Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

szorstka skora na twarzy

Polecane posty

z dnia na dzien z delikatnej,gladkiej skory na buzi zorbilo mi sie cos szorstkiego..najbardziej odczuwlane jest na brodzie i nosie oraz policzkach....uzylam juz pare razy peelingu..kremu nawilzajacego..nawet tego co zawsze....i to nie schodzi.. nie wiem czy to od malowania sie,bad zuzycia po raz pierwszy pudru przyciemniajacego na policzki??? pomozcie bo nie moge zniesc tego,mam ochote sie wydrapac z twarzy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA POMOZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
tzn. wczoraj sobie posmarowałam twarz Nivea Soft- i była gładziutka, a coś tam na policzkam miewam... ale czy to tak działa zawsze to nei wiem... ja bym robiła 1xtyg peeling maseczka nawilżająca nie wiem jaką masz cere, ja suchą i czsami posmaruje sobie na noc Physiogelem czy Nanobasa, mozna tez Maścia z vit.A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaoan
a jak posmarowac twarz mascia z witamina A? ona jest tak tłusta ze włosy sobie natłusciłam ,mam włosy długosci- za uszy i jak posmaruje twarz tłusta mscia czy kremem to zatłuszczaja mi sie włosy, jak to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
hmm ja smaruje na noc albo kilka godzin przed myciem włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja uzywam nivea soft...be ztego kremu z domu bym nie wychdozila..bo moja skora po kapieli staje sie tak naciagnieta ze mnie rozrywa.. poza tym mialam starsznie sucha skorew kiedys z eaz sie luszczylam..ale mowie wam,to z dnia na dzien sie zorbilo..nie wiem czy to ma zwiazek z tym,ze dostaalm kilka dni temu jakiejs wysypki na dekolcie...ale wiem jedno..nic nie pomaga..odstawialm nawet kosmetyki,fluidy,i nivea visage i tonik ziaji.. normalnie az brzydze sie teraz po buzi dotykac;/ woallabym juz 100 porow otwartych niz to co teraz mam na buzi..dobrze z etego chociaz nie widac,tylko czuc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
hmmm... mi pomógł krem Xerialine z SVR ale ja miałam suchą piekącą skórę http://www.svr.pl/index.php?id=10 może coś znajdziesz dla siebie i wypróbujesz 🖐️ no chyba że kasy brak, bo kosztują ok.30-40zl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie azs... mowie przeicez z eto zdnia na dzien sie pojawilo...a w dotyku jest takie pumeks;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
ja bym poszła do dermatologa... no szkoda, że nie mogłam Ci pomóc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciagle licze ze to samo zejdzie....;/ tak samo jak cos mi sie zoerbilo na stpie od dosc dluga i ponoc to brodawka..i nie weim jak sie to leczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grosiaa - jesli moge ci poradzić - to kup sobie mydło EKOSENSU - najlepiej nagietkowe i myj nim buzie. Nie wysusza skóry, a ze wzgledu na wyciąg z nagietka ma też działanie regenerujące i kojące. Zrób sobie też maseczkę z zielonej glinki - wymieszanej z oliwą z oliwek - rewelacyjnie wygładza i zmiękcza skórę. tylko pamiętaj, żeby nawilżać twarz wodą żeby glinka nie zaschła ci na twarzy. A potem połóż na wilgotną buzię wacikiem olej ze słodkich migdałów albo jojoba. No i wstrzymaj się z makijażem przez jakiś czas. Jakbys miała jakieś pytania to pisz na maila, bo nie wiem czy znajde jeszcze ten temat. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam dodać - nadmiar olejku ze slodkich migdałów trzeba zebrać z twarzy chusteczką. Po prostu przyłożyc na chwilę do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko zeby pomoglo..jak sie wybierasz to daj znac po zabiegu czy widac efekty:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika80
Ok ale ide tam dopiero za tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra..trudno ,przeczekam,chyba ze samo zniknie..ale to dziwn..bo byl ok.mimo upalow i nagle sie to zorbilo..mimo z enie bylo goaraco;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyska2509
Hej groosia napisz mi po jakim czasie Ci to zeszlo bo ma to samo masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo twarzy nie myje się pumeksem tylko dłońmi lub miękką gąbką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyska2509
Jak myjesz pumeksem to twoja sprawa , gabka tez sie powinno myc , ale rob jak uwazasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quecceck
Floslek ma fajne kosmetyki, zobacz żel z aloesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×