Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość niunia=D
Wiec w nosach musicie miec jakies sztuczne badziewia! =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ClaudiaDidix
ja mam kolczyk z wildcata z tego sklepu z Rudy śląskiej :) wiec jest to raczej sprawdzone miejsce tu nie chodzi o sam obrzęk, tylko o narost ktory zaczyna się robić ukrwiony coraz bardziej :/ i jak miejsce sie ukrwawia to nie jest dobrze ... :/ bo moze mi to pozostać 4ever a tego bym nie chciała!!! Bo to wielki mam że az odrażające ;/;/;/ czy dermatolog moze mnie za to ochrzanić???????? hehe ;P ze zrobiłam glupote robiac kolczyk, albo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydulce
no to moze macie taka wrazliwa skore i dlatego macie ten obrzek. jak juz powiedzialam nie znam sie na tym i na kolczykach z bioplastu bo jeszcze nie mam dziurki w nosie i nie miej mi tego za złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Dziewczyny możecie mież ziarninę ciężko się będzie tego pozbyć...Zależy też gdzie robiłyście sobie kolczyka czy u kosmetyczki czy piercmena...Możecie mieć też zakażenie...Kupcie sobię środek o nazwie oscenisept i mydełko protex może pomorze bo tribiotyk jest na to raczej za slaby... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ClaudiaDidix
a jak sie leczy ziarnię? jak sie tego pozbyć? bo ja mam w tym czerwone krwinki :/ jak normalnie na ciele.. czy zwyczajny narost tu jeu jest ... :( dzięki niunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
ClaudiaDidix: kochana na temat ziariny to musisz sobie poczytac ja nie wiem ja to sie leczy wiem tylko jakie sa objawy tego i jak to wyglada bo czytalam na necie o tym...Sprobuj kupic sobie oscenisept i mydelko protex moze pomorze...powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESSICA 13
MAM NA IMIE JESSICA I ZAMIERZAM PRZEBIĆ SOBIE KOLCZYKA W NOSIE SAMA CZY NAJLEPIEJ PRZEBIJAĆ IGŁĄ MAM PYTANIA CZY TO BOLI? I JAK NAJPROŚCIEJ TO ZROBIŚ? PROSZE ODPISAĆ NA TEN NUMER GG 5975617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziusia77
hej! bardzo bym chciała mieć kolczyka w nosie ale mama się nie zgadza... mam 15 lat i wymyśliłam że.. kupie sobie takie przyklejane brylanciki założę go pokaże mamie i odkleje żeby zobaczyła że to nie kolczyk po czym ponownie przykleje ponosze to z trzy dni potem zrobie kolczyka PRAWDZIWEGO a ona będzie myśleć że to naklejany... Obmyśliłam taki plan.. tylko boje się czy rozpozna że to prawdziwy ? długo goi się ? będę miała czerwony nos w okół kolczyka lub coś ? doradźcie proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
madziusia77: Haha cwana jestes moi rodzice tez na poczatku sie nie zgadzali ale potem przekonalam mame ale tate nie... =/ I po prostu postawilam go przed faktem dokonanym i zobilam go sobie a jak zobaczyl ze go juz mam to tylko popyskowal troszke ale bo wiedzial ze skoro go mam to juz nic nie zrobi bo go nie wyciągnę xD haha Możesz sprobowac takie co zrobic ale nos po przekloiu bedziesz miala czerwony a goi sie on od 1-3 miechów i musiszz dziure odpowiednio pielęgnować :P :) I kolczyka zrob sobie u specjalisty a nie kosmetyczki pamiętaj! ;) pozdrawiam :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
madziusia77: Aha i kolczyka prawdziwego i przyklejanego raczej da sie rozroznić...=/ Obawiam się,że Twoja mama pozna...Bo inaczej one wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziusia77
heh :) Niunia dzięki za odpowiedź myślałam że trochę szybciej się goi... kurczę.. a nie sprawia Tobie on żadnych problemów? np jak śpisz potem stronie gdzie masz kolczyk , to nie "wbija" Ci się on w nos tzn w tą przegrodę nosową, albo coś :P tzn mam koleżankę która robi kolczyki w pępku, brwi , nosie itp, mi by zrobiła w nosie.. ufam jej bo mi robiła w pępku i jest super ::D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Nie ciekawie postępujesz chodząc z tym do koleżanki ale to Twój wybór ja nic na to nie poradze ale możesz mieć potem kłopoty z nosem bo ona może Ci go przebić z nieodppowiednim miejscu i np kolczyka bedzie Ci ciężko wkładać...A jeśli chodzi o mojego to robilam go u specjalisty i nie mam z nim obecnie ŻADNYCH problemów,choć na początku sprawiał mi kłopotów troszkę hehe np mi ropiał bo się nim bawiłam ciągle raz do góry raz na dół go ruszałam i musiałam go smarować Trybiotykiem xD Ale ogólnie nie było (I na szczęście nadal nie jest) źle :) Już mi nie ropieje i ani przy spaniu czy smarkaniu mi nie przeszkadza :) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziusia77
