Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość niunia=D
Kurcze to beznadziejnie u mnie nie ma na ten temat nawet rozmów hehe xD robimy i ubieramy sie jak chcemy xD =D a zrob sobie to Twoje cialo a nie ich hehe :P ;) pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martys
Hej Dziewczyny:)) Mam problem zrobilam sobie w srode kolczyk w nosie i oczywiscie strasznie mi wypada a mam kolczyk z kulka na koncu i niewiem co zrobic zeby mi az tak nie wypadal:((Wiecie moze cos na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martys
Hej Dziewczyny:)) Mam problem zrobilam sobie w srode kolczyk w nosie i oczywiscie strasznie mi wypada a mam kolczyk z kulka na koncu i niewiem co zrobic zeby mi az tak nie wypadal:((Wiecie moze cos na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara_MMZ
Ja robiłam sobie ostatnio kolczyk w pępku:) i nic nie bolało Sama w domku... Ale po tygodniu wyjęłam kolczyk, bo mi się znudziło.. I mam zamiar w wakacje sobie zrobić kolczyk w nosie.. tylko nie wiem czy to bardzo boli... Czy bardziej boli kolczyk w nosie czy w pępku..? A tak wg. to chciałam sobie zrobić kolczyk w nosie teraz.. ale moja mama mówi, że mam 12 lat i jestm za młoda...:| A o kolczyku w pępku dopiero dowiedziała się jak przekułam..:P Prosze o odp. na moje pytanie.. pozdrawiam Klara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara_MMZ
Ja robiłam sobie ostatnio kolczyk w pępku:) i nic nie bolało Sama w domku... Ale po tygodniu wyjęłam kolczyk, bo mi się znudziło.. I mam zamiar w wakacje sobie zrobić kolczyk w nosie.. tylko nie wiem czy to bardzo boli... Czy bardziej boli kolczyk w nosie czy w pępku..? A tak wg. to chciałam sobie zrobić kolczyk w nosie teraz.. ale moja mama mówi, że mam 12 lat i jestm za młoda...:| A o kolczyku w pępku dopiero dowiedziała się jak przekułam..:P Prosze o odp. na moje pytanie.. pozdrawiam Klara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkjkmkmk
hmmmmm jak zrobiłaś sobie sama w domu (w pępku) i cię to niebolało to niepowinno cie boleć zbytnio w nossie,..............chociaż na nosie jest bardzo duzoo nerwów więc niewiem :/ pzdr:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likapp
no i już dziś mija 25 dni jak sobie zrobiłam .. no i nic sie jednak nie dzieje złego na szczęście.!;) używam tribiotic i wszystko ok.!nic kurwa sie nie psuje.! Więc nie wiem jak to z Wami jest .. widocznie na każdym inaczej działa .. xd na mnie dobrze.!;) pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauuuuudia
SŁUCHAJCIE DZIEWCZYNY... JA MAM KOLCZYKA W NOSIE. JUZ ROK... PRZEKUWAŁAM GO U KOSMETYCZKI.. PISTOLETEM TAK JAK UCHO. NIC MNIE NIE BOLALO. NA DRUGI DZIEN PO PRZEKŁUCIU ZMIENILAM KOLCZYK ZEBY MI SIE SZYBCIEJ ZAGOIŁ ... MINELY 4 DNI MOGE SOBIE WYJMOWAC ILE CHCE... NAPRWDE FAJNIE MIEC KOLCZYKA W NOSIE... NIC NIE BOLI,.. POZDRAWIAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzasti
ja wczoraj przebiłam u kosmetyczki... ale w nocy kolczyk mi sie troszke wysunął i zarosło od srodka i musialam dzisiaj jechac jeszcze raz... ogolnie nosek mi troche spuchł od srodka... mam nadzieje tylko ze mi nie zaropieje ... o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuniaaaa
wczoraj mialam przebity nosek :) czy bolało? może troszke- ale to tylko w momencie przekłucia. przebijane mialam pistoletem. kolczyk jest dosc duzy :/ od kosmetyczki dostalam kartke z potrzebnymi informacjami - pielegnacja po zabiegu piercingu.. jak narazie jest OK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroda
co za durne kosmetyczki przebijają nos pistoletem? i to zapewne z kolczykiem do ucha bo tylko takie do pistoletu pasują ;] gratuluje im inteligencji a wam dziewczyny,ktore się na to zgodziłyście-odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydulce
