Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pixie

Doradzcie ! ktore kozaki ladniejsze ?

Polecane posty

Gość fiszmenek
muszkieterki? :O powinny sie nazywac kurwiterki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te 2 sa lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku pantałyku
i jedne i drugie jak u taniej d.iwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te pierwsze
w sumie sa fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie buty to bardziej pasuja do mini, takiej jak ma dziewczyna w drugim linku. A tak poza tym to mnie sie takie buty w ogole nie podobaja, wiec nie pomoge w wyborze niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co mysle
jak w pierwszych zetra Ci sie fleczki to szewc nie bedzie chcial wymienic, albo zechce kupe kasy. Oni nie lubia takich obcasow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty niezwykle tandetne. A w ogóle to chcesz te muszkieterki na szpilce? Jeśli jesteś zainteresowana porządnymi muszkieterkami to ja mam na zbyciu 2 pary.Czarna cieniutka skórka jak na rękawiczki .Na płaskiej podeszwie. Firma-najlepszy szewc Paryża -Charles Jourdan. Możesz sprawdzić na stronie wpisując nazwisko. Chyba wystawię na Allegro .Sprzedam tanio , bo zawalają mi szafę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixie
Alanka - nie koniecznie na szpilce ale ja szukam malego 36 a Ty jaki masz rozmiarek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixie
adnoisf - to moj watek , a swoja droga twoje sa koszmarne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i się porobiło
Jako kobieta dobrze ubrana :) powiem Tobie coś ... robię to z wrodzonej życzliwości :) Otóż te buty to żenada. Zupełny brak wyczucia i klasy. Nie wychodź w nich z domu. Jak chcesz zabawić się w tanią dziwkę ze swoim mężczyzną to załóż je podczas sexu, a potem zaraz na dno szafy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona lat 23
zadne mi sie nie podobaja ale jesli juz to te pierwsze sa lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie te 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanka co to znaczy tanio
???;) I jak one wyglądają, może wstawisz zdjęcie? Jaki rozmiar??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaahhhhhh
mi sie podobaly takie jakie miala w rozmowach w toku Dominika Figurska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezz przesady
całkiem fajne te drugie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanio- chcę się po prostu już niektórych rzeczy pozbyć. Mam bardzo dużo butów najlepszych projektantów. Jakiś czas temu sprowadzałam je do Polski sondażowo. To są buty tak jak pisałam Charlesa Jourdana, ale są i Karla Lagerfelda i innych projektantów. Te buty o których mówiłam są całkowicie nowe, luksusowe i kosztowały krocie. Zostały mi 3 pary. Jedną zostawiłam sobie, ale ponieważ w moim wieku nie za bardzo w takich widziałabym się , więc od razu zaniosłam do dobrego kamasznika i zrobił z nich botki do kolan. Tak więc te buty są jak nie tak, to tak do wykorzystania. Tak pokrótce maja długość do połowy uda, na zewnatrz jest cieniutka czarna skórka cielęca , a od wewnątrz taka skórka jak na rękawiczki tylko w kolorze beżowym. Na wysokości kolana buty można wywinąć do dołu i wtedy na zewnątrz jest milutkie futerko ze szlachetnego stworzonka/niech obrońcy zwierząt zamkną oczy/.:( Te buty można nosić do rurek, do getrów, do mini spódniczki. Chyba mam taki rozmiar o którym mówisz, ale to i tak gdybyś była zainteresowana ja musiałabym podać Ci sposób na zrobienie pomiaru stopy. Muszę jeszcze dodać, że to buty dość niecodzienne , bardzo delikatne i ekstrawaganckie. Nie mają żadnych ozdób. Poza fasonem zero klamerek, i innych pierdół Prócz tych butów mam sporo czólenek właśnie chyba w Twoim rozmiarze. Wszystkie te buty są ze skórki, lub nubuku, zamszu. Wszystkie są perfekcyjnie wykonane. Niektóre są po jednym pokazie mody , ewentualnie po sesji zdjęciowej do pism./slady tylko na podeszwie./ Typowe rozmiary poszły w Warszawie i Krakowie za duże pieniądze, a nietypowe zostały.Twojego rozmiaru chyba jest najwięcej. Buty trzymam w dobrych warunkach, ale ile można sama sobie zostawiłam kilkadziesiąt par już do śmierci chyba wystarczy :O Jeśli jesteś zainteresowana to bardzo proszę o adres Twojej poczty i oczywiście musisz się zaczernić/sorry ale w tym wypadku ja będę dyktować warunki/.W niedzielę zrobię fotki i wyślę Ci. Jeśli cos Ci wpadnie w oczy wtedy zmierzysz nogę tak jak Ci polecę, podam Ci cene/symboliczna/i wyślę paczkę za pobraniem. Jesli Ci nie będą odpowiadały to ustalimy dzień do którego możesz się rozmyślić i mi to odesłać. Trochę tak się rozpisałam o tych firmach, ale ta reklama już mi weszła w krew , niemniej Ty się nie zrażaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wlasnie -nie trzeba od razu wyjezdzac ze jak dla dziwki,kazdemu podoba sie cos innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixie
Alanka sprawdz poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixie
Alanka nic nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te 2
bo te pierwsze maja brzydki obcas, a te 2 spoko, chociaz ja tam wole klasyczne przed kolano:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alanka 37
skąd jesteś ?, ja mam stope 36-37 , mozemy pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixie
zostaw Alanke, Ona jest moja !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pixi nie może być. U mnie jest , że poszło. Może jeszcze raz spróbuję. Ja to zrobiłam poczta zwrotną. Może tego nie zauważyłaś? do Alanka37- na razie wyślę ofertę pixi. Zobaczymy czy jej się spodobają. Chyba , że masz jakąś propozycję nie do odrzucenia? :) Jeśli tak pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam rozumieć, że to były żarty? Bo moja oferta jak najbardziej prawdziwa i aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanka jeśli moje dwie poprzedniczki się nie zdecydują, to ja chętnie obejrzalabym fotki tych butów, bo mam tez ten rozmiar i własnie poszukuje jakichs fajnych butow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie pomarańcze owszem, ale muszę poczekać na decyzję pixi. Nie wiem czy ktoś sobie nie zażartował. Dla mnie to straszna praca te fotki i chciałabym wiedzieć czy to było serio czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alanka 37
Nieelegancko jest tak komus sie wcinac do negocjacji, dlatego niekoniecznie miałam na myśli konkretnie Te kozaki, ale pisałas o innych butach. Lubie oryginalne rzeczy i chętnie bym je obejrzała i kupiła. Jestem z Warszawy, jezeli Ty tez, bardzi by nam to ułatwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×