Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość wercia_014
czy wy aby troche nie przesadzacie :-) ja mialam przekute tez pistoletem i jest wszytsko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia nie, ja nie przesadzam. pistolet sluzy TYLKO i WYLACZNIE do przekluwania miekkich platkow uszu! a nie do piercingu. jest niesterylny, bo nie mozna go wysterylizowac w autoklawie czyli mozna wstrzelic przy okazji jakies swinstwo to raz, a drugie rozrywajac tkanke, a nie przekluwajac ja zostawia bardzo brzydkie blizny. ja juz jedna taka blizne mam po pistolecie - w chrzastce ucha i podziekuje za przekluwanie pistoletem. zachecam do lektury: http://pl.wikipedia.org/wiki/Piercing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartttnQaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartttnQaa
Noo więc nosa radze nie przekłuwać pistoletem Pistolet sluzy tylko do przekluwania uszu ! Ja nawet kolczykw chrzastce robiłam pistoletem i nie bolalo . Ale w nosie robcie to raczej werflonem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja9595
witam, mam kolczyk w nosie, płaciłam dokładnie 65 zł ; / ale miałam problem, przebijała mi kosmetyczka młoda która chyba nie miała o tym najmniejszego pojęcia.Jakoś krzywo mi to zrobiła nie potrafię tego opisać.hm i jechałam poprawić przebijała mi drugi raz, ogólnie to ja jestem taka bojączka i wszystkiego się boje za pierwszym razem troszkę zabolało ale za drugim już mocniej.;/ ale teraz jest ok zadowolona jestem :) polecam kolczyk w nosie. ;) jest mały ale daje uroku ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja9595
witam, mam kolczyk w nosie, płaciłam dokładnie 65 zł ; / ale miałam problem, przebijała mi kosmetyczka młoda która chyba nie miała o tym najmniejszego pojęcia.Jakoś krzywo mi to zrobiła nie potrafię tego opisać.hm i jechałam poprawić przebijała mi drugi raz, ogólnie to ja jestem taka bojączka i wszystkiego się boje za pierwszym razem troszkę zabolało ale za drugim już mocniej.;/ ale teraz jest ok zadowolona jestem :) polecam kolczyk w nosie. ;) jest mały ale daje uroku ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olu
chce sobie dopiero przekluć nos. mam pyt. co do kolczyków.te kolczyki z zakręcaną końcówka w kształcie litery L są tylko elastyczne bo takie znalazlam na necie czy np. sa srebrne? odpiszcie proszę :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olu
czy kolczyki z zakrecana koncówka sa tylko elastyczne czy sa np. srebrne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołeq
a z której strony sobie robicie??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PięKnaa **
Ja sobie sama Robilam w kolczyKa w Nosiee :) przekłuwalam kolczykiem a późniejjj wsaDziłaam ten do Nosaa :DD Mnie aKurat nic nie Bolaloo .. x] Ja sobie zrobilamm KolczyKa z Praweej sTronyy bo mOim ZdAnIem ŁaDnieejj WyGLądaa . :) I mowie waam bóLu prakTycznie nie Poczzujjecie . Ja na PocząTku tesh sie balaamm ale pomyslalam o Tym ze Bede miala Kolczykaaaa i jakoś zrobilaam hehe :PP Moiwe wam nie Bójcie się to nic nie BooOLi i Ładnie wyGLąDa :) POWODZENIA =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam po lewej stronie to jest bez różnicy każdy ma po tej co mu sie podoba lub pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka13
czy boli kolczyk w nosku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
Nie powiem ze nklocie ale to tylko przez 2 sekundy i tyle :) nie jest to jakis straszny bol nie do zniesienia a wrecz przeciwnie To jest tylko takie dziwne glupie uczucie jak sie piercer wklowa ale to szybko trwa wiec potem jest git:)Pozdrawiam :* :) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniej pisałam że coś sie dzieje z moiom dziurką w nosku ze miałam niby taka kuleczke co mam zrobic jak ta kuleczka niby się zagoiła i jast koło kolczyka prosze ona sie nie wklęsła ratunku co mam robic bardzo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniej pisałam że coś sie dzieje z moiom dziurką w nosku ze miałam niby taka kuleczke co mam zrobic jak ta kuleczka niby się zagoiła i jast koło kolczyka prosze ona sie nie wklęsła ratunku co mam robic bardzo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżelisaa
Siemanko wszystkim :* Mam 13latek i od wakacji mam kolczyka w noskuu. Mnie to tam nic niee bolała odróchowo tylko poleciała łezka ale to przecież nic strasznego, Mi kosmetyczja robiła pistoletem :(odradzam robienia pistoletem niee chciało mi się zagoić. Ale na szczęście już się zagoiło :] Myśle teraz o przebiciu wargi ale moja mama mi nie pozwoliła ale jeszcze będe prosiła. Więc dziewczyny jeśli chcecie mieć kolczyka w nosku to zachęcam do robienia iglą ! Pozdrawiam wszystkie laseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kOlCzYkOwA
