Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martin.

uwielbiam piescic tyłek swojej dziewczyny

Polecane posty

Gość Martin.

Przewracam ją na brzuch pod pupcie podkładam jakąś poduszke tak że jej pupcia jest lekko wypięta, rozkładam nogi i mam dostęp do cipki i pupci. Uwielbiam miętosic jej posladki i jezyczkiem lizac odbyt, wykonywac długie lizniecia od łechtaczki az do odbytu, wkładac jezyczek lekko w dupcie wkładając paluszki w cipke i na odwrót lizac cipke masując paluszkami jej drugi otworek. Po kilkunastu minutach takiej zabawy wchodze w nią od tyłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martin.
po prostu uwielbiam jej tyłeczek.. jest prześliczny zgrabny i jędrny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym bardzo chętnie, ale mój mąż nie ma ochoty na żadne zabawy w okolicach odbytu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terrax czyli widze ze nie zrazilas sie do konca do takich zabaw.. po tym co Ci zrobil ten koles co pisalas na innym topiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego z góry już przekreślasz penetracje, to też może być miłe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy lubimy
pieścić tyłek twojej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może, ale po takiej akcji po prostu mam uraz. Może kiedyś wyluzuję, ale jeszcze trochę czasu musi upłynąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak tylko zblize sie do drugiej dziurki i mam zamiar zrobic jej przyjemnosc ona dostaje szalu i mowi zebym jej tam w ogole nie dotykal :( Co za los czlowiek chce jej sprawic przyjemnosc a Ona nic nie chce poprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrocheZboczony
ciekawa sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin koniecznie wyliż sobie paluchy po wyjęciu z odbytu twojej dziewczyny. Moze przeniesiesz jakies ciekawe bakterie do jamy ustnej i dostaniesz takiego syfa ze nie pozbędizesz sie oddechu gnoma do końca zycia. czy ty nie wiesz ze cżłowiek ma w jelitach półtora kg bakteri????????? są oczywiscie pożyteczne w dupie, ale w ustach na jezyku... zastanów sie facet:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest tyłeczek czysty to nic takiego sie nie dzieje. Nie raz liże taki paluszek zeby go nawilzonego wlozyc jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaak, czysty od mydła , ale bakterie tam są, nie widzisz ich i nie czujesz, a chyba ona domestosu do odbytu nie leje co? puknij się w banie koleś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiondz stefan brzeszczot
Ja też uwielbiam pieścić tyłek twojej dziewczyny :classic_cool: :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że jestes ostro uprzedzona do czegos takiego, czyżby ktorś Cie kiedys z nianacka zerżnął w tyłek :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie:P ale znam sie dobrze na biologii i fizjologii, dlatego wiem co w trawie piszczy:P Liż nadal odbyt swojej lasce, hahaha, życzę ci dorodnych pasożytów w żołądku i w wątrobie-hahahah pozdrooo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martin mimo wszystko jak dla mnie to apetyczne, już nie mówiąc o przyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrocheZboczony
To co nawet jak liże z wierzchu nie wkładając palca czy jezyka do srodka to tez mi to grozi :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie czy jak lize tylko z wierzchu to tez sie moge nabawic czegos :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mniej. Ale zrozumcie mimo ze tyłek jest super wymyty i tak sa tam te bakterie, a przeciez domestosem czy wc kaczką nikt sobie tyłka nie dezynfekuje a tylko to zabija te bakterie. Wiecej w temacie powiedzieć sie nie da - jak dla mnie to oczywiste. zresztą wszedzie apelują - nie wkładać do cipki penisa wyjętego z tyłka, jak myślicie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z języczkiem to się możemy całować? bo w ślinie też są bakterie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie takie jak odbycie. W ślinie są bakterie, ale takie które nie szkodzą w ustach, takie mozna powiedzieć delikatne, ponieważ w jamie ustnej nie zachodzą takie procesy jak w odbycie. To w jelitach trawiony jest pokarm, a w jelicie grubym oddziela sie woda i nie do końca strawione resztki redukują bakterie beztlenowe i azotowe. Te własnie w ustach są bardzo bardzo nieprzyjazne :P zresztą.... róbcie co chcecie, nasza służba zdrowia przynajmniej bedzie miała zajęcie jak przyjdzie was odrobaczać jak pieski :P które nota bene tez sobie liżą odbyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och dziękujemy japonko za wytłumaczenie i pozwolenie przekaże mojemu czy ty w łóżku lubisz też być taka pożądna (bo ja nawet nie umiem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze Japonka może być otyłą kobietą w średnim wieku cierpiącą na niezbyt udane zycie seksulane. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak, mam 75 lat, waze 105 kg, preferuje passiv anal z moim psem, piss, scat a tak w ogóle jestem pryszczatym onanistą i przegrałam życie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×