tez uwazam Ze przekłuwanie nosa jest głupia rzecza. tez na poczatku chciałam zrobic sobie pistoletem ale z tego co sie naczytałam to zmieniłam zdanie i fakt zrobie sobie u kosmetyczki ale igłą. kolczyki z pistoletu sa do uszu bo moja kumpela robila soie pistoletem i co kosmetyczka jej powiedziała? Ze to niby "UNIWERSALNY" kolczyk i babka zapisała jej jej tylko Trybiotyk (czy jakos tak) a powinna jej jeszcze zapisac ta sól i mydełko Protex. Ale jak to kosmetyczki. nie znaja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydulce
tez uwazam Ze przekłuwanie nosa jest głupia rzecza. tez na poczatku chciałam zrobic sobie pistoletem ale z tego co sie naczytałam to zmieniłam zdanie i fakt zrobie sobie u kosmetyczki ale igłą. kolczyki z pistoletu sa do uszu bo moja kumpela robila soie pistoletem i co kosmetyczka jej powiedziała? Ze to niby "UNIWERSALNY" kolczyk i babka zapisała jej jej tylko Trybiotyk (czy jakos tak) a powinna jej jeszcze zapisac ta sól i mydełko Protex. Ale jak to kosmetyczki. nie znaja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydulce
tez uwazam Ze przekłuwanie nosa jest głupia rzecza. tez na poczatku chciałam zrobic sobie pistoletem ale z tego co sie naczytałam to zmieniłam zdanie i fakt zrobie sobie u kosmetyczki ale igłą. kolczyki z pistoletu sa do uszu bo moja kumpela robila soie pistoletem i co kosmetyczka jej powiedziała? Ze to niby "UNIWERSALNY" kolczyk i babka zapisała jej jej tylko Trybiotyk (czy jakos tak) a powinna jej jeszcze zapisac ta sól i mydełko Protex. Ale jak to kosmetyczki. nie znaja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydulce
tez uwazam Ze przekłuwanie nosa jest głupia rzecza. tez na poczatku chciałam zrobic sobie pistoletem ale z tego co sie naczytałam to zmieniłam zdanie i fakt zrobie sobie u kosmetyczki ale igłą. kolczyki z pistoletu sa do uszu bo moja kumpela robila soie pistoletem i co kosmetyczka jej powiedziała? Ze to niby "UNIWERSALNY" kolczyk i babka zapisała jej jej tylko Trybiotyk (czy jakos tak) a powinna jej jeszcze zapisac ta sól i mydełko Protex. Ale jak to kosmetyczki. nie znaja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydulce
tez uwazam Ze przekłuwanie nosa jest głupia rzecza. tez na poczatku chciałam zrobic sobie pistoletem ale z tego co sie naczytałam to zmieniłam zdanie i fakt zrobie sobie u kosmetyczki ale igłą. kolczyki z pistoletu sa do uszu bo moja kumpela robila soie pistoletem i co kosmetyczka jej powiedziała? Ze to niby "UNIWERSALNY" kolczyk i babka zapisała jej jej tylko Trybiotyk (czy jakos tak) a powinna jej jeszcze zapisac ta sól i mydełko Protex. Ale jak to kosmetyczki. nie znaja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydulce
tez uwazam Ze przekłuwanie nosa jest głupia rzecza. tez na poczatku chciałam zrobic sobie pistoletem ale z tego co sie naczytałam to zmieniłam zdanie i fakt zrobie sobie u kosmetyczki ale igłą. kolczyki z pistoletu sa do uszu bo moja kumpela robila soie pistoletem i co kosmetyczka jej powiedziała? Ze to niby "UNIWERSALNY" kolczyk i babka zapisała jej jej tylko Trybiotyk (czy jakos tak) a powinna jej jeszcze zapisac ta sól i mydełko Protex. Ale jak to kosmetyczki. nie znaja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydulce
czemu nie można ruszac kolczykiem? czemu nie zmieniac go do 3mies.? bo nie rozumiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
Nie mozna ruszac kolczykiem bo ruszajac go mozesz sobie cos zrobic z kanalem ale i tez przenosisz zarazki przez co moze sie wdac zakazenie.Proste jasne i na temat :P a zmienic go nie powinnas do momentu dopoki Ci sie calkiem nie wygoi bo mozesz miec potem jaja z kolczykiem a rana jest swieza nawet po 3 miechach wiec nie mozna jej ruszac bo moze Ci sie lać np ropa i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeetgirl17
Mam pytanko czy przebicie noska samemu w domku jest niebezpieczne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia91
a ja mam kolczyk w nosei od 4 dni i jestem bardzo zadowolona troche bolało prtzebijanie ale jest okej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
OCZYWISCIE ZE JEST NIEBEZPIECZNE!!! I TO BARDZO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiiuś16532115421054215485415
