doradzaj klientom, rozkładają dostawę, A w międzyczasie ganiaj złodziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dostałam ta pracę to cieszyłam się głupia. Wydawałoby się fajna praca w branży która lubię. Niestety czar szybko prysl, mianowicie okazało się ze kierowniczka jest miła tylko na początku, potem staje się arogancka. Nie ma żadnych szkoleń, firma nie uczy pracowników absolutnie niczego. Na pomoc współpracowników też nie można liczyć bo jest straszna rywalizacja. Pracownicy są zostawieni sami na sklepie A kierowniczka albo siedzi w magazynie albo załatwia swoje sprawy poza miejscem pracy. Zapytana o cokolwiek odpowiada zniecirpliwiona ze pracownik czegoś nie wie. Premie i Social to fikcja wciskana na rozmowie kwalifikacyjnej. Plany nierealne do wyrobienia A nawet jeśli uda się je wyrobić to premii i tak nie ma za kradzieże na sklepie. A nie ma ochrony, bramek, marne kamery i wielkie zdziwienie ze 2 dziewczyny na sklepie nie są w stanie tego dopilnować. Śmiech na sali. Nerwowo można się wykończyć. Ja się na szczęście rozchorowalam i mnie zwolnili bo miałam zlecenie. Mam normalną pracę gdzie mnie nie wyskakują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra!!! a szczególnie w drogerii na pasażu tesco w Tarnowskich Górach. Kierowniczka myśli że ma prawo nawet do życia prywatnego ,żadnego grafiku pewnego min na tydzień więc zero zaplanowania czegokolwiek bo nie wiadomo kiedy zadzwoni ewentualnie stwierdzi że masz wolne Przynieś wynieś pozamiataj w zależności od humorku!!! Dobrze że już tam nie pracuję bo można zdrowiem przypłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Praca w drogerii nie jest zła, ja pracuje w Naturze, gdybym nie pracowała to bym nie wiedziała, że za zakup zdrowej zywnosci umawiaja  z dietetykiem, skorzystałam i nie żaluje, polecam wszystkim 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×