Czeesc.!Chce sobie zrobic kolczyk w nosie na 16-stke ale moja stara sie bojii czy to boli i czy naprawdde jak mowia mozna sobie zdeformowac twarz jesli sie zle przebije boje sie ze jak bede przekuwac i cie porusze to ktos zz salonu moze mi zle przekluc i tyle i czy to prawda ze jak ma sie w prawej dziurce to znaczy ze jest sie dziwka na niektorych blogaskach tak pisza wiec sie boje;/ Prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pielęgnacje tak jak kazałaś ale kolczyka nie zamówiłam ale tak sie bałam że wczoraj go ściągłam tródno popłakałam sie troche :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
198010 skoro wyciagnelas to poczekaj az sie zagoi i wtedy przekluj nosek jeszcze raz, ale teraz juz profesjonalnie w salonie tatuazu i zobaczysz, ze bedzie ok :) ta gulka to mogl byc albo jakis stan zapalny albo ziarnina, ale i tak trudno goic chrzastke po pistolecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie taki mam zamiar dobrze że da narośl na moim nosku juz jest mniejsza bo już się bałam że tak zostanie teraz jak sie wygoi to pójde to profesjonalisty za rady dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie taki mam zamiar dobrze że da narośl na moim nosku juz jest mniejsza bo już się bałam że tak zostanie teraz jak sie wygoi to pójde to profesjonalisty za rady dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie taki mam zamiar dobrze że da narośl na moim nosku juz jest mniejsza bo już się bałam że tak zostanie teraz jak sie wygoi to pójde to profesjonalisty za rady dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinkaxd
Mam pytanie ... idę jutro robic sobie kolczyk w nosie i chce wiedziec czym lepiej sie robi igla czy pistoletem i ile to trwa minut sekund, jaka metoda krocej sie robi xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulisiaxd
Mam pytanie ... idę jutro robic sobie kolczyk w nosie i chce wiedziec czym lepiej sie robi igla czy pistoletem i ile to trwa minut sekund, jaka metoda krocej sie robi xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka_13
hej:*nazywam sie Karolina i mam 13 lat... zastanawiam sie nad kolczykiem w nosie...w sumie to jestem zdecydowana ale mam obawy...:/ czy to bardzo boli..? tak sobie myśle ze chyba lepiej zrobic to pistoletem bo odrazu masz kolczyka w nosie...xD a jak robisz to igla to podwojny bol bo pierwsze przeklucie a potem jeszcze wsadzanie kolczyka...:/? czy to jest podobny bol do przeklucia uszu..? mam 7 dziurek w uszach raz sobie przekluwalam sama i juz nigdy tego nie robilam...xD ale 3 razy przebijala mi kolezanka i w sumie nie czulam roznicy miedzy kosmetyczka a kolezanka...xD aha i jeszcze jedno pytanko... czy podobnie jak w uszach trzeba krecic kolczykiem w nosie by nie przyros..?l Prosze odpowiedzcie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
Powinnas isc sobie zrobic kolca igla,to wcale tak bardzo nie boli to jest uklocie ktore trwa najwyzej sekunde i tyle a potem ci go zaklada piercmen i cieszysz sie mala ozdobka na nosie i wiesz ze masz to zrobione dobrze bo pistoletem sie nie powinno robic takich zabiegow bo mozesz miec potem klopoty z kolczykiem a kosmetyczki nie maja zielonego pojecia na temat odpowiedniego przeklowania oprocz ucha pistoletem i tyle... ;/ Radze Ci isc do specjalnego studia i tam sie toba dobrze zajma i nie boj sie isc robic go igla bo to nie jest wcale takie straszne tylko Ci sie wydaje ze to jest WIELKI bol a to nieprawda.A kolczykiem musisz ruszac podobnie jak w uszach :P pozdrawiam :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esss...
hej... ja mam kolczyka od kilku miechow. Ale nadal mnie nosek boli... tylko ze wlasnie ja mialam problem jak przebijalam... bo mi koles zle przebil i kolczyk nie chcial przejsc, poprosilam go zeby mi jeszcze raz przebil.. i wtedy mnie jakos tak bardzo zabolalo.. i mi krew poleciala... no i nic z tego nie wyszlo.. poszlam do domku troszke wkurzona.. i sama sobie jakos przebilam... nie mialam odpowiedniego kolczyka.. wiec przemylam takiego zwyklego od ucha.. no i przez pierwszy dzien chodzilam z takim kolczykiem. ale na 2 dzien sobie kupilam odpowiedni no ale nadal dookola kolczyka mam czerwone troszeczke i mnie boli jak nim ruszam.. moze mi ktos powiedziec czy jest jakas masc na to albo cus.. jak cos to prosze pisac na maila angelika_x_@hotmail.com dzieki z gory ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśśka
....ehh do dziewczyn które nie polecają pistoletem...ja osobiście mam już 2 raz przebity nosek pistoletem i nic mi się nie stało,moim zdaniem lepiej jest przebić nos pistoletem niż igłą bo mniej bolii. i nie rozrywa nosa tylko przebija! naprawdę dziewczyny polecam przebicie pistoletem!! Pierwszy raz najlepiej przebijać pistoletem żeby się nie zrazić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×