Ja wczoraj przebiłam nos u kosmetyczki pistoletem dałam 30 zł. w tym kolczyk leczniczy który musiałam dzisiaj wymienić ponieważ kosmetyczka powiedziała że jak nie wymienie będe miała szeroką dziórke i będzie mi sie paprał kazała mi kupić maść: Rivel...kazała mi wymienić na zwykłego zakończonego kóleczką 8 mm. kolczyka ... Najpierw kosmetyczka zmyła mi troche pudru z noska i posmarowała czymś zapytała sie po której stronie chcem kolczyka ja że po lewej narysowała mi kropke i kazała iść mi do lustra i zobaczyć czy tak może być ja powiedziałam że ok ona to daj głowe na dół,zamknij oczy i postaraj sie nie ruszyć podczas przebicia... w czasie gdy przebiła poczułam tylko przez jakieś 10 sekund ból i ciepło w nosku a puźniej nic nie czułam dzisiaj już wymieniłam kolczyka smarowałam maścią i szczerze to nic mnie nie boli i nie puchnie ... Ale to też zależy czy kosmetyczka umie przebić nos i gdzie przebijasz nie radziła bym w salonach fryzjerskich bo często tam właśnie przebijają ;/ Należy sie udać do salonu Precingu zaufanego i w takich miejscach radze przebijać aaa i jeszcze jedno nie przebijajcie w domu bo moja koleżanka przebiła i miała takie zakarzenie że ohohohooh... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tynn .
Mowiee z góry ze na kolczyk w nosie nie trzeba miec pozwolenia . Kosztuje to 18 zl . [ Bynajmniej w moim miescie ] Nie radze robic samemu . Ja robie sobie w wakacje ;p Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tynn .
Aha . I zapomniałam dodać ze kolczyk mozna zrobic u kosmetyczki . Nie trzeba koniecznie isc do studnia piercingu i tatuazu . Jak pytałam kosmetyczki czy musi byc pozwolenie to powiedizała mi sie nie musi ale rodizece nie maja porzyjsc poźniej do niej z pretensjami . Narazie im nic nie powiem i ktorego dnai w wakacje wroce z kolczykiem . ; ] [ Taki prezent od samej siebie na urodziny ] Pozdrawiaam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tynn .
I nie trzeba isc do studia piercingu i tatuazu . Kosmetyczka tez to zrobi . :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
ehh jakie bzdury wygadujesz!!! >=[ Ale kosmetyczka nie ma zielonego pojecia na temat przeklowania czesci ciala i moze ci to zrobic zle!!! =/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce2604
Błagam o pomoc!!! Jestem Sylwia mam 12 lat...Chcę sobie zrobić kolczyk w nosie, tak jak moja ulubiona wokalistka Dulce Maria...Ale jest jeden problem...Mojauparta jak osioł mama nie pozwala mi na to...Jak tylko o tym usłyszy to się wścieka...nie mam już żadnych pomysłów jak ją namówić...jak nic nie pomoże to zacznę nie jeść...chyba bo już nic nie da się zrobić chyba...Powiedziała żenarazie ona mną rządzi i dopiero jak będ\ę miała 18 lat to m9i pozwoli...Jak mam ją namówić??? Proszę o pomoc... piszcie na moje GG: 8154102 Gorąco proszę o informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce2604
Błagam o pomoc!!! Jestem Sylwia mam 12 lat...Chcę sobie zrobić kolczyk w nosie, tak jak moja ulubiona wokalistka Dulce Maria...Ale jest jeden problem...Mojauparta jak osioł mama nie pozwala mi na to...Jak tylko o tym usłyszy to się wścieka...nie mam już żadnych pomysłów jak ją namówić...jak nic nie pomoże to zacznę nie jeść...chyba bo już nic nie da się zrobić chyba...Powiedziała żenarazie ona mną rządzi i dopiero jak będ\ę miała 18 lat to m9i pozwoli...Jak mam ją namówić??? Proszę o pomoc... piszcie na moje GG: 8154102 Gorąco proszę o informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce2604
Błagam proszę...pomóżvie....bardzo chciałabym sobie zrobić kolczyk w nosie...ale wg. mojej mamy, upartej jak osioł to nie możliwe...powiedzziała że za wszelką cenę nie pozwoli mi zrobić kolczyka w nosie dopółki nie mam 18 lat...proszę o pomoc piszcie na moje GG 9254102...plese...i jak mam ją namówić??? jak nie zrobię tego kolczyka to chyba przestanę jeść i pić, żeby stara pozwoliła mi zrobić tą dziurkę.,...czy ktoś z was w takim wieku ma dziurkę w nosie...ja mam 12 lat ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×