aha, dzięki bardzo za odpowiedź przemyśle jeszcze co do robienia u koleżanki.. :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
ciesze sie i mam nadzieje ze mnie wysluchasz :P :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
ciesze sie i mam nadzieje ze mnie posluchasz :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neśś
Hej :) co mi jest potrzebne do samodzielnego przekucia noska :P ? Czym najlepiej to zrobić ? Jakiej grubości igłą czym przemywać itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Powiem tyle...Głupota ludzka by przekłówać sobie samej nos nie zna granic =/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaczek12
podobno boli jak cholera:) xD ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaczek12
zgadzam sie z niuną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola13 p p p
Jak samodzielnie przebić noek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja_Loleq
Słuchajcie, najprawdopodobniej mam ziarnię czy ziarninę, tak mi dzisiaj dermatoloszka powiedziała, bo obok kolczyka w nosie mam kluskę, zaleicła mi, aby wyjąć kolczyk!! co zrobic by ziarnina zniknęła, albo jak ją wyleczyc...? bo chce wyjmowac kolca ;) kolczyk mam z bioplastu xD a ziarninę mam z tego powodu ze kiedys miałam ze srebra, a jestem uczulona na nikiel :/ który niestety zawiera srebro, wiec teraz mam przyśpieszający proces gojenia bioplast! i faktycznie bańkę mam mniejszą wokół kolczyka, ale nadal ją mam! co zrobic by ta cala ziarnina czy coś mi zniknęło????? musze to wypalać albo zamrazać???? ale jak wypalę to zostanie mi rana i dziurka zarośnie :(:( POMOCY!!!!! :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja_Loleq
miało być * nie chcę wyjmować kolca* :P takie sprostowanie małe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXxmotylexXx
jak nie masz wprawy to lepiej nie roz sobie sama.... mi robila kolezanka ale ona robila juz kilku osobom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziusia77
Zgadzam się z faktem, że przebijanie samemu sobie nosa to głupota bo należy wiedzieć w jakim to miejscu żeby nie uszkodzić tego nerwu i nie stracić węchu... Jednak pomimo tego ja SAMA sobie ZROBIŁAM! dokładnie wczoraj wieczorem.. jest okej boli trochę tylko nos przy poruszaniu czy coś no i na razie nie mogę spokojnie się "wysmarkać" (wydmuchać nos) :P:P tylko niepokoi mnie migrena.. boje się że pomimo porad pięlęgniarki w którym miejscu przebić "coś" sobie uszkodziłam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziusia77 migrena nie jest wynikiem złego przekłucia nosa, ale stresu z tym związanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziusia77
ufff dzięki Joannay poprawiłaś mi humor bo bardzo się bałam dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia447
Więc witam:) Chciałabym przekłuć sobie nos, Z tego co słyszałam najbardziej odpowiednim kolczykiem jest ten w kształcie litery "L" Ale boję się, że będą jakieś powikłania Wiadomo że trzeba go przemywać, ale powiedzcie co byście zalecali mam już 5 kolczyków w uszach ale kolczyk w nosie to poważny krok Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Gossia447: Zalezy gdzie chcesz sobie przekloc nos jak u kosmetyczki to nie jest za ciekawie a jak u piercmena w profesjonalnym studiu(ja tam robilam) to bedzie ok...Mozesz miec obolalą twarz (ja tak mialam na poczatku) moze Ci tez troszke ropiec lub zbierac sie mogą wokol niego takie grudki i musisz je wtedy zmywac...Bardzo wazne jest abys o swieze przeklocie dbala zeby nie dostac zakazenia...Myj sola fizjologiczna 2-3 razy na dobe jak juz przeklojesz....zreszta u osoby u ktorej bedziesz robila kolczyka dowiesz sie wiecej na temat pielęgnacji świeżo przekłótego nosa... Ale polecam Ci to miejsce,bo moim zdaniem kolczyk w nosie super wygląda! :) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×