Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość Dulce2604
Też mam problem...ale nie gdzie i jak zrobic dziurke w nosie tylko mama mi nie pozwala zrobić dziurki...powiedziała że będę mogła tylko po 18 latach ;/ a bardzo chce mieć tę dziurkę ;) jak mam przekonać mamę???czy ktoś ma dziurkę w nosie w wieku 12 lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce2604
Też mam problem...ale nie gdzie i jak zrobic dziurke w nosie tylko mama mi nie pozwala zrobić dziurki...powiedziała że będę mogła tylko po 18 latach ;/ a bardzo chce mieć tę dziurkę ;) jak mam przekonać mamę???czy ktoś ma dziurkę w nosie w wieku 12 lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce2604
macie jakies dobre argumenty żeby namówić mame aby się zgodziła na przekłucie mojego nosa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce2604
też chciałabym sobie przekuć nos...ale mama nie pozwala...mam 12 lat...;/zxnacie jakieś argumenty aby mama pozwoliła na zrobienie dziurki w nosie ??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina_deville
ja rozumiem, że bardzo chcesz mieć ten kolczyk, ale twoja postawa z buntem i nie jedzeniem jest na prawdę dziecinna i nie dziwię się, że twoja mama się nie zgadza. jesteś jeszcze bardzo młoda, kolczyk jest jednak odpowiedzialnością, jeżeli nie będziesz dbać o jego higienę, możesz mieć różne powikłania i nieprzyjemności. i pomyśl sobie, że dorośli i twoi rodzice nie chcą ci zrobić na złość, wręcz przeciwnie, z wiekiem dojdziesz do wniosku, że dzieci z kolczykami w twarzy wyglądają po prostu źle, nawet groteskowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina_deville
ja rozumiem, że bardzo chcesz mieć ten kolczyk, ale twoja postawa z buntem i nie jedzeniem jest na prawdę dziecinna i nie dziwię się, że twoja mama się nie zgadza. jesteś jeszcze bardzo młoda, kolczyk jest jednak odpowiedzialnością, jeżeli nie będziesz dbać o jego higienę, możesz mieć różne powikłania i nieprzyjemności. i pomyśl sobie, że dorośli i twoi rodzice nie chcą ci zrobić na złość, wręcz przeciwnie, z wiekiem dojdziesz do wniosku, że dzieci z kolczykami w twarzy wyglądają po prostu źle, nawet groteskowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tynn .
Nie bzdury tylko wystarczy kosmetyczka z różnymi dyplomami zeby wykonała Ci to coo chcesz . Więc nie widze porblemu . Jeśli chciałabyś kolczyk w języku czy w pępku a nawet w brwi to juz radze isc to studia piercingu . Tyle ze na te częsci ciałaa musisz miec pozwolenie . Nie wiem jak na pępek , ale na język i brew musi być . Na nos pozwolenia nie trzeba miec i nie koneicznei trzeba robic to w studiu piercingu . Wiec jesli w waszym miescie nie ma studia mozecie zrobic to u kosmetyczki z dyplomami - ale to wasz wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce2604
Postanowiłam poczekać pół roku albo półtora...z tym kolczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
Kolczyk w nosie brwi czy uchu to tez jest przeklota czesc ciala i nie wazne gdzie bys to robila to musi to byc zrobione dobrze bo mozesz dostac zakazenia a poza tym u mnie w miescie nie trzeba miec zadnej zgody w studiu piercingu idziesz placisz i robisz i kropka.A kolczyk zarowno w nosie jak i innych czesciach ciala POWINNO SIE robic w profeslonalnym studiu a nie u kosmetyczek bo co z tego ze ona ma DYPLOMY -_-' jak nie bedzie umiala DOBRZE przekloc Ci nosa lub innej czesci ciała!To ze ma na to papiery nie znaczy ze UMIE TO ROBIC! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga0903666
a ja mam kolczyk w nosie od prawie 2 miesiecy i wszystko bylo ok dopoki go nie wyrwalam niechcacy przez sen a teraz ciagle sie babrze co dzien musze usuwac rope do tego boli ogolnie mowiac jest do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA 32
ja wlasnie przkuwalam kolezance noseczek i poszlo szybciutko i mowila ze nie bolalo kolczykiem zaostrzonym hahahahaha najlepsze w tym wszystkim jest to ze ja juz kilka razy probowalam przekluc sobie nos i jakos mi nie wychodzi :) a kolczyk jest zwykly zdrowotny taki jak daje sie gdy przekluwa uszy ...... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kolczyka mam od 2 tydodni właśnie przedwczoraj dostałam okropnego kataru i zauważyłam że coś dzieje się z moim noskiem a jeszcze dodam że miałam przebijany u kosmetyczki pistoletem koło kolczyka zrobiła mi sie taka dziwna kuleczka myślałam że to pryszcz ale to wygląda jagby kawałek skury wyszedł mi z tej dziurki pomóżcie bardzo się boje a nie chce wyciągać kolczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kolczyka mam od 2 tydodni właśnie przedwczoraj dostałam okropnego kataru i zauważyłam że coś dzieje się z moim noskiem a jeszcze dodam że miałam przebijany u kosmetyczki pistoletem koło kolczyka zrobiła mi sie taka dziwna kuleczka myślałam że to pryszcz ale to wygląda jagby kawałek skury wyszedł mi z tej dziurki pomóżcie bardzo się boje a nie chce wyciągać kolczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kolczyka mam od 2 tydodni właśnie przedwczoraj dostałam okropnego kataru i zauważyłam że coś dzieje się z moim noskiem a jeszcze dodam że miałam przebijany u kosmetyczki pistoletem koło kolczyka zrobiła mi sie taka dziwna kuleczka myślałam że to pryszcz ale to wygląda jagby kawałek skury wyszedł mi z tej dziurki pomóżcie bardzo się boje a nie chce wyciągać kolczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kolczyka mam od 2 tydodni właśnie przedwczoraj dostałam okropnego kataru i zauważyłam że coś dzieje się z moim noskiem a jeszcze dodam że miałam przebijany u kosmetyczki pistoletem koło kolczyka zrobiła mi sie taka dziwna kuleczka myślałam że to pryszcz ale to wygląda jagby kawałek skury wyszedł mi z tej dziurki pomóżcie bardzo się boje a nie chce wyciągać kolczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kolczyka mam od 2 tydodni właśnie przedwczoraj dostałam okropnego kataru i zauważyłam że coś dzieje się z moim noskiem a jeszcze dodam że miałam przebijany u kosmetyczki pistoletem koło kolczyka zrobiła mi sie taka dziwna kuleczka myślałam że to pryszcz ale to wygląda jagby kawałek skury wyszedł mi z tej dziurki pomóżcie bardzo się boje a nie chce wyciągać kolczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kolczyka mam od 2 tydodni właśnie przedwczoraj dostałam okropnego kataru i zauważyłam że coś dzieje się z moim noskiem a jeszcze dodam że miałam przebijany u kosmetyczki pistoletem koło kolczyka zrobiła mi sie taka dziwna kuleczka myślałam że to pryszcz ale to wygląda jagby kawałek skury wyszedł mi z tej dziurki pomóżcie bardzo się boje a nie chce wyciągać kolczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
Tak to jest kiedy sie bezmyslnie chodzi i przeklowa nos U KOSMETYCZEK! Gratuluje Ci takiego wyboru -_-' pewnie dostalas zakazenia bo pistoletu sie nie da wysterylizowac! -_-' kup sobie w aptece trybiotyk i smaruj nim nos a jak on nie pomoze to kup sobie oscenisept i mydelko protex,moze to pomoze choc to tez nie jest pewne... =/ pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wczoraj posmarowałam tym trybiotykiem ale jest to możliweże 2 tygodnie było ok a teraz jest źle i to może być to zakażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wczoraj posmarowałam tym trybiotykiem ale jest to możliweże 2 tygodnie było ok a teraz jest źle i to może być to zakażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wczoraj sobie nim posmarowałam a powiedz mi czy to jest możliwe że poszło mi to zakarzenie bo przeciez 2 tygodnie było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy to możliwe że po 2 tygodniach mi takie coś wyszło juz od wczoraj smaruje trybiotykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula341
Hej :) ja chcałabym zrobic sobie kolczyk w nosie ale moj tata twierdzi ze jak sobie zrobie to bede miala jakies zakazenie czy cos takiego i powiedzial tez ze niegdzie ze mna nie wyjdzie :(:((:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
198010 a co cie podkusilo, zeby nos pistoletem przekluwac???!!!! przeciez pistolet nie przekluwa - on rozrywa tkanke, a w tym przypadku i chrzastke w nosie :o to ze przez 2 tygodnie nic sie nie dzialo o niczym nie swiadczy, bo nos goi sie kilka miesiecy. pielegnuj przeklucie sola fizjologiczna i octeniseptem, a wogole masz tam caly czas kolczyk ten od pistoletu? jezeli tak to radze go wymienic na tytanowy kolczyk do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możesz mi powiedzieć jaki to jest tytanowy kolczyk i gdzie moge go kupić ja prosze pomóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nosze tego kolczyka od pistoletu prosze powiedz jaki to jest kolczyk tytanowy i gdzie można taki kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolczyk z tytanu g23 specjalny do noska mozesz zakupic np. na http://wildcat.pl/sklep/ kolczyki bardzo dobrej jakosci, dostawa 1,2 dni :) jezeli cos sie tam dzieje niedobrego to zamow lepiej kolczyk wysterylizowany, sterylizacja +2 zl, ale uchronisz sie przed wprowadzeniem nastepnego syfu do kanalu przeklucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×