Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qantakyo

Kabaretki na wesele?

Polecane posty

Gość qantakyo

Mam pytanie: czy wypada iść na wesele w beżowych kabaretkach? Zakładam skromną czarną sukienkę do kolan, czarny sztruksowy żakiet i chciałabym nie wyglądać jak pensonarka, z drugiej strony przegięciem wydają mi się czarne kabaretki więc myślę o beżowych? Kobiety pomóżcie bo jestem laikiem spódnicowo- sukienkowym, a o rajstopach to mam takie pojęcie jak o gwiazdach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka22
Hej! Myślę, że kabaretki w kolorze beżu będą jak najbardziej odpowiednie na taką imprezę :) Czarne odpadają, ale te będą lux! :) Jeśli masz skromną sukienkę, to tym bardziej taki dodatek będzie ją fajnie ożywiał. Moim zdaniem świetny wybór! Udanej zabawy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbfgn
bedzie git,ale ja wole u siebie czarne.a nosze tylko kabaretki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imprezkowa
Ja też wolę czarne:)ale wesele, to wesele! Jak sami znajomi to luz, ale jak rodzinka, to zaraz jakieś zgrzyty by były ;) W każdym razie każdy ma inny gust oraz styl, jedna lubi czarne, a druga beżowe :) Ale i tak, kabaretki są miooooodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qantakyo
Hej :) Dzięki za odpowiedzi, z chęcią założyłabym czarne, ale właśnie wesele i jakoś za bardzo rzucałyby się w oczy ( bo czarne są seksowne). A beżowe to tak alternatywa do skromnego stroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
nie można założyć czarnych kabaretek na wesele ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufufufu
Witajcie! Do założycielki topiku- niestosowne jest pójść na wesele w ogóle w całym czarnym ubraniu, dopuszczalny jest jakiś element ale nie powinno to stanowić więcej niż 50%!!!!Jest to wielki nietatkt w stronę Państwa Młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezowe jak najbardzie ale zgodze sie z przedmowczynia sama mialam podobny problem gdzyz mialam tylko czarna sukienke wiec proponuje ozywic czyms ta kreacje moze jakis kwiatek szal taki delikatny w zywym koloze wtedy bedzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pranie
albo sa tez fajne rajstopy z fajnymi oryginalnymi wzorami wiekszymi lub mniejszymi jak kto woli (nie sa to kabaretki) ale mysle ze tez fajnie by wygladały do czarnej sukienki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaretki generalnie kojarzą
się: z kabaretem, jak nazwa wskazuje, i z burdelem. Także raczej nie polecam iść w nich na wesele. Nie da się ukryć, że niezależnie od kompozycji nie są elementem stroju wyjściowego... Lepiej załóż inne rajstopy, całe, tyle że z wzorami, do tego dopsuj dodatk, jeżeli nie masz innej sukienki. Jeżeli masz inną sukienkę, która nie jest czarna, to ją załóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czerwona sukienke i zakladam czarne kabaretkii .. nie widze w tym nic dziwnegoo.. tzn do kosciola ide w innej sukiencee po koscielee sie przebieram w czerwien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaretki generalnie kojarzą
i wejdź sobie na stronę www.veneziana.pl i tam poszukaj fajnych rajstop. tam jest zakłądka rajstopy fantazyjkne z lycrą na przykład:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaretki generalnie kojarzą
jak nie widzisz nic dziwnego, to twój problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loster
beżowe kabaretki do czarnego stroju????? o matkoooo, koszmar :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×